Jak zachować się na pierwszej randce z facetem, prawda?

Zawartość:

Mówi się, że pierwsze dziesięć minut mają decydujące znaczenie dla całego data spotkania, rodzaj punktu krytycznego, które mogą określić, w jaki sposób budować i jeszcze, czy budować przyszłe relacje. Czy to wystarczy, aby rzeczywiście dziesięć minut, aby zrozumieć człowieka lub twoi czy przyjść do siebie, czy nie? Jak zachować się na pierwszej randce w ogóle? Po tym wszystkim, to decyduje, czy w drugim terminie, lub wszystkie z pierwszych będzie ostatnimi. Po pierwszym terminie, niezależnie od wieku i płci, ma również swoje własne zasady postępowania.

load...

Data – to nie jest tylko romantyczny charakter spotkania towarzyskie z ciekawą osobę, to jest coś więcej – to krok w kierunku budowania prawdziwej relacji i szansę dla samej miłości. Każda młoda dziewczyna lub już przeprowadziła dorosłe kobiety mogą popełniać błędy na pierwszej randce. Dlatego bardzo ważne jest, aby wiedzieć, jak zachowywać się na pierwszej randce z mężczyzną. Wiele dziewcząt są dużo martwi przed spotkaniem, szczególnie przed tak ważnym, ale jeśli wszystko inne jest dodane i gorączkowe pragnienie, aby zrobić dobre wrażenie, to, jak wiemy, dzieje się odwrotnie – wiele błędów, sitowia, nudnych rozmów, i tak dalej. Dlatego kilka punktów muszą być przygotowane z wyprzedzeniem, tak aby nie zepsuć pierwsze wrażenie.

Opieszałość: czy zachować się czeka?

Oczywiście, pierwsza data może zamienić się w romans długoterminowej, małżeństwo może się skończyć, albo mogą pozostać tylko prosty spotkanie dużo w życiu. Jak dyktować standardy, dziewczynka może być za późno na pierwszej randce na 5-10 minut, maksymalna – 15. Ale w żadnym wypadku nie jest konieczne, aby przetestować cierpliwość ile prawdopodobne wybór docenią go; późno na pół godziny, po prostu pokaż się natychmiast jako osoby niebędącej punktualny i poważne, zwłaszcza gdy człowiek w dziewczynie docenia możliwość dotrzeć na czas. W naszych zgiełku życia zdolność ta jest bardzo ważna, tak, że w każdym przypadku, gdy radość w jego oczach, że nie będzie widać – jest wyczyszczone.

Jeśli kolejne piętnaście minut, czekał i martwi się o to, czy będzie pochodzić, przez ten czas mógł pracować jedynie agresję, jak nie wiesz, jak zarządzać swoim czasem i może mieć swój własny czas w przyszłości. Również silnie późno nie jest konieczne, jeśli wiesz o gorącej naturze swojego partnera, lub jeśli nie jesteś pewien, czy on czekać na ciebie, nawet te 15 minut zniknął. Dopiero później, kiedy został przeniknięty sympatii do Ciebie, możesz grać w „kobiet późno” na spotkaniu.

load...

First Look: co to było?

Tylko jak silny interes w ciebie jako człowieka przyszłość i ukochanego partnera w życiu, może zależeć od wielu czynników. Tutaj odgrywa rolę, co stało się wcześniej, jaki był znajomy i dialog, ponieważ pierwsze wrażenia zostały już odebrane. Dlatego, aby zrozumieć, w jaki sposób radzić sobie z facetem na pierwszej randce, trzeba myśleć o wszystkim, co go poprzedza.

Więc przede wszystkim – gdzie się poznaliście? To był sklep, klub nocny, a ty – pracowników w pracy, dawni koledzy lub znajomych? Dzisiaj bardzo często młodzi ludzie spotykają się w klubach i dyskotekach. Często zdarza się, że człowiek mógłby na pierwszy znajomy się być nieco „tipsy”, a jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że dziewczyna się w „farbę bojowej”, to należy się spodziewać bardzo różne reakcje na pierwszej randce. Może być tak, że facet obejrzałeś w świetle dziennym, nie wie nawet, że dziewczyna poznałem kilka dni temu w nocnym klubie. To może być wręcz przeciwnie – będzie znowu poczuć przyjemne uczucie nowości i zachwytu, kiedy pierwszy raz wymienili numery telefonów, sprytny, uśmiechając się do siebie. Tak więc w dniu, który będzie gotowy na wszystko.

