Jak zapomnieć o przeszłości i nauczyć się żyć w teraźniejszości

Zawartość:

Każdy z nas ma swoją przeszłość, że po wielu latach wciąż wpływa na naszą teraźniejszość. Fakt, że żyliśmy, możemy obojętnych ludzi, którzy boją się ufać innym. Wszystko, co się wtedy stało, nadal spowalnia proces samorealizacji, uniemożliwiając sukces w przyszłości. Negatywna przeszłość niechęć i frustrację – to wszystko jest często po prostu wysysa energię z człowieka, czyni go stracić wiarę w siebie i własne siły. Z biegiem czasu, to zaczyna drażnić więcej ludzi sukcesu.

load...

Czy muszę pozbyć się przeszłości?

Awarie odwrócić umysł od ustalania celów w życiu, nie pozwala iść do przodu, aby ograniczyć nasze działania. Jak to może być? Jak pożegnać się z smutnej przeszłości, która zapobiega żyć? A jeśli nie można zapomnieć, jak przekazać swoje uczucia i emocje w dobrym kierunku? Jak to jest żyć?

Przede wszystkim musisz zrozumieć, że nie wszystkie wspomnienia z przeszłości muszą być zwolniony. Po tym wszystkim, co przyniósł nam nie tylko ból i boli. Życie nie składa się z czarnymi paskami! Etui z wami chwile radości i szczęścia? Dlatego przed przystąpieniem do zmiany jego aktualny stan, trzeba spokojnie przeanalizować swoją przeszłość. Konieczne jest przeprowadzenie jakiegoś psychologicznego zapasów.

Zapamiętaj raz na zawsze – jest to niemożliwe, aby pozbyć się złych wspomnień, ciągle myśleć o tym, co się stało. Zażyciem wszystko, co zdarzyło się do was jako doświadczenie życiowe. I dopiero po tym można poruszać się bez patrząc wstecz. Niestety, kobiety często nadal traktować niepowodzenie i frustrację z irytacji, wyrzucając sobie gafy i błędy. Przez długi czas płeć piękna nie można zapomnieć, który spowodował niechęć, kultywowanie ich pod prysznicem i bardziej zasłaniając swoją drogę w przyszłość.

load...

Jeśli dana osoba jest ciągle w tym stanie, to jest skazane na niepowodzenie. Jest to niemożliwe, aby patrzeć z optymizmem w przyszłość, jeśli spojrzeć przez cały czas. Dopóki nie tylko złamać kark lub podróż, ale wpadł do głębokiego dołu, z których ucieczka jest trudne. Zazwyczaj nie wiemy, w jaki sposób można zapomnieć o przeszłości relacje, nie mogę sobie wyobrazić, jak pożegnać się z żalu. Wydawałoby się łatwy – uświadomić sobie, analizować swoje błędy i żyć dalej. Jednak wiele kobiet nawet nie starają się coś zmienić. Nie zdają sobie sprawy, że sami pokrywają drogę do sukcesu.

W skrócie, do pełnego postrzegania teraźniejszości, planuje zbudować wierny i śmiało wkroczyć w przyszłość, trzeba pamiętać jedną zasadę – aby zapomnieć o przeszłości jako nieciekawe i nudne książki. Po tym wszystkim, możemy rzucać śmieci z domu, a nie je przechowywać? Byłoby dziwne, żal przeterminowane ser lub kwaśne mleko. Mamy wzdychać, umieścić go w opakowaniu i przejść do nowych produktów. Oczywiście, nie chcę kupić kiełbasa zaległych lub śmietanę. Ale dowiedzieliśmy się, aby oddzielić ziarno od plew.

Dowiedz się zapomnieć zniewagi

Zapomnij ich negatywny przeszłość nie jest tak łatwo. Nie spać w nocy, nagle przychodzi do głowy w najbardziej nieodpowiednim momencie. To dręczony poczuciem winy i żal, że wszystko może być inaczej. Mógł czy nie? Co jeśli byś zrobił inaczej, a to doprowadzi do bardziej poważnych konsekwencji?

