Jak wyświetlić plamy na twarzy i ciała: bielactwo i piegi

Zawartość:

Jasne lub ciemne plamy na ciele – jest to duże obciążenie, że wielu z płci muszą ponosić całe życie. Ale w pozornie rozpaczliwe sytuacje zawsze są dwie opcje: walczyć i wygrać, zrezygnować i trwać. Najważniejsze – czas, aby rozpocząć leczenie, zamiast czekać na proces być nieodwracalne.

load...

Bielactwo lub białe plamy na skórze

Tylko dwa procent światowej populacji cierpi na tę poważną, choć i całkowicie bezpieczny choroby, gdzie skóra powstają i rosną białe plamy. Początkowo na wady kilka osób zwrócić uwagę, ale tylko wtedy, gdy tylko wysepki mleka biały znacznie zwiększyć rozmiar i łączyć ze sobą, dziewczęta zaczynają panikować. Głównie dotyczy obszaru wokół ust i oczu, palców, łokci, kolan, pleców.

Jeśli, na przykład, chorej głowy, nawet cierpieć włosy. Oddzielne obszary tracą pigmentację, powodując człowieka częściowo sedeet. Na szczęście choroba nie jest nadawany przez unoszące się w powietrzu kropelki. Uważa się, że to może być dziedziczone od rodziców. W rzeczywistości, prawdziwe przyczyny takich problemów ze skórą nie wie nawet naukowców i lekarzy.

Niektórzy twierdzą, że geny są winni, która jest już włączona informacje na temat konkretnych zmian w układzie odpornościowym. Inni są przekonani, że na początku procesu wzejściu wpływa niskiej jakości kosmetyków. Ale wynik jest taki sam: ciało odrzuca komórek melanocytów odpowiedzialnych za kolor skóry. Smutne jest to, że nasze społeczeństwo nie zawsze stosuje się do lojalnych ludzi, którzy mają bielactwo, i tak bardzo dużo życia trucizny.

load...

Charakterystyczną cechą tej choroby jest to, że plamy nie ciemnieją, nawet jeśli spędzasz cały czas w solarium i na plażach. I jeśli biali skórze dziewczynki nie są o wiele martwić, czarni płci pięknej są w tarapatach, ponieważ takie zmiany nie można malować nawet kremy.

Co może służyć jako bodziec do manifestacji choroby

 • Stres

Niekoniecznie u których wystąpiły silne wstrząsy psychiczne do autoimmunologiczna agresja przejawia. Czasami brakuje żadnych fizjologicznych zmian w organizmie. Na przykład, może to być ciąża, poród, chirurgia, chemioterapia nowotworów.

 • Nadmierna miłość ultrafiolecie

Dość często problemy skórne rozpocząć natychmiast po ciężkie oparzenie uzyskano. Zwłaszcza grzech, że ludzie, którzy przyszli do morza na wakacje na tydzień, i chcą jak najszybciej dotrzeć do „Chocolate” kolor.

Powstanie i rozwój choroby

Choroba zwykle objawia się u osób w wieku od dziesięciu do trzydziestu pięciu lat. Po pierwsze, jak już wspomniano powyżej, na korpusie pojawia się jeden lub dwa subtelnego białego wyspy. Mogą być dość długi czas, aby rozwijać i zmieniać kształt, który w większości przypadków nie powoduje dyskomfortu. Ale coś się dzieje, sytuacja się zmieniła i plamy stopniowo obejmować całe ciało. To samo, według ekspertów, to z wielkim Michaela Jacksona.

Niespodziewanie, procesy te nie mają wpływu na zdrowie człowieka – jego narządy nadal funkcjonować normalnie, pacjent nie miał problemów ze słuchu, dotyku, wzroku. Jedyną rzeczą, aby martwić się o to, że chory w uszkodzonych obszarach nie są w bezpośrednim świetle słonecznym. W przeciwnym razie, można uzyskać poważne oparzenia słoneczne, a nawet raka skóry.

Walcz z bielactwem

Obecnie istnieje bardzo wiele różnych sposobów, jak dostać plamy, z których każda ma swoje zalety i wady. Jednak czekać na cud sto procent w każdym razie nie warto, bo czasami pacjenci wydają miliony rubli i nie można wyleczyć, a czasem problem zniknie tak samo nagle, jak się pojawił.

 • Wybielacz

Znajdź Poland klinikę, gdzie będą w stanie jakościowo wybielić skórę – jest to trudne, ponieważ te procedury muszą być wykonywane przez doświadczonych specjalistów w specjalnie wyposażonych pomieszczeniach. Na szczęście (lub nieszczęście), zezwolenie na świadczenie takich usług nie daje wiele.

