Jak zachować młodość skóry i ciała?

Uroda i czas. Jaka szkoda, że ​​te dwie koncepcje rzadko są przyjazne dla siebie. Ale w silnych rękach naszych kobiet ogóle niemożliwe staje się realne. Jesteśmy w stanie ujarzmić czas nieubłagany i delikatną urodę! Jest to zupełnie możliwe.

load...

Czy zwrócić uwagę na jedną osobliwość? Kobieta w średnim wieku wygląda na dziewczynę, a nie dwadzieścia zmarszczek na twarzy młodego uśmiechem i świecącymi oczami. A z drugiej strony, i tak jak panienka, ale niech wszystko czterdzieści jego wygasłego wygląd i tępy umysł. Tak więc, czas może podlegać piękna? Albo istnieją specjalne tajemnice, jak zachować młodość?

Porozmawiajmy o tym, jak by nie puścić młodości, ale to jest naturalne, bez udziału doświadczonych chirurgów plastycznych i kosmetyczek. Sztucznie być młodym tylko powierzchownie i przez krótką chwilę.

Wstrząsnąć swoje ciało

Nasz organizm ma zdolność do bycia leniwym. Wyobraźmy sobie, że organizm ludzki – jest złożonym mechanizmem. Jeśli jakiś trybik nagle rdzewieje – spowoduje uszkodzenie całego systemu. To właśnie z tego i zacząć z problemami zdrowotnymi i różnych dolegliwości – od dowolnego zasnął nagle obwodów.

Musimy odpocząć, ten nie kłócić. Ale reszta może być aktywny. W siłowni lub podejmowania gimnastyki. Szczególnie dobre iw pełni oddziaływać na jodze ciała. Tylko trzeba nauczyć się tej starożytnej nauki odmłodzenia pod czujnym okiem doświadczonego trenera.

load...

Zrób to z reguły raz w tygodniu, aby odwiedzić basen. I zacząć dzień z prysznicem kontrastu, aby obudzić całe ciało. Jeśli nie chcesz dać poranny jogging, włącz ognistą muzykę i taniec duszy. Zajęcia w ciągu dnia, który podałeś.

Ciało i dusza

Prawdopodobnie słyszeliście, że te dwie grupy wiekowe człowieka: biologiczne i paszport. I prawie zawsze w wieku istnieje różnica. Musimy dążyć do młodzieńczej paszporcie biologicznym i ma na papier. Jak zachować młodość? Jeżeli dusza jest młody, a ciało ma tendencję do młodzieży.

Musisz nauczyć się być oderwany od palących problemów, które są stale jedzenie poza swoją siłę niepokój naszego organizmu. Co najmniej pół godziny dziennie, całkowicie odpocząć, leżąc na kanapie i słuchanie muzyki relaksacyjnej (szum wody i śpiew ptaków).

Jak utrzymać młodzieńczy ciało i duszę? Głównym tajne – nie wahaj się o jego wieku, pobieranej od niego. Wiek obrażony i porzuca cię. I będzie to przeszkadzać innym bardziej wątpliwe kobiety, które uważają, że ich codziennie rano zmarszczki.

Znajdź hobby. Pamiętaj, że to, co chciałem zrobić jak dziecko, co ty śni? Można tańczyć lub robienia zdjęć, a może zbierać motyle. Jeśli chcesz stać się i być zawsze młody, nasze marzenia z dzieciństwa musi być blisko.

Oczyść swój wewnętrzny świat, jeśli jesteś okrzyk wentylatora i przysięgam, aby poukładać – radykalnie zmienić to nastawienie do życia. Źli ludzie, zazdrośni i skandaliczne nigdy nie będzie wyglądać młodo i piękne, nawet w młodym wieku. Gniew i zazdrość – jest niepotrzebne zmarszczki i ogólnie decrepitude ciała.

