Jak zadośćuczynić przed ukochaną osobą

Tak często obraża krewnych i bliskich nas tylko dlatego, że deszcz moczy ulubione buty lub szef odrzucił raport! Wydaje się wytłumaczyć: No, dlaczego krzyczysz na deszcz lub szczególnie na szefa? Że wpływ najbliżej za grzechy, których nie popełnili. I cierpimy z faktu, że możemy zrozumieć absurdalność sytuacji. I nie wiem jak to odpokutować za ukochanej przed niedawnym wybuchu wściekłości. Najgorsze jest to, kiedy nie ma wyjścia z tej sytuacji. Czy jesteś w roli kata. Favorite – ofiara. Ale czy warto opóźniać walkę, szczególnie jeśli wystąpił on z powodu swojej moczu? Albo lepiej przeprosić i próbować zadośćuczynić?

load...

Teraz wielu czytelników zadarty brwi ze zdziwienia: Jakiego rodzaju wykupu, o którym mowa? Fakt, że pokaże swoją ukochaną osobę, które są nie tylko refleksja przeprosił go za wykroczenie, ale nie tak świadomie i naprawdę czuję się winny. Wszakże w rzeczywistości, wielu naszych przeprosin brzmiało mniej więcej tak: „Ja, oczywiście, rację, ale są mi bliskie, więc pytam o przebaczenie”.

Zanim jednak odkupić siebie, trzeba to zaakceptować. Aby zobaczyć, co było nie tak, jak to boli bliskiej osoby. Po tym, szczerze wyznał mu źle. Trudno jest to zrobić, patrząc w oczy? Zadzwoń do niego przez telefon. Opowiedz nam o uczuciach, które spowodowały, aby wyjść z siebie. Może deszcz, na szefa kuchni. Gotowy? Teraz pomyśl: co dobrego można zrobić dla ukochanej osoby? Można upiec ciasto z ryb? Lub umyć swój samochód? Wszelkie manifestacją uczuć byłoby właściwe. Tylko nie powtarzać tego samego działania za każdym razem walczyć. W przeciwnym razie ludzie tworzą trwałe uczulony na ryby pie, i oczyścić urządzenie nie będzie wiązać się z radości, a zły ze swoich poglądów. Ale mamy nadzieję, że nie będzie często wypuszczać parę w zamknięciu. A to oznacza, że ​​pokuta nie jest nawykiem. W przeciwnym razie, nie oszczędzają żadnego pieczenia lub oszczędności w myjni samochodowej.

I znowu, nie oczekuj wybaczenie jeśli same w odpowiedzi na najmniejsze dulis błędów kochała go przez kilka dni. Chcesz natychmiastowe rozgrzeszenie? Nauczyć się wybaczyć sobie. A co najważniejsze: Być w stanie się powstrzymać. Nie ważne jak zły nie był twój szef, to nie powód, aby psuć stosunki z ukochaną osobą. Zgadzam: łatwiej jest zmienić pracę niż cierpieć z rozwodem i budować nowe relacje. Jak powstrzymać przed nadużyciami? Jest to prosty i skuteczny sposób. Zanim powiesz coś nieprzyjemnego do znajomego, policz do dziesięciu. Pragnienie, aby być niegrzeczny nie stracił? Może on naprawdę zasługuje na lanie dzisiaj? Nawiasem mówiąc, szczególnie gwałtowny zalecają zwiększenie czasu przebywania od dziesięciu do piętnastu minut. Żyć w spokoju!

load...