Jak zakochać się z mężczyzną, biorąc pod uwagę znaki zodiaku?

Dziś mówimy dużo o jak zakochać się w człowieka, co oznacza, że ​​musi wykorzystać, jak się zachowywać, mówić, sukienki i tak dalej. I jednocześnie zapominać o jednej bardzo ważny fakt – ludzie nie są takie same. Mają różne gusta, skłonności i znaków. Różnica jest spowodowana nie tylko przez dziedziczności i wychowania, ale zodiaku kontrolowania okresu porodu. Więc jeśli myślimy o tym, jak zakochać się w człowieku powinien znać swój znak zodiaku, który ma wiele do powiedzenia. Teraz mamy zamiar to zrobić. Tak ….

load...

Jak zakochać się w Aries?

Baran jest niezwykle uparty i arogancki. Kobieta, zakochał się w człowieku z tego znaku, trzeba być gotowym na jego stałej chęci panowania nad nim. Baran będzie kontrolować wszystkie poczynania jego dziewczyną i zawsze narzekają zrobić. Jeśli dziewczyna ma zamiar zbudować poważny związek z nim, będzie to albo trzeba pogodzić się z tym stanem rzeczy, lub cierpliwie czekać na Barana w czymś nie dać gafę. Następnie taktownie zaproponować mu rozwiązanie problemu. Należy jednak pamiętać, że w pobliżu Aries zawsze muszą być na uboczu.

Seksualnie, Baran zawsze dostanie to, czego chcą. Dla nich, dla seksu – potrzeby fizjologiczne, nie jest związane tylko z relacji miłości. Baran wymagająca w łóżku i nie skłonny do kompromisu. Muszą spełniać tylko własnych aspiracji.

Jak zakochać się w Taurus?

Kobieta, która myśli o tym, jak zakochać się w człowieka-Byka, powinniśmy współczuć. Związku z nim – to ciągła walka, w której strażnik nie może stracić na chwilę. Jeśli byk nagle pokazał pokory, uprzejmości i czułości, że nie można ufać. Był w jednej chwili może zamienić z cielęcia przetargowej w potężnego byka.

Taurus powinien zachowywać się łagodnie, ale stanowczo i natarczywie. On nie lubi słabej woli kobiety, które są gotowe do wykonania któregokolwiek z jej pragnienia. Te panie Byk szybko traci zainteresowanie. Seksualnie, to niezwykle pomysłowe i niezmordowany. Jednocześnie czułe słowa z Taurus nie będzie czekać. Wkrótce Bran obzovet niż powiedzieć: „Słońce jest moim ulubionym!”. Atak nie jest konieczne – dla nadużywania Taurus i jest wyrazem czułości.

load...

Jak zakochać się z bliźniakami?

Bliźniaki są bardzo romantyczne, dlatego wydaje się niepoważne. Ci ludzie – idealiści i wolą, aby zobaczyć księżniczkę dziewczyny. Jeśli jest coś, co nie jest zgodne z obrazem, Gemini alarmujące. Jednak jest niestabilny, a gdy panienka cały czas zachowuje się stosownie do ideału człowieka, traci zainteresowanie nią. Od jesieni w miłości z człowiekiem – Gemini? Tak, tylko jeden dzień nagle rzucać go przynajmniej przez jakiś czas. Tylko w tym przypadku Twin vstrepenetsya i spadek w głowie miłości na obcasach. Wtedy on tylko wyjaśnić, co księżniczka są tylko w bajkach.

Seksualnie Gemini łagodne, ale nie bardzo wybuchowy. On woli rozmawiać w sąsiedztwie podczas wielu miłe słowa i życzenia, aby spotkać się z tym samym partnerem. Jeśli wszystko pójdzie tak jak powinno, bliźniacy są otwarte, chętni do eksperymentowania. Ale nadal stosować się do zachowania, podobnego do tego, co pojawia się w ich romantycznych marzeń.

Jak zakochać się w raka?

