Jak zarabiać w Internecie, odpowiadając na pytania w kwestionariuszu?

Co może być prostsze i bardziej kuszące niż pobyt w domu, odpowiedzieć na proste pytania i dostać za to pieniądze? Ankiet – to kolejny sposób na zarabianie pieniędzy w internecie, który przyciąga tak wielu, że nie wymaga żadnej szczególnej wiedzy i umiejętności. Prawie wszyscy przybysze spróbować swoich sił w tej dziedzinie.

load...

Więc co tworzy konieczność uzupełnienia i czy możliwe jest, aby zarabiać pieniądze w Internecie, odpowiadając na pytania?

Kto potrzebuje ankiet?

Aby wprowadzić nowy produkt, każdy producent musi wydać dużo pieniędzy. Idą na zakup nowego sprzętu, zakupu surowców, a następnie oraz kampanię reklamową. Dlatego producenci chcą mieć pewność, że nowy produkt będzie popyt, a inwestycja będzie się opłacać i przynieść zyski.

W jaki sposób możemy uzyskać te informacje? Odpowiedź jest prosta – do przeprowadzenia badania. I, oczywiście, wraz z rozwojem Internetu, sprawiają, że stają się znacznie łatwiejsze. Ale jak skłonić ludzi, aby odpowiedzieć na pytania o znaczeniu dla Twojej firmy? Kto chce spędzić swój czas, który mógł być używany wiele więcej ciekawych rzeczy?

W celu uzyskania ludzi interesuje i to wynaleziono Metoda A – ankiet. W dowód wdzięczności za poświęcony czas firma płaci za niewielką opłatą. Większość dużych producentów wolą iść na taki koszt. To pozwala uniknąć ogromnych strat, które mogą wystąpić, jeśli uruchomiony produktu lub usługi będzie popyt.

load...

Od czego zacząć?

Oczywiście, aby zacząć brać udział w sondażach, aby zarejestrować się na specjalnej stronie internetowej. I to nie jest najlepszy, ale na kilka. Polskie-przedsiębiorstwa prowadzące ankiet, pojawiła się stosunkowo niedawno i, niestety, nie są one tak dużo. Jednak ma to swoje zalety.

Wybierz swoją ulubioną firmę, zawsze można go znaleźć na opinie użytkowników. Przed rozpoczęciem współpracy, dokładnie przejrzeć wszystkie informacje. Pamiętaj, aby sprawdzić „czarnej listy”.

Bardzo dobrze, jeśli mówisz po angielsku – wtedy będzie mógł współpracować z firmami zagranicznymi. W badaniach rynku zachód są powszechne i, w konsekwencji, liczba firm jest znacznie więcej i zapłacić im bardziej atrakcyjna.

Uzupełnij swój profil. Tak dalece jak to możliwe, aby zawierać wszystkie informacje o sobie, które są wymagane w miejscu. Podjąć tę kwestię bardzo poważnie. Określić wiek, płeć, wykształcenie, zawód. Pamiętaj, aby powiedzieć nam o swoim hobby.

Dlaczego jest to konieczne?

Do wy – albo raczej, Twoje dane – może przyjść pod największej liczbie sondaży. Przy wyborze respondentów – którzy będą odpowiadać na pytania – jest określana przez tzw „grupy docelowej”. Co to jest? Grupy docelowej – ludzi, którzy mogą być zainteresowani danym produktem lub usługą.

Na przykład, jeśli określono, że nie masz zwierzęta, to nie będzie już uczestniczyć w badaniach dotyczących żywności i akcesoriów dla „bestii”. Jeśli nie masz prawo jazdy – Wszystkie profile związane z samochodem, „przechodzą”, etc.

Po rejestracji będziesz pozostanie jednym – sprawdź swoją skrzynkę pocztową i poczekać na nadejście kwestionariusza. Rozwiązanie to zalecane jest co najmniej raz dziennie. Wynika to z faktu, że większość badań są dokonywane automatycznie, jak tylko otrzymała wymaganej liczby odpowiedzi, klient. Oczywiście musimy starać się mieć czas, aby dostać się do tej liczby.

W celu przetestowania nowego zaproszenia nie było łatwiejsze i bardziej wygodne, zaleca się określić na wszystkich stronach ten sam adres e-mail. Ale nie licz na to, że otrzymasz 15-20 codziennych profile. Dobrze, jeśli jedna firma wyśle ​​3-5 ankiet miesięcznie.

Pytania wprowadzające

Zwykle przed ankiet są oferowane odpowiedzieć na kilka – zazwyczaj nie więcej niż pięć – dodatkowych pytań wprowadzających. To nie jest początek badaniu! Tak więc, jeśli znajdziesz się ponownie w bardzo utochnyut „grupy docelowej” i czy opinia być interesujące dla klienta.

Jeśli chcesz dostać w liczbie respondentów, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę pewne niuanse:

  1. Jeżeli wstępny kwestionariusz pytanie, czy pracy lub ktoś z Twojej rodziny w niektórych branżach – zwykle nazywane reklamowych, mediów, public relations – lepiej odpowiedzieć przecząco.
  2. Nie powoduje zachwyt, a odpowiedź, że w ciągu ostatniego miesiąca byłaś członkiem kilku sondażach internetowych. Zgodnie z zasadami badań marketingowych jednej i tej samej osoby nie powinien brać udziału w badaniu zbyt często.
  3. Odpowiadając na pytania o to, kto w rodzinie podejmować decyzje o niektórych zakupów, warto powiedzieć, że to jest dokładnie to, co robisz.
  4. Na pytanie, czy chcesz coś kupić w najbliższej przyszłości, to lepiej też odpowiedzieć pozytywnie.

