Jak wyświetlić podbite oko na kilka dni?

Zawartość:

Nie ma znaczenia, czy trafisz na ziemię z półek, drzwi ościeżnicy lub poślizgnął się i spadł na coś twardego, ale fakt pozostaje faktem – masz ogromny i jasny siniaka oczu, które trudno będzie można pomalować fundament. Jest mało prawdopodobne, że będziesz chciał iść z takim znakiem i złapać sobie zdziwione i współczujące spojrzenia przechodniów, przyjaciół i krewnych, pracowników, a następnie po raz setny, aby powiedzieć, że winę swoją niezdarność, nie pobożne. Ponadto, jest to nie tylko nieprzyjemne, ale także niezdrowe. Co robić i jak się podbite oko na jak najkrótszym czasie?

load...

Pierwsza karetka

Obecnie istnieje kilka podstawowych sposobów walki z tym uciążliwości, i pamiętaj, że szybciej działać, tym większe prawdopodobieństwo, że następny dzień siniak znika. Jeśli nie ma żadnych środków, z oznaczeniem pod okiem trzeba chodzić co najmniej pół tygodnia.

W pierwszych minutach po uderzeniu należy zrobić zimny kompres, ale powinien być ostrożny przeziębić mięśnie twarzy. Owinąć kostek lodu lub zimnej obiekt (na przykład w zamrażarki ostuzhennoy zwykłym Łyżka) gazą lub miękką ściereczką i zastosować do obszaru pod oczami na pół godziny, nie mniej.

Kolejny krok – stosowanie leków, można łatwo kupić w lokalnej aptece. Maści i kremy, które zawierają kwas heparyny, usunąć obrzęk, ból, a zostanie usunięty, jeśli przeprowadzają regularne przetwarzania, będą one pomóc, aby szybko doprowadzić siniaka.

load...

Do tej pory jeden z najlepszych i najbardziej niedrogich maści są uważane za „Traksivazin” i „mikstury”, które są dostępne w handlu. Zanim zastosuje się do środka skóry, opłukać i osuszyć obszarze zagrożonym, a dopiero potem nasmarować go światłem i gładkich ruchów. Dobrym asystent będzie również „Ascorutin” jak witamina P i witamina C wzmacniają ściany naczyń i zapobiegają ich dalszemu kruchość.

Również niedawno cieszył się dość popularny „siniak-OFF”, który ma sporo przeciwwskazań i mogą być używane nawet na cienkich i delikatnych obszarów skóry. Zmniejsza obrzęki, zmniejsza stan zapalny i obrzęk, więc jeśli używasz maści pięć razy dziennie, rano będzie wyglądać znacznie świeższe.

W pierwszych dniach w żadnym wypadku nie należy rozgrzać siniaka, ponieważ może to prowadzić do obrzęków i nawet jątrzyć! W najlepszym razie można zrobić ciepły okład na trzecim lub czwartym dniu, a jednocześnie uważać, że nie jest zbyt gorąco, w przeciwnym razie będzie, oprócz wszystkiego innego i poparzenia.

Tak więc, sporo minut na smażyć na patelni niewielką ilość soli, a następnie wlać do woreczkach lub czystym ręcznikiem i nałożyć na siniaka na pięć do dziesięciu minut. Na drugi dzień, gdy obszar pod okiem nie będzie tak źle boli, można dokonać siatki jodu. Wiele sklepów jod sprzedawane w specjalnych pojemnikach, w kształcie zwykłego pióra, które jest o wiele łatwiejsze do wykonania tej procedury.

Tajemnice naszych babć

Przed rozpoczęciem nie czuć wyobrazić urok tradycyjnej medycynie, upewnij się, że nie jesteś uczulony na niektóre zioła, z których się składają maski i nalewki. Aby zastosować to do skóry wystarczająco łokcia niewielką ilość otrzymanej mieszaniny i czekać piętnaście do dwudziestu minut. Jeśli po tym czasie nie zaczerwienienie lub wysypka nie dowie się, rozpocząć korzystanie z leków. Jednakże, należy rozumieć, że narzędzia te są komplementarne, ale nie podstawowy, zaleca się, aby połączyć je z podstawowymi (maści, tabletek, itd.).

