Jak zapomnieć o osobie, którą kochasz, jeśli złamał

Zawartość:

Kiedy ludzie czują, że znaleźli miłość swojego życia, ale w końcu straci je, wchodzą bezpośrednio w otchłań depresji i nieudanych prób, aby zapomnieć o przeszłości miłość. Ale nie ma sensu płakać nad rozlanym mlekiem – to dlatego, że to nie wróci do dzbana! – Po prostu nie pomóc łzy na byłym chłopaku. Oczywiście, bardzo trudno jest zapomnieć o swojej miłości. Ale to nie znaczy, że nie jest to możliwe.

load...

Jak zapomnieć o osobie, którą kochasz? Wiele zależy od tego, czy z powodu tego, co stało się rozdzielenie.

Jeśli kochasz żonaty …

Jednym z powodów, dla których warto się poddawać, nawet jeśli nadal nie zerwał stosunki – więzi rodzinnej, która jest człowiekiem. W składzie, ale nie z tobą. Jeśli rozumiesz, że jest konieczne, aby odejść, ale nie miał odwagi, a może nie chcą słuchać nikogo i nadal kocham kochanka, mając nadzieję na najlepsze, możemy prowadzić co najmniej osiem powodów, dla których nie powinno się kontynuować ten związek.

load...

Osiem powodów, dlaczego konieczne jest, aby zapomnieć o żonatym mężczyzną

 1. Nigdy nie był w przyszłości będzie tylko z tobą. Człowiek, który byłby nieszczęśliwy w małżeństwie, już dawno poszedł do swojej żony. Oczywiście, to inspiruje swoją miłość i troskę o krwi nowości, które znalazł w relacji z tobą. Można nawet powiedzieć: „Nigdy nie czułem się tak szczęśliwy, jak ty i ja! Jestem gotów spędzić całe życie z tobą „, ale w rzeczywistości, te słowa nie znaczą nic – to nie ma żadnego zobowiązania do ciebie mówiąc to. Pomyśl o tym: jeśli chce spędzić ze sobą całe życie, dlatego jest on znowu i znowu pędzi do swojej rodziny?
 2. Fakt, że jest on oszukuje żonę, powiedział, że jego niezdolność do radzenia sobie z nieprzyjemnymi sytuacjami, gdy jest to niezbędne do podjęcia świadomej decyzji. Oznacza to, że będzie uciekać się do znalezienia objazdów i gdy w związku z nim będzie żadnych problemów.
 3. Stale ukrywa – zatrudnienie dość uciążliwe. Potrzeba, aby utrzymać związek w tajemnicy w stanie „zaatakować” poczucie własnej wartości; Poza tym, można stracić możliwość poznania wielu aspektów szczęśliwych związkach. Ludzie kochający, swobodnie i otwarcie pokazać światu swoją miłość, zawsze wypełnione wewnętrznym światłem szczęścia. A każdy z nich może bez zastrzeżeń dumny który przechodzi stronie życia obok siebie.
 4. On je tylko dwa ciasta, jak można by powiedzieć Brytyjczyków. Ma małżeństwo prawną, że nie ma do ukrycia i że może on czuć się wszystkie radości życia razem. Jest on, jak i pozamałżeńskie związki, które pomagają zrekompensować wszystko to, co brakuje w małżeństwie. Co za wstyd być kobietą, która kocha żonaty: dostaje najlepsze z obu relacji i dość szczęśliwy, a ona prawie cały swój czas spędza samotnie i czeka na rzadkich (a nie zawsze szczęśliwy!) Protokołu dialogu.
 5. Czy możliwe jest kochać kogoś, kto jest tak lekceważący do żony? Po tym wszystkim, on ją zdradza, ona zdradza zmian. Jest mało prawdopodobne, że taka osoba może być wywołana przyzwoity. I nie wierzę, ze wszystkimi jego wymówek. On, oczywiście, doprowadzi Cię tysiąc powodów, dlaczego nie może opuścić żonę, prawie świecące z dumy dla jego „szczerości”. I to nie tylko, że przyczyny te, co do zasady, wszystko naciągane; to jest również fakt, że w każdym przypadku jest on oszukuje i jego żona, a także dodatkowo. On dostaje przyjemność z dwóch źródeł, powodując cierpienie i jedną, i drugą kobietę.
 6. Czy ci się to podoba czy nie, staje się wspólnikiem osobie, która zaniedbuje swoje obowiązki i zdradził zaufanie żony. I to nie wspominając o tym, że powoduje uraz psychiczny do swoich dzieci i tracą wiarygodność w oczach. Trudno przywołać, kiedy nie można zobaczyć wzór do naśladowania!
 7. Można złapać bumerang winy. Wielu mężczyzn (jak zresztą i kobiet) nie są w stanie wziąć pełną odpowiedzialność za oszukańcze działania. To, jak ludzie, że łatwiej jest winić kogoś w swoich błędach, zrobić zasłużoną hańbę. Jeśli mężczyzna zostanie złapany, że tak powiem, w ustawie, nie zdziw się, jeśli próbuje zrzucić winę to na ciebie. A następnie udowodnić, że ktoś nie wiedział, że wciąż śpi z żoną i że nie była dziwką, która je jeść ją błogosławioną, i dość godny kobieta. Człowiek szybko wybaczyć jego „żart”, a ty jesteś w oczach ludzi i pozostanie zdradliwe razluchnitsa którzy próbowali rozbić rodzinę i zabrać od żony i dzieci ich wsparcie i żywiciela.
 8. Tracisz czas i brakuje na okazję, aby być szczęśliwym z innym mężczyzną, a często okazję mieć dziecko. Można czekać w nieskończoność, kiedy zrywa stosunki z żoną i powiedzieć podczas ceremonii ślubnej, „miłość” jest już zgodnie z prawem; ale fakt, że to jeszcze nie stało, wymownie mówi sama za siebie.

