Jak zapomnieć byłego chłopaka: jesteśmy traktowani przez niespełnionej miłości

Zawartość:

Przeszedł miłość zwiędła pomidory – to twoja historia miłosna dobiegła końca. Na pewno było dużo dobrych i jasnych chwil, ale biedny nadal przeważają, w wyniku czego zdecydowaliśmy się wyjechać. Ale wciąż nie może przeboleć, więc najważniejszą rzeczą dla ciebie teraz pozostaje pytanie: jak zapomnieć byłego chłopaka?

load...

Dlaczego jest to tak bolesne?

Przed rozpoczęciem nowego życia, trzeba pożegnać się z faktem, że to było w starych. Mianowicie, związek, który nie tak dawno temu zepsuł. Ale do tego nie jest łatwe, więc miliony ludzi na całym świecie starają się zrozumieć, dlaczego jest to tak bolesne, aby część z dawnej miłości.

Przede wszystkim, każde zerwanie stosunków – to strata. Tracisz ciebie ważne części swojego życia, a to jest po prostu niemożliwe, aby nie zauważyć. Wszelkie straty towarzyszą uczucia, takie jak ból, smutek, bólu, smutku i rozczarowania. W obliczu osoby można spotkać wiele potrzeb przez długi czas: do miłości, opieki, uwagi, wsparcia, komunikacja, wspólne hobby, pomoc materialną, etc. … I nagle to wszystko stracić! Natychmiast staje się jasne, jak wypełnić powstałą dziurę, ale nadal gryząc smutek o tym, jak to było wcześniej, ale nigdy nie będzie.

Mają swoje specyficzne powikłania, w zależności od tego, kto zostanie utracony. Jeśli pragnienie część pochodzi z was wydaje się, jakby cała odpowiedzialność spoczywa także z tobą. Daje to poczucie winy, który wzmacnia i tak już nieprzyjemne doświadczenie straty. W tym przypadku, nie przeciążać się, bo podjęły tę decyzję nie dobre życie, ale ze względu na pewne problemy. A teraz odpowiedzialny za nich oboje.

load...

W tej sytuacji niektórzy ludzie lubią uciekać się do zupełnie innych niż męskiej linii postępowania, wyznaczając sobie niewinnych ofiar zdradzieckiej kobiety. Wtedy twoje uczucia są „ważone” z powodu oskarżające spojrzenia wspólnych przyjaciół i znajomych. Najbardziej rozsądne w tej sytuacji po prostu nie zwracają na to uwagę. W końcu nie tylko prawo, aby przejść do relacji innych ludzi, a jeśli ktoś to robi, to jest to jego problem.

W sytuacji, gdy facet rzucił cię, wszystko jest absolutnie jasne. Nie spodziewałem się go, a taki scenariusz przypomina ci piorun. Oczywiście, taka niespodzianka potęguje ból i cierpienie z powodu utraty, plus dodatkowy doświadczenie, co się dzieje źle. Jeśli to możliwe, poproś wyjaśnienie swoim ex-chłopaka, dlaczego miał pan wyrzucony – czy są one wystarczające, a następnie usunie niepotrzebne poczucie winy i pomóc uniknąć podobnych błędów w przyszłości, a jeśli nie, to powinieneś być zadowolony, że tak łatwo się pozbyć takiego rama.

7 sposobów zapomnieć byłego chłopaka

 1. Co z oczu to z serca

  Zachęcaj dziecko do podjęcia lub narazić lądowanie lewo ciebie rzeczy. Usuń ze Skype, ICQ i kontaktów społecznościowych to (lub przynajmniej upewnić się, że jego konto nie jest modzele oczy). Pomoże to zrozumieć rzeczywistość sytuacji i przyspieszy proces rozstania z pierwszych.

 2. Szlochała

  Nie powinno budować się z „Żelaznej Damy”, które niepewnie. To nie jest, i ukryte emocje z pewnością znaleźć sposób, aby zniszczyć swoje życie w przyszłości. Pozwól sobie na tydzień, aby opłakiwać o byłym chłopaku, i nie wahał w wyrażaniu uczuć. Po tym, smutek ustępują stopniowo.

 3. Pozostawić do pracy z głową

  Oczywiście, na początku nie będzie łatwo to zrobić, ale jest to najlepsze rozwiązanie, które pomoże Ci wykorzystać z korzyścią dla tej sytuacji. Nie jest konieczne, aby wpaść w stan ofiary bezradny, warzywa leżące na kanapie. Masz dużo sił i umiejętności, a teraz jest doskonały czas, aby realizować je na maksa, bo trzeba będzie żadnych zakłóceń.

 4. Wieczór panieński z koleżankami

  Zorganizować „drutów” ex-chłopaka, który nie spełnia Twoich oczekiwań. Proponuję koleżanki uczciwie powiedzieć, co myślą o byłym chłopaku – są szanse, usłyszysz wiele ciężko uderzając opinii. Umiarkowane spożycie alkoholu sprawi, że wieczór bardzo zabawne i pomoże pozbyć się smutku ciągu pierwszych.

 5. Dołącz do siłowni

  Najlepszym sposobem, aby podnieść samoocenę po przerwie – „zaokrąglić w górę” pompy mięśniowej i tłuszczowej. Po pierwsze, sport przyczynia się do produkcji endorfin, które są hormony radości. Po drugie, będzie wyglądać lepiej, co ma pozytywny wpływ na samoocenę. Po trzecie, siłownia – to wspaniałe miejsce do poznania ciekawych ludzi, że będzie wkrótce będą mogli sprawdzić w praktyce.

 6. Dokonać napraw

  Poważnie, rozstanie z facetem – to doskonała okazja, aby uaktualnić atmosferę w mieszkaniu. Sprzedam nową tapetę, wyrzucić stare rzeczy, zmienić obudowę na kanapie. To nie zawsze wymaga dużych nakładów finansowych. To będzie bardzo miło, jeśli w pełni wykorzystać wszystkie swoje ręce, że będzie cię rozpraszać od nieprzyjemnych myśli. Nagrodą dla ciebie będzie to piękne otoczenie, gdzie można cieszyć się przez długi czas.

 7. Na wakacje!

  Jeśli luka z byłego jest wam szczególnie ciężko, nadszedł czas, aby przejść gdzieś przynajmniej na kilka dni, i to lepiej przez tydzień. To może być turecki brzeg morza lub starego klasztoru w pobliskim mieście. Najważniejsze – aby dostać się na zmianę scenerii i pozwól sobie „w szczelinę.”

Nie jest konieczne, aby zemścić się na swojej przerwie ex-chłopaka. Nawet gdyby to było nieprzyjemne. W końcu czas, jak i emocji, odbędzie się, a pozostałość nieprzyjemnych działań pozostanie. Najważniejszą dla niego wyrzutem być szczęśliwy, a młodzieńczy wygląd po opuszczeniu, więc po prostu żyć i cieszyć się życiem, co to jest.

load...