Jak zakochać się z mężczyzną, który już kochać

Zawartość:

W miarę upływu czasu, wszystkie dziewczyny są małżeństwem, wiele z nich stają się szczęśliwe mamusie, i po prostu nie może wystąpić bolesne i radosne uczucie miłości? Cóż, zdarza się. Ale masz szczęście, możesz nawet mieć faceta, który poważnie zakochany i chce powiązać ze swoim życiem. Z jednej strony, serce, wówczas zimno, a ty oddychać do niego całkiem gładko. A więc chcesz piersiach na samą myśl o ukochanej, i poszedł do ziemi spod nóg! Ale z drugiej strony – gdzie jest gwarancja, że ​​nie skazywać się na samotność, czy zrazić osoby, która jest gotów zrobić wszystko dla ciebie? Albo, spróbuj zmienić coś w sobie, spróbuj zakochać się w nim też?

load...

Trudno powiedzieć, czy można zmusić się do doświadczyć uczucia człowieka, jeśli oryginał nie jest nawet światło miłości. Nie na darmo mówią, że serce nie może dowodzić. Ale jeśli czujesz się na nim przynajmniej przyjaźń, nadzieja wciąż istnieje. Wierzymy, że miłość powinna opierać się przede wszystkim na szczerej przyjaźni. Wszystkie relacje są oparte wyłącznie na czystym entuzjazmu i pasji, zniszczone znacznie szybciej. Dlatego opiszemy jak zakochać się w facecie, który cię kocha już, a ty spróbuj śledzić nasze porady.


Jak kogoś kochasz

Wiele zaleceń, które zobaczycie poniżej, nie zapalić ogień w swoim sercu szybko jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Ale fakt, że przyjaźń zostanie wzmocniona – to jest pewne. Będziesz mógł doświadczyć poczucia przywiązania i sympatii będzie pierwszym krokiem na drodze do bycia w miłości ze swoim chłopakiem. A jeśli pojawia się miłość, można zakochać się z mężczyzną i prawdziwie. Więc co należy zrobić?

 • Miłość – to głęboki sens. Potrzeba czasu, aby go rozwinąć, a jeśli jesteś w stanie się zakochać, można go zrozumieć od razu. Nie spiesz się, bądź cierpliwy i cieszyć się ciepłe i przyjazne uczucia, zamiast oderwać się wątpliwości: „Kocham cię – nie wiem.”
 • Zwracać uwagę na jego starannie dobrany następca. Poświęć trochę czasu, aby go słuchać, aby zrozumieć jego myśli, troski, obawy i opinie. Nigdy nie przerywaj faceta, jeśli mówi, i starają się upewnić, że zostały prawidłowo zrozumiane, co chciał powiedzieć. Być może jeszcze nie są tak dobrze to wiedzą? Czasami człowiek nie od razu ujawniają innym bogactwo duszy i wewnętrznego spokoju, zwłaszcza jeśli widzi, że nie jest bardzo uważne słuchanie. A jaki jest prawdziwy związek bez wysiłku, aby zrozumieć siebie nawzajem? W ogóle, zanim zakochania, konieczne jest, aby poznać osobę dobrze.
 • Często spędzają czas razem. Pomoże to, aby „używany” i znaleźć wspólne interesy. Często spędzać czas obok siebie, to niech jego uczucia pojawiają się i rosną naturalnie.
 • Nie zapominaj, że samotność jest również przydatna. Jeśli nagle czują, że społeczeństwo jest Twój facet zaczyna drażnić, a następnie zadać sobie pytanie: nie zbyt dużo czasu spędzamy razem? Jeśli tak, to spróbuj wytłumaczyć swojego znajomego, że trzeba bardziej osobistą przestrzeń i co chcesz od czasu do czasu, aby spędzić wiele godzin lub nawet dni, sama z siebie. Gdy możliwość ta jest zredukowana do zera, zamiast ciepłych uczuć czujesz awersję do ryzyka, a następnie zakochać się z facetem, że nie działa.
 • Staraj się nie krytykować sobie pewne działania, słowa lub cechy charakteru jego przyjaciela. Zawsze lepiej jest, aby pamiętać, że najlepsze, co jest w nim. Nawet jeśli coś jest naprawdę nie tak, to nie jest zły, a po prostu porozmawiać z nim o tym. Równie dobrze może być to, że facet nawet nie przywiązuje żadnej wagi z małych rzeczy, że jesteś tak irytujące, kiedy się dowie, wtedy będziesz starać się nie zawieść. Ale jeśli chcesz coś – należy go chwalić, aby komplementy. Zobaczysz – będzie on zadowolony swojej chwale, a będzie nadal starają się zadowolić.
 • Staraj się nie spierać o głupich małych rzeczy, które naprawdę nie są tak ważne, jeśli mówimy o perspektywie długoterminowej. Wszelkie spory będą spowodować podrażnienie, co w efekcie może prowadzić do wrogości. Ale chcesz się zakochać, nie cierpię, prawda?
 • Jeśli nadal zaczęli się kłócić, a może nawet się kłócić, nie próbują dowiedzieć się, wszystko w porządku. Postaraj się uspokoić, a następnie omówić wszystko na „zimno” głowy. Nie trzeba przepraszać za jego wybuch. To uwalnia od obu wkradł duszy urazy.
 • Podziel się z chłopakiem każdym, nawet najmniejszym radości i smutku, i nie zapomnij podzielić się z nim i jego radości i kłopoty. Skupia dwa bardzo, jednoczy ich dusze. Tylko zawsze być uczciwy i szczery przejaw ich uczuć. Każdy, nawet najbardziej nieistotne oszustwo zawsze pozostawia pęknięcia w związku.
 • Nie należy próbować zmienić siebie. Doceń swoje dziwactwa i osobliwości, niech zachowanie zawsze będzie naturalny. Wszystko to jest częścią twojej wyjątkowości, tym bardziej cenne, że nie może być cokolwiek. Nie jest konieczne, aby szukać i facet coś zmienić „reedukacji” go. Po prostu trzeba być cierpliwym, aby przyzwyczaić się do wiązania do niego i miłość w końcu urodzi się w swoim sercu.

