Jak zapomnieć o ukochanej i przygotować się do nowego etapu życia

Zawartość:

Rozstanie z ukochaną osobą … W każdym razie, przeżył go prawie każdy z nas. Ogromna ilość czynników zewnętrznych, które wpływają na przebieg wydarzeń i ludzkich relacji, nasz stan wewnętrzny, niektóre niekontrolowana sytuacja lub nagłe ochłodzenie zmysłów z ukochaną osobą – a teraz stoi u progu nieubłaganym separacji. I opróżnić dom i wyłącza telefon i – boli, boli, boli … Boli tak, że słowa nie mogą opisać. Bezsenne noce, poduszka mokre od łez, rozpaczy, chaos w duszy i umysłu, a nie przyjaciół i krewnych porad nie było jasne, jak żyć … Klasyka gatunku. Jak o tym zapomnieć?

load...

Dywagacje minutach oczekiwania, topienie z każdym dniem nadziei – wszystko, co przetrwało tysiące porzuconych kobiet. To w jaki sposób nasz świat jest, że kobiety opuszczają ludzie są znacznie mniej prawdopodobne niż mężczyzn do kobiet. I bolesne pytanie, jak zapomnieć o ukochanej, jeden stoi niemal przed każdym innym przedstawicielem płci pięknej. Niektóre z nich były w stanie poradzić sobie z bólem i smutkiem z godnością i dość szybko (może to ktoś pomógł porady psychologiczne). Główną część opuszczonych kobiet z nieuniknionym cierpieniem często popadają w skrajności, i zaczyna robić nierozsądnych, a czasami nawet całkowicie nieodpowiednie zachowanie. Wyniki tych działań są zwykle bezpośrednio naprzeciwko oczekiwany. Jak można tego uniknąć? Jak szybko zapomnieć kogoś bliskiego? Postaramy się podnieść na ciebie najlepsze porady, które pomogły wielu jak najszybciej przeżyć stratę.

Zapomnieć ulubiony

Rozstanie z ulubionych – jest to szok, który jest poważnym testem dla psychiki. Opuszczony kobieta – rodzaj ofiary, które dostaje się do pułapki oddzielenia od drogiego człowieka i nie wie, jak wydostać się z tej pułapki. Każdy ruch spowodował jej wielki ból, ale także pozostają w pułapce – jak śmierć. Jak będzie? Jak zrobić różnicę i jak zapomnieć o ukochanej, kto był najcenniejszy?

Przyjrzyjmy się sytuacji rozstania z ukochaną osobą, jak rzeczywiście miało miejsce i niepodważalne. I pamiętaj, że my – osoby, dla której test jest tylko krokiem w kierunku samodoskonalenia. Oczywiście, że nie chciałby wzrosnąć do tego etapu było tak trudne. Ale przeznaczenie ma swoje własne prawa. Wraz z nim, nie można argumentować. Dlatego staramy się wspiąć z najmniejszą stratą dla siebie.

load...

Jak to zrobić? Ogólnie rzecz biorąc, proces odzyskiwania jest inna. Jednak ogromne doświadczenie zbiorowe i rada wszystkim oddzielone od swoich bliskich dał kobietom możliwość tworzenia pewien wzorzec zachowania, który najlepiej odpowiada na pytanie, jak można zapomnieć o ukochanej jako bezbolesne, jak to możliwe.

Jak można to zrobić? Po pierwsze, w żadnym wypadku nie powinny być agresywnie próbuje dowiedzieć się, jak żyć teraz kocha iz kim. Zadać psychologa, i powie, co więcej, że jest strasznie bolesne, działania takie mogą prowokować pochopnych czynów, za które z czasem staje się nieznośnie zawstydzające. Wszystko inne, nawet jeśli ukochanej nadal pozostawały pewne wątpliwości w odniesieniu do swoich porzuconych kobiet, takie działania będą rozwiać je całkowicie. Jeśli więc spieszyć, nie wiedząc, jak zapomnieć o swoich bliskich, aby zapamiętać raz na zawsze: trzeba trzymać z dala od nich jak najdalej. Nawet jeśli nadal nie może zapomnieć o faworyta, chwycił jego oko nie może w każdym razie – to prawo!

