Jak zachowywać się na drodze?

Początkujący na drodze nie jest łatwo dostać się zawiesić, a zwłaszcza kobiety. Wygląda na to wszystko z głównych problemów jest już za nami, a szkoła jazdy jest skończona, a samochód został zakupiony, ale .. Jak zachowywać się na drodze, kiedy dłonie nie są przyzwyczajeni do kierownicy, a nogi i staramy się mylić pedałów? Co jeśli wszystko pozornie nauczył się zasad całkowicie pomieszane w głowie, a na następnym skrzyżowaniu nagle pojawiły się oznaki, że ich wartość traci wszelkie znaczenie dla ciebie?

load...

Odpowiedzią na te pytania jest trudne, ponieważ każda droga pani samochód pojawi się w określonym świetle. I każdy na swój sposób rozwiązuje ten problem. Jednak kilka doświadczonych kierowców nadal warta rozważenia.

Uczeń za kierownicą

Niektórzy twierdzą, że w kształcie litery „Y” w oknie samochodu nic nie znaczy. Po tym wszystkim, istnieje możliwość, że po prostu nie zauważy i nie będzie skupić uwagę, myśląc o czymś innym. Jednak wielu doświadczonych kierowców zwrócić uwagę na studenta za kierownicą i starać się ustąpić, albo po prostu do jazdy z bliska.

Umieszczenie takiego ikonę na swój samochód do ciebie, ale jeśli już ustawione, konieczne jest, aby pamiętać o kilku rzeczach:

 • Nigdy nie może być pewien, że każdy może zobaczyć oznaczenie „student za kierownicą” i nikt w pobliżu nie podjechać. Znak ten sprawia absolutnie żadnych przywilejów. To tylko informuje innych kierowców swojego doświadczenia.
 • Nie panikuj, jeśli spotkał się z tak zwaną „jokera”, którzy, widząc swoją pozycję mogą Cię sprowokować, Honk, plon. Najlepiej jest po prostu pominąć go do przodu, a jeśli to nie próbuje zaparkować i czekać, aż wyjdzie.
 • Nie ma potrzeby, aby dodać do znaku źrenica różnych symboli i napisów kobiet, na przykład, był jednocześnie ikona popularnym „buta”. Dlaczego się skupić na uwagę? Uwierz mi, można zauważyć, i tak, jak nie raz żal.
 • Utknęliśmy w korku? Bądź grzeczny, bo natężenia ruchu dotyczą wszystkich kierowców, nie tylko ty. Postaraj się przyjść do i powie ci to samo.
 • Gdy jesteś uczniem, staram się nie iść na autostradach. Do was trochę za wcześnie. Wszystko przyjdzie w odpowiednim czasie.

Wyklucza Udd

Ale ta reguła, która jest wywoływana przez ludzi jest prosta – ustąpić głupiego, trzeba wykonać nawet dla doświadczonych kierowców. Widząc, że ktoś zachowuje się niewłaściwie, i narusza zasady, nie starają się słuchać swojego sumienia i nauczyć się czegoś. Lepiej, aby przejść do przodu – i niech sam idzie do poszukiwania przygód, ale nie obok ciebie.

load...

W pierwszym tygodniu swojej znajomości z dróg miejskich, zapytaj bardziej doświadczonego przyjaciela, aby jeździć z tobą na najtrudniejszych miejscach. Więc szybko nauczyć się radzić sobie z nie do pokonania na pierwszy rzut oka zadań.

Siła wyższa

Na panelu świeci niezrozumiałe światło lub z dymem pod maską? A może pedał sprzęgła nie zachowuje się tak, jak powinny? Nie panikuj, włącz światła awaryjne i natychmiast dociskany do boku drogi i zatrzymać.

Nie trzeba od razu obwiniać siebie, swoją ulubioną. Tu nie chodzi o ciebie. Maszyny mają tendencję do rozkładania i nie wybierać między początkujących jak i doświadczonych kierowców. Uspokój się i czekać na pomoc.

Nawiasem mówiąc, stupor i paniki – najbardziej zaciekłych wrogów na drodze. Przed długą podróż, spróbuj zamknąć wszystkie problemy i emocje. A jeśli tak się stało, że jest to niemożliwe, to lepiej nie siedzieć za kierownicą. Według statystyk, nawet z prostego powodu braku snu i występują najbardziej straszny wypadek.

SDA – jak ABC

Jak banalne, jak się może wydawać, ale na koniec szkoły jazdy nie wielu przybyszów asymilacji oraz wszystkie zasady. Po tym wszystkim, rzeczywista droga jest dużo bardziej poważny i skomplikowany niż na zdjęciach iw sprawach dotyczących biletów. I nawet jeśli zdał egzamin śpiewająco – nie zwalnia z konieczności okresowego powtarzania. Teraz trzeba zrozumieć sposób i zawsze znają „właściwą odpowiedź”.

Szczególnie trzeba nauczyć się punkty, które są związane z ruchem: skrzyżowaniach podróży, wyprzedzania, parking, samochód położony tuż przy drodze. Tu nie wystarczy pociągnąć za bilet – myślę – odpowiedź. Tutaj jest inaczej. Jeść – myśleć szybko – jeszcze szybciej reagować.