Pamiętaj, że czas jest zbyt cenny, aby wydać je na próżno. Czy zauważyliście, jak szybko mijają lata, a stajesz się starszy i starszych? Nawet jeśli są dość wygodne być kochanką, należy zrozumieć, że taki związek z żonatym mężczyzną może trwać przez długi czas. Kiedy te kobiety, które były w podobny sposób, jednak odważą się je łamać, często pożałujesz o czas spędzony na próżno one całkowicie zmarnowane.

Jeśli jesteś świadomy wszystkich rzeczy, które po prostu powiedział, że to samo może stać się dobrym bodźcem do zapewnienia, że ​​człowiek, aby zapomnieć, nawet jeśli nadal kocham. I wtedy będzie łatwiej uruchomić plan.

Jeśli on nie jest wart twojej miłości

Mogą być też inne przyczyny, które mogą służyć jako bodziec do Twojego rozstania. Może twój facet nie płaci Ci wystarczająco dużo uwagi, lub kpiąco odnosi się do swojego światopoglądu, albo nie może stanąć do pominięcia jednego spódnicę, albo … Nie ważne co innego „albo”. Jakoś rozpadł się, a teraz jesteś po prostu siedzi w domu sam, to niefortunne i tonie w łzach i nie może dowiedzieć się, jak zapomnieć o faceta kochasz najbardziej na świecie.

Nie wiem, jak to zrobić? Musimy zacząć uczciwie odpowiedzieć na jedno pytanie: czy naprawdę chcesz zapomnieć i nigdy nie pamiętam? W każdym razie, nie pamiętać o tyle bólu i łez, jak obecnie. Jeśli Twoje odpowiedzi są niezrozumiałe, coś jak „czas pokaże” lub „No, może jeszcze zmienić, a wtedy wszystko będzie dobrze”, to znaczy, że nie chcesz rozstawać się z człowiekiem na wieki, a zaufanie do tego, co -To przyszłości z nim; to będzie zupełnie inna historia. Ale jeśli zdecydowałeś, że chcesz o niej zapomnieć, a ty z nim nie będzie już „nigdy-nigdy”, a następnie ją wyrzucić z mojej głowy – i od serca! – pomogą naszych przywódców.

Oto, co trzeba zrobić, to zapomnieć o osobie, którą kochasz, przez dwa tygodnie:

 • Pierwszy dzień, najtrudniejsza

To – Day of the Great Western (! Ale tylko jeden dzień) Dzisiaj, masz prawo do użalania się nad sobą, płacz gorzkie łzy i powiadomić swoich znajomych o ich nędznym akcję. Tak, teraz są złe. Tak, historia miłosna zakończyła i nikt inny dać kwiaty i słodkie upominki. I było naprawdę bardzo miłe (mądry, zabawny …) Słuchaj smutnych piosenek, oglądać swoje ulubione filmy, włożył sweter, który pozostał w domu … i płakać, płakać, płakać! Łzy – to reakcja ochronna organizmu, który pomaga pozbyć się stresu i negatywnych emocji.

 • Dzień drugi: śmieci za burtę!

