Jak zapomnieć, kogo kochał, a może nawet pójść na miłość

Każdy z nas przynajmniej raz w życiu musiał znosić rozłąkę z ukochaną osobą, a jeśli nie chcesz, aby przerwać związek miłosny, doświadczenie będzie o wiele trudniejsze. Wiele osób zaczyna cierpieć na straty, dlaczego tak się stało, i nie mogę znaleźć sposób, aby zapomnieć człowieka, który przez pewien okres życia był dla nich prawie najważniejszą rzeczą na świecie.

load...

Psychologia nie zna tak wiele sposobów, aby pozbyć się wspomnień bliskiej osoby, ponieważ takie uczucia i ich doświadczenie jest całkowicie zależne od indywidualnych cech różny charakter każdej osoby. Jednak istnieją uniwersalne sposoby, dzięki którym można szybko zapomnieć o ukochanej, a potem zacząć żyć pełnią życia. Rozważmy te metody bardziej szczegółowo.

Co należy zrobić, aby pozbyć się z pamięci ukochanej

Usuń wszystkie rzeczy przypominające niegdyś ukochanej

Aby pozbyć się ciągłego myślenia o człowieku, który miał mieć drogi, czasem wystarczy po prostu usunąć ze swojego życia wszystkie rzeczy, które przypominają nam o tym. Najczęściej takie rzeczy można przypisać wszystkie rodzaje prezentów, małych pamiątek, pocztówek i zauważa, że ​​on będzie rozdawać i zapomniane w domu ubrania, parasole, torby, płyty CD i inne rzeczy osobiste, że ex-chłopak nie miał czasu, aby podnieść lub po prostu nie Uważam, że należy to zrobić.

W razie potrzeby, różne niezbędne w życiu codziennym, ale przypomina o małe rzeczy można dać do przyjaciół lub znajomych, ale jest o wiele lepiej wziąć, i bez żalu rzuca je sztywno udaremniając próby jego umyśle pozostawić przynajmniej coś, co naprawdę lubisz. Psychologowie twierdzą, że „posprzątać” ich przestrzeni życiowej ze wszystkich rzeczy, które mogłyby przypominać o nieudanej powieści, pierwsze kilka dni, na pewno czuć się trochę nieswojo, ale już za tydzień będzie czuć się pełna aktualizacja ich myśli, a może nawet znaleźć się, że przez cały dzień nie pamiętał byłego chłopaka.

Pozbądź psychologicznego „kotwicy”

„Kotwica” w psychologii określa się jako dowolnymi punktami, które powodują człowiekiem jakaś konkretna reakcja emocjonalna z bardzo jasnych kolorach, które często pojawia się na poziomie podświadomości i powoduje występowanie pewnych uczuć. Tak więc, przykłady takich „kotwice” hamowanie zapomnieć raz ukochaną osobą, to utwór muzyczny, który grał na swojej pierwszej randce lub podczas innych znaczących punktów; miejsca, gdzie często lubią chodzić wzdłuż; wspólnych znajomych i tym podobne.

load...

Jeśli nie usunąć te „kotwice” swojego życia, należy pamiętać, kogoś bliskiego, do którego doświadczyli żadnych uczuć, to będzie bardzo, bardzo trudne, nawet dla tych ludzi, którzy mają rzadką zdolność do kontrolowania swoich myśli i emocji. Fakt, że „kotwica” działają wyłącznie na podświadomość i, czy tego chcesz, czy nie, powodują przypływ pewnych emocji. Najtrudniejszym – jest zidentyfikować wszystkie aspekty i zjawiska, które przypomina dawnego faworyta, nie próbować analizować, dlaczego pewne sytuacje spowodować pewne uczucia i spróbować całkowicie je wyeliminować ze swojego życia.

Za złamanie tej ciężkiej pracy będzie potrzebował więcej niż jeden tydzień, ale w rezultacie będzie można się pozbyć z najsilniejszych sygnałach podświadomych, które uniemożliwiają Ci szybko zapomnieć o osobie, z którą miał rasstatsya. Ponadto, taki głęboki samokształcenie ponad znacząco rozwijać zdolność do radzenia sobie ze wszystkimi trudnymi sytuacjami i starać się zrozumieć trochę w takiej ciekawej nauki, psychologię.

Wyrusz w podróż

Rada się na wycieczkę, co współczesna psychologia daje każdemu inne trudne sytuacje, wydaje się już trochę „sterany”, i dlatego mniej skuteczne. Jednakże, jeśli chodzi o sposób zapomnieć człowiekowi raz daje najszczęśliwsze chwile życia, to rada jest rzeczywiście jednym z najbardziej skuteczne.