Oczywiście, jeśli zdecydujesz się na takie drastyczne środki nie są wystarczające siły psychiczne i tym podobne co najmniej połączeń, wybierania swój numer telefonu, jak to możliwe. Niezrealizowane pragnienia tego rodzaju mogą powodować rozwój głębokiej depresji, ale nie przyczynia się do przywrócenia umysł od stresu. Dlatego, pierścień, ale starają się mówić bez histerii, przyjazny zainteresowanie jego sprawami, zdrowia i tak dalej. W końcu, ponieważ był mój chłopak, więc dlaczego nie zapytać, jak on żyje teraz. Ogólnie rzecz biorąc, wiele kobiet te rozmowy pomagają uspokoić i są zgodne ze schematem, aby zapomnieć o ukochanej. Dzięki nim stopniowo z kategorii ulubionych, może iść w kategorii przyjaciółmi, a następnie całkowicie zniknąć z życia, pozostawiając tylko wspomnienia. A jeśli nie wiesz, jak zapomnieć o ukochanej, a potem wyobraź sobie, że masz zapomnieć znajomy – jest to całkiem możliwe.

Po drugie, aby być sam na sam ze swoim bólem, strzelając w ciemnym kącie z dala od wszystkich, że nie powinien. Mamy izmuchal sobie wspomnienia z każdą chwilą spędzoną z bliskimi, zaczynają wymyślać powody jego odejścia, kopać w sobie, przedstawiając homebrew psychologa … Zamiast tego, spróbuj odwiedzić jak najwięcej na ludzi. Jeśli w tym okresie nie ma odpowiedniej społeczeństwo, w którym będziemy czuć się znośnie dobrze, to po prostu chodzić po ulicach lub gdzieś w pięknym parku.

Po trzecie, aby ukryć emocje i nie można trzymać je z powrotem w każdym przypadku. To, oczywiście, nie oznacza, że ​​musimy porozmawiać o kłopotach każdy licznik-cross. Można iść do mamusi lub dziewczyną i narevetsya go dokładnie przed jąkania. Jedną z odpowiedzi na pytanie, jak przetrwać rozłąkę z najbliższymi, staje się niezbędną komunikację z najbliższymi. W przeciwnym razie, zapewniliśmy psychozy. Nie jest konieczne, aby wycofać się w sobie i pielęgnować ich ból – będzie rosnąć do gigantycznych rozmiarów. Nawet jeśli nie ma ludzi, którzy mogą porydat kamizelkę należy szukać dialogu – to pomoże odjechać przygnębiających myśli i stabilizować emocjonalny wybuch.

Niektóre z dziewcząt stracił kogoś bliskiego i nie wiedząc, w jaki sposób go zapomnieć, starając się utopić smutki w alkoholu lub wychodzić z kłopotów przez seks z nowymi partnerami. Coś zrobić, a druga jest nie tylko niepraktyczne, ale szkodliwe. Alkohol będzie tylko zaostrzyć problem i rozwiązłość może wywołać szereg dodatkowych problemów. Ponadto, reputacja alkoholikiem lub rozwiązłych pań w żaden sposób nie przyczynia się do tego, że były chłopak kiedykolwiek żałował swego czynu.

Zapomnieć kogoś bliskiego … to najlepszy?

Aby zrozumieć, w jaki sposób zapomnieć kogoś bliskiego, trzeba zdać sobie sprawę, że ze swojego życia trzeba usunąć wszystkie wspomnienia o nim. Jest zatem pożądane, aby wyeliminować wszystkie elementy, do których ulubionym ma do czynienia: rzucać lub dać komuś jego rzeczy, prezenty i tak dalej. Przykro? Zdrowie psychiczne jest droższy. Zniknąć z otoczenia wymierne przypomnienia – znikają opuszczony nas blisko niego kotwicy. I los łodzi znowu mieć możliwość pełnej wolności.

Oczywiście, ta wolność będzie on korzystać naraz. Po początkowym szoku separacji nastąpi, nadejdzie okres pokłonu, rodzaj stanu depresyjnego, gdy kłopoty nie jest już postrzegany jako ostrą, jakby z daleka. Jak przetrwać rozłąkę z najbliższymi w tym okresie?

Jest to bardzo trudny czas, gdy emocje opadły, a myśli wciąż krążą wokół kłopoty, coraz zrobić coś poważnie. Z takiego stanu trzeba przejść wszystkie siły w rozproszenia przyjaciół, współpracowników, odwiedzających imprezy firmowe, teatry, wystawy, – cokolwiek, tak długo, jak to pomogło do zachwiania smutne refleksje. I to „coś” musi być przynajmniej trochę interesujące. Jest bardzo pożądane, aby przedsiębiorstwa, i wizyty w miejscach były nowe, w żaden sposób nie przypomina o utraconej miłości.