Raki – skryty ludzie. Nie będą otwarcie wyrażają swoje niezadowolenie z zachowania dziewcząt i może długo trwać, co im się nie podoba. A potem, nie wyjaśniając niczego, nagle znika z jej życia. Dlatego, gdy mamy do czynienia z rakiem człowieka, trzeba być ostrożnym i uważać, zwłaszcza jeśli myślisz jak zakochać się w człowieku z tym znakiem. On jest bardzo wrażliwy i reaguje na nawet niewielki nieostrożność. Jeśli zachowywać z Rakiem niegrzeczny, arogancki, wyzywające, wspina się do swojej skorupy i zamyka. Następnie dotrzeć do rak jest niezwykle trudne.

Nowotwory mogą wybaczyć kobiecie niedbały strój, włosy, byle nie manicure, niezdolność do gotowania i tak dalej. Ale nigdy nie wybaczy jej brak kultury. Panienka, który nie wie, jak zachowywać się i mówić straszne, człowiek-Rak rozczarowany szybko. Nie chciał zrobić jej komentarze i spróbować reedukacji. Wystarczy przyjrzeć się bliżej i wyciągnie wnioski w ciszy.

Nowotwory płciową – entuzjastyczne eksperymentatorów. Dlatego musimy być przygotowani na to, że intymność może być szokiem dla nich. Ale nie trzeba się bać. Nowotwory są łagodne, uważając, aby nie zostać dopuszczone do łóżka, że ​​nie lubi swojego partnera.

Jak zakochać się w Leo?

Aby wiedzieć, jak zakochać się w człowieku – Leo, należy pamiętać: Lwy kategorycznie odrzuca wszelką krytykę. W każdym przypadku jest to niemożliwe, aby powiedzieć im, że nie są one na sobie, albo robią coś złego. Leo wybuchnie i skarcił. Ale zajęłoby wiadomości powiedziała kobieta i spróbować go naprawić. Dlatego, aby nie wpaść na nieuprzejmych uwag Lwy trzeba zrobić, to bardzo delikatna.

W celu przestrzegania Lion Man, to musi być bardzo szczery z nim we wszystkich aspektach. Jeśli kobieta zachowuje się otwarcie i szczerze mówiąc, to on jej wybaczyć zły skandali. Ale jeśli ona stara się być posłuszny i cicho połknięcia łzy żalu – na straży i przestają ufać. Chociaż Lwy docenić kobietom możliwość kontrolowania samego siebie. Ale korzystne jest to, że nie jest milczeli, ale rozsądnie i spokojnie wyjaśnił swoje roszczenie.

Lwy są bardzo lubiący czułości, ale nie może tolerować rozmowa dziecka. Muszą być poważne. Seksualnie mężczyzna tego znaku zodiaku preferuje otwarte emocjonalność swojego partnera. Jeśli jest ograniczone i nie pozwala sobie jęki i krzyki, Leo zaczyna się nudzić.

Jak zakochać się z dziewicą?

Mężczyzna Virgin niezwykle skrupulatnie i cieszyć się doskonałości we wszystkim. Aby zdobyć ich serca, powinny być wybredni i wymagający. W zachowaniu tej kobiety człowieka Virgo widzi chęć poprawy go i chętnie akceptują wszystkie wymagania. Chwała Dziewica powinna być bardzo rzadkie. I aby to osiągnąć, mężczyźni – z wyraźnym sceptycyzmem traktuje, jakby się wskazywać, że może stać się o wiele lepiej. Potem zdecyduje, że dziewczyna ma te same wartości wysokiej klasy, i przywiązują się do niego z całego serca.

Ale do człowieka -Deva naprawdę lubił, trzeba dać mu szansę przynajmniej coś poczuć swoją wyższość nad kobietami. Dla płci pięknej, w sumie daje przewagę Virgos, są ostrożni. Seksualnie Dziewicze purytanie. Początkowo trzeba być bardzo taktowny i powstrzymał ich. Jednakże, jeśli oferta człowieka o tym znakiem, że coś bardziej zrelaksowany pod hasłem „Możesz dużo lepiej!”, Który zostanie nabyty i na dowolnym przykładzie realizacji fantazji seksualnych swojego partnera.

Jak zakochać się w Wadze?