Wszystko czego przygotowany los, musiał odejść. Pomogło to, by stać się mądrzejszy, bardziej cierpliwy, bardziej doświadczony. Ale nawet jeśli są winni za to, co zdarzyło się kiedyś, że też jest teraz lamentować? Co się stało, to się stało – to nie jest poprawne. Do awarii należy traktować spokojnie, jak zapomnieć o przeszłości, dla niego, nie można zawsze żałować.

Spróbujmy puścić z przeszłości i spróbować przełączyć zdarzeń w teraźniejszości. Istnieje wiele sposobów, w jaki sposób to zrobić. To jest tylko metodą prób i błędów można go znaleźć odpowiednią opcję dla siebie. Trzeba być zmiana scenerii, do opuszczenia kraju, a ktoś łatwo spalić rzeczy jej ex. Jedyną rzeczą, którą musisz zrozumieć – zapomnieć o kłopotach nie będzie możliwe bez nowych doświadczeń bez szalonych wybryków.

Teraz jesteś gotowy. Weź długopis i kartkę papieru, należy pamiętać, pewne sytuacje i momenty naszego życia, a następnie staramy się patrzeć na nich jak gdyby z zewnątrz. Staramy się być cool w tym samym czasie, nie reagują na zbyt emocjonalne wspomnienia.

Pamiętaj, że teraz nasz cel – aby zamknąć drzwi do jego negatywnej przeszłości i skierować energię w przyszłości. Koncentrujemy się i oglądać swoje wspomnienia, zarówno za kulisami filmu na ekranie telewizora. Nie występują w nich! Wystarczy spojrzeć i zapisz na kartce nazwiska osób obecnych w nich. Naszym zadaniem – aby pozbyć się wspomnień zacząć znowu żyć, a nie doprowadzić się do łez.

Robimy to tak długo jak nasze wspomnienia nie zabraknie. Jednocześnie nie przeszkadza próbując sobie przypomnieć coś, co nie przychodzi na myśl w pierwszej kolejności. Jeśli tak nie jest, to, że nie jest istotne, aby zbudować naszą przyszłość. W pierwszej kolejności nasza świadomość dostarcza informacji, które są szczególnie ważne w tej chwili. Nie jest konieczne, aby dodać do niej coś ekstra. Bierzemy tylko to, co jesteśmy w stanie przetwarzać wolne od stresu.

Po puścić ostatnie wspomnienia i napisać imiona na kawałku papieru, spokojnie i jednorodzinnym spojrzenie na wynikowej liście. Wiele nazw doszło? To dobrze, bo nie ma ona wartość. Wystarczy spróbować, aby nie czuć emocje wobec osób noszących te imiona. Alexander nas skrzywdzić? No cóż, ona już przeżyła … boli nas raz Elena? To był długi czas i to nie ma znaczenia. Zdradzony raz Tatiana? Tatiana od wielu lat znajduje się w naszym życiu, dlatego warto zapamiętać tę zdradę?

O jak uważamy każdą osobę stojącą w taki czy inną nazwą. Nie sortowania ludzi na dobrych i złych. My ich nie potępiam, nie krytykować lub chwalić, nie doceniają. Niestety, wymazać przeszłość, zostawiając go w swoim emocjonalnym świecie, jest to niemożliwe. Pozytywne i negatywne aspekty naszego życia wystąpił w sytuacji, zbyt, nie próbuj oceniać. Po tym wszystkim, co się z nami stało wcześniej, mamy założony w teraźniejszości. To gdzie teraz jesteśmy i jesteśmy, jak w przeszłości, wystarczy umieścić rzeczy w porządku.

Uważamy nazwiska na liście tak długo jak nasze umysły nie są przyzwyczajeni do postrzegania ich jednorodzinnych. To – pierwszy krok na drodze do tego, jak można zapomnieć o przeszłości. Teraz musimy stworzyć w naszych umysłach oddzielną niszę, w której możemy umieścić naszą przeszłość.

Pamięć ludzka jest jak wielki magazyn, w którym przechowywane wszystko, co raz się z nami stało. Zniszczyć to niemożliwe. Ale wszystko ukryć w najdalszym pokoju do pamięci magazynie, a następnie szczelnie zamknąć drzwi – łatwo. Krótko mówiąc, musimy wyizolować wspomnienia w osobnym zakątku umysłu, i starają się nie udać. Do izolacji psychicznie włączyć do wszystkich, którzy natychmiast wskazał na liście, bez wyodrębnienia z jednostki i relacji między nimi.

