Jak zapomnieć człowieka, który nie kocha cię

Zawartość:

Żadne inne uczucie na świecie można porównać z uczuciem miłości. Po prostu czuję się na szczycie świata, a twoje szczęście nie zna granic. Umiłowani sprawia, że ​​czujesz się najważniejszą osobą w tym świecie, a nawet dźwięk jego imienia prowadzi cię w zachwyt. Ale czasami, niestety, w inny sposób. Zbyt wielu ludzi na tym świecie cierpi z powodu bólu, który przynosi separacji. Co się z nimi dzieje? W przeważającej części ich znaleźć siłę, aby wymyślić sposób, aby pozbyć się wspomnienia, które powodują u nich ból, i starają się przejść. Ty – jeden z tych, którzy przeżyli zerwanie stosunków? I chcesz nauczyć się zapomnieć człowieka, z którymi trzeba było opuścić?

load...

Metody, dzięki którym człowiek może zapomnieć

Będziemy notować różne an_0, że można naprawdę pomóc. Następujące naszych porad, można zapomnieć byłego kochanka dość szybko, a to będzie dużo łatwiej zostawić przeszłość za sobą i zacząć nowe życie. Oto w jaki sposób należy zrobić:

 • Pierwszą rzeczą, którą trzeba zrobić, aby naprawdę zacząć zapominać chłopakiem, jest pozbycie się wszystkich swoich fotografiach. Usuń swój obraz z komputera lub telefonu komórkowego, a zwłaszcza te, w których dwaj z was i nadal dość zadowolony. Oczywiście, te zdjęcia, gdzie jest jeden, musi również pozbyć, ponieważ nie byłoby przykro, aby to zrobić.
 • Jeśli chcesz o niej zapomnieć, trzeba przestać myśleć o tych chwilach, kiedy byłeś z nim w porządku. Wyrzucić te wspomnienia. Nie doprowadzić do złych rzeczy, które trzeba było usłyszeć i doświadczenie przy rozstaniu. Myślałem o niej znowu i znowu będzie bolało swoją duszę i spowodować nowy ból.
 • Staraj się nie pojawiają, gdzie można spotkać jej ex-man. Usuń swój numer z telefonu komórkowego, aby zamknąć dostęp do swoich stron na portalach społecznościowych. Nie pytaj o nią na swoich wspólnych znajomych i nie starają się dać mu coś za ich pośrednictwem.
 • Angażować się w coś, co naprawdę lubisz. Zamiast siedzieć i opłakiwać utraconej miłości, cieszyć się lepszą tańczyć, czytać dobre książki, rysunek, robótki. Najważniejszą rzeczą – trzeba być zawsze czymś zajęty, więc nie ma czasu na melancholię i smutek z przeszłości.
 • Otaczaj się ludźmi, którzy naprawdę kochają cię, czy znajomych lub członków rodziny. Niech to nawet psa! Mimo, że nie może całkowicie zastąpić byłego kochanka, ale nadal można poczuć, że są o wiele łatwiejsze z faktu, że nie żyją dusze, które kochają Cię tak szczerze!
 • Nie spróbować jeszcze raz i jeszcze raz zastanowić się, co poszło źle w swoim związku i co można zrobić, aby zapobiec separacji. Zaakceptuj fakt, że nie są już razem, przejść – własnymi drogami. Kompletne mentalny powrót do przeszłości niczego nie zmieni, nie pomoże przywrócić człowieka i nie zwalnia swój ból.
 • Użyj swoją korzyść trochę wolnego czasu. Rozmawiać z przyjaciółmi, i udał się do ciekawych miejsc, idź ich wygląd. Postaraj się ubrać i wtopić się w ogóle. Siedząc w domu w szlafroku i popsutymi zaniedbany z głowy, nie ulżyć ich cierpieniu, a nie być w stanie szybko uciec od swych ponurych myśli.

