Jak zachowywać się z mężczyzną – Virgin

Zawartość:

Z mężczyzn, Dewy dogadać nie jest takie proste – każdy wie o tym, którzy mogą napotykać poważne, bezkompromisowy can_0 przedstawicieli tego znaku zodiaku. Autorytetu, nietolerancja braków i pożądania cudzych grać «pierwsze skrzypce» w relacji często sprawia, że ​​dziewczyny płaczą w poduszkę w nocy. Ale pomimo tych wszystkich wad, niewiele kobiet są gotowi w dobrej wierze, aby zrezygnować męską dziewicą. Paradoks? Wcale nie. Wystarczy dokładnie te twardziele jeden niesamowita jakość podane: mogą uczynić swoje ulubione panie czują się jak księżniczka z bajki, który pieścić i grymasić. Jeśli nie zawsze, nawet w przerwach między kłótni i moralizatorstwa, ale zmuszony.

load...

Ścisłe i bezkompromisowy w sprawach domowych, Guy miłości, urodzonych pod tym znakiem zodiaku, okazuje się prawdziwym księciem na białym koniu: On jest czuły, delikatny, opiekuńczy. Niewielu z pięknych pań jest w stanie oprzeć się jego zaloty – obrona topnieje z każdą deklaracją miłości, z każdym znakiem szczerymi komplementami i uwagi. Wpuszczając do serca mężczyzny z takim niejednoznacznym can_0ze, do radzenia sobie z nimi i ucieczki może być trudne – nie mają ani siły, ani ochoty. Jak zachowywać się z człowieka-Dziewicy, jak radzić sobie z jego maniery i kierownictwa do zaakceptowania siebie jako równorzędnego partnera?

Can_0 człowieka-Matki

Mężczyzna Panna bardzo pracowity, stara się stworzyć idealne warunki do komfortowego życia jego rodziny. Wraca do domu po pracy, będzie on łatwo naprawić odkurzacz lub farbą okna, zamiast zasłużony odpoczynek na kanapie. Tylko nie oczekuj, że będzie Ci w tym czasie zrelaksować się przed telewizorem: jeśli to działa, trzeba pracować nie mniej niż jego. Ostrożnie, pedanterii i nadmierna dbałość o szczegóły mogą być szalony każdy, ale jeśli chcesz wygrać ten człowiek, trzeba rozwijać te cechy w sobie.

Ci ludzie są bardzo punktualni i nie może znieść tych, którzy są zawsze spóźnione i zapomina nominacje. Jeśli z jakiegoś powodu nie może iść na randkę – być pewien, że cię ostrzec o tym wcześniej i określone szczegółowo przyczynę tego, co się dzieje. Kolejny mężczyzna Panna bardzo konserwatywny w swoich poglądach dotyczących przyzwoitości i honoru damskiej. Mimo, że czasami zachowuje się niepoważne i może nie niezobowiązującą romans z zamężną kobietą, ale do leczenia pani będzie z udziałem potępienia krajowym i wrogości. Przedstawiciele tej gwiazdy podpisać więcej niż ktokolwiek inny, uważają, że jedną z głównych zalet kobiet – wierna swemu mężowi.

load...

Chłopcy-Virgin ma wspaniałą właściwość, aby dostosować się do każdej sytuacji, mogą odnieść sukces, gdzie inni ludzie będą nieuchronnie zawodzą. Wraz z wiekiem, ich „nabyć” prawo połączenia, a nawet przyjaciół swoich „czysty przypadek” są ludzie, którzy mogą pomóc w danej sytuacji. Niemniej jednak pojęcie „przyjaźni”, ci ludzie są bardzo odpowiedzialne zasada: jeśli ktoś tak nazwali znajomego (nie ważne z jakich powodów), poświęcenie dla dobra wielu, aby pomóc w trudnych czasach. To samo nastawienie do siebie i oczekują, a jeśli nie dostaniesz długo, autentycznie przeżywa.

Ludzie z tego znaku mają niesamowite poczucie humoru, mogą śmiać człowieka nawet wtedy, gdy ma on oczy zrodzone z łez. Zdolność ta jest często głównym atutem w pozyskiwaniu serc pań – dziewczęta kochać ludzi, którzy mogą ich uśmiech i cieszyć się życiem. Ponadto Virgin – utalentowani organizatorzy wypoczynku. Dla nich nic nie powinno pochodzić z programu wspaniałe miejsce na relaks z przyjaciółmi i tak się stało. I jak NMP jest w stanie zorganizować romantyczną randkę, na której będzie ona pokazać jej przyjaciół przez długi, długi czas dla swojej dziewczyny pragmatyczne.

Jakie są dziewczyny lubią samca Virgo

Aby zdobyć serce mężczyzny dziewicy, powinien być dobry, aby spróbować. Chociaż, jeśli tylko z powodu jego roszczenia do jego drugiej połowie już bardzo wysokie. On nie jest jednym z tych, którzy są zadowoleni z napisem „Miłość jest zła …” – kontynuował wiesz. Jego ukochana kobieta być prawie idealne, a wykaz wymagań można zapisać setki stron.

Virgin potrzebujemy inteligentnej, godnej, erudycyjny i pracowita kobieta, która jest o sztuce, o polityce, o rozmowie receptur. A nie tylko mówić! W celu utrzymania tej stroptivtsa, trzeba mieć sporo talentu. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli chodzi o sprzątanie. Jeśli należysz do kategorii pięknych kobiet, które nie mogą stać się wydostać, gotować i prasować koszulę dla męża kilka razy dziennie, a następnie dostać gotowy: życie z tym facetem przekształcić wieczystego stres. Nie wahał się oskarżać, że jesteś bezużyteczny kochanką i że życie z tobą – tortura dla każdego Homo sapiens samca. I wierzcie mi – to będzie najbardziej niewinne słowa adresu.

