Jak zaoszczędzić na produktach ze świadczeń zdrowotnych

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zaoszczędzić na produktach rodziny, aby rozwiązać ten trudny problem należy podchodzić rozsądnie. Raczej, jasnych i konkretnych planów, które dla Ciebie jako właściciela muszą być nie tylko przed każdą wizytą do rynku lub w supermarkecie, ale też zastanawiać się nad tym, co będzie karmić swoje rodziny na tydzień. Że planowanie pomoże Ci dowiedzieć się, jak wydawać mniej, ale kupić więcej. W inny sposób, to nie będzie w stanie zaoszczędzić pieniądze, ponieważ nie chcesz, aby umieścić w domu na diecie? Dlatego jedno rozwiązanie – racjonalne podejście do zakupów produktów.

load...

Dziesięć wskazówek, aby zaoszczędzić na żywności bez szkody dla żołądka

Najciekawsze jest to, że będziesz mile zaskoczony, jak pomimo gospodarki, urozmaicone, smaczne i, co najważniejsze, zdrowa dieta będzie nowa żywność dla rodzin, w przypadku korzystania z porady opisane poniżej i stanąć na drodze właściwych produktów oszczędnościowych. Ponadto, w procesie tym nie ma nic szczególnie skomplikowane lub trudne do zrealizowania – po prostu trzeba ponownie rozważyć swoje przyzwyczajenia i ustanowienia nowych zasad, które teraz twoja rodzina będzie dokonywać zakupów produktów i pasz. I, oczywiście, nie musisz być leniwy i gotować dla siebie. Tak, oto 10 wskazówek, jak zaoszczędzić na produktach z korzyścią dla portfela i żołądka:

  1. Sporządzanie menu i listę produktów powinno stać się nawykiem

    Przed wyruszeniem do supermarketu do zakupu towarów w następnym tygodniu, wziąć pod uwagę fakt, że plan na gotowanie. Zrób szorstką menu na najbliższe 7 – 10 dni. Więc uprościć swoje zadanie, planując listę niezbędnego pokarmu na wycieczkę w supermarkecie lub na rynku. Po tym wszystkim, jeżeli z góry wiadomo, co będzie karmić zwierzę, jest szansa, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy na pochopnych zakupów w ciągu tygodnia. Być może pierwsze takie podejście do kupowania produktów wydają się zbyt uciążliwe, ale jeśli nie odwróci, to w niedalekiej przyszłości będzie w stanie docenić jego niewątpliwe zalety.

    load...

    Zrób listę zakupów, nie przynoszą karty kredytowej – preferują gotówkę. I postarać się o numer w torebce jest tylko nieznacznie wyższa niż w przybliżeniu całkowity koszt zakupionych produktów. Ta metoda pozwoli Ci dowiedzieć się, jak kupować tylko to, co znajduje się na liście, ale nie umieścić wózek w różnych smakołyków bezużyteczne, bez których nie można zrobić tylko, ale zrobić to ze zdrowiem.

    Niektóre szczególnie oszczędni ludzie zbierają paragony ze sklepu i zrobić analizę ich miesięcznych zakupów. Ta opcja nie może być zalecana jako uniwersalne i trwałe oszczędności, ale w pierwszym miesiącu życia zgodnie z planem, można z nich korzystać, aby ocenić, jakie produkty prowadzą do największego kosztu. To nie tylko obniżyć koszty, ale również pokazać braki w diecie. Być może twoja rodzina zużywa dużo makaronu i prawie nie jem owsiankę. Albo kupić małe ryby, jeść tylko potrawy mięsne. W każdym razie, analiza będzie przydatny produkt.

  2. Zakupu produktów z pełnym żołądkiem

    Przed udaniem się na rynku lub supermarkecie należy nakarmić. Po tym wszystkim, często głodny kupujący gotowy ustanowić w swoim koszyku połowę zakresu, a nie może być lista. I w rezultacie, oceny zakupów oraz obliczyć pozostałe pieniądze, można dojść do wniosku, że rozczarowujące nic użyteczne nie jest kupiony, ale spędziłem wiele. Więc nie iść do sklepu głodny i nie dokonać zakupu produktów w rozrywce dnia.

    Dla tych, którzy chcą nauczyć się zapisać, należy skrócić czas spędzony w supermarkecie na 20-30 minut. Uwierz mi, ten czas pozwoli, aby kupić wszystko, czego potrzeba na liście i nie pozostawia miejsca na pokusy kupić coś innego niż zaplanowano. Jeśli jednak w sklepie można myśleć o pomysł przychodzi zmienić gotowe menu na rzecz innych potraw, nie rób tego – lepiej odłożyć taką decyzję dopiero w przyszłym tygodniu.

