Jak zapomnieć byłego męża, i zapisać się po rozwodzie?

Zawartość:

Przecinanie stoi na jednym z pierwszych miejsc na poziom stresu w życiu kobiety. A jeśli to nie wystarczy separacja i rozwód – to wszystko światło tusz do rzęs! Nie tylko, że po prostu stracił miłość i relacje bliskie i długoterminowe – to wszystko jest skomplikowane decyzją szeregu innych zagadnień. I każda kobieta, którzy znajdują się w trudnej sytuacji, trzeba zrozumieć, aby zapomnieć o jej byłego męża, albo po prostu szaleje.

load...

Dlaczego zostawić męża?

Jeśli rozwód wykonane niedawno, a teraz głowa kręci się dzieje. W tej chwili, to naprawdę trudne. I ważnym krokiem jest zrozumienie przyczyn tego incydentu. Jeśli nie rozumiesz, co się stało, to dodaje negatywne doświadczenia (i obfitować i tak). To nie może być tak, że małżeństwa nie bez powodu. I prawie zawsze odpowiedzialność za to spoczywa na barkach obu małżonków.

Ale jak go znaleźć? Do prowadzenia długich rozmów z mężem – nie jest rozwiązaniem. Dokładniej, w przyszłości, być może to będzie prawdziwe, ale po raz pierwszy masz zbyt wiele negatywnych emocji w stosunku do siebie, co znacznie wpływa na przebieg rozmowy i zapobiegnie zbliżania się do prawdy. Co zatem może być powodem?

 1. Zdrada

  Ach, to straszne słowo! Jeszcze bardziej przerażające jest to, co jest za nim: ból, kłamstwa, zdrady, upokorzenia i rozczarowanie. Od czasu do czasu zdarza się, że jej mąż kocha inną kobietę i szczerze powiedział to do jego żony, opuścił rodzinę. Zazwyczaj ta historia trwa przez długi czas, a ich ujawnienie jest porównywalna do wybuchu. Powody zmian napisano wiele artykułów, w tym w naszym magazynie. Ale częściej niż cudzołóstwo jest związane z żadnymi problemami w małżeństwie. Człowiek odczuwa brak czegoś i próbuje znaleźć go na stronie. To nie zawsze jest możliwe do przewidzenia, ponieważ mąż nie może mieć tyle co żona nie ma pojęcia, że ​​on lub ona nie może dać. W każdym razie, z powodu należy szukać w pewnej głębokości w relacji.

  load...
 2. Częste kłótnie

  Dokładnie tak samo jak zdrady, konflikty są konsekwencją i wskaźnik problemów w relacjach rodzinnych. Oczywiście, przedmiotem sporów jest bardzo ważne, jeśli są one zredukowane do pojedynczego powodu: jest prawdopodobne, że jest to bolesny punkt w relacji. Ale coraz częściej zdarza się, że konflikty zdarzają się często i przy różnych okazjach, w tym przypadku zostały one połączone z jakimś głębszym i bardziej złożonego problemu.

 3. Kryzys rodzinny

  Jak wiecie, kilka w procesie jej powstawania przechodzi przez szereg trudnych kroków, które są niezbędne do jego rozwoju. Niestety, nie wszyscy z honorem udaje się przejść przez niego. Małżonkowie mogą wydawać się, że miłość odeszła, a życie razem wypełniona wyłącznie lęków, obaw i problemów. W tym przypadku, nie możemy zapominać, że kryzysy są w każdej parze. Ze strony niektórych rodzin może wydawać się idealne, ale tak nie jest, a oni przechodzą lub będą odbywać się w dokładnie tych samych trudności jak ty. Co najważniejsze – zrobić to razem i nadal wierzyć w siebie. Ale jeśli zapomnieć o tym, że ktoś z małżonków (i być może oba) zdecyduje się na rozwód.

 4. Zmiany w zachowaniu

  W trakcie trwania małżeństwa, każdy z małżonków rośnie, a jego charakter będzie nieuchronnie zmieni. To może podrażniać drugie, ponieważ wydaje się, że małżeństwa z jedną osobą, a wyjście będzie zupełnie inna. W ogóle, to powinny być odpowiednio dostosowane: rozmawiać z mężem, jeśli było kilka dobrze absolutnie niedopuszczalne rzeczy (na przykład, żona zamieniła się złośnicy, a jej mąż – w tyrana domowego) i traktować innych z pokorą iz przyjęcia. I, oczywiście, zrozumiałe jest, od tego, co się dzieje. W szczególności, kiedy jest dziecko, charakter para jest bardzo dużo się zmienia, w związku z przyjęciem ich ról rodzicielskich.