Faktem jest, że biorąc urlop i decydując się na podróż, każda osoba, która zwykle jest już wstępnie skonfigurowany na pozytywnej fali, a raz w okolicy, dalsze pogłębienie w pozytywnym postrzeganiu życia ze względu na dużą liczbę nowych doświadczeń. Jeśli uzupełnienie święto łatwe i przyjemne ćwiczenia na świeżym powietrzu i zdrowe pyszne jedzenie z dużą ilością owoców i warzyw, „oświecenie” myśli nie potrwa długo.

Reszta może być dowolny gatunek wybrać, jak mówią, do gustu, ponieważ jego celem jest pełna relaksacja i spędzać czas tak, jak lubisz najbardziej. Jedynym niepożądany rodzaj wypoczynku zapomnieć byłego kochanka leży na plaży codziennie, bo nie chodzi w tym przypadku, mózg zaczyna robić „pop” do właściciela myślał tylko o tym, jak, z kim masz niedawno rozłam. A w ogóle, najskuteczniej na wakacjach, zasada „im bardziej ryzykowne i niezwykłe, tym lepiej”, ponieważ w większości przypadków całkowicie pozbyć się wszelkich myśli o człowieku, który był kiedyś Ci zależy.

Pamiętaj wszystkie jego negatywne cechy

Co do zasady, osoba, której czujesz silne romantyczne uczucia lub którzy po prostu naprawdę jak ty, pojawia się przed oczami w „pink” światła, nie pozwala nawet najmniejszego spojrzeć na jego niedociągnięć i negatywnych aspektów charakteru. Jednak nawet w loving pary z doświadczeniem, którzy mieszkali razem przez okres jednego roku, partnerzy mogą zauważyć te lub inne braki w zachowaniu siebie, ale to nie może dać im wartości, które pozostały niemal doskonały obraz romans w umyśle.

To, oczywiście, jest czysta samooszukiwania, który po prostu pozwala na dość długi czas tam w wygodnym stanu emocjonalnego i psychologicznego. Jednak w momencie, kiedy jest oddzielenie od ukochanej osoby, często całkowicie zapomnieć wszystkie negatywne aspekty byłego Związku Radzieckiego mają, a przed oczami cyklu naszego umysłu tylko szczęśliwe chwile. Można kontynuować nadal pielęgnować miłe wspomnienia, ale zapomnieć więc byłego kochanka na pewno się nie uda.

Aby pozbyć psychicznego zależnie od kiedy ukochana osoba powinna starać się zapamiętać wszystkie negatywne aspekty jego charakteru, jak również żadnej nieprzyjemnej sytuacji związanej z nim, i, co najważniejsze, napisać to wszystko na papierze. Najsłynniejsze dzieła psychologii mówi, że można zapamiętać dowolną liczbę różnych „występki” i negatywne cechy swojego dawnego drugiej połowie, ale naprawdę świadomy tego wszystkiego jest to możliwe tylko wtedy, gdy wzrok będzie leżeć jak bardziej szczegółowej listy.

Rekord należy do oporu w najdrobniejszych szczegółach, jak każda negatywna cecha działa jak sposób zapominając ukochany jest tylko wzmocnić. Pisanie takiej listy powinny być co najmniej kilka razy dziennie (najlepiej w każdą wolną chwilę) czytać, dopóki nie uświadomimy sobie, że żal nie jest skomplikowane relacje z taką niegrzeczny, nieprzyjemne i nieatrakcyjne typu po prostu nie ma takiej potrzeby.

Metoda ta jest bardzo często sprawia, że ​​nie tylko możliwe, aby szybko zapomnieć nieudany partnera w życiu, ale także opracować dobry zwyczaj zwracać uwagę nie tylko na meritum, ale także na słabości ludzkich, które na pierwszy rzut oka często nie jest bardzo widoczne, ale później może mieć istotny wpływ na budowę publicznej -lub związek z tą osobą.

Zostaw prób zapomnieć

Jednym z najbardziej kontrowersyjnych, ale bardzo skuteczne w wielu „zaniedbanych” przypadkach dana osoba jest zdolna do zapominania jest celowo kultywowanie każdy, nawet najmniejszy myśli o nim. Należy starać się myśleć o swojej byłej innych znaczących każdej sekundzie, bez przerwy do innego myślenia. Codziennie trzeba starać się zwiększyć czas wspomnień bliskiej osoby, wypełniając je jakieś „luki” w umyśle, w tym podczas przypadkowych minut zamiennych w pracy lub szkole.