Jak „naprawić” złamane serce

Bess Myerson, Miss America – 1945, powiedział kiedyś: „Aby się zakochać – po prostu straszne, ale z miłości – to jest po prostu straszne!” Zwłaszcza jeśli – jednej z par, które chcą utrzymać związek. Czasami wyleczyć złamane serce nie jest łatwe. I nie ma prawie żadnych środkiem, dzięki któremu można bardzo szybko wypaść z miłości. Ale jak pozbyć się bólu serca? Chcemy dać Ci kilka wskazówek, dzięki czemu można stopniowo powrócić do normalnego życia i iść dalej.

load...

Przejść przez góry, a nie wokół niego

Najtrudniejszym zadaniem dla mężczyzny ze złamanym sercem – to się stać i tonąć w bagnie bólu. Ale to jest dokładnie to, co trzeba zrobić natychmiast po separacji. Musisz smucić aby następnie przejść pomyślnie. Jeśli zapryachete głębi bólu, w końcu, nadal nie będzie po prostu ją piekły. Po przejściu przez ten sam ból żalu i dając w końcu staniesz się silniejsza osoba, gotowa do rozwiązywania swoich problemów. A ból ​​dość szybko osłabić jego intensywność, a poczujesz, że wychodzi z serca.

Poczuj swoją niezależność

Staraj się wypełnić pustkę w sobie, która powstała po odejściu swoich ludzi. Kiedy czujesz, że dewastacja absorbuje cię, powiedz sobie: „Nie muszę nikogo ani niczego, aby być szczęśliwym, że jestem tak trudno teraz uwierzyć, że mogę być szczęśliwy bez tej osoby, ale ja nauczyłem się być znowu szczęśliwa.” Załóżmy, że jest to bardzo trudne, ale trzeba nauczyć się wypełnić wewnętrzną pustkę we własnym zakresie. Twoja wewnętrzna harmonia nie musi zależeć od innych! Aby przywrócić równowagę, czytaj dalej, słuchać dobrej muzyki, chodzić w przyrodzie, zaangażowany w pracę twórczą, sportu, ulubionych rzeczy – wszystko, co daje przyjemność.

Jeden stary Eastern przypowieść opowiada, jak wielki mnich przyszedł do ogrodnika i powiedział:

 • Wielki Monk, daj mi znać – jak osiągnąć wolność ducha?
 • Kto cię przywiązany?
 • Nikt.
 • Więc dlaczego potem szuka wyzwolenia?

A ty – zawsze pamiętać, że równowaga emocjonalna może zależeć tylko od Ciebie i nikt inny.

Zrób listę swoich mocnych

Nie jest konieczne, dręczony przez myśl, że pewnie zrobił coś złego i coś okazało się być zbyt złe, nieciekawe, brzydki, gruby i tak dalej, ponieważ ex opuścił cię. Więc będziesz nadal tylko dostać depresji dłużej. Zdecyduj sam: zerwaliśmy nie dlatego, że ktoś lepiej, a ktoś – jest gorzej, ale dlatego, że nie jesteśmy sobie przeznaczeni.

Następną rzeczą, którą trzeba zrobić, aby pomóc sobie – jest wziąć kartkę i zacząć zapisywać wszystkie swoje cechy, które charakteryzują ciebie najlepiej. To musi być napisane, i mocne strony swojej postaci i zalety swojego wyglądu. Staraj się zachować tę listę, aby być jak najdłużej. Postawić lub zawiesić go w najbardziej widocznym miejscu i ponownie przeczytać za każdym razem uderza w oczy. Kontynuuj, aby dodać do listy miarę jak twój umysł będzie pochodzić z nowymi faktami odwołania.

Rereading i wypełnienie na tej liście, nie będzie szukać wad w siebie i zacząć wierzyć w to, co jesteś – ciekawy, niepowtarzalny i atrakcyjny kobieta, która jest warta szczęścia. Szybko przestaje być smutny i być pozytywną osobą.

Śmiech. I płakać!