Ale jeśli masz jakieś niepewności, pamiętaj, nie ma beznadziejnych sytuacjach. Jeśli boisz się o nie jak facet w świetle dziennym lub nawet wątpliwości dręczą cię, termin może zostać ponownie przydzielony w ciemnym restauracji lub kawiarni, „ubrane” w uderzający sposób. Chociaż, prawdopodobnie, nowoczesne dziewczyny do nauczania nie jest to absolutnie konieczne, ponieważ wiemy, że nasza Pani wynoszenie śmieci, kuśtykając obcasy i strzałka na oczy. W ten sposób kobiety wykazały, że są one wolne członkom silniejszej płci, w pełni przygotowane do spełnienia nowych ludzi. To nie jest do niczego, że „Rublow”, zamężne kobiety w publicznej „shastayut” sklep w ubranie, pokazując w ten sposób, że są one dobrze w życiu osobistym. Ale w tym samym czasie zawsze mieć pod ręką kilka drogich akcesoriów lub dekoracje że ich status nie ma wątpliwości.

Jaki powinien być strój?

Kiedy idziesz na randkę, potem, oczywiście, chcesz wyglądać najlepiej. Ale lepiej jest w tym przypadku, jeśli chcesz być na górze, a jednocześnie podkreślają swoją naturalność, aby zadbać o stylowe i schludny strój, który sprytnie ukrywa niedoskonałości figury i opłacalne podkreślić swoje zalety. Co przychodzi na pierwszej randce z facetem – znaczący problem i dość ważne.

W każdym razie, w ciągu pierwszych kilku minut, aż rozmowa nie nastąpiła, człowiek oceni dziewczyny przez jej wygląd; więc zwrócić szczególną uwagę na ich własny obraz. Tworzenie go tak, że chcesz mu go zobaczyć. Wtedy zachowanie dziewczyny w pierwszym terminie, w dużej mierze zależy od jego wewnętrznej równowagi iw ten strój odgrywa ważną rolę. Czasami jest to bardzo trudne do określenia i uświadomić sobie, że jak facet. Jednak najlepszym rozwiązaniem, które można dać – być sobą.

Odgrywa ważną rolę w pierwszym terminie, a następnie, który będzie gospodarzem spotkania. Jeżeli człowiek zapraszamy do kawiarni, nadmierny przepych będzie wyglądać śmiesznie. Lepiej dać pierwszeństwo neutralnych opcji, takich jak klasycznej lub romantycznej sukni, który podkreśla kolor oczu. To nie powinno być zbyt wybredny. Aby obraz oryginału, to lepiej, aby dodać kilka pięknych akcesoriów.

Ale na wysokich obcasach nie można zaprzeczyć samemu – to elegancki wygląd i podkreślają długość nóg kobiet. Jeśli pójdziesz na randkę z mężczyzną w zimnych porach roku, w górnej można umieścić na płaszcz, rowu, albo nawet po prostu elegancki czarny płaszcz, uzupełniając swój wizerunek ciekawy szal szalik szyfon lub objętości. Na randce w teatrze, nie powinien być ubrany w dżinsy i koszulę, wie, że każda dziewczyna; najlepiej jest umieścić na klasycznym stroju, ale nie jest zbyt trudne.

Aby poprawnie zachowywać podczas pierwszego spotkania z mężczyzną, ważne jest, aby czuć się komfortowo i pewnie, więc wybór sukni jest tak ważna. Nie musisz czuć zażenowanie i wstyd, że nie jest konieczne, aby wziąć obraz „wampira” lub „namiętnej uwodzicielki”, jeśli nie są, to tylko zepsuć cały nastrój i człowiek poczuje dysharmonię. Jeśli idziesz z kimś na spacer lub piknik, ubrać ciepłe i wygodne, jak zimne ręce i nos stał się niebieski nie uvyazhutsya z uwodzicielski dekolt i krótkie spodenki. W tym przypadku lepiej jest zwrócić uwagę na grę odcieni i kolorów. Najlepszym wyborem będzie wersja sport stylowe ubrania lub kolorowy t-shirt, sweter, dżinsy z raglanowymi nietypowych kolorach. Można rzucać oryginalną kurtkę jasny sportowy.

Najważniejsze – prawy kierunek działania

Oczkować

Wyrażenie „ogle” Każda kobieta może zrozumieć, na swój własny sposób. Ze względu na fakt, że człowiek zwraca uwagi na oczy kobiety, jej mimiki i manier, nie przegap moment, aby pokazać się jak najlepiej w pierwszym terminie, prawidłowo stosując sztuczki ulubione kobiet uwodzenia.

