Jak zapisać dziecko przed otyłością

Problem nadwagi u dzieci nie tylko przejawy estetyczne, ale także pociąga za sobą problemy z samochodu w swoim życiu osobistym – poczucie „obcy” do fizycznego dyskomfortu. Czynienia z nadwagą w dzieciństwie, dziecko w grupie automatycznie spada do kategorii „Inne”, co prowadzi do tworzenia kompleksów w wieku dojrzewania. I jakby rodzice nie uczą wygląd swojego dziecka – to nie jest ważne, należy pamiętać, że rówieśnicy są teraz znacznie ważniejsze zagranicznych zbiorowa tożsamość zamiast piękny wewnętrzny świat ich przyjaciela.

load...

Głównym catch

Dlatego tak ważne jest, aby zapisać dziecko przed otyłością w wieku, kiedy spokojnie tolerować jakichkolwiek zmian w ich życiu. Ta sama zasada odnosi się do systemu żywności dla niemowląt. W wieku 4-10 lat, dziecko może nadal bezpiecznie tolerować zmian w swojej diecie, w przeciwieństwie do nastolatek, gwałtownie zaczęło się od mojej matki pęczek koperku zamiast zwykłej porcji smażonych ziemniaków. W tym przypadku cechą tego okresu wieku dziecka jest „moczenie” zwyczaje i kulturę rodziny, w tym nawyków żywieniowych. Teraz to położył charakter zachowania karmienia, tak dokładnie skopiowany w konsekwencji dziecko w dorosłym życiu. Niedożywienie spowodować całej rodziny i dziecka, w szczególności jest to nadmiar masy ciała w dorosłym życiu. Często ta sięga 30% – przerażające dane dla kraju, który nie jest matką Mc’Donaldsá. Dlatego, aby zapisać dziecko powinno być tworzenie nawyku jedzenia prawo i poczucie „czystości produktu.” Tylko w tym przypadku, że dziecko będzie w stanie schudnąć, a następnie zablokować powstawanie niewłaściwych pokarmów w swojej diecie.

Trudnej młodzieży

Nieco bardziej skomplikowana jest sprawa z nastolatków, już wyraźnie posiadająca listę produktów „priorytetowych”, która zazwyczaj obejmuje Coca-Cola, niesamowitą ilość przekąsek, z Nutella i innych. Jest to ostatnia szansa rodziców wpływa na ich autorytetu, aby zmienić dietę teen żywienia. W przeciwnym razie, w ciągu kilku lat można dostać notorycznie, neladyaschuyu z zespołem Kobieta rozgoryczeni cały świat młodzieży. Jak można tego uniknąć? Pierwsza zmiana w stosunku do żywności.

Niech schudnąć Internecie

Naturalnie, bez zmiany systemu zaopatrzenia nastolatek, jest to niemożliwe, aby dostać się na właściwej drodze odchudzania. Asystent na tym etapie może służyć jako oczywiście odchudzania internetowym VivaFigura (vivafigura.com) – innowacyjny produkt z dobrze znanym w kraju lekarzy, terapeutów i dietetyków. Ten system – jest to wielka szansa, aby „dotrzeć” do dziecka, ponieważ większość czasu wciąż trzyma w sieci. VivaFigura uwzględnia potrzeb energetycznych rosnącego organizmu, oferując zupełnie nowy system zasilania oparty na rachunku światła o. Światło tutaj spełnia swoją funkcję bezpośredniego – pokazuje wartość metaboliczną produktu.

Sposób, w jaki jest utrata masy ciała, nieodłączne w tym systemie, jest kwintesencją wieloletnich doświadczeń lekarzy biorących udział w tworzeniu tego kursu. Jest realna szansa, aby zapisać swoje dziecko teraz przed konsekwencjami nadwagi w przyszłości, ze względu na zdrowie dziecka – to nie powód, by wątpić.

load...

load...