Niech Twój samochód staje się twoim przyjacielem

Aby zrozumieć, jak zachowywać się jako kierowca na drodze, często praktykuje na spokojnych ulicach miasta, ale zawsze w ciągu dnia. Więc można nauczyć się lepiej zrozumieć swój samochód, nauczyć się go czuć.

Im więcej ćwiczysz, tym bardziej czują się pewni, a samochody pod kierownictwem, będzie w toku, hamowania i wyprzedzania pewniej. Z biegiem czasu można rozwijać w odruchu pamięci do wszystkich kontroli maszynowej i można zwrócić większą uwagę na sytuację na drodze.

Nauczyć się patrzeć w lustro

Ta rada jest jednym z głównych czynników dla początkujących. Bo jeśli opanować i nauczyć się kontrolować sytuację na drodze – sukces w jeździe jest dla Ciebie.

Eksperci zalecają rozpoczęcie znajomości z lustrami w pojazd jest nieruchomy. Patrzeć w przyszłość, jak gdyby jesteś w ruchu, ale nie zapominaj, co kilka sekund, aby przetłumaczyć okiem na lustro. W pierwszej kolejności lusterko wsteczne, potem w prawo, potem w lewo. I nie zapomnij, aby śledzić kilka najważniejszych:

 • Patrząc w lusterko, nie odwracasz głowę, to powinna być stała.
 • Patrząc z kolei strona lustra głowy powinny być minimalne.
 • Spróbuj za jakiś czas, aby spojrzeć w lustro pełni zbadać sytuację, tak aby nie zostać ponownie rozproszony.
 • Kiedy patrzy w lustro, nie należy pozostawiać bez uwagi i sytuacji na przodzie. Dowiedz się, jak kontrolować swoje widzenie peryferyjne.

Nie zapomnij o znakach drogowych

Cóż, tutaj dowiesz się trochę kontrolę nad sposobem i stają się bardziej pewni siebie. Teraz, w przypadku małych, nauczyć się widzieć i czytać znaki.

Spróbuj jadąc na nie patrzeć tylko na roadbed, ale także spojrzeć dostrzec obiekty, które kontrolują ruch: sygnalizacja świetlna, znaki, znaki. Ale nigdy nie trzymać swoją uwagę na billboardy i banery.

Tutaj również idealnym rozwiązaniem byłoby, aby ćwiczyć z bardziej doświadczonego kierowcę w siedzeniu pasażera. Bardzo dobra pomoc wymowa wszystkim, że można zobaczyć na głos. Na przykład, „widzę samochód na prawo”, „będziemy na głównej drodze”, „na skrzyżowaniu dozwolonych prosto i na prawo” i tak dalej.

Jesteś zatrzymany przez inspektora policji ruchu …

Często problem z pracownikami policji drogowej wynikać z nieznajomości elementarnych praw jego kierowcy. W tym przypadku, czujesz się bezradny i oczywiście winny. Aby zrozumieć, w jaki sposób radzić sobie z policji drogowej pracowników na drodze, trzeba pamiętać, kilka szczegółów:

 • Po pierwsze – zatrzymać każdy samochód, jest to akt prawny, który może prowadzić do różnych konsekwencji, zarówno dla ciebie i dla pracownika policji. Warto pamiętać, że powstrzyma cię bez powodu inspektor ma prawo, ale zawsze będzie w stanie wyjaśnić ich działania sprawdzanie dokumentów lub prowadzenia jakiejkolwiek operacji.
 • Nawiasem mówiąc, na drodze nie ma miejsca, gdzie nawet policja drogowa nie mają prawa do zatrzymania jesteś: strona z słabej widoczności, witrynę przed lub po kolei, na przejeździe kolejowym, przejściu.
 • GAI pracownik jest zobowiązany do zapoznania się obowiązkowo. Jeśli nie, to nie krępuj się poprosić o jego papierach. Z samochodu, również nie muszą. Inspektor przyjdzie do was.
 • Jeżeli przystanek odbywa się zgodnie z zasadami, zawsze staram się mówić uprzejmie i powściągliwie, nawet jeśli uważasz, że inspektor jest źle. W ten sposób można utworzyć, jeśli nie są poufne, a następnie neutralny atmosferę.
 • Do sprzeciwu pracownika DPS możliwe tylko wtedy, gdy całkowicie pewni. Ale w tym samym czasie, aby udowodnić swoją niewinność i potrzebę taktownie przynieść ważkie argumenty. A jeśli wziął coś do udowodnienia, zawsze iść do końca.
 • Nigdy argumentować, jeśli naprawdę złamać zasady. Przede wszystkim – jest niehonorowe. A jeśli inspektor świadkiem łamania, nadal nie dowodzi niczego. I zaprzecza jego winy w oczywistych dowodów, że jest inaczej – maksymalna kara będzie.

Oczywiście, można dokładnie twierdzą, że nie ma na naszych drogach takich kierowców, którzy nigdy nie naruszył zasad. Po prostu trzeba osiągnąć, aby być w tej samej grupie kierowców, co czyni go tylko w ekstremalnych sytuacjach.

load...