Wywar z ziół leczniczych – najprostszy i najbardziej niezawodny sposób na radzenie sobie z siniakami. Należy wziąć w równych proporcjach (łyżeczka) trawy matki i macochy, rozmaryn, przykryć je wodą, korzystnie przesączono i gotować przez pięć minut. Po wlewie bulion (wystarcza na pół godziny) i ostygnie, można dokonać płyny, ale nie częściej niż co dwie godziny.

Tak szybko, wyświetla czarny oczu mieszankę aloesu (ka), i kory glistnika kaliny (2 łyżeczki), co wystarcza, aby wlać wrzącą wodę i sugerowane przez dwadzieścia minut. Ten przepis jest dobry w przypadku, gdy zmiana jest niewielka. Innym doskonałym sposobem narodowy – wódka, które powinny zostać zamrożone w formy do lodu. Aby to zrobić, należy rozcieńczyć go zwykłą wodą i umieścić w zamrażarce na kilka godzin, a następnie owinąć kostki drobnego ściereczką i wytrzeć siniak co godzinę.

Po zabiegu należy wklepać czysty i miękki ręcznik skóry. W tym przypadku wynik będzie widoczny po trzy do czterech dni, a nie przed, ale ta opcja jest idealna dla tych, którzy nie planują w przyszłym tygodniu, aby wyjść.

Szybko doprowadzić podbite oko pomoże liści kapusty, z którymi trzeba najpierw wyciąć żyły. Dotknij na nich lekko młotkiem do bicia mięsa do liści niech sok, a następnie dołączyć otrzymaną masę na godzinę do zranionego miejsca. Im częściej to zrobić procedurę, tym lepiej, bo kapusta ma dość silne właściwości lecznicze i nie da się w miejscu tworzą poważne szkody krwiak, jak również zapobiec ropiejące.

Nie zapomnij o właściwości lecznicze gąbką świeżej wody, która jest szybka (prawie codziennie) usuwa siniak. Jeśli nie można kupić mieszanina lek maść można zrobić samemu: w małym pojemniku, wymieszać jedną łyżkę wody i dwie lub trzy łyżki proszku.

Otrzymaną papkę zastosować do uszkodzonego obszaru i poczekać aż wyschnie trochę, a następnie przemyć skórę dużą ilością ledwo ciepłą wodą. Jednakże, należy zachować szczególną ostrożność należy zachować podczas korzystania z tego środka, gdyż może to powodować alergię lub jeśli wpadające do oka prowadzi do podrażnienia, zapalenia lub wstrząsy skorupy. Czy ta procedura może być nie więcej niż dwa razy dziennie.

Szybko pozbyć się siniaków, jak widać, nie jest to problem, ale to nie jest konieczne do tego, że nie zwiększa wielkości? Po pierwsze, nie trzeba zbyt wiele środków przeciwbólowych (analgin, itd.), Jak wynika z ich działania rozrzedza krew, co naturalnie prowadzi do powstawania siniaków. Dlatego zanim zdecydujesz się samoleczenia, jeszcze lepiej skonsultować się z lekarzem, który wybierze najlepszą opcją znieczulenia. Po drugie, nie sądzę, że coraz więcej bude użyć wszelkich dostępnych środków w celu zwalczania siniaka, tym lepiej, w wyniku takiego leczenia może być wysypka na twarzy, a podobne objawy reakcji alergicznych. Najlepiej jest skupić się na jednej lub dwóch metod, niż próbować wszystkiego, co okazało się być przydatna.

Ponadto, w każdym przypadku, nie wydmuchać nos, jak będzie to prowadzić do krwotoku. Sprawia, że ​​po raz pierwszy douching użyj spadek, ale nie męczy mięśnie twarzy. W przeciwnym razie, obrzęk może rozprzestrzeniać się aż do nosa, a rano będzie jak człowiek, który nie jest zainteresowany w pierwszym alkoholu rocznie. Jeśli po kilku dniach jakichkolwiek zmian i ulepszeń można zauważyć natychmiast udać się do lekarza, który będzie odebrać leki.

load...