Libra – zwolennicy zasad przyzwoitości, nie naruszają coś nie podoba – po prostu nie wiem jak to zrobić. Dlatego, aby zdobyć ich serca, aby zachowywać się zgodnie z tymi zasadami. Jeśli kobieta jest nieskrępowany i swobodnie korzystać w rozmowie frywolnych fraz, może szokować muzhchinu- Libra. On musi się wyżywić dozowane ostrożnie, stopniowo przekonany, że jest kochany. Kiedy przedstawiciel Libra to uwierzyć, był wzruszony i zostaną ujawnione do końca.

Według płci Libra są skrupulatnie. Są one mało prawdopodobne, aby umożliwić jej zanim zostanie wybity w paszporcie. Ale nawet wtedy nie będę ryzykować eksperymenty w łóżku, preferując jedną lub dwie tradycyjne pozy.

Jak zakochać się w Scorpio?

Scorpions – tworzenie impulsywny, kapryśna i zawsze narzekają, że nikt ich nie lubi. Aby znaleźć drogę do serca tego człowieka, jego potrzeby teteshkat, komfortu i cały czas zapłaty komplementy. Broń Boże nawet najmniejszego śladu, aby zrozumieć tę wielką dziecku, że jest coś niedoskonałe! Obrażony, nadmuchuje i może zniknąć na długo, jeśli w ogóle.

Jeśli Scorpio przekonać swoją bezgraniczną miłość, on w pełni ujawnione i stara się zrobić dla ukochanej jak najwięcej. Ale to będzie wymagało dużo nie tylko o siebie, ale także na jego partnera. Wymogi te są konieczne do spełnienia, czy Scorpio można zrezygnować z ich ulubionych.

Zakochać się ze Scorpio, trzeba zawsze patrzeć niesamowite. Ponadto, kobiety powinny mieć dyscypliny zewnętrznej i wewnętrznej, a nie jeździć. Jeśli chodzi o życie seksualne, tutaj Scorpio preferuje słupku partnera i jest gotowy przyjąć wszystko to, że oferuje on.

Gdy mamy do czynienia z człowiekiem, z tym znakiem zodiaku, musimy pozwolić mu być słaby czasami. I wtedy będzie bardzo obfite na miłości, uczuć i czułości.

Jak zakochać się w Strzelcu?

Przed myślisz o tym, jak zakochać się w człowieka-Strzelca, należy zauważyć, że są to ludzie, którzy nie biorą żadnej pomocy z zewnątrz. Nie mogą wczuć, nie może być zmuszony do rozmowy na temat ich trudności i problemów. Strzelec woli radzić sobie ze wszystkim sama. Dziewczynka zapłacić, aby uzyskać jego uwagę, trzeba w rozmowie z kimś ona głośno chwalił człowieka. Strzelec słyszał. On na pewno będzie wtedy bliżej przyjrzeć się tej młodej damy.

Jeśli Strzelec zaufać dziewczynie, on będzie dla niej współczucie w trudnych okresach życia. Jednak, aby otworzyć jeden raz, a następnie ponownie wejść do zlewu i zacząć zachowywać się nieco na uboczu. Dlatego Strzelec będzie musiał ponownie i ponownie oswoić. Seksualnie, jest czuły, delikatny i kocha delikatności ze strony partnera. Strzelec sprowokować spontaniczną bliskość do skutku. On potrzebuje obróbki wstępnej.

Jak zakochać się w Koziorożca?

Koziorożce są skryty i wszystkie siły starając się nie pokazać, że test rzeczywistości. Jest to niezwykle wrażliwe, delikatne i namiętne ludzie, ale najwyraźniej zdają się być wyłączone i zimne. Koziorożce są bardzo lojalni wobec tych, którzy lubią, ale obiektem ich miłość będzie wiedział, tylko w niektórych sytuacjach krytycznych. Mężczyzna Koziorożec piekielnie trudne do wymówienia słowo miłość. Dlatego kobieta myśli o tym, jak zakochać się w człowieku tego znaku, nie jest konieczne, aby wyciągnąć roztocza spowiedzi. Nawet jeśli on i jego zupełne, potem jakiś czas pozwoli uniknąć spotkania z ukochanym.

