Jak zaskoczyć męża w łóżku: poprawne sposoby uwodzenia

Zawartość:

Wydawałoby się, że dawno temu kochaliśmy prawie codziennie, a czasem kilka razy dziennie, a teraz nagle znaleźć się na myśli, próbując sobie przypomnieć, kiedy po raz ostatni? Mąż coraz częściej wolą się komfortowo przed telewizorem z butelką piwa, zamiast przejąć inicjatywę i masz seks? A ty, co należy wyznał, nie jest szczególnie spalanie pragnienie takiego procesu. Co się dzieje? Co się stało z dawnych pasji? Odpowiedź jest bardzo prosta: pochłonęła przyzwyczajenia, rutyny i banalne lenistwo. Nie martw się, to nie znaczy, że miłość zniknęła z relacji. Nie, to był czas, aby coś zmienić, aby dać poczucie jakiegoś pilnego i powrócić oboje starej pasji.

load...

A żeby to nie takie trudne, zwłaszcza, że ​​jesteśmy gotowi prowadzić wiele przykładów jak odświeżyć długi związek małżeński. Najlepszym sposobem jest romantyczną wycieczkę lub weekend w odosobnionym miejscu, bez dzieci, przyjaciół i innych zakłóceń. Ale ta możliwość nie jest dostępna dla wszystkich i nie zawsze. Nie rozpaczaj, bo oprócz tego istnieje wiele innych sposobów, aby wypełnić emocjonalne osobiste i intymne sfery życia, na przykład, można spróbować zaskoczyć męża w łóżku. To jest coś innego, niezwykłego i dlatego jest bardzo intrygujące i ciekawe. Wskazówki dotyczące sposobu jego realizacji, są przedstawiane uwagę w tym artykule.

Sposób pierwszy: numerek

Kochaliśmy się bez tak zwanego gry wstępnej w postaci pocałunków i pieszczot jak fragment z brutalnego filmu. Jeśli twoje życie seksualne nigdy nie przeszła w takiej sytuacji, a potem nadszedł czas, aby go odtworzyć. Inicjatywa musi być całkowicie w swoje ręce, więc działać odważnie i agresywnie. Na przykład, spotkać się z mężem po pracy w domu krótka sukienka, umieścić na gołym ciele i przyjemnym zapachu. Podczas kolacji, upewnij się, że nieobecność męża zauważyliśmy, bieliznę. Należy stosować się do reakcji z jego strony w formie zwrotu lub gestem. Teraz twoja kolej: poddać się ospały spojrzeń, jej mąż siedzieć na kolanach lub gdy jest pod ścianą, chodzić z bliska i niech czują ciepło ciała.

Nie spiesz się natychmiast skierował w stronę sypialni – przebywać w kuchni, na szybki numerek, wspierany przez nową sytuację, z pewnością będzie chciał powtórzyć jeszcze raz. Nie czekaj żadnych dalszych działań ze strony współmałżonka, bo dziś można go zaskoczyć. Sami zdjąć ubranie i pozbyć się jej ukochany. Uprawiać seks na biurku, parapecie lub pralki, tak długo, jak wybrana lokalizacja nie przypomina znajome otoczenie. W procesie rozbieranie powiedzieć, że są gotowe do miłości teraz, że cię podnieca strasznie całą tę sytuację, która natychmiast i bez wstępów, i tak dalej ma męża. Można czasami trzeba być aktorką, ale wynik tego problemu przyniesie radość z mężem i oboje będą mogli korzystać z nowych doznań w miłości. Ale nie przesadzaj, bo oczywistym fałszem łatwo dostrzec.

load...

