Jak zacząć?

Witamy! Nazywam się Lily Mam 32 lat. Dwoje dzieci 4 lata i 8. Na pierwszy rzut oka jestem szczupły, według innych, ale mam problem w nogach i księży – cellulit, nogi nie są dokręcone, nawet dodatkowo ciągłe zmęczenie (prawdopodobnie z powodu niedożywienia), mimo że pracowała jako sekretarka – papier itp, Proszę mi powiedzieć, czy można osiągnąć wyniki, jeśli nie iść na siłownię, ponieważ Nie mamy go. Jaki rodzaj ćwiczeń można zrobić? Jak podjąć właściwą dietę?

load...

Dzień dobry, Lily! Mogę powiedzieć od razu, że wiele osób ćwiczeń domowych pomogło nie gorzej niż na drutach. Tak, jest to trochę bardziej skomplikowane niż tylko szybko nauczyć się odpowiedniej techniki z trenerem i opiekunem, ale jest również możliwe. Ponadto, jeżeli jest to zacznie się przesuwać do odpowiedniej pożywki jednocześnie ze zmianą aktywności fizycznej, proces będzie dość szybko.

Trochę o celach i obszarach problemowych

Będę szczery, problem przecenienia strefy. Mają wszystko, nawet profesjonalnych modeli fitness. Tuż obok nich aktywnie niejasne w Photoshopie, a fotografowane wyłącznie odwodnione, po diecie, aw niektórych kątów. Ponieważ często myślimy, że wszyscy mają coś nie tak, i obszar mamy – to samo przerażenie w porównaniu z najlepszym ludzkości.

Prawidłowe odżywianie – to przede wszystkim pewna równowaga „bloków” makroskładników. Białka, węglowodany i tłuszcze mogą być obecne w diecie we właściwych proporcjach. Ale zanim go zdefiniować, musimy decydować za siebie, schudnąć, zbieramy masę mięśniową, lub po prostu utrzymuje się na wspieraniu wartości energetycznej diety i są zaangażowane w przydatności do tonu i zdrowia.

Zazwyczaj kobiety po prostu decydują się schudnąć, tylko schudnąć, ale nie zawsze jest poprawne. Fizjologicznie będzie łatwiejsze obliczenie kalorii kalorii w celu wspierania i zacząć co najmniej z tym. To nie daje takiego wyczerpania organizmu, jak deficytu, uproszczenie wykonywania treningu, pomoże rozwinąć odpowiednie nawyki. I nie ma czegoś takiego jak postęp początkujących. Nawet jeśli wsparcie na jedzenie kalorii i wykonać najprostszych ćwiczeń, mięśnie stają się bardziej gęste, wizualnie „dogonić” i zmniejszonej objętości. I nie jest już możliwe, aby zobaczyć, gdzie się udać.

load...

Co zrobić z

Mocy

Słusznie czy niesłusznie – pojęcie względne. Wysoce wyspecjalizowane źródła medyczne chcą nam wszystkim jeść w duchu:

  • śniadanie: gorącego napoju bez cukru, służąc trochę owsianki lub chleb, porcję białka jaj lub sera, owoców, wody
  • Obiad: część tylną jakąś owsiankę lub chleba, porcję mięsa lub ryb nie jest smażone lub pieczone w bułce tartej i masła, sałatki lub zupy z warzyw jak bulionu warzywnego;
  • Obiad: taka sama porcja owsianki i warzywami na parze, lub ryby lub ser, a nawet jak szybko trawione
  • Białka

Między posiłkami Możemy jeść owoców / warzyw, a czasami nawet coś słodkiego, ale nie mamy zbudować swoją dietę tylko bułki, słodycze, oraz o „stołówka” danie z margaryną. W tym schemacie, sałatki ubrani z łyżką oleju, ale także dodaje się do warzywami.

Zazwyczaj, zaleca się wybrać jak najwięcej różnorodnych zbóż, warzyw, źródeł białka, i nauczyć się gotować multivarka, para, piec, dusić, a nie smażyć. Na początku może to wydawać strasznie jedzenie niesmaczne, bo nie ma „alternatywa” strategii. To polega na tym, że ludzie po prostu pobrać na swój telefon, dowolną aplikację do liczenia kalorii i „szyte” na swój wzór uważa swoją potrzebę KBZHU, a następnie kupić Wagi, ważenie wszystkie swoje jedzenie, i pisze w rymu, starając się dopasować do cyfr.

W ogóle, co wybrać – czysto osobistą sprawą. Są tacy, którzy nie mogą jeść trochę owsianki i duszone drób lub ryby, są tacy, którzy nie mają możliwości zjedzenia jednego batonika, a nie jeść resztę pudełka. Jednocześnie dla osoby zdrowej przewodu pokarmowego, nerek i wątroby są uważane za bardzo szkodliwe tylko takie rzeczy jak chipsy, inna żywność „koncentraty” typ makaron z dużą ilością konserwantów i wszelkich domowy posiłek, zalane z majonezem całkowicie lub „smażone” do stanu „buta”.

Jak to wszystko zacząć jeść właściwej

To szczerze mówiąc, im większa rodzina, tym bardziej skomplikowana, że ​​wszystkie zdarzenia. W twoim przypadku łatwiej jest budować na tym posiłku, co jest spożywane w pracy, czyli od kolacji. Postaraj się pierwsze „czyste” to, i zobaczyć, jak się okaże. Następnie można stopniowo zacząć przygotowywać dla zdrowego rodzinnych posiłków, a jeśli nie jest to możliwe, przygotować się od siebie. Cóż, albo zrealizować pełnej wersji z obliczeń.

Zmęczenie

Ponownie, szczerze mówiąc – dla zmęczenia pracy biurowej, raczej normą niż coś niezwykłego. Jednak ludzie nie nadają się być zamknięty przez cały dzień w czterech ścianach i robić to samo. Ale myjemy i przyzwyczaić się do niego i się przyzwyczaić. Tutaj konieczne jest dołożyć wszelkich starań, aby istniał przynajmniej jeden pełny dzień wolny, bez pracy, poprawy pracach domowych, na dużą skalę zamówień żywności, i tak dalej. I przynajmniej 7-8 godzin snu jest stabilny. To zazwyczaj pomaga lepiej wszystko nagłośnione „tabletki ze zmęczenia”.

Szkolenie

Domu

Należy zacząć, aby ocenić dość stan, w którym jesteś. Jesteś wyszkolony jako coś innego niż lekcje w szkole? Większość programów szkoleniowych w domu i tak składa się z przysiadów, pompek, rzuca się i pracy z lekkimi ciężarami. Poza tym zaleca się chodzić lub biegać, ale jest jeszcze opcja.

Nauczysz najlepiej nie przez „piśmie” zestaw ćwiczeń i wideo. Należy zacząć od prostego programu bez żadnych skoków, na przykład istnieje szereg filmów treningu fitness Blender początkujących Low Impact. Są to ćwiczenia i nogi (przysiady, rzuca się do przodu przechyla wzdłużne) i naciśnij przycisk, a jego ręce i plecy i klatkę piersiową. A co najważniejsze, wszystko to ilustruje jasnego obrazu.

Coś jak to powinno być wykonywane 3 razy w tygodniu i będzie to co najmniej kotorgo będzie wystarczająca dla zrównoważonego rozwoju. Tak szybko, jak można kucać, pompki i sprawiają, zbocza, bez wahania, to będzie można ustawić indywidualny trening na nogach, plecach, klatce piersiowej i ramionach. Najważniejsze – aby rozpocząć, jak mówią, a potem te rzeczy stały się bardziej widoczne w praktyce.

Elena Selivanova

load...