load...

Nasza rada i ostrzeżenia

Doradzamy w miłości – niewdzięczne zadanie. Ale są rzeczy do powiedzenia na ten temat też jest niemożliwe. To będziemy teraz dyskutować:

 • Nie przesadzaj, budowanie relacji: miłość powinna być zadowolony i dać poczucie czegoś orzeźwiającego. Jeśli staje się rutynowe, a potem po prostu umiera.
 • Miłość powinna być wygoda, a nie źródłem bólu i cierpienia.
 • Nie mów, że kochasz, tylko pod naciskiem z zewnątrz, jeśli w rzeczywistości nie ma uczuć. Regulacja ciśnienia i nie może być częścią dobrych relacji. Można kochać tylko wtedy, gdy chcesz to zrobić, ale nie wtedy, gdy chce się kogoś innego.
 • Spróbuj zrozumieć jego przyjaciel i nauczyć się kompromisu. Bez niego też nie dostać dobre stosunki.
 • Pamiętaj, że miłość nigdy nie jest po prostu „zużywa”. Chcesz się kochać – nauczyć się dzielić, a nawet dać.
 • Bardzo ważne: jeśli przestanie odczuwać miłość w głębi swojej duszy, wtedy będzie bardzo bolesne, jeśli będzie zmusić się być z tą osobą. Podobnie nic nie uczyni Twój partner pozostać z wami, jeśli jego uczucia znikną. Ale ważne jest również, aby pamiętać, że pierwsze romantyczne uczucia nieuchronnie zostaną rozwiane, ale miłość nie opiera się na nich. Znacznie ważniejsze jest zrozumienie, miłość, szacunek, przyjaźń i współczucie dla człowieka nadal go kocham.
 • Jeśli związek nie osiągnął jeszcze seks i nie chcesz im zrobić, to nie rób tego tylko dlatego, że twój chłopak chce. Nawet jeśli już kochać. Nie jest konieczne, aby poddać się argumentami typu „jeśli mnie kochasz, to zrobić!” Zgoda na płeć (jeśli jest to sprzeczne z chęci) nie jest dowodem miłości. Będziesz wtedy mają prawo do przedstawienia swojego argumentu: „Jeśli mnie kochasz, jesteś nie będzie musiał się spieszyć!”
 • Nie powinien stale iść na około i zrobić jak chce swojego chłopaka. Ludzie mają wrażenie, że nie mamy własne zdanie, jeśli zrobimy wszystko, co możemy zaoferować. Nie bój się odmówić jego przyjaciela w coś lub działać w swój własny sposób, jeśli opinia różniły. Nie można umieścić kochać go tak samo jak on – Kocham cię, ponieważ każdy ma prawo do swojego zdania. Co ważne, nie należy zapominać o zdrowym rozsądku.
 • Nigdy nie ignorują alarm w moim sercu (gdy nie jest uczucie „coś tu jest nie tak …”) Pamiętaj – Miłość może nikt nie będzie.

Ale w rzeczywistości to nie jest takie trudne i przerażające. Kocham człowiek jest całkiem możliwe, tak długo jak on zasługuje na miłość. I że czujesz się komfortowo z nim. Pamiętaj – nikt nie zakochuje się od pierwszego wejrzenia; jeśli tak się stanie, to raczej pasja, a nie miłość. Miłość przychodzi powoli, gdy dobrze wiedzą osoby i przyzwyczaić się do faktu, że jest on stale po twojej stronie. Więc proszę o cierpliwość – i się zakochać!

load...