Jak zachowywać się z mężczyzną w łóżku: młodo – etykiety

Zawartość:

Więcej informacji na temat, jak prawidłowo zachowywać się na oficjalnych imprezach, na imprezie lub spotkań biznesowych, wszyscy jesteśmy w pełni świadomi. Ale z jakiegoś powodu nikt nie jest poważnie rozmawiać o tym, jak zachowywać się w łóżku z mężczyzną, a jednak wielu nie wie, jak dać przyjemność partnerowi czy powiedzieć mu o swoich pragnieniach. Czasami, będąc obok mężczyzny, to nie wiem, co trzeba powiedzieć i że – nie, co mu się podoba, a co z pewnością odstraszyć. Specjalnie dla tych, którzy czują się niepewnie w tej dziedzinie, a ten artykuł jest napisany. Więc po kolei.

load...

Zapomnij o bierność

Pierwsza i najważniejsza rada – Bądź aktywny! Postaraj się przejąć inicjatywę w jak największym stopniu. Nikt nie mówi, że zaatakował mężczyznę jak najszybciej wrócił do domu, krzycząc słowo zmysłowe, ale także być beznamiętny, pozbawiony emocji lalki również nie jest konieczne – odpowiednich ludzi?

Mężczyźni są całkowicie obojętni na to, co skłoniło cię do takiego entuzjazmu. Wszystkie one włączone przez to samo, kiedy pracował biodrami. Nie ma znaczenia, czy pobierają lub pieczenie z pasją – to twój facet będzie zadowolony. To lepsze niż udawanie dziennik leżąc na łóżku, kontemplując sufit.

Wierz mi, gdzie ludzie są bardziej skłonni pogodzić się z imitator że doskonałe podróbki orgazm niż jałowe, które trudno jest znów jęk, przewracając oczami w ekstazie. Takie natychmiast zdyskwalifikowany! Sex – jest nie tylko dowodem ich miłości do siebie, to także rodzaj gry mają być odtwarzane przez dwa, a nie jeden! Tak, i gry zespołowe są zawsze zabawne, zgadza się.

load...

I wiele eksperymentów

Generalnie, jako takich metod dostarczyć przyjemności człowiek – waga! Nie ma sensu rozwodzić się na dwóch lub trzech określonych pozycjach lub, co gorsza, jeden. Mnie z rolami facet dziś Bądź niedostępne księżniczki, a jutro – gejszy, niech człowiek pobytu zwycięzcy, a następnie – niewolnika. Zabierz swoją pasję i zainteresowania swojego partnera!

Nie ogranicza się przy wyborze miejsca, w którym seks. Oczywiście, miękkie duże łóżko – idealna, ale mimo wszystko, nie tylko jeden! W tym przyjemnym doświadczeniem pasuje tak wiele mebli i wnętrz, które nawet nie można sobie wyobrazić! Krzesła, stoły, tafty, podłoga w końcu – wybór jest zróżnicowany!

Nie zapomnij się być zainteresowany tym, że przede wszystkim kocha i preferuje sex partnera – uwzględniają pragnienia siebie jest bardzo ważna. Na słowach ludzi opiera się sami, sypialnia – jest to laboratorium eksperymentalne, gdzie każdego dnia trzeba wykonać otwarcie otworu. Dlaczego nie dać sobą możliwość? Wielu mężczyzn tendencję do myślenia, że ​​mogą one stać się dla jego pierwszej kobiety, która pozwoli jej życie czymś niezwykłym i wyjątkowym. Mężczyźni w tym biznesie kocha improwizować – więc niech też może nawet grać razem, więc na pewno będzie ciekawy.

Oczywiście, wszystkie granice dopuszczalnej, ale jego wypowiedz frazę w duchu „Oszalałeś?!” – Opcja, która może całkowicie zniechęcić pożądanie seksualne u mężczyzny. Najlepszym sposobem, w sytuacji, gdy nagle nieprzyjemne działania partnera – pokazał cały swój własny sposób. Człowiek po prostu ją wspierać.