Jest dobry psychologiczny trik, który pomaga zrozumieć, jak szybko zapomnieć kogoś bliskiego. Konieczne jest, aby mieć tzw „Book of Happiness” – notebook lub notebooka, w którym każda strona jest zarezerwowana dla danego dnia tygodnia. W nagłówku każdej z tych stron mają napisać wyraz „szczęście dzisiaj”, a każdy wieczór spalić wszystko, aby dostarczyć najmniejszej radości, wszystkie przyjemne rzeczy minionego dnia. To może być zabawny pies na ulicy, piękna torebka na wystawie sklepowej, przechodzień uśmiech, kwitnących kwiatów i tak dalej. Po takim „szczęście” jest wpisany z kilkunastu stron, umysł zaczyna koncentrować się na szczęśliwych wydarzeń, i kłopotów odwrotu.

Jak zapomnieć o ukochanej na zawsze

Potem, kiedy góra rozłąki z ukochaną osobą przestał rozerwać na strzępy, ale dusza jest jeszcze trochę jęczeć, że nadszedł czas, aby stworzyć. Tak, to jest do tworzenia, ponieważ takie naprężenia pozwalają nam uwolnić wewnętrzny potencjał mocy których wcześniej nie mógł być świadomy. W tym – niewątpliwych korzyści z takich sytuacji, i można powiedzieć, że nawet nasze szczęście.

Co wyraża się w tym stworzenia? Tak wszystko! Możesz diametralnie zmienić swój wizerunek i wnętrze mieszkania, uczyć się języków obcych lub zakupy, napisać książkę, nauczyć się robić na drutach, cross szwami, rysunek, ras egzotycznych roślin … Jest to bardzo przydatne, aby znaleźć sobie jakieś zwierzę, czy nie, i denerwować się o opiekę im. Krótko mówiąc, trzeba zacząć budować swoje życie od nowa i zrobić to tak, że każda drobna zmiana w nim dał przynajmniej trochę zabawy. W takich działań i leży u podstaw rozumienia jak trwale zapomnieć ukochaną osobą.

Jest to bardzo ważne w tym czasie, aby zwrócić szczególną uwagę na jego własnym wyglądem. Po tym wszystkim, nasz ex-chłopaka – nie tylko na ziemi, ale jesteśmy teraz – za darmo i to jest czas, aby poszukać innego księcia. Update, w możliwym zakresie, szafa, zrobić nową fryzurę codziennie i uśmiech na jej odbicie w lustrze ładniejsza. Uśmiechamy, bez względu na to, ani zła pogoda, ani nieważna nastrój. Uśmiechnij się, prędzej czy później będzie działać jako bardzo skuteczny lek przeciwdepresyjny, i będą miały nowe uprawnienia do podjęcia działań. Zaburlit życie i ponownie mienią się wszystkimi kolorami i przygnębienie miejsce w nim po prostu nie będzie. I rozumiemy, że nie oddzielenie od ukochanej osoby nie jest końcem życia. Przeciwnie, są one jej początek. Począwszy od nowej, szczęśliwej etapie.

W oczekiwaniu na nowy szczęścia

Więc rozmawialiśmy o tym, jak pamiętać kochanej, gdy nagle zniknął z naszego życia. Oczywiście, techniki te w żadnym wypadku nie można uznać za panaceum – każdy z nas jest indywidualny i przynosi smutek na swój sposób – ale mają tendencję do pracy. Na ogół głównym zadaniem kobiet złowionych w takiej sytuacji jest to, aby zmienić swój stosunek do tej sytuacji. Aby dowiedzieć się, jak to zrobić szybko, można zwrócić się do tych, którzy przeżyli podobne. Nawet ich szczere współczucie jest bardzo pomocne w tak trudnym momencie.

W ogóle, to jest daleko od zawsze tak jest oddzielenie od ukochanej tyle kłopotów, ponieważ wydaje się nam. Jest możliwe, że nasz ukochany nie było tak doskonałe, jak się wydawało, a utraciwszy go, byliśmy w stanie sprostać ich prawdziwe szczęście. Również – jak powiedzieliśmy – separacja może być początek wielkich osiągnięć i motywować skalowanie nowe szczyty. I kto wie – być może w czasie, będziemy wdzięczni byłego kochanka, bo kiedyś już tak nagle.

Taki czy inny sposób, ale po zerwaniu z ukochaną osobą powinien żyć. Mimo wszystko, życie jest tak różnorodny i nieprzewidywalny! I szczęście, nowy, niezawodny, możemy czekać za każdym rogiem! Szczególnie teraz, że wiemy, jak zapomnieć o ukochanej, jesteśmy całkowicie darmowy i może być podawana niezależnie od tego szczęścia.

load...