Jak zapomnieć o ukochanej bez poważnych strat emocjonalnych

Zawartość:

Trzeba było wszystko: spacer w świetle księżyca, przy świecach kolacje, namiętny sex – jednym słowem, romans! I w jednej chwili wszystko zniknęło. „Zostawiam cię” – te smutne słowa spadają z warg ulubionym, i cały świat wokół ciebie się rozpada. Jak odzyskać z tego? Jak zapomnieć o mężczyznę, którego kochała? Najbardziej skuteczny i działa w ten sposób – właśnie dla ciebie!

load...

Plan działania

Najpierw sobie sprawę, że szybko zapomnisz jej kochanek nie uda. Nadal zajmował ważne miejsce w życiu, można spędzić dużo czasu z nim, a tak to po prostu nie działa. Teraz masz do czynienia z utratą znacznej osoby odpowiednio pewne negatywne uczucia, i starają się je zapomnieć lub zrazić – nie ma sensu, a nawet szkodliwe.

Świadomość rzeczywistości

Bardzo często kobieta nie może zapomnieć raz umiłowany ze względu na ich własnej niechęci do przejść. Naturalnie, ponieważ wiąże się przeżywa nieprzyjemne doświadczenia – wiele prostsze zatrzymać się tam w pięknej iluzji szczęśliwej przeszłości. Można również wystąpić niechęć zaakceptować to, co się dzieje – jest to reakcja szoku i zaprzeczenia. To może trwać do dwóch tygodni, ale wszystko jest dokręcone dalej, już destrukcyjne dla ciebie.

Dlaczego nie chcemy zrealizować separacji? Ponieważ wraz z tym przychodzi poczucie nieuchronności utraty. Trzeba zrozumieć, że nic nie może być zmieniony, a miłość nie ma. Oczywiście, taki pomysł jest podany to bardzo, bardzo trudne! Ale tylko przez ten sposób można zapomnieć o mężczyznę, którego kochała, i zacząć życie od nowa.

load...

Co pomoże przyspieszyć ten proces? Rozmawiać z innymi o ich rozstaniu. Teraz nie jest czas, aby pomyśleć o tym, co narzekać lub drażnić jej przyjaciół – wymowa jego utraty pomaga uczynić go świadomym. Powiedz im, jak źle się czujesz i czego brakuje po przerwie. Gdy podstawowy etap szoku i zaprzeczenia jest skończona, wyrzucić ze swojego życia wszystko, co przypomina „dawny” i nie pozwala mu zapomnieć: koszulki, pamiątki, płyty, książki, może nawet prezentu. Ten ostatni, nawiasem mówiąc, nie jest to konieczne – na wszelki wypadek boli cię bardzo. Rozsądnym kompromisem byłoby je ukryć natomiast poza zasięgiem wzroku, a gdy proces przejdzie, można je dostać – w końcu raz się wzajemnie miłowali, a te rzeczy są wspomnieniem z okresu światła.

W dobie technologii informacyjnych nie mogą być ignorowane, gdy liczba linków do swojej ukochanej, który zakłóca o nim zapomnieć. Jeśli wcześniej było rzeczy, opuścił mieszkanie w pośpiechu, i numer telefonu w notatniku, ale teraz te nici informacji jest znacznie więcej: strona na portalach społecznościowych, kontaktów w Skype i ICQ, wiadomości tekstowe i tak dalej. Z tym wszystkim będzie musiał pozbyć, inaczej będziesz miał chęć napisać coś do niego, lub pokazać swoją depresję, aby wywołać poczucie winy. Nic z tego nie pomaga zapewnić, że nie ma czasu, aby zapomnieć o ukochanej.

Wydajność dla zmysłów

Po realizacji separacji, logicznie, nie powinno się drugi etap – przelewanie uczuć. Po wszystkim oboje wychowani? Człowiek – istota dumny, i nikt nie powinien widzieć jak cierpi, a oni nie są zainteresowani nikogo. Ale cały ten nonsens! Prawdziwi przyjaciele zawsze będą współczuć i wczuć się znajomego, który dostał się w trudnej sytuacji. Zapomnieć o to jest po prostu niemożliwe! Więc nie wahaj się smucić z nimi. Ale nie idą zbyt daleko i uruchomić z pogrążonych w żałobie przyjaciół we wczesnych stadiach – wszystko jedno będzie wyprzedzić Cię w takiej czy innej formie.