Może to być łagodne spojrzenie spod rzęs, z iskrinkoy i odsetek, Spoglądam na skręcie. Przedstawiciele silniejszej płci złapać te poglądy instynktownie, nawet nie zdając sobie z tego, ale czuje, że dziewczyna go przyciąga. Pamiętaj, że na pierwszej randce, a kobieta i mężczyzna przywiązuje wielką wagę do nieświadomości, a tylko wszystkie kolejne dni zaczynają się wzajemnie poznać lepiej. Dlatego mówią, że wrażenie uzyskane podczas pierwszego spotkania, jest to praktycznie niemożliwe do naprawienia.

Po prostu nigdy nie starają się pokazać swoją wyższość nad człowiekiem lub człowieka, ponieważ może to spowodować negatywne nastawienie do siebie. Jeśli nie wiesz, jak należy zachowywać się po raz pierwszy z mężczyzną, pamiętaj, to jest bardzo ważne, aby nie powodować osoby niechęć do siebie, czy go nie naciskać. Doskonałość powinna być ani w słowach, ani w sposobie zachowania. W przeciwnym razie istnieje ryzyko staje się bodźcem zamiast obiektem pożądania.

Kobiety, które stają się rywalami emocjonalne ludzie nie przyciągają je w warunkach intymnych. I wywołać poczucie zainteresowania w sobie, można skorzystać z dobrej chwili zginać do człowieka, nie jest łatwo dotknąć dłonią, patrząc mu prosto w oczy.

Nie bądź rozrzutny

Jeśli facet na pierwszej randce, zaprosił cię do kawiarni lub restauracji, to nie jest konieczne, aby zamówić ogromną liczbę najdroższych dań i napojów. Po tym wszystkim, dziewczyną, która ceni sobie, nigdy nie robić. A ponadto, że nie doszło do ugasić głód, i mówić, i przyjrzeć się bliżej potrzebujesz człowieka, a nie jego portfel. Oferta zapłacić jest bardzo dobre maniery, zwłaszcza, że ​​facet następnie mieli okazję wyrazić swoją nieskończoną hojność i spójności, płacąc za wszystko sam. Więc skorzystać z okazji i niech świecą!

Pozytywna energia

Wyobraź sobie, jakbyś mówił do kogoś, kto zna od dawna iz którymi łatwo komunikować, a następnie rozmowa idzie jak w zegarku. Temat koniecznie istnieje, jeśli słuchać, a nie tylko próbować rozmawiać o tym, co widziałeś nowe bluzki na sprzedaż. Zawsze zagłębić się co ten człowiek mówi, ale jeśli temat nie są interesujące, to nie jest konieczne, aby grać razem, ani słyszeć o tym, że nie miał w ubiegłym roku do przedstawienia raportu, trzeba będzie przez dłuższy czas. Zaledwie kilka minut zamknąć, a następnie delikatnie przesunąć rozmowę w innym kierunku.

Jeśli mówić o sobie, że nigdy nie powie, długie monologi, lepsze wykorzystanie jasnych i krótkich fraz, aby stworzyć dialog, dialog. W tym przypadku facet będzie chciał komentować swoich słów i opowieści. Jeśli nie zgadzasz się z mężczyzną, swoim kawalera, nie należy gwałtownie złe, przenosząc się do wyższych tonów. Tylko spokojnie można zapytać: „Czy naprawdę tak myślisz?” – a następnie podjąć małą pauzę. Argumentować i udowodnić swoją niewinność i nie jest dobry na pierwszą randkę, wystarczy podać swoje zdanie, dodając trochę humoru, ale nie sarkazm. Jednak nie musisz metodycznie zgodę na wszystko, co ma do powiedzenia. Eksperci twierdzą, że ludzie są bardzo szybko tracą zainteresowanie tych pań lub rozważyć ich nieszczery.

Wszystkie te wskazówki mogą być bardzo przydatna, że ​​pierwsza randka nie trwało, bo to wszystko zależy od ciebie. Jeśli jesteś zainteresowany w człowieku, jeśli chcesz budować relacje z nim pierwsze spotkanie – pierwszy i najważniejszy krok na drodze do sukcesu w życiu osobistym. Zaledwie kilka godzin określić wszystkie wydarzenia między wami i młodego mężczyzny, którzy czekają na Ciebie do przodu.

Ale nigdy nie zapominać, że tylko osobiste doświadczenie jest nieocenionym narzędziem w kontaktach z mężczyznami. Nauczyć się wyrażać swoje zainteresowanie naprawdę, naprawdę, będzie można zdobyć zaufanie i melodie z kimś na tej samej długości fali, a tym samym szybciej zbliżyć. Cavalier, twój rozmówca, człowiek interesujący dla ciebie – to jest jak lustro, które odbija się nie tylko całą swoją godność, ale również wady. Odzwierciedlić swoje najlepsze cechy, które są najbardziej pewni siebie i partnera, który będzie w stanie ocenić w was!

load...