Wycofanie plam barwnikowych, stosując kremy – jest to raczej niebezpieczne i zalecane do uciekania się do tej metody tylko wtedy, gdy plamy na ciele jest naprawdę dużo. Problem polega na tym, że agresywne składniki takich środków i niszczą zdrowe komórki pigmentowe, przy czym kolor skóry jest wypoziomowana.

Po jednej wizyty w gabinecie kosmetolog za jesteś mało prawdopodobne, aby czuć się gorzej. Jednakże, jeżeli usługi specjalistów wielokrotnie uciekać, a następnie kilka lat później w guza nerki mogą tworzyć. W naszym kraju, te kremy są sprzedawane tylko na receptę w niektórych krajach Zabrania się ich produkcją, importem i sprzedażą.

 • Skingrafting

W Polsce niewielu odważy się operacji plastycznej, aby pozbyć się białych plam, ale na Zachodzie, ta metoda jest popularna. Minusem jest to, że w niektórych przypadkach, przeszczepiona skóra straci również ich kolor, dlatego procedura musi być powtórzona. Jeśli powiedzie się wynik na ciele mogą pozostać blizny lub gęste grudek.

 • Terapia PUVA

Osób ciemnoskórych jest o wiele łatwiejsze, ponieważ mogą one brać lek, który zwiększa wrażliwość na promieniowanie UV i opalać się w specjalnie wyposażonym solarium. Tak, kilka tygodni później, biała skóra może ciemnieć czterdzieści procent. Jeśli mówimy o wady, to jest czas trwania kursu – do trzech miesięcy, a wysokie koszty postępowania. Ponadto, dwa lub cztery miesiące, będziesz musiał odwiedzić specjalistę, aby ustalić wynik.

 • Laser

Urządzenie excimerowego UV zaczęły być stosowane do zwalczania plam jest stosunkowo nowe, więc efekty tego leczenia przewidzieć dość trudne. Zazwyczaj on radzi sobie z wielkość zmiany nieprzekraczającej pięciu centymetrów średnicy.

 • środki ludowe

Pokaż plamy wykorzystujące pietruszka, koper, rzęsy, pasternak i innych użytecznych produktów know-how naszych przodków. Oczywiście, to zajmie dużo więcej czasu, ale efekt zadowoli cię całkowicie. Ponadto, stosowana skóra nie pogarsza, nie wysycha i nie traci swoich właściwości.

 • Witaminy

Brak witaminy B i pierwiastków śladowych, tak, że ciało ludzkie potrzeby, może powodować odbarwienie. Jedz jak najwięcej jak wątroba, można zboża, buraki, jabłka. Pokarmy bogate w cynk i miedź, może pomóc przezwyciężyć problem.

Idziemy do badania w szpitalu: co może być podstęp

Wycofanie plam starczych nie zawsze jest rozwiązaniem problemu, bo czasami jak edukacja – to symptom lub objawem innych, poważniejszych chorób. Fakt, że te zmiany mogą nastąpić w wyniku nieprawidłowego prac tarczycy. Bądź ostrożny, ponieważ czasami pojawiają się białe wyspy po oparzeniach, zadrapania, wysypki i niedoświadczony pracownik może bezceremonialny salon kosmetyczny zdiagnozowania bielactwo. Nie od razu zgodzić się na skomplikowane procedury, jak w większości przypadków, uszkodzenia powstałe na skutek urazu, przejść się po upływie sześciu miesięcy lub rok.

W niektórych przypadkach, takich egzotycznych chorób wziąć banalnej półpasiec, który jest traktowany przez konwencjonalne maści i leków. Jeśli nie chorują bielactwa i lekarz potwierdził diagnozę we wczesnych stadiach może zapobiec rozprzestrzenianiu się plamy kortykosteroidów maści.

Piegi na ciele: Jak pozbyć się ciemnych plam starczych

Obecnie wiele salonów kosmetycznych obiecują płci pięknej „delete” Edukacja na brązową skórę w ciągu zaledwie jednego lub dwóch sesji, ale postanawia odwiedzić kosmetologów nie wszystko. Ktoś przeraża wysokich kosztów procedur, ktoś trudno uwierzyć, że takie manipulacje nie są szkodliwe dla zdrowia. Jest oddzielna kategoria kobiet, którzy nie wierzą w pozytywny efekt. Ale nawet ci, którzy odważyli się eksfoliacji, wybielania lub obróbki laserowej, są podzielone na dwa obozy: zadowolonych i niezadowolonych z wyniku.

Obieranie lub możemy pozbyć starej skóry

Pamiętaj historię Ivanushka i jego narzeczonej Vasilisa Mądrego, który zrzuca skórę, aby stać się piękne. W dwudziestym pierwszym wieku, procedura ta jest nazywana peelingu przy użyciu specjalnych rozwiązań lub adaptacje kosmetyczka usuwa górne warstwy naskórka.

