Jak zakochać się ponownie z mężem

Zawartość:

Wokół Dyskusja o tym, jak kochać się z facetem, chciałbym zwrócić uwagę ludzi, jak się żenić. Ale co, jeśli już żonaty, a on jest twój mąż, facet jest całkiem przyzwoity – i daje kwiaty i dania pilnie myje, a nawet nowy płaszcz nie jest skąpy? To wydaje się być marzeniem każdej kobiety! Tak, to jest jedno: nie podoba, i to wszystko. Wydaje się, że zostały wykorzystane do wykrywania kiedy tylko ożenił się, ale wszystko rozpłynęło jak Vernal śniegu. I nie podobać żadnych wspólnych wyjazdów, żadnych nowych ubrań, żadnych innych oznak zainteresowania. Tylko dlatego, że brakuje czegoś więcej: uwielbiam drżący, obecny. Gdy serce bije na widok mężczyzny, którego kochała, kiedy chcę być z nim w każdej sekundzie życia, w smutku i radości. Co robić, jak się zakochać z mężem i ponownie odnaleźć harmonię w życiu rodzinnym?

load...

Szukamy dla odmiany

Po raz wybrał tego człowieka na męża, to znaczy, że coś w nim jesteś uzależniony. Możliwe jest, że w trakcie trwania małżeństwa nie zmieniło się wiele, a stało się to szybko, jakoś sama. Przyjrzyj się uważnie jego narzeczoną, zwracając szczególną uwagę na jej braki. Co jeśli starają się je naprawić? Może wtedy będziesz w stanie spojrzeć na niego w ten sam sposób ponownie, pełen miłości i uczucia?

Jednolity seks

Przed ślubem, myślisz, że są gorące rzeczy, które można zrobić kochankę z pół obrotu, a teraz okazało swoją intymność w nudnym, monotonnym procesie? Jest wiele do rozważenia. Okres podboju ciebie jako kobiety od dłuższego czasu minęło, a teraz nie jesteś romantykiem przyjaciel, który chcesz podbić i zaskoczyć, a żona, prać i wychowywania dziecka. Jeżeli stosunki seksualne są bardzo ważne dla ciebie i niezrozumiały chłód tylko doprowadza do furii ty, a następnie starać się przejąć inicjatywę i wziąć „byka za rogi”.

Przypomnij mu, że jesteś zmysłowa kobieta, piękna i seksowna. Umieścić na piękne ubrania, striptiz stacja, oferują kilka gier RPG. Jeśli człowiek jest nieprzenikniona, pozostaje jedną szansę: aby zadzwonić go zazdrość, pokazując, że inni faceci znaleźć ty i seksowne i ekscytujące. Załóżmy na przykład, że „przypadkowo” Ci znaleźć rozciągania eleganckie pończochy przed pójściem do piekarni. Na pewno w głowie przyjdzie bardzo racjonalne trzeźwe myśli, ktoś jest gotów zaoferować dużo więcej zabawy w łóżku niż on.

load...

Degradacja zewnętrzny

Kobiety są często obwiniane za to, że ślub, natychmiast zamienia się w rodzaj „broody” w starym szlafroku i papilotach na głowie. Muszę powiedzieć, że to prawda ścisłej obserwacji dla mężczyzn. Do niedawna mąż grał biceps i Raziel swój umysł na piękno i nieodparty, ale teraz on siedział w pobliżu telewizora każdej nocy w rozciągniętym spodnie potowych i pije piwo. Brzmi znajomo?

Nie wahaj się go przypomnieć, że kiedy wyszła za mąż James Bond nie spodziewałem się zaobserwować w mieszkaniu zaniedbany orangutan na codzień. Jeśli nie brać poważnie swoje komentarze, spróbuj „patrzeć” na ładnym macho z sąsiedniego mieszkania – może to spowodować, żeby podnieść tyłek z kanapy i postawić się w porządku?

Bezpodstawne zazdrość

Zdarza się, że po ślubie, człowiek staje się zazdrosny swoją kobietę jak ona codziennie daje powody, by wątpić w jego lojalność. Zaczyna zabronić jej malować, nosić krótkie spódniczki, aby spotkać się z przyjaciółmi. Z tego sposobu życia wszystkie inne pozytywne cechy człowieka stają się drugorzędne, kobiety są coraz bardziej oddala się od niego, powoli zaczynają nienawidzić.

Panie, nie tolerują takiego zachowania ze strony męża. Jeśli pozwolisz mu zamknąć cię w wąskich granicach samym początku związku, a następnie spędzić całe życie w klatce. Natychmiast zacząć wprowadzać męża szacunku dla wolności: jeśli chcesz, zmieni się dla ciebie. Kiedy ten drażniący zniknie, a uczucia do niego ponownie będą odczuwalne.

