Jak zachowywać się z mężczyzną – Libra będzie zadowolony z niego

Zawartość:

Wagi w dążeniu do równowagi zachowują się zupełnie sprzeczne: zawsze coś do mnie, ale jednocześnie dążyć do stabilizacji, miłości czasami twierdzą, ale nie tolerują kłótnie i konflikty, są one rozwinięte intelektualnie, ale czasami są bardzo naiwne. Są one ciągle walczą ze sobą dwa zupełnie inny charakter, więc są one często niezdecydowany i wątpić we wszystko. Ale co zrobić, jeśli zakocha się w takim człowiekiem pełnym sprzeczności? Proponujemy, aby zrozumieć, jak zachowywać się w taki sposób, aby nie tylko przyciągnąć jego uwagę, ale także zdobyć jego serce.

load...

Co nie będzie tolerowane w skalach związek męskich

Jeśli chcesz być z mężczyzną znak Wagi, potem trzeba zbliżyć się do jego ideału, ponieważ jest osobą kreatywną i dlatego docenia wszystko idealne i piękne. Obserwować tylko kilka tabu zachowań z nim, a droga do jego serca będzie znacznie krótsze i łatwiejsze:

 • Pod żadnym pozorem nie krytykować

Wagi są bardzo wrażliwe – rzucona mimochodem uwaga, wskazując na ich brak, mogą myśleć o tym przez kilka dni. Krytyka przynosi przedstawicieli tego znaku równowagi i może powodować depresję. Więc spróbuj powstrzymać się od krytycznych uwag. Dotyczy to zarówno życia osobistego i zawodowego, a także wygląd. Gdy ta równowaga nie jest w stanie i nie lubi się kłócić i bronić jego pozornej poprawności – po prostu spokojnie odejść, pójść do kobiet, które nie zauważą i podkreślają swoje wady.

 • Nie bądź agresywny i skandaliczny

Zrozumienie – oto jeden z elementów szczęśliwym związku z trudnym facetem. Najmniejszy agresywne ataki na swojej części może go wycofać do siebie i odciągnąć od ciebie. A jeśli są one powtarzane wystarczająco często – po prostu może w każdej chwili do ciebie, aby uciec.

load...

Libra czasami lubi się kłócić, ale dyskusja nie jest skandaliczny, z szybkiego wyjaśnienia relacji, ale raczej świeckim, powierzchni, aby rozmowa bardziej żywy i ciekawy. Można spierać się z mężczyzną o czymś w żartobliwy sposób, ale nie przesadzaj w argumentach i tonu, argumentując swoje sprawy, ponieważ przedstawiciele tego znaku Ich jedyną prawdą, ich zdaniem, z punktu widzenia zmian nie lubią i mają tendencję, aby zawsze pozostać na jego opinia.

 • Nie pozwól, aby ośmieszyć w przemówieniu

Szanujemy indywidualność kochanka – nie być ostry i złośliwy w kierunku swoich manierach. Z Libra czasami trudno – nawet nie pracować i odpocząć trochę dziwnie. Dziś może on pilnie i ciężko pracować, jutro jest całkowicie oddać się lenistwu – to jest normalne dla niego.

Ponadto charakteryzuje się częstymi opieszałości – może on być późno i do pracy i do odwiedzenia. A twoje zaczepki o to żeński nawyków powodować mu tylko zamieszanie. Wystarczy wziąć to tak naprawdę jest, ale przewrotni i ironiczne uwagi wyjechać z nim, oczywiście, jeśli chcesz uratować swój związek.

 • Nie zmuszaj go do podejmowania decyzji

Jest to jedna z najważniejszych pozycji na liście, jak nie do czynienia z przedstawicielem znakiem Libra. Taki człowiek nigdy nie uznałby za towarzysz życia kobiety, która jest również pełen wątpliwości, jak on – nieśmiałe i połowiczne panie, że nie jest zainteresowany. Jeśli zdecydujesz, aby go kochać mnie i budować z nimi silne relacje, nauczyć się przejąć inicjatywę w swojej kruchej uchwytem i podjąć większość decyzji na własną rękę.

Jak zachowywać się z reprezentatywnej znakiem Libra

Jeśli porwać człowieka znaku zodiaku, trzeba się wyróżniać z tłumu kibiców, którą wykonał. Fakt, że ma wrodzoną sztukę flirtu i może zachowywać się naturalnie z kobietami. Płeć piękna jest zdecydowanie podoba, więc nie jesteś jedynym, który padł pod jego urokiem.

Na serce tego uwodziciela będzie musiał walczyć – trzeba być jego ideałem. Nawet gdyby zareagował odwzajemnić uczucia, nadal nie można zrelaksować się – w przeciwnym razie będzie ona znaleźć swój ideał w innej kobiecie. Powiemy ci, jak się powinno prowadzić do coraz podbić ten człowiek pełen sprzeczności.

 • Być słodki, łagodny, opiekuńczy

Kobieta z charakterem bitchy nie może stać się idealnym miejscem dla Libra. Wolą piękne panie, które będą traktować je z czułością. Nawet jeśli jak facet bierze wszystko lekko, z pobłażliwym uśmiechem, to nie znaczy, że nie zwraca uwagi na swoje zachowanie. Wręcz przeciwnie, bo ważne jest każdy szczegół – na przykład, że będzie bardzo miło, jeśli zawsze pogratulować mu nawet drobne osiągnięcia i wydarzenia.