    Innym ważnym punktem jest to, aby nie obejmują zakupy doświadczenie dla dzieci. Są one najlepiej zostawić w domu z kimś z dorosłymi. Po tym wszystkim, rodzice czasami bardzo trudno zaprzeczyć ulubionego dziecka w regularnych czekoladki, cukierki, ciasteczka, i tak dalej. I rzadko dziecko jest w stanie ograniczyć coś jednego, bo supermarket jest pełne pokus na każdym kroku. Tak, i reklamy, w których współczesne dzieci są doskonale zorientowany, nie pomaga w oszczędzaniu.

  3. Użyj kupon kody i czasami śmieciarki

    Jak często w naszych skrzynek pocztowych, znajdziemy jasne perspektywy z asortyment różnych produktów, które oferują duży supermarket i od razu wyrzucić je do śmieci. Dla tych, którzy chcą dowiedzieć się, jak zaoszczędzić na żywności – to nie śmieci, lecz przewodnikiem w działaniu. Trzeba dokładnie zbadać produkty i ich ceny w tych ulic, aby wybrać najbardziej atrakcyjne oferty i wyciąć kupon rabatowy. Teraz można nie tylko kupić to konieczne, ale zrobić to z korzyścią finansową.

    Zdarza się, że zakupione produkty w jeden dzień nie wystarczy na cały tydzień. I nie ma nic, jak nowy iść do sklepu. Ale teraz nie trzeba kupić wiele rzeczy – ale często kończy się produkty, takie jak mleko, masło, chleb, kwaśną śmietaną. I w tym przypadku, wziąć koszyk, ponieważ wiele nie pasuje do niego. Działanie to pozwoli uniknąć pokusy, aby kupić coś innego oprócz wymaganego zestawu.

  4. Nie kupuj już wyczyścić lub umyć warzywa

    Wolę całe kawałki kurczaka gotowy. I nie kupić clipping pierogi! Oczywiście, każda gospodyni wie bardzo dobrze, jak długo to trwa, aby upewnić się, że przed przygotowaniem danie wstępne skórki i posiekać warzywa lub demontować ptaka. Jednakże, oszczędzając czas i coraz to wszystko gotowe, będziemy wydać dodatkowe pieniądze. Po tym wszystkim, producent zadbał o siebie, co znacznie zwiększa cenę tych produktów. I nie ważne jak atrakcyjna może pojawić myte marchew lub ziemniaki, nie je kupić. Nie robić tak również dlatego, że w ten sposób warzywa przechowywane są gorsze i pogarsza się szybciej.

    W odniesieniu do produktów mięsnych, a następnie zakup całego kurczaka w końcu będzie bardziej opłacalne niż kilka wyciętych elementów. I choć trzeba będzie majstrować przy jego zsunięcie, ale do Państwa dyspozycji będzie zestaw do przygotowywania różnych potraw. Uda, podudzia i skrzydełka można upiec, pierś z kurczaka uzyskuje użyteczne i diety kotlety, a reszta kości staną się dobrą podstawą do pierwszego.

    Nie zapominaj, że najdroższe część polędwicy wieprzowej i wołowej jest. Jest to świetny mięso gotować kotlety, ale jeśli menu, domowej roboty ravioli, a następnie dać pierwszeństwo do tańszych opcji, takich jak plecy lub barku ostrza. Uwierz mi, smak naczyniu z niego nie cierpią, a pieniądze można wydać mniej, a tym samym być w stanie nauczyć się innego sposobu, aby zaoszczędzić na produktach.

    Jesteśmy na rynku przedsiębiorców istnieje popularny trik: często oferują je kupić kawałek mięsa z kością, powołując się na korzyści wynikające z niższej cenie. Na pierwszy rzut oka wydaje się tańszy. Należy jednak pomyśleć także o tym, że kość ma również wagę i będzie można liczyć na cenę mięsa. Dlatego też, przed zatwierdzeniem, aby ocenić jego wielkość: niektórzy producenci mogą być czasem trudne do sprzedania nieszczęsnego nabywcy rzekomo dwa kilogramy mięsa, z których jedna składa się wyłącznie z kości.

