Jak zachowywać się z mężczyzną – Wodnik

Zawartość:

Po raz kolejny rozczarowany u mężczyzn, często powiedzieć sobie, że są one wszystkie takie same – bez serca egoistów niezdolne do poważnego związku i nie docenić nam kobietom. Ale może wszystkie problemy kroyatsya tylko, że ludzie nie są tak podobne, jak jesteśmy przyzwyczajeni do myślenia, i każdy musi podnieść swój szczególny podejście? Aby lepiej zrozumieć podoba Ci faceta i dowiedzieć się, jak najlepiej radzić sobie z nim, należy zasięgnąć pomocy od gwiazd.

load...

Charakter człowieka nie zależy tylko od jego wykształcenia, warunków życia i krąg społeczny, ale również z konstelacji pod którym się urodził. Więc jeśli nie szczególnie wierzy w astrologię, to teraz jest czas, aby zmienić swój stosunek do niego. To może dać odpowiedź na wiele pytań: czego się spodziewać od tego czy tego człowieka, jak się właściwie zaprezentować, co jego wartości życia, a nawet to, co jest w łóżku.

Jeśli jesteś zainteresowany w męskim Wodnika, potem być przygotowany na to, że być może trzeba będzie dokonać drastycznych zmian w ich zachowaniu, aby być do niego podobny i dzielić jego entuzjazm. Plus, trzeba się obudzić kobietę-zagadkę i nieprzewidywalne pani. Ale wszystko po kolei. W tym artykule powiemy Ci, jak zachowywać się z przedstawicieli tego znaku zodiaku, specyfiki ich charakteru i punktów, które należy unikać, aby nie stracić zaufanie i sympatię ludzi.

Jak wygrać miłość mężczyzna-Wodnika

Z Wodnika nie będzie łatwe – z natury jest samotnikiem i ma negatywny stosunek do małżeństwa. Jednak nie oznacza to, że jest on niezdolny do poważnych uczuć. Zakochaj się w Wodniku chyba najważniejsze – wiedzieć, odpowiednie podejście i cierpliwość. Aby uzyskać z takiego niezwykłego przedstawiciela znak zodiaku oferty ramiona i serce jest również możliwe. Pomimo swojego negatywnego stosunku do instytucji małżeństwa, Wodnik może zmienić zdanie, jeśli grozi mu swój jeden, prawdziwy i niepowtarzalny kobiety. Stają się dla niego „taki sam”, za który zrobi wszystko, by pomóc, nasze proste porady.

load...
  • Podjąć inicjatywę

Ze swej natury, Wodnik bit nieśmiałe i pasywne, więc w większości przypadków nie zrobić pierwszy krok i wziąć poczekać i zobaczyć pozycji. Jeśli chcesz być z kimś na randkę, to wszystko w porządku, aby przejąć inicjatywę w ich cienkie kobiety obsłużyć. Jednak musimy działać bardzo ostrożnie, bez wywierania nadmiernego nacisku. Co człowiek Wodnik działa jako slave w związku powinny być widoczne tylko dla Ciebie. On musi mieć pewność, że odgrywa rolę dominującą, lub rannych duma nie pozwoli, aby kontynuować z tobą spotkać.

  • Bądź wierny do niego i zrozumieć siebie

Aquarius pasji i przyjaźni mieszanki w jednym, a jednym oddzielić od drugiego. Przed wygrać miłość takiego człowieka, najpierw trzeba stać się szczerym, dobrym przyjacielem. Oczywiście, związek dusz nie pojawi się w ciągu jednego dnia, więc uzbroić się w cierpliwość. Spróbuj jak najwięcej zainteresowanych w życiu wybranych, wyrażania siebie szczerzy, łaskawy i tolerancyjny charakter, w stanie pogodzić się z jego dziwactw i słabości.

  • Niech czują, że doceniasz jego

Wodnik jest bardzo obfite i zawsze gotowy do wzięcia czynnego udziału w życiu przyjaciół i krewnych – nie tylko słuchać, ale także z głową zanurzoną w ich problemach. Aby być naprawdę szczęśliwy, może czuć się tylko kod, który go potrzebują. W przeciwnym razie robi się nudne. Dlatego, jeśli chcesz zbliżyć się do tego człowieka i obudzić zainteresowanie jego osobą, pamiętaj, aby podzielić się z nimi żadnego problemu. Ale nie przesadzaj, nie poruszają się na ramionach ciężar wszystkich swoich kłopotów i ciągle narzekają życia. Być pozytywne, a czasem niech weźmie udział w swoim życiu.

  • Oddzielić i szanować swoją pasję

Wodnik jest ciągle zainteresowany czymś. Jeśli jest to coś naprawdę zainteresowany, był gotów poświęcić swoją nową pasję przez większość mojego wolnego czasu. Aby poradzić sobie z tym nie ma sensu. Zazdrosny o jego wyborze na hobby, tylko zrazić go od siebie i prawdopodobnie całkowicie stracone. Będziesz o wiele łatwiej zdobyć przychylność ludzi Wodnika, jeśli dzielić swoje zainteresowania i pasję do tej czy innej rzeczy.

