Jak zachować się na pierwszej randce z facetem?

Zawartość:

Prawo Pareto działa w naszym życiu zawsze, niezależnie od tego, czy wiesz o nim wszystko, albo usłyszeć po raz pierwszy. Zasada działania tej reguły jest następujący: 20% do 80% przyniesie oczekiwanego rezultatu. Kolejny 80% wysiłku możemy wywierać uzyskać pozostałe 20% wskaźnik sukcesu. Nawet daleko od osobnika matematyki rozumie o co chodzi. W zwykłym ludzkim języku związków, które mogą brzmieć mniej więcej tak – nie dostaniesz drugą szansę, aby pierwsze wrażenie. W romantycznych związków to działa tak samo dobrze. First Data – rodzaj testu, punktem zwrotnym w stosunkach. Ocena jest zaproszeniem do całej reszty spotkania. Dlatego panie mają dowiedzieć się, jak zachowywać się na pierwszej randce z mężczyzną, tak, że związek zaczął się rozwijać w przyszłości.

load...

Nasz artykuł zawiera informacje na podstawie prawdziwych historii, które wydarzyły się w życiu różnych pań, a także porady ekspertów. Po ich przeczytaniu będziesz mieć zrozumienie jakim formacie najlepiej jest przekazać datę, po czym zaczął delikatnie melodię miłości w sercach dwóch. Być może jest to niemożliwe, aby twierdzić, że stosując się do tych wszystkich rzeczy, masz gwarancję, aby kontynuować związek z młodym mężczyzną. Ale ABC składa się z liter i słów mogą być różne od nich. Wtedy słowa zwrotów zbudowanych napisanych opowiadań, powieści. Tu i tu jesteśmy, jeśli mogę tak powiedzieć, list, dowiedziawszy się, że można stać się autorem wspaniałego ekscytującej historii miłosnej.

Jakie pytania fruwające w uroczych kobiecych głowach po ich właściciel otrzyma zaproszenie na spotkanie z przyjemne i interesujące dla nich człowiekiem? Można je podzielić w następujący sposób:

  • Jak patrzeć na niego i na pewno zawsze proszę? Zgodnie z tym, tu również pytania zrzutu jak makijaż, w co się ubrać, jak postawić włosy, trochę perfumy i tak dalej i tak dalej.
  • Jak zachować się na pierwszej randce, jeśli kiedykolwiek rozmawiał zbyt mało, lub w ogóle nie ma kontaktu, albo rozmawiali, ale tylko jako shortstop?
  • Co rozmowa? Co powiedzieć, jak podtrzymać rozmowę, jak to lepiej porozmawiać z nim jak najwięcej nauczyć się jako osoba?
  • Gdzie się udać? Tak, to jest również ważne. Miejsce nie ma decydującego znaczenia, ale jest oczywiste znaczenie. Dlaczego? Powiemy Ci więcej – w pośpiechu, aby przeczytać.

Światło moim lustrem, powiedz mi

Pytanie, jak patrzeć na pierwszej randce, strona nie można uniknąć wielu powodów. Głównie ze względu na fakt, że większość ludzi postrzega informacji wizualnych. Tak więc, musimy wziąć pod uwagę, że ich naturalnych funkcji. Po drugie, każda dziewczyna czuje się pewniej, gdy w dialogu z lustrem odkryła, że ​​szczególnie przekonujące i uroczy dzisiaj.

load...

Po osiągnięciu pewnego wieku, każda z kobiet pojawia się zrozumienie, że to bardziej prawdopodobne w twarz, co chwile w wyglądzie ma to sens, aby ukryć, a które należy podkreślić i traci posiadanie. Dlatego jest mało prawdopodobne, chcesz iść na pierwszej randce w zupełnie nowy sposób, który nie jest nawet czynili. Podstawą powinna podjąć drogę masz w zwyczaju patrzeć codziennie, a trochę przypraw, ubierz się.

Jeśli zawsze wyglądają jasny, nosić obcasy i eleganckie toalety, więc nie krępuj się zrobić sobie makijaż, zawiłe skuteczną stylizację, umieszczonym na modnym i wyrafinowanym stroju. To twój styl, jesteś w nim czuć komfortowo i pewnie. Dlatego twoja aura jest harmonijny i atrakcyjne. Nie należy jednak sądzić, że dziewczyna, dla której wszystkie powyższe wydaje się zbyt zamorochennye i złożone w terminie chodzić do niczego. To nie musi być stosowana do paznokci rąk i stóp jasne kolory lakieru. Daje estetyczny wygląd i przezroczystą warstwę powłoki. Włosy związane w kok, płynący na ramiona, pleciony w warkocz, pokryte kucyk – istnieje wiele możliwości stylizacji włosów, który jest absolutnie nie jest trudne do wdrożenia.

