Jak zawiązać chustę człowieka: najpopularniejsze sposoby nosić męskie szaliki

Nie każdy człowiek wie, jak związać piękny szalik. W większości przypadków, szalik wykonuje tylko jedną funkcję – ochronę przed wiatrem i zimnem. Zazwyczaj jest ona noszenia pod kurtkę lub płaszcz, nie dając dużą wagę do tego akcesorium. Ale to jest tylko czas na eksperymentowanie, szalik będzie częścią nowego wizerunku człowieka.

load...

Zawartość:

Jak nosić długi szalik i

Szeroki szal noszone, rzucając jedną krawędź ramieniu. Pamiętaj rdzennych mieszkańców Chile. To jest ich styl stał się źródłem inspiracji do stworzenia kolejnego trendu. Ponadto, szeroki szal zawsze można złożyć na pół i umieścić na normalnej kurtki.

Klasyczny szalik jest idealny do stylu biznesowym. To nie jest przeznaczony dla poważnych izolacji, ale zawsze podkreślają znaczenie swojego właściciela. Ten szalik jest zazwyczaj cienkie i krótkie, noszony pod płaszcz tak, aby krawędzie były widoczne.

load...

Długi szalik pozwala złóż go na pół i owinąć wokół szyi. Jest to najbardziej wygodne i praktyczne rozwiązanie, jeśli dokręcając mocno szalik zaoszczędzić od mrozu, a jeśli go nosić swobodnie, dając obraz specjalnego osprzętu niepowtarzalny urok.

Nie bój się eksperymentować. Szal zawiązany na kurtce nie musi być klasyczny czarny. Wyróżnij ten element odzieży. Więc nad ścisłym czarnym płaszczu będzie wyglądać świetnie szary lub czarny szalik z białymi ornamentami.

Istnieje wiele sposobów, aby zawiązać szalik mężczyzna, wideo, zdjęcia i opisy pomogą określić najbardziej wygodny i praktyczny sposób dla Ciebie.

Jak zawiązać szalik męski

Ta z pozoru prosta ubranie jak szalik staje się coraz bardziej popularne co roku. Projektanci już dawno odszedł od nudnego czarnym szalikiem, który ogrzewa się w zimnych porach roku. Dziś jest to trend w modzie, który podkreśla styl i osobowość.

Ci, którzy twierdzą, że „ostentacyjny” męski szal – to niepotrzebne efektowne rzeczy – są całkowicie błędne. Dobrze dobrane dokładność pokazy szalik, pragnienie komfortu i indywidualność tego dżentelmena. Ponadto, lekarze, że 60-70% tej straty ciepła jest przez głowę. Więc przestań marnować energię cieplną zmarnowane. Nosić szalik!

Istnieje kilka sposobów, aby związać chustę. Spójrzmy na najbardziej popularnych opcji.


Stylowa paryski knot

Szalik zawiązany węzeł paryski, świetnie wygląda na płaszcz z kołnierzem i małych stoiskach na krótką skórzaną kurtkę z niskim kołnierzem. W zimne lub deszczowe dni można schować wewnątrz kurtki szal – to skutecznie chroni przed wiatrem i ciepłe.

Wiązanie paryskiego węzła nie wymaga specjalnych umiejętności i wiedzy. Szalik jest zrobione w obie ręce i złożyć na pół. Składane szalik powinny być rzucony na szyi, a następnie wcisnąć w pętli utworzonej dwa wolne brzegi. Teraz zacisnąć węzeł blisko szyi, ale tak, aby nie dusić i nie powoduje dyskomfortu. Rozłożone i spłaszczyć końce węzła szalik. Łatwo jest „play”, z tego: napięcia i zmianę grubości jednostkowej szal.

Elegancki pojedynczy węzeł

Pojedynczy węzeł jest bardzo wygodne, ponieważ mocno szyję. Pokonał wielki z kurtek sportowych, wiatrówki. Jednak nie oznacza to, że jest nie do przyjęcia w stylu oprócz powłoki lub koloru. Szalik, wiązane pojedynczego węzła, daje obraz na łatwość zgorszenie, entuzjazm i wolności.

Aby zawiązać chustę – nie trzeba długo zatrzymuje się w lustrze. Musimy tylko rzucał długi koniec szal owinięty wokół jego ramienia i szyi, tak aby jego koniec był na jego klatce piersiowej. Jeden koniec chusty powinna być nieco dłuższy niż drugi.

Osłabiony jedną całość – jest to jeden z wariantów wiążąc szalik, który nie jest głównym izolacji i styl. Jest ona odpowiednia dla kurtkę z kapturem i płaszczy męskich. Jak zawiązać węzeł Scarf osłabione? Odbywa się to w taki sam sposób jak w przypadku wspólnego pojedynczego węzła. Tylko otrzymany pętli musi być osłabione i opadają w dół. Jaka jest dopuszczalna długość pętli? Podnieś to indywidualnie. Eksperymentować z obrazem i ubraniem. Nie ma ścisłych reguł. Pamiętaj, że jest to styl, który sprawia wrażenie lekkiego niedbalstwa. Jak zacisnąć pętlę – bardziej poważne pojawi wizerunek mężczyzn. Bezpłatne Szalik podkreślić chuligański charakter, więc spróbuj przyciąć węzeł podstawie jakiego typu trzeba.

Podwójny węzeł i wariacje na jego temat

Podwójne knot – jest to doskonały zamiennik dla witryny Paryżu. On nie tylko ogrzać w zimnych porach roku, ale także coś nowego w obrazie człowieka. Tak jak w przypadku z jednym węźle perekin’te długiej krawędzi szal przez szyję. Ponieważ jest to podwójna knot – zrób to dwa razy. Teraz można eksperymentować. Pierwszy węzeł poluzować trochę, a po drugie, w przeciwieństwie, należy dokręcić. I można zrobić odwrotnie. Wiszące końce szalik może być związane w zwykły węzeł i może być lewo lub ukryć. Wersje zależy tylko od Twojej wyobraźni i długości szalik.


False (podrobionych)

Węzeł

W celu zamocowania fałszywego szal węzeł wierzgnięcie go wokół szyjki tak, że końce z każdej strony to samo. Teraz, z jednej strony, aby wziąć ślub i przechodzą przez drugiego brzegu szal. Po tym, zaczynają go wyprostować, tworząc piękną i obszerną węzeł.

Niezależnie od wybranej metody ustalania wybrać – nie ma potrzeby rozwodzić się nad tym, jeśli nie jesteś konserwatystą. Wszystkie styliści i projektanci powinni eksperymentować z modą, okresowo zmienia nie tylko sposób związania, ale także szalik.

Demonstracja wideo oryginalnych opcji

Zawsze należy pamiętać, że mężczyźni nie powinni związać chusta jest bardzo napięty, ponieważ nie wiążą. Na pierwszym miejscu zawsze musi być wygoda i funkcjonalność, a następnie – hołd dla mody. Oczywiście, zawsze może być wyjątkiem. Ale to było wygodne, ale nie entuzjastyczne poglądy innych, pozwala czuć się pewnie.

load...