Jak zamalować rysę na samochodzie – „leczyć” się

Bez względu na to, w jaki sposób dbać o swój samochód, prędzej czy później będzie jeszcze znaleźć na odwrocie jego ulubionych – zadrapaniami.

Nawet jeśli są one bardzo małe, i z których wszyscy mówimy o jego „góry”, zapewniam cię, że są one dość zauważalne – wiesz, że one tam są. A teraz, nastrój w końcu zepsute w głowie kręci się tylko jedna myśl: „Jak zamalować rysę na samochodzie.” Naprawdę konieczne jest pilnie udać się do naprawy samochodów i malowania ciała. I to jest – nie tania przyjemność!

load...

Oczywiście, to wszystko jest bardzo nieprzyjemne, ale nie denerwuj się od razu – jeśli rysy nie są zbyt głębokie, to zupełnie w stanie poradzić sobie z nimi samodzielnie. W celu oszacowania „zniszczenie” powinny być traktowane ostrożnie podrapać.

Neobrazivny polski

Jeśli rysa jest bardzo małe, i dotknęła tylko warstwa górna, lakier nadwozia, można sobie z tym poradzić na własną rękę.

Jak określić głębokość zarysowania? Bardzo proste.

Płytkie bez obrażania fragmenty farby zadrapanie wygląda białą linią. Jeśli myjesz uszkodzonego obszaru, a następnie, gdy samochód jest mokry, crack „zniknie”. Po wysuszeniu – staje się ponownie widoczny.

load...

Zrobić „plagi”, aby pomóc zwykły lakier płynem. On nie usunąć farbę z organizmu, dzięki czemu można go używać bardzo często. Oczyścić polskie rysy pojawiające się na farbę przed brudem i wypełnić je ze związkiem polerowania. A ciało swojego „PET” znów będzie zupełnie gładka. Zastosuj lakier na tkaninie i na całej powierzchni ciała. Daj trochę suche, a następnie starannie natrzeć samochód. Aby efekt był maksymalny, konieczne jest, aby co najmniej 10-15 „Kręgi” w tym samym miejscu.

„Antirisk”

Brak ryzyka – dobrze, że jeden „szlachetna sprawa” – nie ma nic wspólnego z. Mamy na myśli „ryzyko” – małe pęknięcia. Oto coś dla nich, a to oznacza walkę.

Delikatnie wsuń rękę na karoserii. Jeśli rysa jest tak mała, że ​​nie czujesz go, a następnie „Antirisk” pomoże upewnić się, że jest to absolutnie nie widać. Nawiasem mówiąc, to narzędzie pomoże Ci pozbyć się nie tylko przed zadrapaniami. To skutecznie usuwa plamy, które pojawiły się w tylnej części urządzenia po kwaśne deszcze, lub po podróży do drogi zimą obfitości „zapłodnione” kompozycja przeciwoblodzeniowa.

Ale wszystko to nadaje się tylko do drobnych zarysowań. A co farba zadrapania na samochód, jeśli jest wystarczająco głęboka?

Ołówek lub barwiony wosk

Te środki mogą „ratownicze” pojazdu od długości i głębokości, obrażając fragmenty warstwy farby, zarysowań. Starannie uszczelnić uszkodzony obszar, a następnie dokładnie wypolerować lakier płynem.

„Plus” tej metody jest to, że nie trzeba się niepokoić z doborem kolorów. Wystarczy wybrać kolor. Ponadto, w przypadku pojazdów lekkich lepiej wybrać jaśniejszy odcień ołówka i do zmroku – ciemniejsze. Na przykład, aby zamalować rysę na ciemnym niebieskim samochodem, konieczne jest, aby kupić Black, nie niebieski ołówek.

„Minus” takiego procesu – jego kruchość. Już po 2-3 wizyt w myjni cała procedura zostanie powtórzona.

Specjalne żetony farby i zadrapania

Sposób ten nadaje się dla szerszego „blizny” i żetonów. Farby sprzedawane w takiej małej butelki z pędzelkiem, bardzo podobnym do lakieru do paznokci. Jedna fiolka zawiera malować się. – W innym lakierem. Jedyny problem – trzeba wiedzieć dokładnie kolor swojego samochodu. Kod farby na butelce musi pasować do samochodu kod lakieru.

Najpierw odtłuścić uszkodzonego obszaru ze specjalnym płynem i dwóch chusteczek lint-free. Aby to zrobić, hojnie rozpylać roztwór serwetek i wytrzeć maszynę. Wytrzeć drugą ściereczką. Wszystko – może być malowany!

Cóż, to nie jest problem nie powinien być – jak wiesz jak malować paznokcie, prawda? Tak samo jest tutaj. Wstrząsnąć butelką kilkakrotnie farbą. Odkręcić pokrywę i delikatnie składu podstaw. Czekać aż farba wyschnie, a następnie zastosować lakier z innej butelki. I, oczywiście, znowu niech suchą kompozycję.

Głębokie zadrapania

Jeśli okaże się, że na zarysowania bardzo głęboka i sięga metalu – to lepiej nie ryzykować i nadal iść do myjni. Są – specjalistów, więc niech i zrozumienia.

Po tym wszystkim, wszystkie maszyny tak jak u ludzi – jeśli nie traktują małą ranę w czasie, proces zapalny może się rozpocząć. Samochód jest – korozja organizmie.

Nie pozwól, aby pojazd „chory”, więc poważny, prawda?

load...