Ale są momenty, które są wiążące. Ten facet będzie zwracać uwagę i nie powinny być witane z:

  • Nieświeży zapach ciała – prawdziwy ekstremalny. Dziewczyna powinna wdychać czyste lub perfum. Trudno jest wyobrazić sobie dziewczynę, która pozwala się pojawić na spotkaniu bez brania prysznica. Ale na wszelki wypadek przypominamy, że higiena – to podstawa. Perfumy, pozostawiając cienką ślad za sobą pociąga. Fala uderzenia zapach otaczających nogi – to przesada. Odpowiednio dobrane zapachy zostawić w pamięci człowieka jest obraz. Za każdym razem, chwytając podobny zapach, będzie Ty i tylko ty pamiętasz.
  • Brudne włosy i paznokcie, brak usuwania włosów na nogach lub obszaru pod pachami, czy są one otwarte spojrzenie. Komentarze, jak mówią, są niepotrzebne. Wszystko to – tabu. Lepiej odwołać spotkanie, pozwalasz sobie na jego oczach pojawiają się w podobny sposób. Kopciuszek zaczarowany książę na obraz księżniczki. Należy o tym pamiętać, kiedy idziesz na spotkanie z księciem jej życiu!
  • Shock Therapy – tak można powiedzieć o dziewczynach, którzy zdecydują się uderzyć ich Cavaliers, pojawił się na randkę lub powodując niezwykłe stroje z makijażem w stylu „zrywać oczu.” Może jeśli dwaj z was – przedstawiciele niektórych obszarach (takich jak punki czy rocka), to jest w porządku. Jeśli nie, nie zaczynaj ryzykowny eksperyment.

Manners towarzystwa

Ogólne rady z psychologami i niezwykle mądrych ludzi jest prosta: aby zachowywać się przy spotkaniu z człowiekiem – to znaczy być naturalny, pozytywny nastrój i otwarty. Nie udawaj kogoś innego, ale sam. Jeśli pojawi się człowiek po raz pierwszy, istnieje niebezpieczeństwo, że nie będzie to przyciągnąć kobietę kim są prawdziwe, a które spełniają wszystkie starannie przedstawiana. Nawet najbardziej utalentowana aktorka nie może odgrywać rolę kształcenia ustawicznego. Maska nadal będą musiały zostać usunięte. Jak myślisz, co reakcja może być stosowana przez mężczyzn?

Jeśli masz już trochę pojęcia o siebie, to zachowanie może natychmiast wywołać reakcję. Liczyć na to, że będzie pozytywna, zbyt zarozumiały. Zwłaszcza jeśli facet zaprosił na randkę słodki uroczy mademoiselle, lecz siada przed rodzaju Femme Fatale i absolutnie nie wie, co należy teraz zrobić. Pomyśl o czymś takim: „Kiedy się zachowywać naturalnie, ten człowiek mnie widzi. Oznacza to, że będzie on wybrać mnie za to kim jestem. „

Pierwsza data – wciąż nie jest to sposób, aby rozpocząć nowe życie od zera, łamanie stereotypów i kajdany, pozwalając sobie teraz, co wcześniej odmówiono. Człowiek może cieszyć się z faktu, że dziewczyna ma jakąś oryginalność i skórkę. A może zaskoczony takim obrotem spraw. Zważyć również swoje szanse. Zwłaszcza jeśli masz zamiar kontynuować dialog z kawalerią i więcej.

Jest jeszcze inny punkt za dźwięk. Drink. W życiu wszystko może się zdarzyć, ale zawsze pamiętam, jak to wygląda od ludzi, którzy całkiem pijany. Być może zdecydował za pomocą szklanki innego, aby pozbyć się swojej nieśmiałości, lub do smaku kilka jeszcze niesprawdzonych koktajle, lub po prostu nie obliczyli własne siły i przekroczył dawkę spożywanego alkoholu. W tym przypadku, płyta może być tylko jeden – musisz szybko wracać do domu. Nadal aktualne, nie ma sensu.

Nie dlatego, że

Co większość ludzi reaguje dezaprobatą podczas wizyty miła pani? Lista nie jest ogromny, ale jest. Mat, rozwiązłość, wyzywające zachowanie, głośny śmiech i głos. Gdy dziewczyna ma kilka razy powtórzył, że przestał być wyrażony lub śmiać się z całej sali, może zapomnieć, aby dostać kolejne zaproszenie na spotkanie. Naturalność – nie równa brak dobrych manier i kultury zachowania. Kobiecość – to jest głównym kryterium, które pociąga za sobą silniejsze seks do jego uroczy przedstawicielom. Jest to dość rozsądne i naturalne zjawisko. Nie czekaj na moment, kiedy będzie Ci uwagę. Terminowe pomysł „i jak wyglądam w oczach, kiedy zachowują się dobrze” pomoże Ci zawsze kontrolować swoje emocje i zachowania.