 5. żona infantylizm

  To, niestety, nie jest rzadkością w dzisiejszych czasach. Wcześniej para wybrać osobę, z którą całe życie, a to automatycznie staje się względne, nie można odmówić, w naszych czasach, wszystko się zmieniło. Na najmniejszych problemów ludzi uważa, że ​​małżonek może być wymieniony na inny, a wszystko będzie dobrze. U mężczyzn, to samo zjawisko nie jest niczym niezwykłym, co następuje: Głowa rodziny, to nieuchronnie do czynienia z życiem i zmniejszeniem stopnia romans w związku. I okazuje się, że nie chcą, i do rodziny w pełnym tego słowa znaczeniu, nie są one gotowe. Więc opuszczą nienawistnych żonę, mając nadzieję, że druga kobieta wszystko będzie inaczej.

Jeśli masz dziecko …

Oczywiście, aby przetrwać opiekę męża jest trudniejsze, gdy jest dziecko w rodzinie. Nie jest tajemnicą, że dzieci są bardzo boleśnie rozstanie rodziców: lęk, strach, gniew, smutek – nie jest to pełna lista negatywnych uczuć, które przeżywają małego człowieka. Wszystko to z powodu utraty czucia w stosunku do jednego z małżonków i strachu przed utratą drugiego.

Jednocześnie, wiesz, jaka jest sytuacja doświadczane przez dziecko trudniejszej? Sytuacja przewlekłego rozwodu, gdy rodzice ciągle kłócą i nękani siebie nerwy. Wtedy dziecko uczy się, że rodzina – źródłem problemów i negatywnych emocji w przyszłości jest prawdopodobne, aby zagrać ten scenariusz. Jeśli rozwód jest naprawdę konieczne do małżonków, konieczne jest i dzieci, bo tylko wtedy przychodzi prawdopodobieństwo harmonizacji i poprawy ich życia. W przeciwnym wypadku, gdy mąż i żona zdecydują się utrzymać rodzinę razem dla dobra dzieci, ale bez wzajemnej miłości, to nadal czuł i zapowiada nic dobrego dla każdego z jej członków.

Ale w jaki sposób, aby upewnić się, że rozwód odbył się dziecka z minimalnym stresem? Jak wiecie, większość dzieci mają tendencję do obwiniania siebie rozstanie rodziców. Ten nieprzytomny tendencja związana jest z osobliwości myślenia dziecka. I pierwszą rzeczą do zrobienia – jest przekonać dziecko, że tak nie jest. Jeśli dziecko jest jeszcze bardzo małe, to powinno być zrobione na poziomie energetycznym, nie dopuszczając myśli i że rozwód jest związany z jego wystąpieniu. A jeśli dziecko jest na tyle stary, że jest konieczne, aby wyjaśnić mu, że mama i tata są bardzo zakochani w sobie, i tę miłość Pojawił. Ale potem okazało się bardzo trudno żyć razem i podjęli tę trudną decyzję. Jednak zawsze będą jego matka i ojciec i będzie bardzo kochający. Można zauważyć, że każdy z was zrobił wszystko, co mógł, aby uratować rodzinę, ale, niestety, nie udało się zrobić.

Jest to oczywiste, ale warto powtórzyć: w każdym razie jest to niemożliwe, aby ograniczyć komunikację dziecka z ojcem. Oczywiście, możesz usunąć go z życia, ale także dla dziewcząt i dla chłopców jest to jeden z dwóch kluczowych postaci w rozwoju i pozbawić go o to – tchórzliwy i źle. Nawet jeśli jesteś bardzo napięta między relacji, należy zrobić wszystko, aby ustalić rozejm. Naturalnie, nie powinny znajdować się żadne stwierdzenia takie jak „Bad” lub „tata mama obrzydliwe.”