Jednakże istnieją inne sytuacje. Wszelkie odpowiednie facet w każdym razie nie rób dziewczynie, że jej nieprzyjemne lub po prostu nie chce. Po prostu trzeba dać mu znać o tym, mówiąc „nie” i wyjaśnił całą sytuację. Fakt ten nie oznacza, że ​​nie chcesz mieć seks z daną osobę jako taką, ale nie są na poszczególnych chwilach duszy. Jeśli w związku z mężczyzną są chwile, kiedy twoje pragnienia, co nie stawia, a on myśli tylko o sobie, to nie trzeba myśleć – czy konieczne jest, aby poświęcić swój cenny czas na tego typu?

Dyskusja na temat pragnień

Ten punkt jest bardzo ważny. Na jak szczere jesteś mężczyzną, to zależy od jakości twojej płci. Pomóż mu znaleźć stref erogennych, po prostu powiedz mu, że jest bardzo miły dla ciebie, a co – jest wysoce niepożądane, a nawet nie do przyjęcia. Sami zapytać o jego preferencji, dbać w stosunku do partnera. Oczywiście dużo łatwiej byłoby dla nich obojga, jeśli wymieniają rodzaj sex-nauczania, który jest namalowany listę stref erogennych. Śmieszne, tak, ale wiele ohotku poprze takiego pomysłu. W każdym razie, dla mężczyzn jest znacznie łatwiejsze niż próbuje odgadnąć, na co jęczeć z rozkoszy i bólu.

Ale z jakiegoś powodu, większość kobiet wydają się myśleć zupełnie inaczej: niech wszystko będzie tak jak jest. I na próżno. Jeśli – prawdziwa dziewczyna nie powinno być trudne, aby zwrócić się do życzenia męża i powiedzieć mu o niej. Wierzcie mi, to zostanie docenione – szczerość i otwartość kochać wszystkich. Ale w końcu przyniesie korzyści obu stronom.

Pewność siebie jest sexy

Kolejna pani bug – stałą troską o ich wygląd. Dziewczyny teraz, a następnie przeżywa takie, jeśli mają one żadnej stylizacji, make-up i piękne tam bielizny. Mówiąc o dodatkowych cali w talii i bioder, a nie musi – to kłopoty dla wszystkich kobiet, bez wyjątku. Wierz mi, twój mężczyzna najmniej interesujący, czerwony na bieliźnie lub zielony, a ile na udzie cellulitu. On po prostu chce cieszyć się czas spędzony z tobą.

Ponadto, nie ma idealnej dziewczyny, a jeśli uważasz, że twój krzywego kształt przestraszyć mężczyznę, to na próżno. Podobnie większość mężczyzn wolą kobiety, które mają piersi, krzywego tyłek i miękki brzuch, a nie płaskie ciała. Nie myśl stereotypu. Seksualność – kobiecość. Wszystko zależy tylko od tego, jak się zachowywać. Zgadzam się, to jest absurdalne i głupie w takich chwilach, aby ukryć się za kocem lub prześcieradłem. Lepiej po prostu cieszyć. Ponadto, ludzie są z natury – wizualizacje, oko – rodzaj strefy erogenne. Ponieważ nadmierne roi się pod kołdrą tylko podrażnia je.

Na próżno kobiety wierzą, że mężczyźni, a następnie stale poszukiwać w nich słabości i rozważyć najmniejsze wady. Ludzie, że w odmienny sposób, ponieważ w danym momencie raczej zainteresowanych w procesie, a nie konkretnej postaci. Są chwile, kiedy może twój ex młody człowiek zachowywał się bez szacunku do siebie i skrytykował cię, ale to raczej nie charakteryzuje jego najlepszy, ale nie ty. Nie sądzę teraz, że robisz coś złego.

Tak, pamiętam, co następuje: zachowywać się wyzwolony, podziwiać swoje ciało i cieszyć się to w ten sposób, co to masz. Pozwól swojemu człowiekowi zrobić to samo; nie wstydź się i pokaż nadmiernej skromności – to po prostu nie jest dobre. Wierzcie mi, to nie jest zbyt trudne – wystarczy poddać procesowi i cieszyć się nim.

