Jak zaprzyjaźnić się w nowym mieście: dyspozycja przeniosła się do

Zawartość:

Bez względu na przyczyny są podstawą przenieść się do innego miasta, w tym przypadku, co do zasady, sam staje się stres. To wszystko zmienia: nie wiem geografia nowych foteli zainstalowane tam rozkazy, i absolutnie nie muszą wiedzieć, kto to wszystko. Życie w nowym mieście spada, dosłownie, aby dowiedzieć się na własną rękę. I to tylko zwiększa trudności piętrzyły na głowie. Dlatego, jeśli chcesz, aby ułatwić proces przeniesienia i adaptacji, trzeba zaprzyjaźnić się w nowym mieście.

load...

Terytorium Me

Naturalnie, pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl w związku z tym problemem – jak ludzie uczą? Jako dziecko, to wszystko było takie proste podejście do osoby chcą i zaoferować swoją przyjaźń, a potem pojawiają się przyjaciele. A kiedy masz do czynienia z koniecznością samodzielnego zainicjowania tego procesu, jest to bardzo trudne zadanie. Jednak istnieją miejsca, które sami ludzie do łatwego i ładnym komunikacji:

 1. Kluby procentowe

  Po tym wszystkim, co masz w życiu jest firma lub działalność, którą chcesz poświęcić czas? To może być gotowanie, śpiew w chórze, fotografia – cokolwiek, tak długo, jak naprawdę podoba! Ale to nie musi robić to, co ja sam – dużo więcej zabawy, aby znaleźć ludzi podobnie myślących. Na przykład, jeśli lubisz czytać książki – idź do biblioteki książki lub kawiarni. W każdym razie, spróbuj znaleźć miejsce, gdzie ludzie mogą zbierać, takich jak Ty, którzy lubią tego hobby. Zwiedzając go, trochę czasu, aby wrócić do domu natychmiast po zajęciu – lepiej jest rozmawiać z ludźmi o podobnych poglądach, ponieważ łatwiej jest po prostu zaprzyjaźnić.

  load...
 1. Wolontariat

  Czy kiedykolwiek zaangażowany w miłości? Jeśli odpowiedź brzmi nie, a potem nadszedł czas, aby rozpocząć! Wolontariat – to nie tylko świetny sposób, aby zaprzyjaźnić się w nowym mieście, ale również wspaniała rzecz uszlachetnia duszę, która jest w stanie przynieść wiele pozytywnych emocji. Jednak w tym samym czasie, to zajmuje dużo czasu i energii emocjonalnej – to powinien być gotowy. Dowiedzieć się, gdzie w mieście jest organizacja charytatywna, znaleźć współrzędne osób zaangażowanych w rozwój sieci wolontariuszy. Ponadto, można po prostu pokazać się na następnej imprezie charytatywnej, gdzie zawsze znajduje się wiele osób. I przyjaciele znaleźli się, a może firma życia.

 1. Internet

  Nawet w tym artykule siedzisz teraz i czytać w internecie. Zadziwiające jest, że teraz ludzie nie mają problemów z wyszukiwaniem informacji, ponieważ nie zawsze jest źródłem, które mogą być dostępne w każdej chwili. Możliwość World Wide Web jest naprawdę nieograniczone: za pośrednictwem sieci społecznych i społeczności, można pozostać w kontakcie ze starymi przyjaciółmi i próbować nowych, oraz wszelkiego rodzaju fora i społeczności zainteresowania otwiera ogromną przestrzeń dla wyobraźni. Można po prostu iść do największego forum swojego nowego miasta i zobaczyć jacy ludzie tu mieszkają.

 1. Kawiarnie i restauracje

  Wydawać by się mogło, w nowym mieście jest o wiele łatwiej zamówić jedzenie na wynos lub po prostu zjeść obiad w domu. Ale nie stać się pustelnikiem! Zacznij tradycję przynajmniej raz w tygodniu, aby wyjść na obiad lub kolację „na ludzi”. Oczywiście, na początku może wydawać się niewygodne, ale w rzeczywistości, gdy jesteś jedyną, jesteś o wiele łatwiej przyjść i poznać. Wieczór aby uzyskać ładny i łatwy jeśli złapać dobrą książkę z domu – lepiej na papierze, bo w tym przypadku będzie to godny tematem rozmów. To samo, ale z pewnych zmian odnoszących się do barów, klubów i parki – samotny człowiek chce bezpośrednio angażować się w swoim kręgu społecznego.

 1. Zdjęcie

  To jest nie tyle miejsce, jako działalność, która jest bardzo sprzyja ekspansji sieci kontaktów. Zgadzam się, prawie każdy lubi być fotografowany, a następnie rozważyć własne zdjęcia. Dlatego uczenie się, jak zrobić dobre zdjęcia, zawsze możesz iść do jakiegokolwiek obcego i poprosić go, aby być przedmiotem swojej kreatywności. Zatem, fotografując ludzi – to świetny sposób, aby bawić się, uczyć się nowego miasta, a jednocześnie i zaprzyjaźnić.

Jak zacząć rozmowę?