Tak więc, jeśli tak chcą zniewolić człowieka, Virgin, spróbuj w domu, aby pokazać swoją najlepszą stronę: utrzymać dom bardzo czyste, gotować pyszne dania i starannie posortować skarpetki w specjalnej szufladzie na bieliznę. W ogóle, tym bardziej skrupulatny i ostrożny jesteś, aby pokazać się, tym większe szanse, aby wygrać swój szczery szacunek. W przeciwnym razie, ten facet po prostu nie dogadać.

Ale co zrobić, jeśli nie gospodyni, nie uczony nie może zadzwonić? Co jeśli serce jest podana do człowieka, którego wymagania wykraczają poza własnymi możliwościami? Nie rozpaczaj. Aby być uczciwym, a masz szansę żyć wiecznie w jego racjonalnego serca. Oczywiście, będziesz miał trudne, a konflikt będzie więcej, ale jeśli zdecydowałeś, to wszystko jest możliwe. Najważniejsze – być silna, pewna siebie kobieta. Mimo wszystko, jeśli i będzie spełniać wszystkie wymogi ideału, ale nie będzie w stanie oprzeć się jego pragnienie zwalczaniu oraz regułę, bardzo szybko tracą cokolwiek innego wartości w tych pięknych, wyniosłe oczy.

Aby żyć z mężczyzną dziewicy, trzeba mieć silny can_0 i zdolność do wprowadzenia zaznayku w momencie kiedy zaczyna uważać się za centrum wszechświata. Musimy być w stanie w czasie, aby ochłodzić zapał „Narcyza”, do jego myśli i uczucia wróciła do normy. Do tego czasu, nadejdzie czas świadomości własnego „ziemistości” Virgin będzie nękać was z wyrzutami, częściej – nieuzasadnione. I nie bój się z nim kłócić! Co dziwne, ale skromny i wybaczając wszystkim megaterpelivaya kobieta znudzona nim znacznie szybciej niż jeden z drapieżnym błyskiem w oczach będzie bronić ich prawa do niepodległości.

Jaki jest mężczyzna w łóżku z pierwszego tłoczenia

Seksualnie mężczyzna Panna pomysłowy i niezmordowany. Ale … jak każdy „Narcyza”, on koniecznie potrzebny werbalne potwierdzenie swojej wyłączności. „Och, kochanie, ty – the best !!!” „Nigdy nie miałem taki niesamowity człowiek !!” – można rozmawiać z nim o tym bez zmęczenia, nie przegap. Nawet jeśli te słowa posłużą jako niewolników, nie popełnia błędów wręcz przeciwnie, po pochwały Dziewicze zdwojenia wysiłków i próbować udowodnić prawdziwość komplementy.

Ale ogólnie rzecz biorąc, mężczyźni w łóżku to znak zodiaku walczą dostarczyć prawdziwa przyjemność swoją kobietę, czasami zapominając o własnych potrzebach. W seksie nie ma dla nich dźwięk słodsze niż jęczeć orgazmiruet kobiet. Dlatego bardzo niewiele panienki ubiegać tego człowieka w kwestiach intymności. Ponadto, chłopcy-not lazy Virgin studium literatury erotycznej i jest zawsze świadomy tego, jak zachowywać się z kobietą w łóżku. Wiedzą dokładnie, gdzie szukać tajemniczego punktu ji, które powinny stymulować strefy erogenne i jakie stanowiska lub że kobieta może osiągnąć orgazm najbardziej żywy.

Wydawałoby się, że taki pedanterii nieco zdezorientowany, ale seks – to nie jest nauką ścisłą, nie wymaga spontaniczności i uczucia. Ale ile zabawy te wykształceni ludzie mogą przynieść kobietom, tęsknotę za uwagi i dokładnej znajomości kobiecego ciała! Ale nie zapominaj, że ważną rolę męskiego partnera NMP odgrywa czystość w sprawach higieny osobistej. Delikatna intymne strzyżenie i zapach świeżo wyszorowanym ciała – najlepsze afrodyzjaki dla przedstawicieli tego znaku zodiaku.

Inną niewątpliwą zaletą męskich Virgos można uznać fakt, że nie są one bardzo rozmowny przed ich miłosnych podbojów. Nie można obawiać się, że po burzliwej nocy miłości kręgu zna szczegóły dotyczące preferencji seksualnych. Wszystko, co było między wami i pozostają tajemnicą dla dwojga – ci faceci wolą gromadzić doświadczenie w sobie, zamiast przelewać na nich wszystkich z rzędu.

Ale jeśli z jakiegoś powodu zdecydujesz się oczernić go w oczach przyjaciół, nie wahał się wracać. Więc starają się utrzymać język za zębami, nawet jeśli to boli dużo podrażnienie może wkrótce przejść i nieprzyjemna rozmowa o swojej relacji nie ustępują przez dłuższy czas.

Stał się jednym i tylko dla człowieka-Virgo – trudne zadanie, ale jeśli masz do radzenia sobie z nim, wtedy będzie jasne, ciekawe życie. Osoba urodzona pod tym znakiem zodiaku, nigdy nie pozwoli Ci się nudzić i będą kochać tak to bywa w filmach i romansów. Ale w zamian będzie wymagać pełnego zaangażowania, lojalności i zdolność do radzenia sobie w sytuacjach konfliktowych. I bez nich, niestety, nie będzie działać, ponieważ pragnienie dev zmusić ich kobiety być doskonały i nieskończenie niezrozumiałe.

load...