Jak zachowywać się z mężczyzną – Lev: cenne porady

Zawartość:

Jeśli zdarzy ci się spotkać człowieka-lwa, to mieć pewność, że on nie pozwoli Ci się nudzić. Ten silny, pewny siebie człowiek jest w ciągłym ruchu, aktywnego stylu życia, aby osiągnąć swoje cele, i kąpała się w świetle reflektorów. Człowiek urodzony pod tym znakiem zodiaku nigdy nie będzie tracić urok jest marnowana, on potrzebuje publiczności, że można docenić jego talenty. Że uwaga, uznanie i szczery podziw dla jego zdolności, aby pomóc kobietom odzyskać samiec lwa.

load...

Can_0 człowieka-lwa

Jeśli uważasz, że twój chłopak Leo jego postać przypomina nic królewską zwierzęciu, ale cichy, czuły kotka, to z pewnością nie jest czas, aby prawidłowo go uczyć. On będzie zachowywać się „cichy jak baranek”, tak długo jak nie wpływają na jego samoocenę. Ale jak tylko zdecydujesz się podważyć jego samoocenę, „króla zwierząt” można wyświetlić „niebo z diamentami”. Słodki, łagodny człowiek, nagle zamienia się w trudnych, aroganckiego człowieka, który zrobi wszystko, aby „położyć cię na miejscu.”

A przy okazji, wszystkie decyzje, nawet niewielkie, powinny być podejmowane tylko za zgodą, lub przynajmniej rozważyć swoją opinię. Można być tysiąc razy słuszne w jego intencji, ale jeśli nie powiadomi lew na ich myśli i doradzić mu, że argument ten nie da się uniknąć. Ten człowiek jest przekonany, że bez jego kontroli komorniczej każde przedsiębiorstwo jest skazane na niepowodzenie, że tylko on jest w stanie podkreślić problem szczegółowo i znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Co robić, a potem i „Król zwierząt”.

Najczęściej męskie lwy są bardzo atrakcyjne i mają dużo fanów. Są spokojne i zrównoważone przez naturę, jednak są one w stanie doskonale się zrelaksować i „rip” w najszerszym. W związku z tym randkę z mężczyzną, Leo – rodzaj zaskoczenia, nigdy nie wiadomo, co będzie zorganizować ten czas. I aby ten człowiek jest poważnie o swojej dziewczynie, konieczne jest, aby nie była gorsza od jego siły can_0u, jednak był w stanie kochać i uwielbiać Go. Chociaż Leo czuje, że docenione i zrozumiane, to będzie wierny i niezawodny towarzysz życia.

load...

 

Co kobiety jak mężczyźni-Lev

Bądź towarzyski i kobiece – te dziewczyny często przyciągane do ludzi-lwów. Jeśli należysz do kategorii kobiet, które są przedmiotem innych, jeśli nie mieć końca wielbicieli, Leo będzie chciał zbliżyć się do ciebie. I tu nie spróbować pomyłka: musisz nauczyć się radzić sobie z tym facetem, tak, że pragnienie, aby wygrać nie poszedł po znajomości pięć minut. Gdy mamy do czynienia z tym człowiekiem, zawsze będzie musiał „manewr” – staram się być silny i słaby w tym samym czasie.

Mężczyzna lwy bardzo egoistyczne, oni, jak powietrze, musimy wiedzieć, że docenia jej zalety – zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne. Z drugiej strony, nie lubią, gdy kobieta jest zbyt nachalny w ich uwagę, że jest w stanie je przesunąć. Pomimo wewnętrznej siły i pewności siebie, Lwy są bardzo wrażliwe i trudne doświadczenie uraza od osób bliskich. Jak miałby być arogancki ani zachowywał podczas argument, w moim sercu, że człowiek będzie cierpieć z powodu złej postawy. Z tym człowiekiem to lepiej nie grać uczucia, czy będzie on odwróci się od ciebie. Jeśli Leo nie będzie czuć się ze sobą w „Zabezpieczenia”, a następnie natychmiast udał się w poszukiwaniu innego partnera, w stanie chronić i szanować jego uczucia.

Więc do czynienia z facetem, który rodzi się pod tym znakiem zodiaku, uważaj – to musi być 100% pewność, że jesteś w jego pełnej mocy. To nie znaczy, że trzeba go przestrzegać dosłownie – wręcz przeciwnie, słabej woli kobiety tylko drażni go. Ale tutaj jest pojawienie się posłuszeństwa we właściwym czasie należy utworzyć obowiązkowe.

Jest taka stara anegdota, doskonale wyjaśnia postawa samiec lwa do swojej kobiety:

Etapowe raz lew i byk zgromadzeń męskich. Zbliża się wieczór, lew zasobiralsya domu. Byk mówi do niego:

  • Gdzie pośpiechu, usiądźmy jeszcze!
  • I żona będą martwi, konieczne jest, aby wziąć wolne.
  • Co ty, przed żoną karcił? Mimo to, nigdy nie robić!
  • Nie zapominaj, że twoja żona – krowy, a moje – lwica.

Istotnie, człowiek zakochany, Leo rozpoznaje jego kobieta równorzędnym partnerem, on naprawdę docenia to. I to nie znaczy, że żona mężczyzny lwa urodzić się w tej samej konstelacji (w przeciwieństwie do tego, Lwy nie toleruje konkurencji). Tylko dziewczyną godny szacunku taki człowiek powinien być silny rodzaj.

Czym jest człowiek-lew w łóżku

W intymnych relacji człowiek-lew dość uzasadnia nazwę gwiazdozbioru pod którym się urodził. To jest prawdziwy mężczyzna, macho, marzenie każdej kobiety. Lwy uwielbiają grę wstępną, oni troszczą się o to, że partner była wielka przyjemność w łóżku. Ten partner będzie stale udowadniać, że najlepszym kochankiem nigdy nie można znaleźć w moim życiu. A tak naprawdę, to stosunki intymne są tylko korzystne.

Pomimo swojej seksualności, Lwy bit pewności siebie i nigdy nie wiadomo na pewno, czy to dobre wrażenie na swoim partnerem zrobić wystarczy. Więc nie wahaj się dać mu komplementy i zaświadczam, że to jest – super-człowiekiem. Nie będzie trudno powiedzieć kilka dobrych rzeczy o nim, zwłaszcza, że ​​zostaną one honorowane. Ale w zamian masz partnera, który będzie zdwojenia wysiłków w celu jeszcze większe wrażenie.

Staraj się nie być zbyt dużo aktywności w łóżku i nie dominują – Lwy kochają kobiety, które mogą być kontrolowane. Wszystko co musisz zrobić, seks z tym człowiekiem – wypoczynek i relaks. A „start” może być twoje jęki i krzyki na niego, będzie on zrozumieć, że działa we właściwym kierunku. Ale tu innowacje w łóżku nie jest szczególnie zadowolony z Lions, wolą sprawdzone metody i nie starają się zaskoczyć swojego partnera nietypowe pozy i pieszczoty.

Człowiek-lew – prawdziwym wybawieniem. Ale tylko jeśli udowodnić mu, że jesteś godny miłości i adoracji. On jest wspaniałym ojcem, delikatny mąż i gorący kochanek, który stara się zrobić wszystko, co było ciszy i spokoju w jego rodzinie. Oznacza to, że pomimo pewnych niedociągnięć ludziom tego znaku zodiaku jest dla nich jak konkurować.

load...