Oprócz żalu, jest prawdopodobne, aby pokazać agresję, ponieważ jesteś tak bardzo kochał tego drania, a on spłacony cię tak! Uczucia są uzasadnione i zrozumiałe. Są one również nie jest konieczne, aby powstrzymać, chociaż pierwotny impuls pojawia się – oczywiście, bo zły ludzi nie jest dobry, a ty niby coś winien. Ale masz prawo do agresji! Można poorat na pustym krześle, napisać „dawny” gniewny list i spalić, zniszczyć żadnej z jego rzeczy, reszta z was. Można nawet zadzwonić do niego i powiedzieć nieprzyjemnych rzeczy – tylko trzeźwy, w przeciwnym razie nie będzie wyrazem emocji i delirium pijanych kobiet.

W ogóle, to nie jest konieczne, aby opóźnić swoje emocje w ciasnym gorsecie, bo ten czy inny sposób, będą one wybuchnąć – ewentualnie w postaci objawów nerwicowych, zaburzeń psychosomatycznych i problemy w komunikowaniu się z ludźmi. Jest jedno dobre ćwiczenie umysłowe, które ma na celu zatrzymać swoje uczucia i łączenie się z nimi. Przyznaj swoje emocje wewnątrz, rozpoznać je i doprowadzić się do białości. Następnie zadać sobie pytanie: „Co chcesz teraz?”. Jest możliwe, że masz chęć coś złamać lub zniszczyć – nie, żeby go powstrzymać. Baste poduszki, zużycie papieru lub tkaniny, naczynia bić, krzyczeć przekleństwa dobry – po prostu ukryć kosztowności z góry.

Stopniowo intensywność duchowy trafi do spadku. Efektem tych ćwiczeń w „ciało-umysł-emocji” powinno być apatia i niechęć do poruszania się, „wzmocniony” dewastacja mięśni w duszy i umysłu. Nie powinno się chce chodzić i mówić – tak jakby wszystko wewnątrz odkurzacza dupy. Jednakże, może być w inny sposób: w głowie pokonywania wszelkiego rodzaju myśli, a ciało pozostaje napięta. Nie jest konieczne, by się bać, tylko ćwiczenie, zdarza się, nie działa za pierwszym razem. Powtórz ją po chwili – i osiągnąć swój cel.

Powrót do życia

Czas płynie, a twoje życie przychodzi trzeci etap separacji – „gojenia ran duszy” i powrotu do życia. Nawiasem mówiąc, po prostu zapomnieć o doświadczeniu nie działa, ale stopniowo przestaną mieć władzę nad wami, i będą wyświetlane tylko sporadycznie. Ten początkowo pomaga unikanie wszelkiego rodzaju punkty „niezapomniany”: miejsce pierwszy pocałunek, pierwsza rocznica, ulubionej kawiarni, itd. … Po pierwsze, jest szansa, aby spotkać się tam jego „dawny”, a po drugie, po główną rezydencją żalu nie ma potrzeby po raz kolejny, aby sam chory. Z tego powodu nie jest konieczne, aby dowiedzieć się, kto cię i o tym, jak robił – nie jest aż tak interesujący?

Nie powinien leżeć w łóżku wokół rano, zwłaszcza jeśli przeszkadzać żadnych złych pomysłów. Aktywuje w pracy lub w szkole – tym bardziej prawdopodobne podzabrosili te obszary, i nadszedł czas, aby nadrobić zaległości. Zadzwoń do swoich przyjaciół i przyjaciółek – ale tym razem nie z myślą o płaczu i jakoś otvyaznyh spędzać czas razem. Idź do baru lub klubu, tańczyć całą noc i wrócić do domu w godzinach porannych.

Najczęściej czytany i oglądać filmy – ale nie zasmarkanych melodramaty i coś jasnego, ciekawego i ważnego. Proshvyrnites zakupy z jej najlepszą przyjaciółką i kupić parę oszałamiające stroje. Rekord na kursach rysunku lub taniec – dobrze, idź z tym, co już dawno chciał, ale nie mają wystarczająco dużo czasu. Aha, i kolejna wielka rada – zamiast być smutny przez „ex” i starają się go zapomnieć, pobierz prasy. Tosca w końcu minie, i płaski brzuch jest ogromny bonus dla nowego życia. Ponadto, ćwiczenia promuje produkcję hormonów radości, i w ogólnych dobrych struktur czasowych.

Pozytywny asymilacja

Ostatnim etapem każdego procesu kryzysu – jest przyswoić lub w języku naukowym, asymilacji. W swojej relacji było coś dobrego, z jakiegoś powodu, że były one konieczne. Pomyśl nad tymi aspektami, należy pamiętać o pozytywne aspekty relacji – nie vzgrustnut i ma zamiar powrócić do „byłego”, ale w celu wydobycia kilka przydatnych lekcji.

