Jak zakochać się w wykonywaniu: jak dostosować się do wyniku

Zawartość

Dziś nie będziemy ćwiczyć, i porozmawiać o tym, dlaczego mamy je wciąż nie wykonują regularnie. Każdy z nas może znaleźć tysiąc powodów zamiast subskrypcji a fitness kupić setną czarnej spódnicy, a nawet zasłużony ciasto czekoladowe. Pobrano po przydatny film zbyt często wykorzystywane w sile kilka razy w miesiącu.

load...

W rzeczywistości, taki trening sabotażu wyjaśnione w bardzo prosty sposób. Ty, podobnie jak większość inteligentnych ludzi nienawidzę sportu. I nie wstydź się to konieczne – jak nigdy dotąd są świadomi przyczyn nienawiści, tym szybciej będzie kochają sport, ale z rozsądku. Ale można pozostawić bez smaku kapustę na śniadanie, lunch i kolację, i jeść posiłki całkiem normalne, nadal schudnąć.

[Powrót do spisu treści]

Coś o życiu pod szyi

Wielu czołowych seminaria i szkolenia powinni czytać … motywujące książki, zanim podejmie w projekcie. No, prawie nie ma na to czasu, ponieważ nie iść na siłownię. Czekaj, ale to, co brakuje w ogóle? Wzrasta, prawie spał, spiesząc się do pracy, na drodze kupił bułkę w metrze na śniadanie, obiad siedzi na portalu społecznościowym, żucie, szef kuchni w gastronomii wysłał wieczór przygotowuje epicką obiad trzech rodzinnych posiłków, a następnie położyć się na kanapie? Niestety, ale trzeba użyć głowy, aby zacząć żyć poniżej szyi.

Książka, nawiasem mówiąc, jest – jest „Joga Klub” Susan Morrison. Jest tylko dziewczyną, intelektualista, który wierzył, że tylko pracy umysłowej, a nie ma miejsca w harmonogramie nowoczesnej dziewczyny. Myślała, że ​​nie czuł się jeszcze nauczył się poczuć radość z tego mięśni po treningu. Więc pomyśl o tym co najmniej dlaczego ciągle iść zmęczony, „chcesz spać off” i zjeść najlepsze bułeczki. Po prostu nie ma wystarczającej ilości energii. Kilka godzin sportu tygodniowo – i krwi będzie przebiegać przez organizm w różny sposób, mózg będzie szybszy, a motywacja nie jest spędzić pół dnia na portalach społecznościowych pojawi.

load...

[Powrót do spisu treści]

A co z miłością?

Więc radzę zarezerwować i zapowiada bezprecedensową wydajność. Ale znowu, jeden wiersz o miłości? Ona po prostu nie ma miejsca, gdzie obawiać życie. I to jest w każdym z nas dogodne od dzieciństwa. Na przykład, byłem dumny trzykrotnie w zakresie wychowania fizycznego w szkole tylko z jednego powodu – nikt nigdy nie wyjaśnił, jak prawidłowo oddychać podczas biegu, tak aby nie udusić, a co mięśnie „kołysanie” przed skokiem.

Przecież my nawet nie pompek w sposób losowy, w rzeczywistości należy zwrócić brzucha i wyciągnij ramiona od uszu, push-up może prawie każdy … Dlatego jednym ruchu uzyskane przez instynkt, oboje „kołowania” i cała reszta może tylko siedzieć w przytulnym bagnie nienawiści i pisać eseje, aby nie zepsuć godnej dyplom.

Szczerze odpowiedzieć sobie, dlaczego nienawidzę sportu. Może masz zestaw „doskonałego ucznia we wszystkich przedmiotów z wyjątkiem wychowania fizycznego”, można go znaleźć się stratą czasu, albo po prostu uwierzyć, że ruch – to pot, kontuzje i ogólnie nieprzyjemne. Punditry na „swój strach patrzeć w twarz i go pokonać”, zwykle tylko w programie Biggest Loser, ale w prawdziwym życiu, wzywam cię … leżeć i Dodge.

[Powrót do spisu treści]

„Wszystko – kłamstwo”, ale nie wszystkie z korzyścią dla

Więc powiedzmy, że jeśli byłeś w szkole przez trzy ruble fizre, nie trzeba biegać i próbować zdrowia. Tak, że możliwe jest uruchomienie i powinien być przesunięty. Ale istnieje klasa jest dość inteligentny, a nawet romantyczna, taniec, na przykład. Kłopot z koordynacją i czasie? Wybierz Bodyflex lub oksisayz, a nawet życia windy – system działa, nawet dla tych, którzy nie mogą wykonać ruch w prawo, razem z grupą. I nie zapomnij kłamać sam hojnie:

„To, co robię. – To nawet nie jest sport, więc specjalną ofertę na głowie działa lepiej” Ogólnie rzecz biorąc, nie należy używać tego samego słowa, jak również określenie „ćwiczenia do utraty wagi.” Nie dla nich utratę masy ciała i … Na przykład, dłuższe nadążyć dnia. Takie samooszukiwania usunie swoje psychologiczne bloki przed „strasznymi działań”, a następnie naturalne mechanizmy takie jak „radość mięśni” zbierać swoje żniwo.

Drugi punkt, który jest traktowany wyłącznie przez oszustwa – „. Muszę schudnąć, dlaczego torturować siebie” Spokojnie, nie masz nic do nikogo, a zwłaszcza, aby schudnąć. Jak być taki, jaki jesteś, ale jeśli nie poruszają się z tego przyjemności na przestrzeni lat coraz mniej. Zapomnij o utracie wagi w przypadku wybrania ich ciężar duszy. Powiem Wam przerażającą tajemnicę – wszystkie są w normalnym prawej i regularnego stosowania ołowiu, aby pozbyć się kilogramów i centymetrów.

Wymyślić bardziej wyrafinowane motywacji. Jeden z moich klientów zaangażowanych w czasie przerwy na lunch … wkurza Maryvanna z innego działu, bo tak efektowne kiedy kiełbaski swoje nędzne frytek w kuchence mikrofalowej, a przychodzi do ciebie trener Dziewczyna z jogi maty, i chcesz być sam w sali konferencyjnej, gdzie następnie zapach drzewa sandałowego i paczuli.

Jestem pewien? Mam nadzieję, że tak, ale co o korzyściach płynących z ćwiczeń dla różnych narządów, zapobieganie chorobom przewlekłym i innych wspólnych miejsc, które w jakimkolwiek innym artykule przeczytać. A teraz – dół czytanie, sięgnąć maty i obejmuje dowolny film biznesowe, które masz. Po tym wszystkim, istnieje sport i obowiązek, by tak mówić!

load...