Z miejscami rozumiemy, a to jest twoja opinia spada na osobę, z którą chcieliby Państwo, aby poznać. Ale potem napotkasz trudności: jak nawiązać rozmowę z kimś absolutnie nie wiem? Nie zdziw się, ale jest to dość proste, jeśli wiesz jak to zrobić.
Najważniejszą rzeczą – to jest wybór ludzi i otwarci na rozmowę. Z nich nie będzie miał problemów związanych ze znajomym, ponieważ są one tak samo jak ty, zainteresowany w przekazywaniu. Zwykle mówimy o to uśmiech i oczy skierowane w twoim kierunku i zrelaksowana postawa. Można odpowiedzieć na te niewerbalne znaki – i wszelki kontakt jest wykonany. Ale co verbalikoy? Istnieje kilka opcji do tematu rozmowy, i, ogólnie rzecz biorąc, można je podzielić na trzy grupy:

 • Sytuacja;
 • Rozmówca;
 • Ja sam;

Niezależnie od tematu, głównym celem dla ciebie powinno być dążenie do zainteresować rozmówcę. Więc można nawiązać rozmowę, stwierdzenie faktu, opinii lub zadawania pytań. Lepiej zacząć od ostatniego, ponieważ kwestia energii jest zawsze większa niż cokolwiek innego. Choć opinia mówiąc zbyt złe stymulujące rozmowy – jest zaangażowanie partnera w kontakcie, a to jest o wiele trudniej pozostać bierny.

Oczywiście, najprostszym i najwygodniejszym sposobem na rozpoczęcie rozmowy – jest omówienie sytuacji lub okoliczności, w których jesteś razem ze swoim partnerem. To prawie nie wymaga specjalnej wiedzy osoby z przodu, dzięki czemu może być stosowany do kontaktu z nieznajomym. Ponadto, ten temat jest mało prowokuje przypadku wystąpienia alarmu rozmówcę i obejmuje znacznie więcej niż w rozmowie sama historia.

Aby rozpocząć rozmowę o sytuacji uważnie rozejrzeć. Najlepiej jest znaleźć coś ciekawego i zaskakujące. To może być przedmiotem że Happy Talk rozmówca lub zjawiskiem, ważnym i trudnym emocje w większości ludzi. Uważnie słuchać partnera odpowiedzialnego za swoją replikę. Co dziwne, można rozmawiać o wszystkim, na przykład w sklepie, można poprosić kupującego, który nabywa niezwykły produkt, który może być wytworzony z niego.

Nawet Deyl Karnegi powiedział, że ludzie przede wszystkim lubi mówić o sobie. Dlatego, jeśli zapytać druga osoba pytania o to ulubione, to będzie prawdopodobnie chętnie na nie odpowiedzieć. Jednak zanim zaczniesz rozmowę, zachęcamy do oglądania mały człowiek, który cię interesuje – może jego wygląd, przyzwyczajenia i upodobania powie ci trochę o siebie i łatwiej będzie rozpocząć rozmowę.

Opowieść o siebie, zwłaszcza w obecności osoby zamkniętej ma niewielkie szanse na sequel. Zazwyczaj jest to o wiele bardziej pilne dla tych przypadkach, gdy masz coś zainteresowany towarzysz, i chce wiedzieć lepiej. Jednakże, jeśli jesteś dumnym posiadaczem unikalnych i zaskakujących faktów w jego biografii, a potem, być może, sprawa będzie wyjątek. W przeciwnym razie, to nie kosztuje dużo i wytrwale mówić o sobie, jeśli nie szukać.

Psychologia komunikacji

Znaleźć ciekawych ludzi i poznać, że jesteś bardzo zdolny. To nie wymaga żadnego specjalnego wysiłku, a po jakimś czasie wszystko będzie coś jak automatyczny nawyk, a krąg kontaktów znacznie poszerzyć. Można przyspieszyć ten proces, urzeczywistniającym psychologiczne punkty wymienione poniżej:

 1. Bądź gotowy do nowych spotkań. Zgodnie z przepisami prawa pozytywnego myślenia, wszechświat zawsze daje nam coś, co możemy ustawić. Dlatego uśmiecham się częściej, otwarte i elastyczne, i przyjazny. A potem są ludzie, którzy udają się z taką osobą, która nie jest czymś, co nie wiąże się z miłością – wręcz przeciwnie, istnieje obawa o życie i pragnienie, aby uciec od takiego człowieka z dala.
 2. Zapraszam do reklamowania, że ​​jesteś początkujący w tym mieście. Zbyt wiele osób przenosi się do nowego miasta, z jakiegoś powodu zaczynają się wstydzić tej sytuacji, choć w rzeczywistości nie ma nic złego ani wstydliwego. Jest to bardzo niewygodne dla nich samych, szczególnie głupie, jeśli chcesz, aby prosić ją zatrzymać, czyli jak dostać się do metra. Dlatego konieczne jest, aby poprosić o pomoc kogoś wiarygodnego, i powiedz mu, że jesteś w nowym mieście, a jeden będzie zadowolony zapoznać. Można „otworzyć” do współpracowników lub partnerów w klubie fitness – ludzie lubią pomagać innym, a może są szczęśliwi ci powiedzieć, gdzie najlepiej spędzić weekend i jak można płacić rachunki.
 3. Bądź aktywny. Oczywiście, nie należy przytłaczać nowych przyjaciół wzywa i e-maile – zwykle jest to przerażające. Jednak byłoby właściwe, aby poprosić ich, aby zorganizować Ci wycieczkę po mieście, zapraszamy do spółki w kawiarni lub nawet oferować im pomóc w tej sprawie, w którym uważa się właściwe.
 4. Starają się wyrazić za siebie, jaki rodzaj ludzi jesteś zainteresowany i co chcesz im zrobić. Partnera handlowego Naparnitsa do chodzenia do klubów, przyjacielu dzielić swoje hobby, człowiek, kamizelki – to bardzo dużo zależy od taktyki i sposób poszukiwania nowych przyjaciół. Wtedy nie będzie tracić czasu ani swoich lub innych osób, a łatwiej będzie pozbyć się „złego” ludzi.

Pamiętaj, że nie ma jednolitego systemu zaprzyjaźnić się w nowym mieście. Pomimo długiego istnienia nauki psychologii, relacje wciąż nie daje pełnego wniosku w ścisłych ram. Dlatego powinieneś odpocząć i po prostu cieszyć się proces komunikacji.

load...