Jak zapomnieć o przeszłości i iść dalej? Wystarczy wyobrazić sobie, że przed sobą grupę ludzi, zespół, w którym każdy pracuje na miarę swoich możliwości. A każdy z nich ma swoją rolę, w którym zostały one wykonane w swoim życiu. Dziękujemy wszystkim za udział w jego życiu, ponieważ mamy duże doświadczenie. Wszakże ludzie – podróżujący, po określonej trasie. W pewnym momencie ich drogi krzyżują, jedna osoba wchodzi w interakcje z inną, a następnie rozpraszają i iść dalej.

Będziemy wdzięczni wszystkim, którzy nas spotkał. I bez względu na to, jakiego rodzaju doświadczenia mamy w tym przypadku otrzymaliśmy, dobre lub złe. I pozytywne i negatywne przeszłość – to wszystko jest cenne. To – fundament naszej przyszłości. Niech nasza podróż w czasie życie będzie również podstawą. Załóżmy napisać odwołanie do wdzięczny i życzymy mu powodzenia na drodze.

Mamy więc odwołać się do tego czasu, aż poczujesz wewnętrzną lekkość. Oznacza to, że udało nam się rozwiązać problemy z przeszłości. I to jest kupa wyzwań stało się normalne doświadczenie. I teraz staramy się skierować swoją energię we właściwym kierunku. Myśli zwracają się do siebie i ustawić nasze cele. Tylko planować swoją przyszłość, nie wpływając na inne, tak jakby nie były one zamknąć.

Lepiej jest myśleć o innych ludzi, jako udane, szczęśliwe i zdrowe osoby nie mieszają się z planowanej sytuacji dla siebie. Bo nadzieja drugi uczestniczyć w osobistym losem nie jest inna, jak przemoc wbrew ich woli. Wolna wola każdej osoby jest nienaruszalna.

Jednym słowem, nawet w myślach, aby zachowywać się poprawnie wobec innych. Zapomnij o wcześniejszych relacji tylko przy założeniu, że w tworzeniu każdej sytuacji zawsze jest wolna wola każdego uczestnika. Zamach na jej niedopuszczalne. Nie można planować przyszłość, koncentrując się na udziale innych osób. Być może oni pomogą nam ją zbudować, ale to jest prawdopodobne, że to nie nastąpi.

A co, licząc na obecność i widząc tego człowieka raz tam, zdezorientowany, nie wiedząc, gdzie iść dalej? To, że w przyszłości chcemy sobie wyobrazić? Oczywiście, że nie. Dlatego planujemy i organizujemy tylko swoje przeznaczenie. Inni ludzie to pozwolić, lub, wręcz przeciwnie, będzie odejść, ale tylko na własną rękę.

Po kładziemy przeszłości w najbardziej odległym zakątku magazynowej i zidentyfikowano ich plany na przyszłość, nie krępuj się, aby przejść do przodu. Spojrzeć wstecz nie być – przeszłość jest dobrze ukryty i nie zobaczyć. Wszystko, czego potrzebujesz, podjęliśmy z nim. I nadbagaż w sposób nie musimy. Stepping lekko zwinny. I więcej zabawy, bo przed nami – cel.

Autohipnozy – jeden z najbardziej skutecznych sposobów, w jaki można zapomnieć o przeszłości. Oczywiście, nie każdy z nas stara się uderzyć go z życia. Ale jeśli są bolesne wspomnienia, konieczne jest, aby się ich pozbyć. W przeciwnym razie będą one kolidować z ich fortuny.

Jeśli jesteś zbyt trudno zapomnieć o przeszłości, prosimy o kontakt z personelem. Oni pomogą Ci zrozumieć duży obraz. Nie trzeba nosić bagaż wspomnień do nowego życia. Wszystko, co przedtem, już doświadczył wiele razy w swoich pamiętnikach. Każda sytuacja z przeszłości – cegła w fundament naszej przyszłości. A to zależy tylko od nas.

load...