Seks z pełnym poświęceniem

Oczywiście, ważne jest to, że masz uczucia do osoby, z którą jesteś w rzeczywistości, uprawiać seks. Ale równie ważne jest, aby móc uprawiać seks prawidłowo. Nie mówimy, że mężczyźni są mniej romantyczne i nie potrzebują długiej gry wstępnej, a romantyczną atmosferę i przyjemną muzykę. Tylko czasem jedyne co chcą – to seks jako taki w swoich fizjologicznych przejawach. A ty, jak prawdziwa kobieta powinna to zrozumieć wyraźnie. Przy okazji płci – jest to świetna alternatywa dla ćwiczeń w siłowni lub ćwiczeń porannych.

W żadnym wypadku nie milcz, będąc z nią mężczyzna w łóżku. Nie trzeba mówić bez przerwy, ale mieć pewność, aby pokazać, że można cieszyć się cały proces. Szept do ucha ukochanej słodkimi słowami, powiedz mi, jak inaczej może czujesz. To nie jest trudne, a proces ten będzie jeszcze bardziej przyjemne!

Pamiętaj o depilacji

Tuż powyżej mamy już za kwestię wyglądu, ale usuwanie włosów wymaga szczególnej uwagi. Deklarują walkę nadmiar włosów na ciele! Dziewczyny włosów mogą być tylko na głowie, brwi i rzęs oraz włosów łonowych. Ten ostatni, nawiasem mówiąc, jest bardzo kontrowersyjna – wiele roślinności w okolicy łonowej jest nie mniej przerażające. I to nie wygląda estetycznie. Obecnie istnieje wiele sposobów radzenia sobie z włosami na ciele: kremy, depilatory, depilatory, zabiegi w salonie, w końcu. Pozostaje tylko wybrać odpowiednią technikę dla Ciebie! Wtedy będziesz mógł bez wstydu się w przedniej części człowieka, pokazując mu urok, charakter danych.

Kilka słów o intymnej fryzury. Nie zaprzeczyć, że włosy łonowe wygląda, delikatnie mówiąc, nie bardzo. Czy ktoś takie naturalności i tym podobne, ale większość dziewczyn, a ludzie, którzy nie akceptują roślinności w tych miejscach. Bikini Strefa spełnione problematyczne i wrażliwy – aby pozbyć się włosów jest trudniejsze niż na nogach. Bo raz jest lepiej zwrócić się do kosmetyczki w odpowiednim wnętrzu, a dopiero potem dbać o ciało, czasami uciekając się do profesjonalnych usług. Całkowicie pozbyć włosy, zrobić ciekawe fryzury lub pozostaw włosy – wybór należy do Ciebie. Najważniejsze jest to, aby wyglądać dobrze utrzymane – człowiek to doceniam.

Odrobić

Tak, jak dobry seks zależy od sprawności fizycznej człowieka. Jeśli ciało jest zawsze w dobrej kondycji, a ty ciągle ćwiczeń i próbuje rzeźbić idealną figurę, będzie korzystać tylko ci! Tak, a szanse na seks z przeszkoloną organizmie wiele więcej – wszelkie elementy akrobatyczne wy ​​na ramieniu! Zgadzam się, różnorodność wyboru pozach jest bardzo ważne. Spróbuj dać an_6 przynajmniej trochę czasu każdego dnia, a wkrótce zauważysz, jak to wpłynie na swoją postać i życie seksualne!

Powyższe zasady nie są tak trudne do wykonania, trzeba tylko chcieć. I wtedy twój seks będzie bardziej zróżnicowana, wszechstronny i zmysłowy! Traktować z ostrożnością, nie tylko dla siebie, ale także do swojego partnera – jest kluczem nie tylko do dobrego seksu, ale także długi, szczęśliwy związek!

Jesteś kochany!

load...