Zły rodzic

A może stracił zainteresowanie nim po urodzeniu dziecka? Wiele młodych matek uważa, że ​​ludzie są całkowicie niezdolne do oszacowania szczęście, gdy w domu pojawia się wreszcie malucha. I spotykać się z nimi, oni nie znaleźć czas, aby zmienić pieluchy i awersją i krzyki nich cały czas w nocy irytujące.

Otworzyć wam mały sekret: procent mężczyzn, którzy lubią majsterkować z niemowlętami, krytycznie niski. Większość z nich zaczynają zajmować się dziećmi tylko wtedy, gdy dorosną trochę i przestać przypominać „bezbronną marionetkę”. To nie scharakteryzować ich złe strony, w przyszłości mogą one stać się wzorowy ojciec. Więc dać swoim ludziom czas do uznania jego ojcostwa, bądź wyrozumiały dla nich.

Cokolwiek wada może znalazłeś, nie spiesz się porzucić męża. Wszyscy mogą albo naprawić lub łatwe do zrozumienia i zaakceptowania. Bądź tolerancyjny jego słabości, w końcu, że nie jesteś doskonały. Jeśli zastanawiasz się, jak się zakochać z mężem ponownie, a następnie, dla zmysłów nie wszystko stracone. Po prostu trzeba pracować na relacje w rodzinie.

Żegnamy się złudzeń

Niektóre panie, które pobraliśmy się ogromną miłością, wydaje się, że ich okres buketny cukierek z człowiekiem, nigdy się nie skończy. Że zawsze będą odczuwać pieczenie pasję do siebie, czując niebiańskiego szczęścia żyjąc razem. Niestety, wspólne życie i zwyczaje siebie bardzo szybko psuć sielankowy obraz, a raz ukochany mężczyzna staje się źródłem nieustannej irytacji. A potem te dziewczyny z tęsknoty i zazdrości w jej przyjaciół, którzy mają romantyczny związek z partnerem dopiero się zaczyna: najpierw dat, drgające połączenia oczekującego, szalony passion w łóżku. Wszystko, co kiedyś należał do nich, ale pozostawił po sobie ślady.

Nie ma nic do zrobienia, pierwsza pasja naprawdę szybko. Ale to nie znaczy, że miłość idzie. Wystarczy, staje się zupełnie inna, bardziej dojrzała. Co ty nie zwariować z jego słów i przekonań, to nie znaczy, że nadszedł czas, aby odejść. Szczęśliwe małżeństwo oznacza stałą pracę na temat relacji i ich uczucia. Złe nawyki mogą być mąż zmienić, lub wziąć je ze sobą, „obciążenie” jako zło konieczne. Mimo wszystko, jeśli użytkownik zdecyduje się zerwać relacje z celu poszukiwania nowego szczęścia, to co sprawia, że ​​myślisz, że następny mąż będzie lepiej?

Odpoczywać wspólnie

Czasami, aby znów poczuć uczucia męża bylymi wystarczy wyjechać razem gdzieś daleko i jak się zrelaksować. Z dala od ojczyzny, od zawirowań krajowym i wiecznej bieganiny, gdzie będą przez długi czas przewidziany tylko do siebie. Nie będą przeważać nad wami żadnych zajęciach, nie ma wiecznego braku czasu. Tylko ty, słońce i morze (jako opcja). Chociaż nie można odpocząć tylko w ciepłych krajach: być sama ze sobą w dowolne miejsce dobrze ci zrobi tylko o każdej porze roku.

Zazwyczaj podczas wspólnych wakacji romantyczny czuć pogarsza. Wokół pełna miłości pary spacerujących w parze i wiernie wpatrując się w siebie oczami. Chcąc nie chcąc, a inspirowany atmosferą powszechnej miłości i zacząć zachowywać się tak, jakby mąż – a bohaterem swojej powieści. Spróbuj przynajmniej zakochać z mężem, „zabawa”, udając mad o tym. Być może dał skrzydła do zachowania, a będziesz miał setki powodów, aby kochać prawdziwie.

Zdarza się, że często nie doceniają osoby, która jest obok nas. Nasi mężowie – to nasi wybrani przedstawiciele, ludzie wybraliśmy jego partnera życiowego. I oni mają swoje wady i zalety, ale jeśli będziemy je kochać, jeśli cenią nas i kochamy nasze dzieci, konieczne jest zdobycie mądrości i cierpliwości, aby małżeństwo pozostał silny i szczęśliwy. Nie powinno się stale porównać męża z innymi mężczyznami, mimo wszystko, te pełne ich „karaluchy” w głowie, które wydają się być niewidoczne na pierwszy rzut oka. Gdzie lepiej spróbować zrozumieć, jak kochać męża, który codziennie daje miłość i czułość. Być może wiele lat później, będzie wdzięczny za to, że prezentowane wam partnera życiowego jest człowiek.

load...