Jak zachować piękno włosy latem

W lecie, wiele kobiet zmierzyć się z problemem suche i łamliwe włosy. Po odpoczynku nad morzem lub w gorącym letnim słońcu nawet właściciel luksusowych Loki często nudny notatkę i sekcji. Chodzi o to, że w lecie szczególnie włosy traci dużo wilgoci.

load...

Dlaczego włosy traci wilgoć?

„Poziom całkowitej wilgotności włosy wynosi od 3% do 25%. Fakt, że w celu utrzymania wilgoci w struktury włosów odpowiada wodoodporną warstwę lipidową na jego powierzchni. W ciągu lat ta warstwa staje się cieńsza i włosy tracą wilgoci. Osłabienie warstwy ochronnej przyczyniają się do wysokiego czynniki stresowe, które w lecie jest szczególnie dużo :. To promienie i słona woda słoneczna i urządzeń chłodzących i suche powietrze w pomieszczeniach w wyniku utraty wilgoci włosy bita, stają się cienkie, łamliwe i matowe „

Dr Nathalie Source,

Szef laboratorium eksperta NIVEA HAIR,

Beiersdorf, Niemcy

Na suche włosy, aby pomóc uporać się prawidłowo dobranych narzędzi na skórze. Przy wyborze szamponów dla okresu letniego, należy zwrócić szczególną uwagę na kilka składników.

load...
  • Aloe Vera

Ten naturalny składnik posiada unikalną zdolność do zatrzymywania wilgoci. Pochłania go i uszczelnia strukturę włosów skutecznie nawilża i ubijanie go. Szampon z ekstraktem z aloesu pomoże pozbyć suchych włosach.

  • Olej arganowy

Jest bogatym źródłem kwasów tłuszczowych i witamin. Witamina E zawarta w nim jest 3 razy więcej niż w oliwie. Olej arganowy odżywia włosy, wzmacniając je od wewnątrz. To przywraca strukturę włosa, eliminując je z nalotem i sekcje.

W lecie włosy stają się suche i tracą połysk, wypróbować nowy szampon „Pure & Natural” z NIVEA. Dwa naturalnym składnikiem w kompozycji – organiczny aloes i organiczne olej arganowy uprawianych ekologicznie czystych narożach ziemię, że włosy są bardzo miękkie, posłuszny i gładka.

load...