Na przykład, był rzadkim świnia, stale okłamałem, krzycząc i pożyczone pieniądze. Wydawałoby się, że to, co może być cenną lekcją z tego? A fakt, że teraz wiem na pewno, nie muszą komunikować się z kilkoma mężczyznami. I powinien być natychmiast w zarodku zdusić nadzieję, że będzie on zmienić. Że nie nastąpi, więc dzięki problemów w relacji byłego teraz, wiesz dokładnie, co chcesz z przyszłości.

Ponadto ważny fakt rozdzielenia. Pamiętacie słynny cytat przez niemieckiego filozofa Fridriha Nitsshe: „To, co nas nie zabija, czyni nas silniejszymi”? Był cholernie dobrze! I psychologowie dodać, że takie głębokie i silne emocje pomóc Ci poczuć pełen życia i przyczyniają się do rozwoju osobistego. Ani kryzys życia i samoświadomość nie jest bez czegoś takiego. Najważniejsze – aby go nie opóźni i nie utknąć w smutku.

Tworzenie

Ostatnim etapem, pomagając zapomnieć jej kochanka. Jeśli cała reszta są obowiązkowe i nieuniknione, to dobrowolne. Ale to powinno być stosowane, jeżeli chcesz zmienić swoje życie na lepsze i być szczęśliwym po zerwaniu z „byłych”. Silnego stresu, jak już wspomniano powyżej, uwalniają ogromne rezerwy krajowej energii, które byłoby dobrze umieścić na coś pożytecznego i ważnego.

Kreatywność może być wyrażona w cokolwiek. Wyżej cytowany przykład szkolenia i budowanie rysunku – jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą umieścić energię w spokojnej oczywiście. W ogóle, stworzenie własnego wyglądu – numer jeden na liście ważnych rzeczy do zrobienia w najbliższej przyszłości. Tak czy inaczej, rozstanie z „byłym”, najprawdopodobniej Twoja samoocena została rozbita, a nie ma lepszego sposobu, aby podnieść go niż zamieni się pięknem. Zaktualizować swoją garderobę, wziąć nową fryzurę, kupić fajny nowy lakier do paznokci – wszystkie te rzeczy przemieni cię i może uczynić go ugryźć łokcie.

Ale to nie jest konieczne, aby zabić w siłowni pięć razy w tygodniu. Jeśli sport – to nie dla ciebie, możesz zrobić dekorację mieszkania. Zgadzam się, co dziewczyna marzy o luksusowym wnętrzu. Dlaczego nie zrobić prezent? Czytaj powiązany artykuł, zakup materiałów, nazywają swoje koleżanki do odwiedzenia – i zacząć dekorować swoje życie!

Można również swoje zwierzę (oczywiście, jeśli jeszcze go nie masz). Kot będzie mruczeć doskonała grzejnika chłodne wieczory wiosną, a pies jest lojalnym przyjacielem, wymagające dużo opieki i uwagi. Zabraknie tylko raz! Tak więc, najważniejszą rzeczą na tym etapie – aby czuć się z autorem własnego życia i nauczyć się, jak to zrobić. Niezależnie od wybranej metody – studium języków obcych lub windsurfingu – w każdym przypadku powinna ona przynieść ci przyjemność i radość.

Możliwe problemy i ich rozwiązania

Ach, gdyby tylko zapomnieć jej kochankiem był tak łatwy! „Oczywiście! – myślisz. – Autorzy artykułu jest łatwo mówić o tym. Ale tak naprawdę, to jest o wiele trudniejsze niż wymienić kilka wskazówek. Wszakże w ten sposób istnieje wiele pułapek!”. O nich chcemy rozmawiać.

 1. Istnieje klasa ludzi, którzy nie karmić chlebem – Daj wiele cierpieć

  Rola ofiary posiada szereg nieoczywisty w pierwszych nagród spojrzenie. Przede wszystkim, rozstanie z „byłym” staje się okazją, aby uzyskać wiele uwagi i opieki ze strony innych osób. Szczególnie delikatnie zacząć zachowywać kobiety – nadal, ponieważ każda z nich doświadczyła niespełnionej miłości! Ponadto próbuje zapomnieć jej kochanek doskonale nadaje się do być opcjonalne i mogą zapomnieć o odpowiedzialności. Znajomy prosi o pomoc? W jakikolwiek sposób, zerwałeś z najbliższymi! Kolega czeka na raport? Oto więcej – jesteś bardzo zdolny nic nie robi. Najsmutniejsze jest to, że ofiara jest silnie uzależnia i niszczy ci, co niemożliwe, aby przejść dalej.