Ogólnie, związek miłości, Koziorożce są bardzo poważne. Nie biorą one mały romans i frywolne komunikacji. Miłość niesie Koziorożec całkowicie. Wszystko co robią jest dedykowany wyłącznie do niej. Dlatego też, jeśli dziewczyna nie jest gotowy do poważnej powieści, od uwodzenia Koziorożca jest lepiej odmówić. On jest uparty i nie pójdzie na spotkanie, dopóki nie uświadomimy sobie, że młoda dama nie gra, a tak naprawdę chcą długie i silne relacje.

Seksualnie, Koziorożec początkowo wydaje się niemal święty rolki. Jednak to nie pozwala przyprawę o ile nie całkowicie zaufać partnerowi. Wtedy ten mężczyzna gwiazda znak staje się pasją pomysłowe niezwykle niespokojny i delikatny.

Jak zakochać się w Aquarius?

Aquarians są bardzo nieufni i podejrzliwi wobec faktu, że mogą kochać tak po prostu, a nie dla każdej specjalnej zasługi. Dlatego nawet najbardziej żarliwych zapewnień, że z miłości do Wodnika niejednoznaczny i są powodem do podejrzeń w pewnym zyskiem. W celu przekonania Wodnik, trzeba wyrzucić to skandal z oskarżeniami w niewierze do siebie. Jednak efekt takiego skandalu nadal będzie tymczasowy. Potem znowu Wodnik sceptyczny i zamknięte.

Aby człowiek ten znak zodiaku wreszcie przekonany kochać kobietę, musiała pokazać mu swoje ciężko karę. Można nawet szerzyć pogłoski, że była gotowa popełnić samobójstwo. Uciekł z winy wygląd, ale pozostaje w miłości dziewczyny nie wierzą. Generalnie, ci ludzie są w związku nękane przez siebie i jeden dla których są one bardzo drogie. Dlatego też, jeśli kobieta myśli o tym, jak zakochać się w człowieka, jeśli on jest Wodnik, ona musi być przygotowany do ciągłej walki.

Seksualnie Aquarians pasją, ale ich pasje to wstyd. Po niezwykłej nocy, mogą wycofać się, a niektóre odejść od swojego partnera. Ona musi przytulić swoje ulubione i powiedzieć o tym, co było magiczne noc. Wodnik rozmrożeniu poveseleet, a później nie będzie w żaden sposób cierpią z powodu ich intemperance w intymności.

Jak zakochać się w Rybach?

Aby wiedzieć, jak zakochać się w każdym człowieku Ryby, należy pamiętać – nie znoszę, kiedy kobieta umożliwia rozmowy wyrażeń rude. Gdyby powiedział coś w stylu: „On jest głupi”, a wszystko! Człowiek-ryba natychmiast tracą zainteresowanie jego rozmówcy. Aby upewnić się, że tak się nie stanie, konieczne jest monitorowanie ich mowę. Przekupić człowieka tego znaku można opowiadać mu coś intymnego i nieco mistyczną. Na przykład, kiedy był sam, aby mu powiedzieć: „Ja czasem zobaczyć, co będzie jutro, a ja nie wiem, co robić.” Człowiek-Ryba z pewnością będzie zainteresowany. On jest zafascynowany wszystkim wspólnego z mistycyzmem.

Ryby wolą radzić sobie z kobiet ze skłonnością do filozofii. Ekstremalka zubożających granice tradycyjnych wartości, nie ufa. Ryby potrzeby kobiet trzeźwy umysł, pozwalając na istnienie psychics, wróżbitów, telepatów, i stara się zrozumieć te zjawiska. Jeśli dziewczyna wygląda dobrze i nie jest rozrzutny, głębokie przywiązanie do jej Ryb warunkiem.

Seksualnie Ryby uwielbiają szczerość, pasję i neizbity pochwały. Ironia i śmiech w łóżku nie akceptują – Ryby dotyczą intymność bardzo poważnie. Dla nich seks jest zawsze związane z relacjami tylko miłości, a jego fizjologia jest postrzegana tylko przez pryzmat wybranego partnera. Ryby nie są uszkodzone, i wolą nie mieć luźnej. Dlatego też pierwsza z takiego człowieka powinno być ustanowienie ścisłych relacji, a następnie zdecydować się na seks. W przeciwnym razie, po seksie, on po prostu znika.

load...