Wydaje się, że te wskazówki są całkowicie absurdalne, bo twarz dokładnie odwrotny cel, ale dla wielu ludzi jest to przesadzone uwaga psychicznego do swojego byłego partnera w życiu i pomaga jej zapomnieć. Fakt, że siłą powodując w jego mózgu zastanowić się w czasie można osiągnąć, że twój umysł podświadomy zacznie aktywnie przeciwstawiać je i dosłownie „push” im całkiem nowy i, co do zasady, o wiele bardziej szczęśliwy i pozytywne myśli. Pomimo skuteczności, taka metoda może być stosowana tylko wtedy, gdy inni zawiedli.

Znajdź nową romantyczny romans

Progressive psychologia oferuje kolejny śmiały sposób zapomnieć raz ukochaną osobą – jest po prostu zakochać się ponownie i dokręcić zawrotnej nowych emocji, które pozwalają, aby wypierać myśl o nieudanej drugiej połowie. Podobna metoda może być stosowana jedynie w przypadkach, gdy wiesz dokładnie, co nowe uczucia i wrażenia mogą łatwo dostać się z dowolnego stanu charakteryzującego się takich negatywnych zjawisk jak melancholii, apatii, ospałość, i tym podobne.

Jednakże, nawet jeśli zdecydujesz się rozpocząć nowy romans, to nie oznacza, że ​​konieczne jest „rzut” na pierwszym rogu, bo tylko taki związek może prowadzić do dalszego zanurzeniu w stanie bliskim depresji. Po prostu kosztuje więcej, aby komunikować się z nowymi ludźmi, do zapoznania się z tymi, którzy mają podobne zainteresowania, aby zacząć prowadzić aktywne życie społeczne, zapisać się na taniec lub jakichkolwiek kursach obejmujących nauczanie, że od dłuższego czasu są przyciągane. W ogóle, tym bardziej aktywnego życia prowadzić, tym bardziej prawdopodobne będzie spełniać nową miłość i móc zanurzyć głowę w romantyczny związek, całkowicie zapominając byłego kochanka.

Tylko czekać

Bardzo często ludzie zaczynają gorączkowo szukać sposobów, aby zmusić do zapomnienia osobę, od chwili, gdy rozdzielenie nastąpiło dopiero kilka tygodni iść nawet dni. Oczywiście, w takich przypadkach, z których żadna skuteczność zapominania może być mowy, aby szybko pozbyć się myśli o człowieku, który był wczoraj dla Ciebie jednym z najdroższych na świecie, nie będzie działać. Psychologia jako nauka najbardziej zaangażowany w problem ludzkich uczuć i emocji w różnych płaszczyznach, doradza po prostu uzbroić się w cierpliwość i czekać na pierwszą, najbardziej uderzające nie gaśnie negatywne wrażenia z luki, a życie nie będą zawarte w więcej niż normalnie.

Spróbuj zapomnieć kogoś bliskiego na kilka dni lub tygodni, głupi i nieefektywne, ponieważ podświadomie wciąż znajdzie je do swoich bliskich co najmniej kilka miesięcy. Szczególnie pozytywne ludzi, którzy lubią życie we wszystkich jego przejawach, do pełnego zaniku myśli byłego kochanka może być za mało, i 2-3 tygodni, ale więcej osób wrażliwych, którzy są przyzwyczajeni do przeżyć wszystko w bardzo głębokim poziomie wewnętrznym, zapominając o prawdziwie ukochanej to może potrzebować nawet rok. Jednak to, co nie byłoby rodzaj leczenia, w każdym przypadku konieczne jest, aby zaufać upływ czasu, który, jak wiemy, jest najlepszym uzdrowicielem w pozbyciu się wszelkich uczuć serca.

Pomimo faktu, że teraz możliwość zapomnieć o ukochanej osoby może wydawać się wam absolutnie nierealnym, należy pamiętać, że wiele osób na całym świecie udało się pozbyć natrętnych myśli o byłym kochankiem i zacząć żyć nowe, jasne i bogate życie. Jeśli nie leń się i skorzystać z wszystkich wskazówek z tego artykułu, prawdopodobnie uda się tak trudnego zadania, ponieważ nie ma czasu zapominając kogoś bliskiego. Jeżeli po próbując ćwiczyć wszystkie techniki opisane powyżej, nie został jeszcze osiągnięty pożądany „zapomnienia”, to pozostaje tylko zasięgnąć porady psychologa, który pomoże zapomnieć sfrustrowany partnera raz na zawsze.

load...