Poprawa jakości żywności

Zjedliśmy coś takiego, teraz moda fast-food knajpek. Ta knajpka – biegł, przekąski i pobiegł dalej. Ponadto, co jemy powinno być traktowane wybiórczo. Jedzenie w ogóle nie powinna stać się kultowym, to musi być naszym pomocnikiem, a nie idolem.

Smukłe ludzie zawsze wyglądać młodziej. Brak nadmiaru masy jest bardzo dobrym wskaźnikiem prawidłowej pracy całego organizmu. Nie dążyć do natychmiastowych rezultatów, zwłaszcza jeśli masz więcej niż jeden dodatkowy kilogram. Dieta – świadome i stanowcze nie!

Nie potrzebujemy dodatkowego stresu i szok dla organizmu, który jest wymagany, aby być obecny, jeśli damy się ulubione potrawy. Jedz mądrze, więcej owoców, mniej mąki. Ale nie całkowicie zrezygnować z konieczności czekoladowych ciastek. Nie zaszkodzi swoje ulubione ciasto, jeśli będzie go jeść do 12 godzin dziennie.

Ogólnie rzecz biorąc, każdy posiłek jeść przed południem, nawet najbardziej wysokokaloryczne, nie będzie dodatkowych kilogramów na pasie. Jest to wypróbowany i przetestowany. Ale wieczorem warto przyznawać pierwszeństwo produktom – mleko i naturalne. Te proste zasady gwarantuje normalizacji masy i dobrego samopoczucia w każdym momencie dnia.

Czystość wszystkich

Odnosi się to nie tylko do naszego domu, czystość w mieszkaniu – jest święte. Jest to konieczne, aby oczyścić nasze ciało, aby pozbyć się toksyn i aktywnie działać na rzecz pobudzenia metabolizmu. Już po pierwszym przebiegu oczyszczania organizmu, poczujesz się dla siebie, co jest radością życia. Natychmiast przychodzi poprawa, a nie jedynie wewnątrz organizmu.

Idealnie twarz i lśniące włosy szybko znikają zbędne kilogramy, a wszystkie siły, że organizm wcześniej wysłane do recyklingu żużla, a teraz będzie go poprawić funkcjonowanie wszystkich narządów. Jeśli skóra jest słaba – udać się do konsultacji z dermatologiem, czasami organizm jest tak odurzony, że potrzebujemy pomocy specjalistów.

Niestety, żyjemy w upartym ekologią, że wszyscy nie chce się poprawić. Witaminy kompleksu pozwoli nam na poprawę stanu środowiska wewnątrz naszego ciała. Zwłaszcza w nudny i deszczowy poza sezonem. Nawiasem mówiąc codziennie szklankę naturalnego czerwonego wina wytrawnego jest bardzo dobra na choroby serca i naczyń.

Pokochaj swoje ciało

Zadbaj o skórę. Nie jest konieczne, aby stać się stałym klientem salonów kosmetycznych. Lepsze pieniądze uchylenie odwiedzić spa, spędzają na uaktualnień szafę. W modzie naturalności oraz w środkach do pielęgnacji włosów oraz produktów skóry i ciała też.

Nie Ultranowoczesny krem ​​nie zastąpi stosowanie leków popularnych receptur. Co za wspaniałe włosy i cera były w naszych babć! Ciężkie modne warkocze do pasa i naturalny blask policzkach. Apteki można kupić bardzo tanio różne przydatne zioła i oleje. Jak zachować młodość skóry i ciała? Uciekania się do pomocy natury.

Wszystkie maski, okłady, różne kremy mogą i powinni zrobić sami i tylko od zasobów naturalnych. Nawet kolor włosów może odwoływać się do starych receptur. Henna, Basma, bulion cebula skórki i kwiatów rumianku. Wspaniałe, naturalne kolory i długie, plus i znaczna poprawa struktury włosa.

Nasza natura daje wiele odpowiedzi na pytanie: Jak zatrzymać młodych i zachować kobiecą urodę. Otaczający nas świat jest tworzony w harmonii i piękna. Jeśli stajemy się bliżej niego, i zbliżyć się do pozbycia wieczną młodość.

load...