To – w dzień, aby pozbyć się wszystkich rzeczy, które przypominają o nim. Zbierz wszystkie jego rzeczy, płyt CD, książek, które nadal są leżące wokół w swoich szafach. Nie zapomnij zabrać swoje prezenty, które przywiózł cię lub po prostu z okazji imprezy. A wszystko to spokojnie nosić śmieci! Szkoda, oczywiście, trudno się kłócić. Ale chcesz o niej zapomnieć? Chcesz, aby udowodnić sobie, że to dla ciebie już nic nie znaczy? Następnie pozbyć się tego wszystkiego, nie wahaj się! I nawet jeśli potem pyta, czy on nie może zająć jego szal, który zapomniał w korytarzu, powiedz facetowi szczerze, że masz ten szalik dawna wyrzucony. Wraz z innymi. Niech wie, że nie płakał nad tymi „pamiątek”, ubolewając nad utraconą miłość!

Aha, i co najważniejsze: wszystko razem romantyczne zdjęcia też muszą zostać zniszczone! Sprawdzić, czy ktoś został pominięty to zdjęcie możesz wśród książek i innych rzeczy, i pamiętaj, aby usunąć wszystkie obrazy z komputera i telefonu. To może nie być łatwe, ale jeśli naprawdę chcesz, aby rozpocząć nowe życie i pewnego dnia odnaleźć prawdziwe szczęście, zniszczyć zdjęcia po prostu trzeba. I to jest prawie niemożliwe tutaj innej opcji!

 • Dzień trzeci: oczyszczenie ciała i duszy

Dziś, należy wziąć kąpiel z dodatkiem aromatycznych olejków i soli. Na przykład zastosowanie takiej kompozycji siedmiu kropli oleju z rozmarynu i siedem szczypty dodać sól morską w łaźni wypełnionej gorącą wodą. Moczyć w wodzie, próbując odpocząć na marzeniu o czymś przyjemnym. Kiedy wyjść z wanny i otworzyć korek, obserwować, jak płynie woda, i wyobrazić sobie, że niesie ze sobą cały swój smutek i żal, unoszące się od nich przez niewidzialną rurę dalej i dalej. Wszystko! Procedura oczyszczania jest zakończona. Od tego momentu zacząć nowe życie!

 • Dzień czwarty: aktualizacja krąg społeczny

Oczywiste jest, że część ogólna z wszystkich znajomych-znajomych, którzy komunikują się ze swoim ex, to nie jest konieczne. Ale teraz trzeba zminimalizować wszystkie Przypadkowe. Jeśli masz znajomych, którzy nie spotkali się w czasie z człowieka lub przecinają się ze sobą zbyt często, to teraz jest czas, aby zacząć komunikować się przede wszystkim z nimi. Więc jesteś jeden strzał upiec dwie pieczenie: po pierwsze, można zminimalizować ryzyko spotkanie z byłym kochankiem, a po drugie, nie trzeba dyskutować z ludźmi, którzy go nie znają.

Oczywiście, teraz jest lepiej, aby nie być. Nawiąż kontakt ze znajomymi, aby pomóc odwrócić uwagę od smutnych myśli i nie pozwól, czujesz się samotny. Siedzieć w kawiarni z przyjaciółmi, rozmowy o planach na lato, wspominając o zabawy szkolnych lub studenckich wybryków. Mamy nadzieję, że twoi przyjaciele mają wystarczająco dużo wrażliwości i taktu, aby spróbować cię rozweselić, i nie pamiętać o ostatniej miłości zapytań o szczegóły przerwy lub opowieści o tym, gdzie iz kim widzieli go w zeszłym tygodniu.

Ważne jest, aby wysiłki w celu stworzenia wokół siebie bezpiecznego i wygodnego świat – świat pełen nowych zainteresowań i nowych przyjaciół, którzy nie znają swojego człowieka w tłumie, którzy nawet nie wiedzą, jak się pisze jego nazwisko. Będzie to świat, w którym twój ex nie będą mogły wejść albo bezpośrednio albo w sensie przenośnym – nawet w swoich wspomnieniach. Aby zbudować wokół siebie obronne „Twierdza”, wykorzystać każdą okazję, aby spróbować czegoś nowego – lekcje nurkowania, klub książki, zajęcia plastyczne, szkoły tańca – tak zaprogramować swój umysł i ciało w oczekiwaniu na nowe życie. Życie bez niego! ..

 • Dzień piąty: bezpośredni urody

Prawdopodobnie nikt nie musi powiedzieć, jak każda kobieta może rozweselić nową fryzurę! Umówić się z dobrego mistrza (dopiero na dobre się nieudolny fryzjera nie zepsuć nastrój już kruche!) I zachęcamy do eksperymentowania z wyglądem. Zmień go mocno i nieodwołalnie!

 • Dzień szósty: Ready, Set, Go!