 2. Bardzo trudno jest kobietą, nawet kiedy była ostatnio ukochanej nagle bez żadnego powodu w ogóle się z nim

  A nawet gorzej, jeśli po pewnym czasie zmienił zdanie o przerwie i postanowił doprowadzić cię z powrotem. Oczywiście, można zgodzić się, ale wtedy istnieje możliwość powtórzenia takich opowiadań. Jeśli jesteś zdecydowany stanąć na jego ziemi i nie jest już związany z tym zmiennym charakterze, w najtrudniejszym momencie doświadczenia rozstania napisać sobie list. To powiedzieć sobie w szczegółach – jedną z przyszłości – jak nieprzyjemny był typem twojej „ex”, jak paskudny on ci zrobił i jak zrobił ty brzydki, rozstanie. Następnie, kiedy jest się toczyć chęć naprawy stosunków, ponownie przeczytał list, używając go jako szczepieniu przeciwko łatwowierności.

 3. Intrygi przez „ex”

  Odwróć opcję – jeśli postanowił rozstać się z wami, a nawet zniszczyć życie. Nie jest jasne dla ciebie taką karę, ale żyć z nim w jakiś sposób konieczne. Maksymalna spróbować sami ogrodzenia z możliwości bycia je zranić. Nigdzie nie przecinają się z „byłym”, więc nie może zepsuć nastrój: zmienić swoje ulubione kawiarnie, bary, kluby i siłownię. W swoim niewielkim zgorszenie reagują z uśmiechem, jakby psotny chłopiec bully próbuje drażnić cię (to tak jest). Ale jeśli to będzie o bardziej poważnych rzeczy, pomyśl o dźwigni nacisku na „ex”. Mimo to, jest to konieczne, aby chronić siebie, więc nie wahaj się zaangażować odpowiednie organy o sytuacji i wykorzystać swoją wiedzę przeciwko nim – ale tylko w granicach samoobrony jest moralnie dopuszczalne.

 4. Uniwersalne napady smutku są nieuniknione, starając się zapomnieć o ukochanej raz

  Ten smutek ma pewne korzyści – można uzyskać silniejszy. Ale moralnie to sprawia, że ​​nie łatwiejsze! Jak można sobie pozwolić na utrzymanie dopuszczalnego poziomu smutku nie ślizga się w czarnej depresji? Użyj lekarstwa na smutek – Little notatki z częścią szczęścia na codzień. Weź setkę małych kawałków kolorowego papieru i napisać im coś miłego dla siebie komplement opis czegoś, dobre i piękne, instalacji życie potwierdzając. Gwarantujemy, że ten cudowny Brighten okres frustracji i cierpienia w życiu jest nieuniknione po rozstaniu.

 5. Codzienne spotkania z „byłego”

  Zazwyczaj ma to miejsce podczas wspólnej pracy. Jest to trudny test dla tych, którzy właśnie doświadczył rozczarowania w miłości, ale nie w pośpiechu, aby uruchomić do szefa i napisać list z rezygnacją. Można złożyć wniosek, aby zwiększyć lub po prostu przenieść do innego działu. Kto wie – być może jest to rozstanie będzie śmiertelne dla swojej kariery? I nie zapomnij, aby odpocząć po tych chwilach, kiedy jeszcze połowy oka.

 6. „Podziemny ogień ogniem …”

  Kiedy prosisz o poradę przyjaciół o tym, jak zapomnieć jej kochanka, często zaleca, aby zanurzyć się w pięknej nowej powieści. Opcja wydaje się interesujący, ale tylko z daleka. Tak, to może rzeczywiście prowadzić z głowy wszystko-wszystko-wszystkich możliwych myśli „były”. Ale pomyśl! Po pierwsze, jest to nieuczciwe w stosunku do drugiego człowieka – on nie jest winny za to, że go używać, aby spróbować zapomnieć starą miłość. Po drugie, nawet jeśli nie masz na myśli, aby wykorzystać osobę bagaż z przeszłości po prostu zapobiec zbudować normalny związek. Po trzecie, jeśli coś pójdzie nie tak (a ryzyko jest bardzo wysokie), ryzykujesz jeszcze bardziej przygnębiony. Konieczne jest dla Ciebie?

Pamiętaj, że nie muszą być niewrażliwe Iron Lady. Każda kobieta powie, że rozstanie z ukochanym mężczyzną i konieczności jej zapomnieć – to jedno z najtrudniejszych doświadczeń w życiu. Ale na pewno sobie z tym poradzić. Po tym wszystkim, miliony kobiet, zanim to zrobił, a miliony po to jednak, aby być!

load...