  5. Każdy z warzyw i owoców na stole musi odpowiadać sezon dojrzewania

    Oczywiście, ta rada nie dotyczy ulubione naszych egzotyki. Mówimy o tradycyjnych jabłek, truskawek, ogórków, pomidorów i innych darów pól, sadów i ogrodów. Jeśli zastosujemy się do tej rady, nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także przynieść wiele korzyści dla organizmu, ponieważ w tym przypadku biurko spadnie owoców i warzyw uprawianych w naszej strefie klimatycznej. I kupić im najlepszych na rynku, ponieważ sprzedający często stamtąd rabaty, zwłaszcza w godzinach popołudniowych.

    Sezonowe owoce i warzywa są zwykle znacznie mniej narażone na różnego rodzaju nawozów sztucznych i środków pobudzających dojrzewania i dlatego może być uważane za bezpieczne dla ludzkiego organizmu. A cena jest całkiem do przyjęcia w sezonie. Ci, którzy kiedykolwiek kupił importowane truskawki w grudniu, będzie zrozumieć sens powyższego, ponieważ, oprócz rodzaju i koloru, nie ma jak pachnące i pyszne letnich jagód z ogrodu. A cena jest dziesięciokrotnie wyższa niż w sezonie.

    Że zamiast słodkie napoje lub soki przechowywać cały rok cieszyć się smakiem świeżych domowej roboty kompot, a tym samym również zaoszczędzić pieniądze na przyszłość same truskawki freeze, jagody, maliny, morele i inne owoce i jagody, które są zawsze użyteczne, a nawet pieczenia pachnące ciasta. Nie należy pozostawiać bez uwagi i suszonych jabłek i gruszek. Mogą one być również doskonałą podstawę dla użytecznego kompot, i nie trzeba wydawać pieniędzy na zakup gotowych słodkich napojów, tak kochany przez nasze dzieci.

  6. Jeden dzień w tygodniu jeść wegetariańskie

    Zgadzam się, że większość z nas po prostu nie może żyć bez mięsa lub ryb. Oczywiście, są bardzo przydatne dla organizmu, ponieważ dostarcza niezbędnych białek. Ale nadal nie zatrzymać się na zmiany i rozładunku jeden dzień w tygodniu, aby wegetarianinem. Przygotować dania warzywne i napełniać białek w diecie, należy fasola, jaja, tofu i ziarna. Jeśli vinaigrette dodać gotowanej fasoli, prosta sałatka będzie bardzo obfite i smaczne danie. Jajka – produkt ogólnego przeznaczenia, więc jajecznica lub jajka na kolację, posypane ziołami i tartym serem są dobrą alternatywą dla klopsiki z makaronem.

  7. Idziesz wokół półek z gotowych wyrobów cukierniczych i półproduktów nie kupić

    Torty, ciasta i ciasteczka, przechowywania zakupionych są dość szkodliwe produkty i są wiele warte. Poza faktem, że zawierają one duże ilości tłuszczu i „lekki” węglowodanów, w lecie, produkty te mogą powodować zatrucia z powodu nieodpowiednich warunków przechowywania. Ale bez słodkim poczęstunkiem trudne zwłaszcza zostać pozbawiony swoich dzieci. Mimo wszystko, jeśli osoba dorosła jest w stanie usłyszeć argumenty rozumu i zastąpić tort, na przykład, banan, dziecko zrobić to dość trudne. Dlatego najlepszym wyjściem byłaby sytuacja domowe wypieki. Tym bardziej, że proste recepty i krok po kroku instrukcje są teraz bardzo dużo, i dowiedzieć się, jak przygotować słodycze nie jest bardzo trudne. Zwłaszcza mając na uwadze, że placki mojej matki smakuje lepiej od innych.

    To samo można powiedzieć o półfinale. Pierogi, przetworzone hamburgery, naleśniki i wszystkie podobne produkty żywności jest lepiej wykluczyć z diety swojej rodziny, oszczędzając pieniądze, a czasem zdrowie. Rzeczywiście, wartość odżywczą i jakość tych półproduktów nie wytrzymuje żadnej krytyki. Tak zrobić taki popularny i kochany wszystkie potrawy sami z dobrych produktów i z pomocą członków ich rodzin.

    Aspekt cena byłoby znacznie tańsze niż zakup sklepowe odpowiedniki. Tak, i nie trzeba się martwić o zdrowie. Można nawet stworzyć mały, tak zwane rezerwy strategicznej własne kotlety, pierogi i kluski, przechowując je w zamrażarce. Bardzo przydatny do przygotowania smacznego posiłku w pośpiechu po męczącym dniu.