Być nią zainteresowany człowieka, w szczególności jego problemów, pomoże je rozwiązać, jeśli jest w twojej mocy. Waga jest bardzo ważne dla wsparcia bliskiej osoby. Często nazywają go łagodnych słów ( „Ulubione”, „słodkie”, „drogi”, itd.), Które w tym przypadku nie będzie umniejszać swoją męskość. Nie wahaj się pierwszy przetarg.

 • Zawsze się z nim zgadzam

Z mężczyzną podpisać Waga powinna zawsze zgadzają się, nawet jeśli nie w pełni się z nim zgadzam. Był przyzwyczajony do tego i inne zachowanie nie będzie akceptować. Twoje próby jawnie sprzeczne go doprowadzi do kolejnej zmiany nastroju, który jest tak charakterystyczny dla Libra, a nastrój po prostu nie podoba. Nikt nie wymaga, aby oddać swoje opinie i zaniedbywać własne interesy dla dobra człowieka. Można zgodzić się z nim na widoku. Wyrażenie „Tak, kochanie, oczywiście” można stosować tylko dla pozoru. To uspokoić mężczyznę i zaspokoić swoje ego. Oraz osiągnięcia jego możliwości i bez debaty publicznej – być mądrzejszy i zachowują utrzymane.

 • Być smakoszy

Nosić wspaniałe rzeczy, podkreśla korzyści wszystkim z wielu zalet swojej figury i maskując swoje wady. Nie pozwól, aby wyglądać zaniedbany, nawet w domu, ze względu na wygląd kobiecej ciężary nie jest ostatnie miejsce. Z tym facetem, możesz być sobą, bo ceni sobie naturalne piękno i bogactwo makijażu nie zatwierdzi. Nie przesadzaj z ozdobnymi kosmetyków – powinien tylko lekko podkreślić swoje naturalne rysy twarzy, a nie je ukryć.

 • Oddzielić jego interesy

Jeśli twój kochanek lubi na przykład uczestniczyć wystaw i spektakli (w Libra wrodzonej potrzebie rozwoju kultury), to chętnie do niego dołączyć. Staraj się zachowywać naturalnie – doceni Twoje wysiłki, jeśli tylko zrozumieć, co się naprawdę interesy są zbieżne, a udając go otworzy się bardzo szybko. Jeśli jest on zainteresowany w każdej dziedzinie nauki, sportu, czy cokolwiek innego, spróbuj przynajmniej zrozumieć, trochę tamtego. Więcej wspólnych interesów masz, tym silniejsza będzie twój związek.

 • Zorganizuj swój wspólny wypoczynek

Mógłby docenić jeśli zorganizować sobie swój wolny czas i zaprosić go do niektórych koncertów, wystaw czy imprez sportowych. Kupić dwa bilety na mecz swojej ulubionej drużyny lub zaprosić w barze sportowym. Z facetem nigdy nie można się nudzić.

 • Przechowywać go w instynkcie myśliwskim

Jeśli chcesz zbudować trwały związek z mężczyzną, Libra, nie od razu ujawnia się do niego. Zrobić to stopniowo, pozostając nieco tajemnicza. Nie mów mu, że już podbił ci – osłabiłoby to jego zainteresowanie. Dzięki uroczym człowiekiem Libra nie brak zainteresowania ze strony płci pięknej, więc nadmierne upór podbić ich serce jest mało prawdopodobne.

 • Podbić swoje pyszne i pięknie przygotowane dania

Utorować drogę przez żołądek do serca może wydawać się trywialne, ale z ludźmi tego znak zodiaku technika ta jest bardzo skuteczna. Doceniają oni w zdolność kobiety gotować pyszne i piękne one służyć. Ale nie przesadzaj – przekształcić gospodyni którzy nie odbiegają od płyty też nie jest konieczne. Od czasu do czasu zorganizować dla ukochanej romantyczną kolację z odpowiednią atmosferą. Nie zapomnij nosić wykwintne i, oczywiście, wysokie buty pięty – ta kolacja nie będzie go pozostawić obojętnym.

Powiedzieliśmy wam, jak zachowywać się z mężczyzną, czy jest on na znak zodiaku Waga: że docenia u kobiet, i że, przeciwnie, popycha. Ale zakochać się w takim człowiekiem – to tylko połowa historii. Trzeba będzie ponownie i przytrzymaj. Być bardziej aktywny i inicjatywa, w tym w zakresie budowania rodziny, mimo wszystko pełen wątpliwości Libra rzadko decydują się na taki poważny krok – w czasach, których potrzebują do pchania.

Z tym gościem na pewno to nie będzie łatwe. W swojej relacji trzeba być liderem, ale nie musiał się domyślać o nim. Używanie jej kobiecej mądrości zaproponować mu się, że jest głównym, a same dyskretnie i delikatnie pomóc mu podejmować decyzje. Najważniejsze, że związek był obecny szacunek i harmonia.

load...