Wiadomym jest, że wielu ludzi z jakiegoś powodu chce mieć seks zaraz po przebudzeniu. Twój mąż nie jest wyjątkiem? Potem próbował go zaskoczyć, nie tylko dając do prośby lub przegranej wytrwałości i przejąć inicjatywę na własną rękę. Budząc się, nie spiesz się zerwać i biec do kuchni. Zamiast obudzić męża pocałunki, delikatne akcenty i jednoznacznych wskazówek. Jego zaskakująco skromne potupte oczy i nadal gra się rozpoczęła. Kiedy człowiek zrozumie powagę swoich zamiarów, to jesteśmy zadowoleni z takiego rozwiązania, i doprowadzić do logicznego zakończenia. Pozwoli to zarówno dobry początek dnia, w którym dobre wspomnienia będą obecni i że prawdopodobnie w godzinach wieczornych to na swoją kolej, aby być zaskoczony przyjemnie.

Sposób drugi: erotyczne sprzątanie

Oczywiście, to rzadki dzień wolny każda przeciętna rodzina zrobić bez obowiązkowych prac domowych: gotowanie, sprzątanie, pranie i tak dalej. A co uniemożliwia Ci obrócić to wszystko w ciekawej grze o konotacji seksualnej? Jeśli masz dzieci, wyślij je na kilka dni do babci i ostrzegają się w przeddzień małżonka, który w sobotę zamiar zorganizować generalne sprzątanie i czekać na niego o pomoc. Pewnie trudno oddychać, ale to tylko zwiększa intrygę. Na dobry początek dnia na dzień nie jest w tradycyjnej szacie i pięknej bielizny. Można także powiązać fartuch. Stworzy to niezwykły obraz erotycznej i seksowna pokojówka. Zaskoczony jej pytania mąż trafił na podatny grunt, albo krótko powiedzieć: „Jest gorąco”.

Teraz dostać się do pracy: parzenie kawy, gotować śniadanie, wytrzeć kurz, próżni i tak dalej. Jednocześnie nie zapomnij zabrać wszystkie rodzaje uwodzicielskich pozach, pokazując swoje ciało z najlepszą ręką. Z pewnością zaskakująco nieśmiała żona po kilku minutach zmieni namawianie zostawić czyste i zrobić bardziej przyjemne rzeczy. Nie zadowalaj się natychmiast poupryamtes dla gatunku, rozpala wyobraźnię i pożądanie. Ale wiesz, że ten środek, ponieważ małżonek może „wypalić”.

Sposób trzeci: Gwiazda Wschodu

Ponownie, chciałbym przypomnieć o właściwy sposób uwodzenia – striptease. Ale! Banalność tych działań może być z powodzeniem rozjaśni Eastern akcent. Aby to zrobić, trzeba będzie opanować podstawowe elementy tańca muzułmańskiej hurysami – kapłanki miłości i przyjemności. A także kupić piękny arabski kostium z jasnymi elementami. Ale najważniejsze jest to, że trzeba pozbyć się wstydu, jeśli do tej pory obecne w intymnej relacji z mężem.

Jedna kobieta, uważając się nieatrakcyjne i tłuszczu, wstydliwy figury i wolą uprawiać seks lub pod przykryciem lub w ciemności. Broń Boże, małżonek zauważy swoje wady i rosną na zimno do niego! Wiele żon, którzy zachowują się w ten sposób, często nawet nie są świadomi, że w ten sposób uczynić człowiek wierzy w utratę dawnej odwołania.

Są kobiety, którzy z obawy przed psuje fryzurę, makijaż lub rozgnieść nową bluzkę, człowiek nie jest dozwolone, aby ponownie go dotknąć. Te żony, która od dzieciństwa uczono, że seks jest grzeszny – Aktywność, z wiekiem zaczynają pokazać swoim zachowaniem, że ich praca nie jest zainteresowany w miłości. Czy można się dziwić, że ludzie uciekają z tych kobiet. Po tym wszystkim, są one najpierw docenić ich żony dobroć i szczerość, a wskutek twarz fikcją.