  8. Pamiętaj, że każdy produkt ma trwałość

    Przed umieszczeniem jakiegokolwiek produktu w koszyku, nie leń się zapytać swoją świeżość. Po tym wszystkim, czasem w pośpiechu kupiłem mleka lub sera następnego dnia wysłał do kosza na tej podstawie, że jego okres przydatności do spożycia upłynął. Należy pamiętać, że wraz z wydychanym jedzenie wyrzucić i wydaje pieniądze na ich zakup. Dlatego też spojrzeć na daty.

    Istnieje również inny punkt, który pozwala nauczyć się oszczędzać. Psujących żywność musi być zakupiony z myślą o tym, jak wiele z rodziną będą mogli jeść i pić przed upływem terminu ich ważności. Dotyczy to przede wszystkim produkty mleczne, owoce i niektóre warzywa. Dlatego też, bez względu na sposób korzystny pod względem oszczędzania pieniędzy może wydawać się, aby kupić pudełko z bananów i persimmons, myśleć o tym, jak to nie było konieczne, aby rzucić niektóre z nich z powodu zepsucia.

    Inną rzeczą, jeśli można kupić makaron, płatki, cukier i inne produkty o długiej żywotności. Oni są naprawdę bardziej opłaca się kupić luzem, ponieważ cena w tym przypadku jest często niższa. To samo można powiedzieć o ziemniakach, marchwi i cebuli. Jednakże bardziej kapryśny warzyw do warunków składowania, tak znaczące zakupy powinny być przeprowadzane, jeśli masz piwnicy, piwnica, garaż oraz duży balkon.

  9. Należy zwrócić uwagę na to, co jest w pakiecie, a nie jak to jest piękne

    Weźmy, na przykład, jest tak popularnym produktem jak mleko. Jest kochany przez wielu jako oddzielny napój służy do przygotowywania posiłków dla dzieci, i tak dalej. Błędem wielu kochanki, że starają się kupić najbardziej użyteczne produkty, wolą mleko w kartonach lub butelkach, w jednym i tym samym producent oferuje tańszą opcję pakowania dla swojej rodziny – celofan.

    Ale nie, zasada kupić droższe, a co za tym idzie, lepszą jakość, siedzi mocno w naszych umysłach. Ale wystarczy spojrzeć na skład, który jest wymieniony w obu pakietach – byłoby identyczne. Chociaż może to być różne daty ważności, ale dlatego, że mleko jest zwykle na przyszłość nie kupują, i to jest całkiem możliwe, i gotować na przechowanie. Dlatego nie należy patrzeć na opakowaniu i wewnątrz niego. A następnie dowiedzieć się, jak zaoszczędzić na produktach, bez pogarszania ich jakości.

  10. Wydać małą monitorowanie cen w dużych supermarketach, gdzie normalnie merchandised

    Rzeczywiście, często na pierwszy rzut oka różnica w cenach standardowych produktów spożywczych w różnych dużych sklepach detalicznych jest grosza. A jeśli trzeba tylko kupić karton mleka czy chleba na kolację, nie można wybrać, gdy tańsze. Ale gdy chodzi o zakup tygodniowy zapas produktów, czyli iść do supermarketu, gdzie ceny są niższe, nadal istnieje. Więc zwrócić uwagę na takie niuanse – również pomóc im nauczyć się realnych oszczędności.

Tutaj może i wszystkie podstawowe wskazówki, w jaki sposób możemy obniżyć koszty każdej przeciętnej rodziny na żywność. Jak widać, nie ma specjalnych sztuczek i tajemnic o nich. Główne zalecenia oparte są na tylko jedna zasada: nie ma znaczenia, ile można kupić, jeśli nie, to jakiego rodzaju produktów spożywczych do swojej diety. Po tym wszystkim, zdrowa żywność jest znacznie tańsze, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. To prawda, ponieważ kilogram zakupionych kluskami lub klopsiki często kosztuje więcej niż zwykłego kurczaka. Więc czy jest sens płacić więcej?

Dlatego, aby zaoszczędzić na produktach przydatnych nawet dla tych, którzy nie mają problemów finansowych i użyto nic nie zaprzecza, strzelając lodówka wędzone mięso i inne produkty o wątpliwej korzyści dla zdrowia organizmu. Nie zapominaj, że z wami nasze przyzwyczajenia dotyczące jedzenia, są przykładem dla dzieci. I tak nie cierpią z powodu problemów z nadwagą, co dzieje się obecnie w Stanach Zjednoczonych i niektórych krajach europejskich, warto przyjrzeć się bliżej do tego, co jemy. To dziwne, pozwoli nam znacznie obniżyć koszty produktów i jeść zdrowe i zdrowej żywności. Bon appetit i oszczędny zakupy!

load...