Jak zacisnąć powieki skórę w domu: gimnastykę i zabiegi kosmetyczne

Jak zacisnąć powieki skórę w domu – to pytanie nie jest bezczynny zaczyna pobudzać kobiety dość wcześnie. Fakt, że delikatnej skóry w tym obszarze praktycznie bez tłuszczu. To jest bardziej podatna na drugiej strefy tworzenia zmarszczek. W pierwszych wiekach osłabiony wiązadeł, które łączą je do windy. W rezultacie nadmiar skóra zaczyna się powiesić na oczy, o wadze wygląd i dodając kilka dodatkowych lat do rzeczywistego życia.

load...

Zawartość:

Jak zachować młodość: wszystkie sposoby powiek

Nie chcąc pogodzić się z utratą urody, kobiety podejmują rozpaczliwe próby, aby utrzymać ich atrakcyjność. Przypadki, gdy w pogoni młodej damy uciekają się do drastycznych środków i szukać pomocy chirurgów plastycznych. Plastyka powiek polega na usunięciu nadmiaru skóry poprzez cięcia, utrzymywanego w miejscu proleganiya naturalny gniecenie.

Jednak tylko nieliczne kobiety w pośpiechu, aby pójść pod nóż eksperta. Większość z nich myśli o tym, jak wyciągnąć skóry powieki bez operacji. Pomoże to regularne poranne masaż lodem. Za pomocą wstępnie zamrożone kostki bulionu rumianku lub mięty. Oczyścić delikatną skórę okrężnymi ruchami, przesuwając się od linii rzęs do brwi.

load...

Alternatywnym rozwiązaniem, które pozwala zachować dobrą widoczność bez zwis nadmiaru skóry jest ćwiczenia twarzy. Można go używać do wzmocnienia osłabionych mięśni, przywrócić im dawną elastyczność i dźwięk. Uruchomić rano specjalnych ćwiczeń. Tune, że wynik starań będą widoczne po pewnym czasie. Jednak trwałe i znaczące osiągnięcia będzie dobrą zachętą do ładowania codzienny rytuał. Sight otworzy, znikają obrzęki, zwiększenie ostrości wzroku.

Wiele kobiet woli używać siły natury, powołując się na lecznicze właściwości roślin. W domu, najprostszym sposobem, aby zacisnąć powieki skórę przy pomocy masek wypróbowanych, które można łatwo wytworzyć z dostępnych produktów.

Zwierzęta maska ​​do otwartego wygląd

Maski do wytwarzania, które wymagają co najmniej raz i produktów, które mogą działać cuda. Na przykład, maski żółtka pozwala pozbyć się efekt opadanie powiek. Do jego przygotowania będzie musiał wzbudzać żółtka, dodać 3-4 kropli oliwy z oliwek. Otrzymaną mieszaninę umieścić na powiekach. Po kwadransie, spłukać ciepłą wodą.

Maska z ziemniaków lub ogórek aktywnie działa na zmarszczki, wygładza je i usuwa obrzęki. Jedna bulwa, startego na drobnej tarce, włożyć na chwilę do lodówki. Schłodzoną masę nakładać na obszarach problemowych. Po dziesięciu minutach spłukać dysku bawełny i smarować krem ​​na okolice oczu.

Najprostszym maska ​​posiekaną pietruszką, nie tylko skutecznie zwalcza zwiotczenie skóry, ale także usuwa niechcianą pigmentację, podkreślając zmarszczek i innych wad związanych z wiekiem. Pietruszka zaleca się wymieszać z masłem brzoskwini. W tej procedurze wystarczającej do 10-15 minut.

Proste i skuteczne ćwiczenia na obszarze

Oczy. Ci, którzy codziennie rano, dzięki czemu makijaż oczu, myśląc o tym, jak wyciągnąć skórę powieki nad oczami, wskazane jest, nie ograniczając się do zabiegów kosmetycznych, uzupełniona specjalnymi gimnastyki zdrowotnej. Do najbardziej skutecznych ćwiczeń anty-aging to zrobić przed lustrem, obserwując pracę mięśni.

Główny zestaw ćwiczeń

Rozpocznij z zestawem ćwiczeń rozgrzewki. Pozwoli to na zwiększenie mobilności wieku, wzmocnić swoje mięśnie. Alternatywnie, patrzeć daleko do przodu, w bok, aż do drugiej strony w dół. Fix oczy, delikatnie obracając się w kręgu, w każdym punkcie na kilka chwil. Wykonywania pięciu cykli i tym samym w kierunku przeciwnym. Następnie przejdź do głównego kompleksu:

  1. Zaprokinte głowę, podnieś swoje oczy. Nictitating dokonać częste przemieszczanie się z co najmniej 30 sekund.
  2. Z szczelnie zamknięte oczy, policz do pięciu, otworzyć je, patrząc w dal. Przetrwać tak, to znów licząc do pięciu. Powtórz kilka razy, pozostawiając mięśnie czoła i brwi zupełnie nieruchome.
  3. Palców prasy do jego świątyni, otworzył oczy. Delikatnie przesuń skórę powrotem. W tej alternatywnej pozycji przez 30 sekund w szybkiego otwierania i zamykania części oka. Palce powinny pozostać nieruchoma.
  4. Przytknij palcem wskazującym na zewnętrznym narożniku zamkniętego oka i wywierają delikatny ucisk na nich. Aby go pokonać, starając się podnieść powieki i przechowywać je przez kilka sekund. Po tym, rozluźnić powieki, upuszczając je.
  5. Zaprokinte głowy opadające powieki. Ustalić położenie, odpocząć. Zmiany stanowiska zastępcy.

Jak wykonać ćwiczenia dla oczu

W końcowym zestawu ćwiczeń, spróbuj rozluźnić mięśnie oczu. Podgrzania dłonie, pocierając je, a następnie składane łódź, przykryć oczy zamknięte, eliminując dotykowy kontakt z delikatnej skóry. Trzymaj się zakończyć rozluźnienie mięśni oka. W celu osiągnięcia wymiernych rezultatów śledzić kompleks co najmniej dwa razy dziennie.

Niestety, maski i gimnastyczne nie zawsze pozbyć się problemu zawieszania i opuchniętych powiek. W niektórych przypadkach, elementy te symptomy ciężkich chorób. Poświęć trochę czasu, aby przejść do kliniki i znaleźć przyczynę.

load...