Wez pozytywnych przykładów życiowych do przyjęcia i nie przedstawiają niedostępność, nie wykazuje przeczulenia i pozbyć się zbędnej skromności. Pamiętaj, że jest przekonany, jego własna irresistibility pomaga nie stracić zainteresowanie w oczach mężczyzny, z którym mieszkała przez kilka lat razem. A jeśli do tego trzeba się nauczyć tańca brzucha, nie krępuj się nadrobić swoje umysły do ​​tego eksperymentu, tym więcej będzie miał korzystny wpływ na sylwetkę.

Proszę sobie wyobrazić: zmęczony mąż wraca z pracy, nie spodziewa się żadnych niespodzianek od zwykłego wieczoru przed telewizorem, ale spotkamy się w domu, a nie – tajemniczy i namiętny Oriental kobieta. Rozbierz, kąpać się w pachnącej kąpieli, karmić coś smacznego z własnych rąk i bawić się tańcem namiętności. Zaskoczenie i nowość wrażeń gwarantuje wam obu!

Nie chcesz Wschodzie? Wybierz dla siebie inną drogę: pielęgniarki, szef, lub młodego nymphet z form uwodzicielskie. Najważniejszą rzeczą jest to, że pasuje do ciebie i spojrzał seksowna i zabawna. Jeżeli posiadasz pewną odwagę, odwiedzić sex shop. Może gama produktów dla dorosłych daje pewne wyobrażenie o tym, co dokładnie można zaskoczyć i zadowolić męża w łóżku.

Sposób czwarty: nietypowe jedzenie

Barszcz, stek i ziemniaki smażone – satysfakcjonujące menu, ale zgadza się na zwykłym ustach. Jeśli to lub coś takiego obiadu codziennie można spotkać jej męża z pracy, nie należy oczekiwać entuzjazmu. Najprawdopodobniej twój małżonek, w końcu będzie pomyśleć o słabej wyobraźni, i to jest niepokojące dzwon. Warto więc zmienić taktykę. W wolnym czasie zajmują badania dań, które obejmują produkty z afrodyzjaków. To nie tylko zaskoczyć żonę pysznym jedzeniem, ale także pozwala mu spojrzeć na siebie w nowy sposób. Przygotuj mąż owoce morza na obiad lub żywić deser czekolada, banany i truskawki, a przed snem napojów ugostite imbiru i miodu.

Fakt, że afrodyzjaki zawarte w żywności, jest w stanie zwiększyć popęd seksualny i obudzić uśpioną namiętność, zwłaszcza gdy stosowany regularnie w swojej diecie. Ale należy uważać, aby nie objadać małżonka, chyba że chcesz, zamiast namiętnej nocy po prostu zasnął, jak tylko jego głowa dotknęła poduszki. Będziesz w stanie zaskoczyć nawet żonę zwykle jajecznicę na śniadanie, podnosząc ją do łóżka ze szklanką świeżo wyciśniętego soku pomarańczowego i ciepły rogalik. Jeśli jesteś w tym uwodzicielsko oblizuje i pokazać swoje zaokrąglone kształty przy dekolcie jedwabiu peignoir, mąż na pewno dziękuję za pokazanie wyobraźnię i wspaniałe jedzenie w określony sposób.

Można wybrać inną drogę. Aby umówić się na przybycie żony na piętrze apartamenty małych świeczek, tak aby były one drogi prowadzącej od progu do łóżka. W sypialni oferuje lekką kolację, umieścić danie z owocami i słodyczami. Sami również znajduje się na łóżku w luksusowej bielizny z jasnym makijażu, biorąc szczególnie uwodzicielskie pozy. Tło tej sprawy może okazać się dobry film erotyczny. Ledwie przekroczył próg mieszkania, małżonek musi być zaskoczony.

Ale nie poddawaj się od razu jego pragnienie, aby kochać, przedłużyć ekscytującą grę uwodzenia. Tie oczy męża i karmić go przy pomocy swoich rąk i warg. Ale nie wyrazić co dokładnie będziemy traktować w takim czy innym momencie – nie mówiąc już o przypuszczenie, skupiając się wyłącznie na własnym smakiem stowarzyszenia. Ta „ślepota” bardzo wyostrza zmysły, więc nie spiesz się zdjąć opaskę z żoną oczami, głaskać go i niech pieścić siebie. Tak będzie tylko rozpala i wzbudza zainteresowanie, dając grać do jego wyobraźni.

