Jak wyświetlić tatuaż bez uszkadzania skóry

Spójrzmy prawdzie w oczy: tatuaże wszystko mocno osadzone w naszym życiu, pokonując byłego negatywną opinię publiczną. Ponadto, stosowanie Tatuaże stały się szał: oni 15-letnie dziewczynki, bo 30-letnia kobieta, pakowane panie w średnim wieku. Absolutnie nic dziwnego wszelkiego rodzaju motyle, smoki i kwiaty w różnych częściach ciała płci pięknej.

load...

Cokolwiek to było, wiele dziewcząt, tatuaż, lub zrezygnować z tego pomysłu, lub są niezadowoleni z wyniku. A następnie przed nimi rodzi uzasadnione pytanie: Jak uzyskać tatuaż ciała bez uszkadzania skóry? A w ogóle, jeśli to możliwe, aby to zrobić, aby prześledzić tatuaż na ciele pozostało?

Barbarzyńskie metody usuwania tatuażu

Fakt, że zmniejszona tatuaż w domu, tak że nie ma żadnych śladów na skórze, jest to niemożliwe. To smutne, ale prowadzić jeden tatuaż skończy, kliknij prawym przyciskiem myszy i kliknij „Usuń” nie dostaniesz. Nawet jeśli masz tylko zadane atramentu tatuażu i nie przesiąknięte – RUB i odbarwieniu rysunek zbyt późno. W przeciwnym razie, wszystko można zarobić – to brudne, niewyraźne plama na skórze. Lepiej jest iść z każdym tatuaż, nawet najbardziej udany, niż z „piękna” ciała.

Chociaż – istnieje kilka „Home” sposoby usuwania tatuaży z organizmu, a są one pozostawione na ciele strasznych blizn, które będą obecne w organizmie do końca życia. Wśród nich znajdują się dwa najbardziej popularna metoda – oparzenie termiczne za pomocą kombinacji nadmanganianu potasu i chemiczne oparzenia termicznego mydłem alkalicznego. Istotą obu metod jest to, że po spalić wrzód utworzonej na ciele, które idzie w parze z całej powierzchni skóry zaangażowany tatuaż.

Są absolutnie brutalny, prymitywny sposób bardzo niebezpieczny dla skóry i ogólnego stanu zdrowia, ich konsekwencje mogą być leczeni przez chirurgów i dermatologów. Co więcej, nie jest fakt, że po tych strasznych mąk przyjść tatuaż całkowicie. Ale co może oszpecić skórę – niezaprzeczalny fakt!

load...

Metoda mechanicznego usuwania tatuaży

Oprócz domowych sposobów, aby usunąć tatuaż może być w tym samym salonie tatuażu lub w salonie kosmetycznym lub w klinice chirurgii estetycznej. Wierz mi, pozbycie się tatuażu jest wart o wiele więcej pieniędzy, czasu i wysiłku niż jego stosowania. Jednakże, jeśli są mocno zdecydował się na ten krok, prezentujemy wam kilka nowoczesnych metod usuwania tatuażu z organizmu.

W bezmiarze naszym rozległym kraju jest najczęściej stosowaną metodą mechanicznego zmniejszenia tatuaż. Jej istota polega na tym, że w znieczuleniu miejscowym, pacjent jest usuwany obszar skóry, na którym istnieje obraz. Odbywa się to za pomocą specjalnego frezu ściernym powierzchni, kamienia lub diamentu powlekanego. Po pierwsze, usunąć naskórek, a następnie resztę warstwy skóry przez warstwy – do tego czasu, aż do usunięcia całego tatuaż. Oczywiście, w miejscu pracy jest imponująca obrzęk, a po – ogromny ból.

Najgorszą rzeczą jest to, że skóra w miejscu tatuażu informacje powinny być trzymane w sterylnym tak długo, jak nie w pełni odzyskać. Chodzi o to, że rana goi się po takiej operacji przez dłuższy czas (kilka miesięcy), ale dlatego, że skóra w tym obszarze jest narażone na ryzyko zakażenia. Czy blizny i ściągacze na dawnym miejscu tatuaż – to zależy od tego jak profesjonalny specjalista, wykonując operację i czy byli w stanie utrzymać ranę przed infekcją.

Laserowe usuwanie tatuaży

Znacznie bardziej skuteczne i bezpieczne metody usuwania tatuaży jest usunięcie z lasera. Zaledwie kilka lat temu operacje te zostały pozostawione bardzo widocznych śladów na skórze, ponieważ działanie zasadą było umieścić w miejscu oparzenia termiczne. Po skóra wymiera wraz z suchym skorupy wrzody zniknęły, a sam tatuaż.
Nowoczesny sposób laserowe usuwanie tatuażu została wynaleziona w 2004 roku i jest bardzo różni się od poprzednich metod. Faktem jest, że naukowcy przeszkoleni laser nie wpływa na całą powierzchnię skóry, i selektywnie – w szczególności jedynie pigmentu barwiącego. W rezultacie, niektóre z granulek odparowuje z atramentem i część rozpada się na mniejsze cząstki, które później niezależnie wydalanych. Metoda ta nazywana jest – poprzez selektywne fotokavitatsii.

Jednakże, jeśli uważasz, że na jedną wycieczkę do chirurga będzie pozbyć nieudanych tatuaży, które są głęboko myli. Czasami trzeba cały rok, aby pozbyć się tego kłopotu: pierwszy tatuaż staje się trochę nudny, a następnie zaczyna powoli się odbarwić – i tak aż do czasu, dopóki obraz nie jest w ogóle stracił. Ponadto fotokavitatsii wynik końcowy zależy od następujących czynników:

  1. Jakość farby: jeśli nie profesjonalny atrament używany do tatuaży, i, powiedzmy, tusz żelu lub długopisem, wynik może być ujemny – tatuaż jest usuwany.
  2. Głębokość i wzornictwo technika: im więcej warstw skóry wykonuje tatuaż, tym bardziej prawdopodobne jest, że słaba postać pozostanie na skórze.
  3. Miejsce, w którym znajduje się tatuaż: na ciele człowieka istnieją miejsca, gdzie ryzyko powstawania blizn i blizn jest wysoki, niezależnie od sposobów, aby usunąć tatuaże.

W ten sposób selektywny fotokavitatsiya – to jest odpowiedź na pytanie, czy możliwe jest, aby wydedukować tatuaż, pozostawiając głębokie, niewyleczone ślady na skórze. Chociaż jest to jedyna dostępna metoda bezpiecznego usuwania tatuażu ciała.

Moda na tatuaż przyszła do nas ze Stanów Zjednoczonych, tylko kilka osób wie, że około 50% mediów noszenia rysunków żałuję, że kiedyś popełnił „błąd” i młodzieńczy sen, aby pozbyć się tatuaży. A jeśli już zdecydował, co było cokolwiek zrobić tatuaż, a następnie przejść do tej sprawy bardzo ostrożnie, z wyboru wzoru, a kończąc na profesjonalizm pana. W przeciwnym razie niepotrzebny ból, pieniądze i koszty nerwowe nie można uniknąć.

load...