Dyskusja serca do serca

Więc chcesz wiedzieć o wszystkim i dużo powiedzieć o sobie w długo oczekiwanej pierwszej randce! Jest to normalne pragnienie. Aby to zrobić, zbudować rozmowę tak, że pytania nie mogli uzyskać odpowiedź „tak” lub „nie”. Takie zwroty są uważane za zamknięte. Po takiej odpowiedzi słowo może zawiesić bolesną pauzy, dzięki któremu nieprzyjemne uczucie zarówno mężczyzn. Dlatego, aby dowiedzieć się zadać pytania otwarte. Rozmówca dadzą szczegółowe odpowiedzi, można uzyskać bardziej poprawne informacje z Twojego kawalera. Prawidłowo skonstruowany dialog zebrane przez ciebie bardzo szybko. Zadaj pytanie związane z samym wywiadzie: „Jak mówię? Nie mam teraz rozmawiać ze mną? „

Wybierz neutralne tematy konwersacji, dyskretnie dowiedzieć się, co interesuje Państwa Beau. Wspólności i jednomyślność przynosi różnice i pozwolić, aby dowiedzieć się czegoś nowego dla perspektyw. Nie na darmo mówią, że przeciwieństwa się przyciągają. Nie tylko dla tych, którzy nawet w kręgu bliskich przyjaciół nie zawsze jest właściwe, i postanowił go omawiać. Na przykład, liczba partnerów seksualnych, choroby, zainteresowanie jego banku oszczędnościowego – nie jest najlepszym powodem rozwoju rozmowy. Nie przerywaj mężczyznę, kiedy ci coś z ożywieniem mówi, ale w równym stopniu i nie milcz, jak małże. Komplementy – broń, która spadła serce więcej niż jednego silnego mężczyzny. Porozmawiaj z nimi szczerze – to jest główny sekret sukcesu w ich stosowaniu.

Gdzie wszystkie drogi prowadzą

Ktoś powiedział, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, ktoś mówi, że do kobiety. A jeśli chodzi o pierwszej randce, znaczenie kwestii miejsca jest bardzo wysoka. Może zostać wszczęte na równi. Na spotkaniach mają setki miejsc. Być może, jeśli nie brać pod uwagę najbardziej ekstremalnych spotkania, takie jak siedzi przy opuszczonym cmentarzu. Spacery w parku, konno lub rejs statkiem do kina, teatru, na koncert lub film. Przytulna sala restauracyjna lub otwarte werandzie kawiarni letniej. Wszystkie opcje mają swoje plusy bezwarunkowe.

Jeśli oboje kochają aktywność fizyczną, można odwiedzić lodowisko w zimie lub iść na plażę w lecie. Istnieją przypadki, gdy pierwsza randka rozpoczęła się wprowadzeniem jednego z uczestników w romantycznym spotkaniu z rodziną innego. Chociaż można dostać podwójną dawkę emocji, ale to oczywiście pokazuje zaufanie w was i wyraźne zainteresowanie takim obrotem wydarzeń.

Podsumować

Wszystko nie powinniśmy myśleć, że pierwszy termin – to ciągła seria testów i pole minowe w tym samym czasie. Ci zgodzili się z propozycją uroczego człowieka na spotkanie. Dostosuj się tylko dobrze. Przyjdź i cieszyć się przyjemną komunikację i społeczeństwo. Nie ma szczególnych trudności zrobić błyskotliwą wrażenie w oczach ludzi. Zwłaszcza, jeśli naprawdę chcesz. Uwierz w siebie, swoją atrakcyjność i urok w jego gwiazdę – i będzie sukces. Na pierwszej randce, a następnie przez szereg innych równie piękne i miłe. I tak zaczyna się piękną historię o czułej miłości – od pierwszej daty, a do momentu, gdy życie nie będzie rozdzielić kochanków.

Jak pokazuje praktyka, jeśli facet postanowił zaprosić panią na randkę – tak jak była nim. Wszystko, czego teraz potrzebujemy, to pozostanie przez długi czas wszystko jedno cute girl którzy postanowili zaprosić datę, aby kontynuować znajomość. Nie najtrudniejsze zadanie, prawda? To takie kobiece – po prostu być sobą i przyciąga ludzi wokół niego. Życzymy powodzenia w dowolnym dniu, nie tylko na pierwszej z nich!

load...