Sposób piąty: różnych pozach i sposobów kochają

Często, istniejące od dawna żonaty pary partnerzy z jakiegoś powodu zapomnieć, jak różnorodne i emocjonalne było ich seks przed ślubem. Oczywiście, jest promowany przez spanie w następnej sypialni, dzieci, zmęczenie, problemy życia codziennego, i tak dalej. Mówiąc najprościej, kochanie tracą pierwotne znaczenie, aby dać sobie przyjemność i stać się normalnym sposobem na stres. No, prawie jak muszą jeść, aby zaspokoić głód, albo spać czuć się wypoczęty.

Czy mogę to zmienić? Oczywiście, że tak. Tylko znowu nie bez pewnego wysiłku ze strony użytkownika. Jesteśmy przekonani, że wiesz wszystko o seksie? Trochę czasu, aby dochodzić i spojrzeć-ka w osławionej „Kamasutry”. Opisane tam postawy i techniki seksu pewnością rozbudzą wyobraźnię i narysować plan na następną noc miłości. I to może być początek romantycznej kolacji z piękną lekkich potraw, takich jak sery z winogron i sałatki z owoców morza. Idealnym uzupełnieniem służyć schłodzone wino lub szampana – pozwoli Ci się zrelaksować i dostroić się do fali Nicei.

Atmosferę romansu pomoże stworzyć migotanie świec i dobrą muzykę. Kup specjalnie na tę noc erotycznej bieliźnie, lepiej wybrać kolor, który przed mężem nie widzisz. Żadna krzywda będzie piękny i świeży łóżko. To właśnie te cechy powodują w tobie zarówno pragnienie kochać powoli i ostrożnie. Jeśli uda nam się wysłać swoje dzieci do dziadków, to nie muszą zawierać swoje emocje na wodzy do bycia wysłuchanym przez nich. Po pocałunkami przejść do szczerej sympatii i poprosić żonę, aby wypróbować nowe pozy. Nie wahaj się, działaj z ufnością, nie bój się, jeśli coś nie będzie działać lub będzie powodować śmiech. To nie manifestacje i noc miłości z bliska i droga do męża, który wie wszystko o tobie, ale nie jest przeciwny odkryć coś nowego.

Nawet jeżeli żadna z metod zasugerowano powyżej zaskoczyć małżonka nie będzie chciał włączyć fantazję, może również być w stanie wymyślić coś własnego. Hit jedna osoba mieszkała przez długi czas, to nie jest tak trudne, bo już wiem, co mu się podoba. Czasami po prostu spróbować przypomnieć sobie, co dokładnie było kochania na początku związku i ożywić je ponownie. Chcesz zmienić? Zrób pierwszy krok, a mąż nie jest dokładnie z powrotem w dół i szczęśliwie iść na spotkanie, mile zaskoczony przez szczerości.

Nie zapomnij, aby zwrócić uwagę na ich wygląd, zawsze troszczy się o gładkości skóry, włosów, czyste i tak dalej. Jeśli to konieczne, zapisz się na kondycji. To pozwoli Ci poczuć się pewniej. Piękna bielizna erotyczna należy kupować nie tylko Walentynki i 8 marca, ale po prostu w nastroju, żeby coś zaskoczyć. Banalne Rada pozostać tajemnicą dla swego męża w każdym momencie życia, na tyle dziwnie, daje dobre rezultaty. Więc nie pozwól życie uczyni Cię kłopoty troubles kobietą o nieokreślonym wieku. Bądź kwitnący i piękny jako pierwszy dzień miłości z mężem. A potem będzie on zawsze mają powód, aby być zaskoczeni i zadziwi cię.

load...