Byłoby wspaniale, gdyby można zachować znane dziecka codziennej rutyny. To daje mu przynajmniej jakieś poczucie stabilności. Spędzam dużo czasu z nim i przyczynić się do samo zrobił współmałżonka. I przyjąć za pewnik, że dziecko jest bardzo prawdopodobne, aby powodować żadnych problemów psychologicznych. Rozwód – zawsze jest to uraz, i należy znaleźć specjalistę, który może pomóc w zachowaniu prawidłowych lub zaburzenia rozwoju.

Pamiętaj, że teraz oboje bardzo bolesne. Ale sobie wyobrazić, że teraz dziecko czuje, zwiększyć ból raz na dwa lub trzy. Straszne, prawda? Nie jest konieczne, aby zakopać się pod nieskończonej winy związanego z rozstaniem, ale trzeba zdawać sobie sprawę, że w tym okresie dziecko jest szczególnie potrzebuje twojej miłości i wsparcia. Dowiedz się, jak szukać środków na nią gdzieś na zewnątrz, na przykład, do komunikowania się z przyjaciółmi, nowe hobby lub zmiany wyglądu. Dobrze, jeśli dziecko ma ulubione dziadków, z którymi można zostawić dziecko w czasie, dopóki nie są prowadzone dalej, i przyrost siły.

Jak przetrwać?

Jak zapomnieć byłego męża, jeśli okaże się, że trudno jest wstać rano, życie wydaje się nudne i bezsensowne, a nic nie jest już w stanie wywołać uśmiech na twojej twarzy? Ale to nie będzie trwać wiecznie. Taka depresja potrwa jednego do maksymalnie dwóch tygodni, a następnie będzie dużo łatwiejsze. W tym trudnym okresie badanym normalne łzy i cierpienia psychicznego, ale nie przesadzaj – masochizm nie powinno być w nich. A wieczorem przed snem nauczyć się ufać przestrzeń, która, jeśli staje się kojący – zasoby umysłowe można wyciągnąć tutaj.

Głównym postulatem doświadczenie separacji – leczy czasowych. Tak, teraz, że życie się skończyło, i nic dobrego nie będzie. Ale wkrótce to minie. I trzeba nauczyć się żyć ich życiem. Oczywiście, początkowo wielu zmian będzie musiał denerwować i mylić, ale szybko dostosować się do nich. Liczyć na pomoc przyjaciół i nie wahaj się poprosić o tym, ale bez manipulacji: nie jesteś nieszczęśliwa ofiara, i silny mężczyzna, który spadł trudny test.

Jeśli twój mąż opuścił ją dla innej kobiety, a następnie będzie nieuchronnie przezwyciężyć gniew i zazdrość. Pierwszą rzeczą do zapamiętania: ich związek – to ich związek. On nie dać jej coś, co powinno być podane do ciebie, a oni kochają ich. Ona jest obcy dla ciebie, i są gotowi, aby zabrać jej chęć wycofania odpowiednik innego mężczyzny. Być ponad nim i skupić się na sobie.

Po rozwodzie, wiele kobiet przychodzi kryzys samooceny oraz ich samooceny kobiet. Jest to normalne, ale to nie powinno być opóźnione. W ogóle, poczucie kobiecości zależy nie tylko na odbicie w otaczających ludzi, lecz także przez samego posiadacza. Dlatego warto okresowo przypominać sobie, że jesteś kobietą, powoduje to uczucie w sobie i aby ją podkreślić. Cóż, przez działania może być wspierane z pięknych ubrań, flirty i innych działań, które są związane z miłości własnej.

W tak trudnej sytuacji, jak pod opieką męża, ważne jest, aby pamiętać, że żadne pojedyncze wydarzenie w życiu nie dzieje się bez powodu. Z jakiegoś powodu, a to jest konieczne. Jest możliwe, że dopiero po rozwodzie, zyskasz osobiste cechy, które nie zostały utracone lub nie rozumieją tego, co naprawdę chcesz od życia.

Może w końcu zdać sobie sprawę z tego, co człowiek chcesz być blisko, a które musi przejść. Co oznacza w żadnym przypadku nie jest – przynajmniej w tym, że po przejściu przez niego, to będzie bardzo silna, a każda inna trudność życie będzie wydawać dziecinne prattle na trawniku. Dlatego należy zachować i zapamiętać mądrości króla Salomona: „To też przejść …”.

load...