Po prostu, kiedy wywiad klientów zainteresowanych w ocenie potencjalnych nabywców.

Jak wypełnić kwestionariusz?

Jeśli przekroczysz ten wybór, otrzymasz formularz do wypełnienia.

Odpowiedzieć na pytania wystarczy po prostu – dadzą ci odpowiedzi. Twoje zadanie – aby wybrać ten, który jest odpowiedni dla Ciebie i umieścić przed nim „tik”.

Wypełnienie kwestionariusza powinny być ostrożnie – nie spiesz się i mieć pewność, aby zakończyć przed końcem tej kwestii. Nie odpowiadaj „na chybił trafił”, ale nie „wiszą” w kwestii zbyt długo. Przy braku informacji używają tych samych internetowych i aktualizacji niejasności.

Dość często w tym samym kwestionariuszu znaleźć te same pytania, ale z innym brzmieniu. W związku z tym, firma sprawdza uczciwość i opieki. Oczywiste jest, że jeśli odpowiedzi będą się różnić, Twoja opinia będzie po prostu nie interesują się firmy i form wysyłania stop.

Oznaki oszustwa

Niestety, podczas wypełniania formularzy i istnieje ryzyko „gula” na oszustwa. Skąd je znasz?

Być może najlepszą oznaką oszustwa mogą być traktowane jako płatny rejestracji. Pozwany nie powinni płacić żadnych pieniędzy. Wręcz przeciwnie, pieniądze wypłacane do niego. Powinniśmy strzec i reklamy z obietnicami bez precedensu zarobków. Jeśli widzisz slogany jak „Zarób 150 $ dziennie, bez wychodzenia z domu”, „Łatwe pieniądze”, „Jak zarabiać $ 2,000 miesiąc” i tym podobne – najprawdopodobniej nie dostanie ani grosza.

Ze szczególną ostrożnością należy do miejsc, gdzie proszony o podanie swojego numeru telefonu i potwierdzić aktywację – jest to również jedna z oznak, że „coś podejrzanego”.

„Gold” lub pakiet „Platinum”

Innym rodzajem oszustwa jest oferowanie kupić tzw „złoto” lub pakietów „platyna”. Co więcej, czasami cena za ten pakiet jest więcej niż 100 $. Jakie jest znaczenie tego projektu?

Zarobki w zagranicznych firm internetowych związanych z wywiadów, znacznie więcej niż w polskim języków. „Odtwarzanie” na to, mediatorzy sugerują, że można kupić pakiet dokumentów, rzekomo w celu tworzenia witryn i zagranicznych, w wyniku czego zacząć dużo pieniędzy.

Co to jest „pomoc” i to, co jest zawarte w tych „pakietów”?

Fakt, że, co do zasady, zagraniczne firmy nie są zainteresowane w świetle polskiego lub innych konsumentów polskogovoryaschih. Są one wyraźnie koncentruje się na ich rynku. Są one ważne i ciekawy widok Amerykanów czy Europejczyków. Aby rozwiązać ten problem, „asystentów” pójść do trick.

Pakiet obejmuje zazwyczaj:

  • Wykazy zagranicznych firm internetowych prowadzących ankiet;
  • Zalecenia dotyczące wypełniania kwestionariuszy w języku angielskim;
  • „Najważniejszą rzeczą!” – „Przydatne informacje” o tym, jak oszukać firmę, „udając” American.

Po pierwsze, działania te są po prostu niezgodne z prawem i będzie szybko ujawnić oszustwo. Ale nawet jeśli nie biorą pod uwagę ten aspekt pytania, oczekiwane korzyści z takiej propozycji – zwykle obiecują $ 75-100 dziennie – Nadal nie rozumiem. Dlaczego? To bardzo proste.

Profile można nie uzyskać codziennie. Zachodnia firma marketingu jest bardzo poważny temat kwestii przesłuchania i ściśle stosować się do pewnych zasad. Zgodnie z tymi przepisami, ta sama osoba nie powinna być zaangażowana w badaniach zbyt często. Dlatego też, jeśli już pomyślnie profile 2-3, następujące pytania będzie musiał długo czekać – czasem kilka miesięcy.

Ponadto zachodni biznesmeni dobrze wiedzą, jak liczyć pieniądze. Dlatego też, aby wypełnienie prostych profili jest problematyczne. Wysoka płaca jest dostępna tylko dla bardzo konkretnych badań. Cena dla stałych profili, choć różni się od tej oferty polskich witryn, ale nie tak wysokie, jak to obiecują pakiet sprzedawcy cud”.

Jest jeszcze inny problem – większość firm dokonać płatności czekiem. A nie tak dawno temu, Amerykanie uchwalił ustawę, która będzie zaostrzenia procedury z nich zarabiają. W związku z tym bardzo duże prawdopodobieństwo, że po prostu nie można dostać ich „uczciwie zarobione” lub będzie wiązać się z takimi problemami i kosztami że wycofanie po prostu tracą sens.

Podsumowując

Wypełnić formularz można zarobić. To nie jest mit czy mistyfikacja. Jednak liczyć na to, że udział w płatnych ankietach będzie głównym źródłem dochodów jest nadal warto. Ta prosta i nie uciążliwa metoda jest dobra, trochę dodatkowych dochodów. Ponadto, udział w ankiecie przeprowadzonej przez firmy zagraniczne, pozwala „wyciągnąć” z angielskiego.

Zrobić, czy nie – ty decydujesz. Ale w końcu, konieczne jest, aby rozpocząć gdzieś!

load...