  • Ciekawe rozmawiać

Jeśli chcesz zbudować poważny związek z mężczyzną, który jest urodzone pod znakiem Wodnika, trzeba mieć zdolność do prowadzenia rozmowy na prawie każdy temat. Wodnik ceni kobiety, przede wszystkim, nie zewnętrznej, ale wewnętrznej Odwołanie – jej inteligencję. Więc nie zapomnij, aby utrzymać się w dobrej formie: zainteresowanie w sporcie, aktualnych wydarzeń, sztuki, czytać książki edukacyjne. Będziesz mógł zarabiać wielki szacunek swój wybór, w przypadku gdy staną się prawdziwym specjalistą w każdej dziedzinie.

  • Być niezależny finansowo

Według Wodnika, kobieta powinna być niezależna finansowo. I to nie jest fakt, że przedstawiciele tego znaku zodiaku są zbyt chciwy, aby zachować jego kochanie. Właśnie dla nich ważne jest, aby kobieta była samozrealizowany osoba. Ci ludzie nie mogą znieść pustych głowach młodych kobiet pamiętać, że tylko niektóre rozrywki. Oni, podobnie jak powietrze, trzeba przykład do naśladowania, a obiekt do którego są szczerze i głęboko podziwiam.

  • Być trochę tajemniczy

Budowanie relacji z Wodnika, ważne, aby móc zawsze pozostanie tajemnicą jest kobieta. Ludzie z tego znaku lubią stale otwarty na jego pani wcześniej nieznany bocznej natury, nowe aspekty talentu. Nie dziel się z nim wszystkie jego tajemnice i nie dają z siebie wszystko bez zastrzeżeń. Załóżmy, że są jednymi z jego hobby, najlepiej w miejscu, w którym on nie rozumie. To pobudzi jego zainteresowanie Ciebie jako osoby. Zawsze zainteresowany komunikować się z nim na abstrakcyjnych tematów ignorując bezpośrednie pytania. Enigmatyczny uśmiech na niego czasami jest lepiej niż jakakolwiek odpowiedź.

  • Bądź spontaniczny

Życie na ścisłym harmonogramie nie jest dla Wodnika, zwłaszcza jeśli chodzi o seks. Aby z góry wiedzieć, gdzie, jak i kiedy zdarzy się przygody seksualne nie jest on zainteresowany. Dlatego, aby zachowywać się nieprzewidywalnie musi wybredny. Stojąc na różnorodność nie będzie potrzebne, ale „złapać znienacka Wodnik”, kiedy bierze kąpiel lub kolację, lub siedząc przy komputerze jest czasami użyteczne. Ponadto, można zaangażować się w błonie wewnętrznej i poza murami domu, przynosi pewne „Spice” w relacji seksualnej. Tylko nie przesadzaj z odmiany, w przeciwnym razie będzie się tak powszechne jak wieczór seksu w sypialni.

Jak nie zachowywać się z człowieka-Wodnika

Budowanie relacji z mężczyzną konstelacji Wodnika nie jest tak łatwe, dlatego ważne jest, aby wiedzieć nie tylko, jak będzie sobie z nim prowadzić, ale pożądane jest, i co, aby uniknąć błędów. Zdobyć miłość i szacunek Wodnika jest trudne, to będzie wymagało dużo czasu, ale tracąc wszystko jest możliwe migiem.

Nie naruszać jego wolności

Wolność dla Wodnika – to wszystko. Docenia go i pozostawić go nie chce. Dlatego w żadnym wypadku nie ograniczają go w czymkolwiek. Dotyczy to również jego hobby i przyjaciół. W Wodniku, co do zasady, dużo przyjaciół, i to nie tylko wśród mężczyzn. Jeśli starają się ograniczyć je do porozmawiać z innymi kobietami, będzie postrzegać ją jako atak na ich wolność i, najprawdopodobniej, będzie wolał zostawić.

Pomimo faktu, że Aquarians są skromne i dają prawo Pierwszym krokiem, kobieta, panienki zbyt nachalny, nie będą tolerowane. Zachowywać się naturalnie, nie narzucać własnego społeczeństwa, gdy mężczyzna Wodnik chce być sam, nie wysyłaj go przez SMS stu dziennie, a nie dzwonić co pół godziny. Tylko kobieta, która szanuje jego wolność, może stać się towarzyszem jego życia.

Zapomnieć o zazdrości

Nadmierna zazdrość jest w stanie zniweczyć wszelkie relacje, nie mówiąc już mężczyzny Wodnik konstelację szczególnie. W związku Wodnik docenia zaufanie i szczerość i zapał one postrzegane jako próba ograniczenia jego wolności. Oczywiście, aby przezwyciężyć uczucie zazdrości jest trudne, a jeśli mamy nie, to przynajmniej spróbować otworzyć go nie pokazać. Spróbuj także aby nie powodować zazdrość i jego specjalnie wybrana flirtuje z mężczyznami, zwłaszcza z jego przyjaciół.

Wiedząc, jak zachowywać się z mężczyzną konstelacji Wodnika, szybko zyska swoją miłość i szacunek. Być tolerancyjny wobec niego, aby dzielić swoje zainteresowania i nadal jest – tylko w ten sposób można uczynić człowieka zrodzonego pod tej konstelacji, w tobie zakochany. W nagrodę za cierpliwość i pracowitość, a otrzymasz kolejny, kochający i opiekuńczy człowiek, który doceni nie tylko w was zewnętrzny, ale także duchowe. I będzie to zgadzają, to rzadkość.

load...