Śmiech jest w stanie leczyć, i to już dawno zostało udowodnione. Więc staram się iść tam, gdzie przeważa atmosfera zabawy, i starają się stworzyć sobie nastrój. Na przykład, spójrz na transferowej humorystyczny i dobrej komedii, słuchać tylko zapalającą, wesoły muzyki, czytać gazety i magazyny kolumny z anegdot.

Płacz jest również przydatna, zwłaszcza na początku. Czy uważasz, że to przypadek, że kobiety czują się lepiej po pieniądze? Nie, istnieje wiele powodów fizjologicznych, które są odpowiedzialne za uzdrawiającą moc łez. Niektóre z nich zostały odkryte i opisane amerykański biochemik William Frey, który przez piętnaście lat prowadził zespół do badania właściwości łez. Jednym z jego konkluzji mówi, że łzy emocjonalne (w porównaniu ze łzami podrażnienie oczu, takich jak podczas cięcia cebuli) zawierają toksyczne odpady z procesów biochemicznych zachodzących w organizmie. Płacząca wyjścia usuwa substancje toksyczne i stres. Więc chwycić więcej chusteczki i płakać syta!

Pracować na siebie

Ciężko pracować, aby zrobić to szybciej, aby przeżyć swój żal, w dosłownym tego słowa znaczeniu: załadować ćwiczenia ciała. Biegać, pływać, robić ćwiczenia, turystyka – to wszystko daje natychmiastową ulgę. Na poziomie fizjologicznym – ponieważ aktywność fizyczna poprawia zwiększoną produkcję serotoniny i inne hormony stymulujące mózgu oraz przyczyniają się do wzrostu komórek nerwowych. (Kolejny „premia” można dostać gry sportowe – normalizacji masy ciała, będą kształtować swoją sylwetkę, a potem masz samoocena znacznie wzrośnie).

Na poziomie emocjonalnym, zbyt, jest poprawa, bo wiesz, co robisz, jest ważnym krokiem, i wziąć na siebie odpowiedzialność za to, aby stać się panią własnego ciała i umysłu. Ponadto, można sobie wyobrazić, a nie, na przykład, poduszki, osoba, która cię boli, i jak to może być thrash. Tak, można używać działanie fizyczne w celu uwolnienia emocjonalne „pary”. Od tego działania od razu poczuła się lepiej, prawda?

Podaruj sobie nadzieję

W kreskówce „Dzielny Despero” to bardzo silna formuła, która mówi jeden z bohaterów: „Jest jedna emocja, która jest silniejsza niż strach, a to – przebaczenie!” Ale przebaczenie wymaga, aby nie było nadziei. Zakładając, że ból utraty stopniowo przechodzi (nawet wtedy, gdy nie jesteś nawet wyobrazić, jak zapomnieć człowieka, który wciąż nie może wybaczyć), jeden dzień będziesz czuć, że nawet bardzo prostych działań – zrobić kawę rano lub udać się do do kina z przyjaciółmi – start przyniesie Ci radość.

Nadzieję, że uważają, że smutek, kiedy paruje przez ból w sercu, będzie poruszać się w ich życiu. A uśmiech na twarzy, w końcu nie jest już zmuszony. Dlatego też, w celu przemieszczania się obok żalu i strachu do uzdrowienia złamane serce, trzeba pozwolić mu nadzieję!

Nie bój się kochać jeszcze raz!

Gdy nasze serca są złamane przez rozpadzie związku, mamy dwie możliwości: możemy go zamknąć na stałe tak, że nikt inny nie może się tam dostać. Albo możemy uzdrowić zranione serce i jeden dzień znów kochać. Jako głęboki i silny jak kiedyś wcześniej. A nasze serce będzie silniejszy i sprawniejszy od miłości dajemy tylko.

Im bardziej kochasz i pozwolić sobie cierpieć z miłości, tym bardziej bogaty i wszechstronny będzie swoją duszę. Tak, ból porażki, pęknięcia, a nawet śmierć może stać się owocne w końcu. A jeśli nie wycofa się w sobie i zachowują zdolność do kochania i dawać miłość, to szczęście na pewno znajdzie drogę do ciebie!

load...