Jak zastosować fundament? „Remis” twarz bez skazy

Zawartość:

Przed nałożeniem makijażu wszystkie kobiety pierwszy barwienia skóry – ma to na celu ukrycie wad, szorstkość, rozszerzone pory i wysypki. Jak zwykle używamy kremów? To proste – środki do rekrutacji i palce umazane ton na całej twarzy, a następnie chwycić szyjkę (a nie każdy robi), a wszyscy – uważają, że środek jest doskonały. W rzeczywistości, po prostu trzeba zrozumieć, jak stosować korektor poprawnie, jedynym sposobem, aby osiągnąć doskonałe rezultaty. Musimy zacząć od właściwego wyboru znaczy.

load...

Wybór podstawy

Konsultanci handlowi powinni wybrać fundament dla danego typu skóry, a są one absolutnie rację, trzeba także wziąć pod uwagę kolor – nadaje się do lekkiego odcienia skóry tylko światła i ciemności do – właściwe.

Dla skóry tłustej, wybierz środek płynny – są sprzedawane w tubkach i mieć konsystencję śmietany kremówki. Będą one nie tylko pokrywać skórę cienką warstwą, ale również karmić go z witamin i minerałów.

Jeśli jesteś właścicielem zapalnie skóry, ze zwykłymi trądziku i zaskórników, a następnie porzucić krem, lepiej jest użyć suchego proszku wypraski. Jest sprzedawany ze specjalną gąbką, która może lekko nawilżyć przed użyciem – tak proszek spadnie bardziej płynnie.

load...

Suche i wrażliwe krem ​​zbliży – w fiolkach lub rur. Takie tonu czyli w jego skład są witamina A i E, jak również kwas gilaurinovuyu. Te dodatki są przydatne do odżywiania skóry, zapewniając efekt terapeutyczny. Do celów stosowania fundacji jest idealny do korzystania z gąbki – jeśli krem ​​spada płasko, a skóra wydaje się matowa, z ostrymi krawędziami i bez wad.

Aby nadać bardziej dojrzałym wieku, którego skóra jest już usiane drobnymi zmarszczkami, konieczne jest, aby wybrać ciecz fundament – spadnie na twarzy równomiernie cienką warstwą i nie wydzielają zmarszczki, ale raczej je wypełnić, co praktycznie niewidoczne. Nawiasem mówiąc, nałożyć taki krem ​​nie jest konieczne stosowanie specjalnych narzędzi, możliwe jest, aby uciekać się do używania własnych palców, tylko kontrolować ilość pieniędzy.

Zatem podstawą wybrany, a teraz musimy nauczyć się go na twarz – przecież ty chcesz mieć idealny wygląd?

Nienaganna ton

Po pierwsze, być jasne, o jednej rzeczy – zanim zaczniesz stosować korektor, konieczne jest, aby oczyścić twarz, takich jak balsam lub po prostu ciepłą wodą z mydłem. Z pomocą kremu dzień zrobić bazę. Lepsze wykorzystanie zwykłego kremu – stosować na twarz i odczekaj pięć minut, to niech się wchłania, a nadmiar można usunąć za pomocą chusteczki.

Fundacja powinna być przyznawana na kołach twarzy – od środka do policzków. Nie staraj się zrobić to w odwrotnej kolejności – wszystkie pory i zmarszczki absorbować środek i staną się jeszcze bardziej widoczne. To nie mogą być nakładane bezpośrednio dużych porcji – lepsze małe kropki, więc łatwiej będzie się rozciągać krem ​​równomiernie na całej powierzchni.

Jest to o wiele bardziej wygodne w użyciu gąbki – zwłaszcza detergentów w płynie, kremy do bardziej stałą konsystencję i mogą być używane z palcami. Gąbka nie powinien być stosowany przez długi czas – to dostaje zatkane i brudne, może prowadzić do wysypki zakaźną, musi być czas, aby zmieniać od czasu do czasu.

Jeśli używasz zwartą suchy proszek, a następnie stosując ją z porowatej gąbki jest idealnym rozwiązaniem. Wystarczy zwrócić uwagę na fakt, że jest wykonany z gąbki – banalnej pianki nie będzie działać, był tak niegrzeczny, które mogą powodować mikro-zarysowania. Można użyć pędzla, tym bardziej, że suchy proszek spadnie bardziej równomiernie.

Jeśli nie jest peeling na twarzy, trzeba najpierw leczyć skórę tłustym kremem, a następnie zastosować fundament – wtedy skóra będzie gładka i bez skazy. Tutaj, podłoże jest również lepiej użyć gąbki.

Technika założenia nie jest jakiś szczególny, wystarczy umieścić w niewielkim wysiłku i cierpliwości. I mieć świadomość, że w świetle naturalnym będzie widać nawet najmniejszego błędu w makijażu. Dlatego też, jeśli ich usunięcie nałożone przy sztucznym świetle, przejdź do okna i sprawdzić, czy to było dobre. Nie udało się poprawić pociągnięcia za pomocą suchego proszku, marka Ta szczotka huśtawki przez policzki do podbródka. Gdy dana osoba jest podana w kolejności, należy zrównać ją z kolorem szyi – trochę zasoby tonalne pomóc ukryć różnicę.

Wciąż zastosować środki lepiej?

W arsenale pań jest szczotka, gąbka i własne palce. Co wybrać, konieczne jest, aby zdecydować indywidualnie, ale nawet tutaj istnieją pewne niuanse. Po pierwsze, należy pamiętać, że twoje palce – jest to najbardziej ekonomiczny sposób korzystać z zasobów tonalne, nie absorbują nadmiar.

Po drugie, gąbka mogą być wykorzystywane wyłącznie do płynnej fundamentu, można wybrać i gąbka, ale są one zazwyczaj wykonane z pianki tanie i dość silnie pochłania ciecz w ogóle, nie mówiąc już o kremie.

Po trzecie, wiele kobiet jakoś myślę, że szczotka powinna być stosowana tylko do suchego proszku – są bardzo pomylić! Po szczotka może praktycznie malować na twarzy, a następnie położyć płaską podstawę tonalną, dodatkowe wymazy będzie poprawny, twarz będzie wyglądać znacznie ładniejszy. Tylko dla tego, wybrać płaską szczotkę, a nie okrągłe – łatwiej będzie się „wyciągnąć”.

W ogóle, jakich narzędzi użyć – należy wybierać indywidualnie, ale technika stosowania fundacji wymaga pewnych umiejętności. Ale, znając podstawowe niuanse, można mieć pewność, w irresistibility. Po tym wszystkim, zasady stosowania fundacji już wiesz, co to jest lepiej umieścić – również jasno, pozostaje tylko zdecydować, wśród różnych producentów.

Nie zapomnij po opublikowaniu zdjąć cały makijaż i dokładnie oczyścić twarz. Niezależnie od tego, a nie był znany kosmetyki po nałożeniu na przykład fundacja wszystkie pory zatykają, skóra przestaje oddychać i kurz i brudne powietrze wywiera na jego negatywnego wpływu. Dać skórze odpocząć, a ona odpowiedziała, dziękuję – będzie wyglądać promienny, zdrowy i gotowy do nowych eksperymentów w planie makijażu.

load...