Kiedy ćwiczysz, organizm produkuje endorfiny – prawdziwe „zgiełk szczęścia.” Zima daje nieograniczone możliwości – łyżwy, snowboard, sanki, narty. Latem można pływać w wodach otwartych, jeździć na rowerze, grać w tenisa lub siatkówkę … A jeśli to po prostu nie było dla ciebie za mało, to można zrobić w siłowni. Zazwyczaj kształtowania wybrać coś ciekawego, takich jak joga czy taniec brzucha.

 • Dzień siódmy: jeść, aby żyć

Jeśli człowiek był miłośnik dobrego jedzenia, to nagotavlivaya swoje przysmaki, bardzo trudno jest oprzeć się pokusie, aby zafundować sobie swoje ulubione i smaczne. Dobrą wiadomością: Teraz nikt nie będzie Knock You „na manowce”, i można zacząć jeść zdrową żywność.

 • Dzień ósmy: mózgi

Kiedy rozpadł się z najbliższymi, najtrudniejszy – to przestać o tym myśleć. Myśli o nim i wspinać się w twojej głowie, i pozbyć się z nich nie ma sposobu. Naprawdę? No, to jedyne wyjście – wziąć sobie tak, że nie masz wyboru każdej wolnej chwili. Więc jeśli nadal często cierpi z powodu faktu, że czas wolny od szkoły lub pracy przy niskim ciśnieniu, to jest teraz konieczne zanurzyć się swoich obowiązków z głową. Tak, i kilka nowych obowiązków powinien wziąć na siebie!

 • Dziewiąty dzień: wszystko nienawidził, teraz można zrobić!

Być może teraz twoje stosunki z byłym chłopakiem postrzegasz niemal idylliczny, ale wtedy na pewno były pewne różnice. Może twój chłopak nie lubił muzykę, że jesteś gotów, aby słuchać godzinami, lub podrażnioną swojego ulubionego przyjaciela? Cokolwiek to było, ale właśnie dzisiaj trzeba poświęcić cały dzień, że nie można zrobić, gdy były jeszcze człowiek z twoich.

 • Dzień dziesiąty: dla tych, którzy są jeszcze młode

Jeśli – osoba jest już dość dojrzały, to będzie dużo łatwiej znaleźć coś zrobić, aby odwrócić uwagę od myśli o smutnej miłości doświadczenia (co jest, co trzeba zrobić, aby tego dnia). A jeśli masz, na przykład student? Uczysz się i zaczął angażować się w dobrej wierze, a dla sportu obecnie znajdujących; ale jeszcze godzinę lub dwie, jeśli nie wiedzą, co robić, i zaczynają angażować się w smutku. To się dzieje? Następnie szukać pracy! Wiele firm chętnie przyjmować uczniów, którzy mogą pracować na dwóch lub trzech godzin, w godzinach wieczornych, gdy stały personel do swoich domów. Oczywiście, można zarobić sporo; ale pieniądze nie będą zbędne dla Ciebie. I na koniec szkolenia będzie również w stanie pochwalić nabytego doświadczenia!

 • Dzień jedenasty: przyjemne porządki

Sumienny ćwiczeń i diety wydał swoje pierwsze rezultaty? Tak, nadszedł czas, aby zaktualizować swoją garderobę. Przynieś swoją najlepszą przyjaciółkę i pójść na zakupy!

 • Dzień dwunasty: nieopisane piękno!

Jeśli zrobiłeś wszystko poprawnie, jesteś prawie gotowy do być wielką imprezę i pokazać się w całej okazałości, a nie pokazać uniwersalną smutek. Zadzwoń swoje koleżanki i rozpocząć przygotowania do niezwykłego wydarzenia. Manicure, pedicure, maski do wszystkich części ciała i pięknej makeover. Wszystko, co chcesz!

 • Dzień trzynasty: na swój sposób!

Zabawa i nie zapomnij spojrzeć na boki, ponieważ prawdziwe zwężenie może nastąpić w każdej chwili. Teraz najważniejsze – nie przegap!

 • Czternasty dzień: nowe życie, nowe pomysły

Być może, na wczorajszej imprezie zostałeś wprowadzony do młodego człowieka, który wykazywał wielkie zainteresowanie tobą. A może jeszcze przyjść, i teraz już tylko o tym myśleć. Występowanie w przeszłości miłość do przeszłości!

Tak więc, nawet jeśli utraciły swoją miłość, to nie znaczy coś dla ciebie w tym życiu musi się skończyć. W każdym razie nie jest to konieczne, aby wycofać się do siebie, do swojego zamknięta przestrzeń osobistą. To jest ostatnia rzeczą, jaką należy zrobić, bo to jest to, co sprawi, że poczujesz naprawdę nieszczęśliwy. Ale zawsze można się rozejrzeć: kto wie, może zapomnieć ex-chłopak jest ustąpić nowym uczuciem, które uczynią cię szczęśliwym na całe życie?

load...