Jak zajść w ciążę z bliźniakami?

Twins – to nie jest tylko podwojenie troski i problemy, są to dwa rodzimy dziobek i dwie pary szczęśliwy oka. Jest to błogosławieństwo na placu! Wiele rodzin marzy, aby z dwóch okruchów. Jak zajść w ciążę z bliźniakami – istnieje wiele bardzo różne sposoby: naukowe i popularne, i po prostu śmieszne. Więc wyobrazić bliźnięta.

load...

Ze względu na ścisłe Statystyki takie ciąże, szanse trochę. Dwieście cykle miesiączkowe, jest tylko jeden, podczas które stają się aktywne po dwa jajka. To jest w takim rzadkim cyklu jest pomyślany bliźniaki.

Fakt wspólnej wiedzy

Porady położnicy ginekolodzy, jak zajść w ciążę z bliźniakami, może się okazać pomocne, jeśli są realistami i poważnie o szczęściu dla bliźniaków jednorodzinnych:

 1. Genetyka

  Jeśli pokolenie różni się narodzin bliźniąt, gratulacje. Czy masz wielką szansę, aby dać światu tylko dwa życia. I z każdym kolejnym okresie ciąży zwiększa te szanse.

 2. Wiek

  Tak wiele kobiet w późnym wieku rozrodczym (35 lata) w organizmie wzrasta poziom hormonów odpowiedzialnych za dojrzewanie komórek jajowych, które mają bezpośredni wpływ na pojawienie się okazja, aby kupić posag dla dwóch dzieci na raz.

  load...
 3. Hormonalna terapia

  Stosowanie terapii hormonalnej zwiększa również możliwość pojawienia się bliźniąt. Biorąc hormony, czasem jest to możliwe dojrzewanie dwóch jaj. Znaleziono praktycy, że w lecie produkcji żeńskich hormonów również wzrasta.

 4. Sztuczne zapłodnienie

  Jak zajść w ciążę z bliźniakami? Musisz przejść terapię płodne. O ECO słyszałem wiele niepłodnych par. Zazwyczaj w wyniku sztucznego zapłodnienia w macicy przeszczepione kilku zapłodnionych komórek jajowych kobiety. W prawie wszystkich przypadkach, wykonalnych zarodki są wielorakie, a w efekcie rodzą się dwa lub trzy dziecko.

Dieta

Według naukowców, białko jest w stanie pełnić rolę katalizatora, który zwiększa produkcję hormonów żeńskich. Jeśli zastanawiasz się, jak zajść w ciążę z bliźniakami, staraj się jeść pokarmy bogate w białko:

 1. Mięso: wszelkie produkty mięsne w ubogiej (wieprzowina, wołowina, jagnięcina i cielęcina). Nie zaleca się kiełbasy, wędzone i konserwy mięsne.
 2. Drobiu i dziczyzny. Kurczaka, gęsi, kaczki, indyki, bażanty – krótko mówiąc wszystko, co pływa i apetyczny.
 3. Ryby i owoce morza. Wszystkie rodzaje ryb, a także krewetki, małże, kraby, homary, etc. Powstrzymania się od ryb wędzonych.
 4. Mleko i produkty mleczne. Mleko jakiejkolwiek zawartości tłuszczu, kefir, jogurt, twaróg może przynieść Ci bliżej do rozwiązywania problemu „jak zajść w ciążę z bliźniakami”. Można połączyć mleko z owocami.
 5. Ser. Wszelkie odmiany sera. Wybierając wygląd procentu białka. Najlepiej nadaje się sery o zawartości białka 5%.
 6. Owoce. Stałe odmian jabłek i gruszek, ananas, kiwi, mango, marakui i liczi. Morele, winogrona, nektarynki i brzoskwinie. Nie zaleca się śliwki. Jest także bogata w białka i soku z owoców świeżych.
 7. Osobno opisać słodkie ziemniaki (bataty). Zaobserwowano, że niektóre narodowości w kuchni narodowej, który jest zdominowany przez słodkie ziemniaki są tak wielu narodzinach bliźniąt. Naukowcy są nachylone, aby sądzić, że w yamsy zawiera związek chemiczny, który jest zbliżony do składu estrogenów (żeńskie hormony). Jak zajść w ciążę z bliźniakami? Nauczyć się gotować i jeść tylko yamsu tej potrawy!

Ciekawostki

Od poczęcia bliźniąt może mieć wpływ i czas trwania cyklu miesiączkowego. Znacznie bardziej prawdopodobne wyobrazić bliźnięta u kobiet z cyklem menstruacyjnym 21-22 dni.

Najkorzystniejszą czas poczęcia bliźniąt – tej wiosny. Od wschodu świetle dnia to zależy od intensywności produkcji żeńskich hormonów. Wiosną wszystko budzi się!

Bardzo często kobiety rodzą bliźnięta powodu wad rozwojowych macicy. Tzw „dwa-rogaty” macica (macica przegrody) przyczynia się do ciąży mnogiej.

Kobiety w okresie laktacji (karmienie piersią) może być w ciąży z bliźniakami (nawet bez predyspozycji genetycznych, a bez udziału lekarzy). Karmienie piersią ma bezpośredni wpływ na owulację.

Zawsze podziwiać i dotyka bliźniaków i bliźniaki. Zbyt wiele kobiet jest snem urodzenia bliźniąt. Jeśli ustawisz cel dla siebie, aby znaleźć odpowiedź na pytanie, „jak zajść w ciążę z bliźniakami”, to na pewno do osiągnięcia pożądanego rezultatu!

Nasze myśli i pragnienia wydają się materializować. Jeśli wszystkie moje siły do ​​realizacji marzenia o „jak zajść w ciążę z bliźniakami”, jesteśmy przekonani, że w niedalekiej przyszłości będzie można znaleźć odpowiedź na pytanie, „co wózek dla bliźniąt lepiej.” Szczęście dla Ciebie i Twojego przyszłego zgorszenie na placu!

load...