Rodzaje do obwodowej obróbki według metody

 • Peeling mechaniczny

Może to być dysza szlifowania, który traktuje się ciała, albo z mieszaniny zawierającej drobne cząstki. W pierwszym przypadku procedura może być nieco bolesne, ale pozytywne efekty będą widoczne na drugiej lub trzeciej sesji.

 • Peeling chemiczny

Kwasów i enzymów peelingi można wykonać zarówno w salonach jak iw domu. Jednakże, należy rozumieć, że samoleczenie jest dość niebezpieczne, ponieważ niewłaściwe przechowywanie i stosowanie leku może prowadzić do poparzeń skóry.

 • Peeling sprzętu

Najczęściej, dermatolodzy zalecają traktowanie plam starczych lasera i ultradźwięków, ponieważ uważa się, że jest to najbardziej bezpieczny i bezbolesny sposób na walkę defektów skóry. Ale koszt jednej procedury w salonie kosmetycznym, niestety, nie będzie stać każdą dziewczynę.

Rodzaje peelingów głębokość ekspozycji

 • Powierzchnia

Ten rodzaj złuszczania pomaga usunąć plamy mlekowego-brązowy na ciele, „Erase” zmarszczki na twarzy, aby przywrócić kolor, poprawia koloryt skóry. Zaczerwienienia, podrażnienia, opuchnięcie, które mogą wystąpić po zabiegu, zazwyczaj odbywa się na drugi lub trzeci dzień.

 • Mediana

Jeśli powierzchowne złuszczanie „zgarnianie” właśnie przeżył swoje komórki, w tym przypadku usunięte wszystkie warstwy rogowej. Pełne odzyskiwanie po pacjentów Jedna taka procedura trwa zazwyczaj od dwóch do trzech tygodni. Więc jeśli zdecydujesz się odwiedzić kosmetyczkę, warto wziąć trochę czasu na wakacje.

 • Głęboki

Głębokie złuszczanie – procedura jest dość skomplikowana, niebezpieczne i bolesne, często utożsamiane z chirurgii. W większości klinik takie obieranie odbywa się w znieczuleniu ogólnym, a klienci iść do domu dopiero po trzech lub czterech dniach. Zaleca się tylko w ostateczności. Co do okresu rekonwalescencji, to wszystko zależy od organizmu ludzkiego, ale średnia dla regeneracji trwa około miesiąca.

Ostrożnie, peeling, lub których wejście jest zabronione

Zanim zdecydujesz się na podobnych doświadczeniach ze skórą, należy skonsultować się z lekarzem. Sprawdź wskazania i przeciwwskazania, podjąć wszelkie środki ostrożności. Poświęć trochę czasu, aby przejść kompleksowe badanie organizmu. Pamiętaj, aby przeczytać opinię na temat instytucji, w której masz zamiar zastosować.

Więc zdecydowaliśmy się na złuszczanie, ale nie wiadomo, kiedy to lepiej zrobić? Zazwyczaj mistrz zaleca się kontakt z kliniką od początku września do marca, ponieważ w tym czasie skóra nie będzie narażony na silne promieniowanie UV. Ale mimo to, nadal muszą być stosowane na ciele odżywcze, nawilżające i krem ​​ochronny.

Zapobieganie piegi, czyli jak dbać o skórę

 • Siła robocza

Że w ramionach i barkach nie pojawiają się ciemne plamy, należy zastosować się do odsłoniętej skóry kremem ochronnym. Zimą i wczesną wiosną wycierania akwenu, w którym ugotowanych ziemniaków lub selera. Jeśli jest to silne przeziębienie, należy nosić rękawice, jak zmienia się temperatura niekorzystnie wpływa na kondycję rękach.

 • Z powrotem

Dwa razy w tygodniu, należy wziąć kąpiel z wywaru z ziół wybielających (rumianku, rozmaryn), z otrąb pszennych, specjalnych mieszanin i soli. Temperatura wody powinna być średnio trzydzieści lub trzydzieści pięć stopni. Zaleca się również tarcie sztywną rękawicę codziennie. Aby litr roztworu wody, octu i dwa lub trzy łyżki soli kuchennej może być jodowanej.

Wybielanie maskę: co należy wiedzieć dziewcząt

Kremy wybielające i an_2, które są sprzedawane w sklepach i aptekach bez recepty, w rzeczywistości nie jest tak bezpieczne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. W rękach niedoświadczonego piękno jest – bomba zegarowa, która może wybuchnąć na twarzy w dowolnym czasie i pojawiają się w postaci alergii lub oparzeń.

Niezależnie od jakości, drogie kosmetyki i reklamowane było nie, bez względu na to, jak często nie były używane wcześniej, przed każdym użyciem należy przetestować nowo zakupionej usługi. Zrobić test na wrażliwość na lepszą zakolu łokciu, gdyż istnieje bardzo delikatna i cienka skóra. To samo należy zrobić, jeśli są przygotowane mieszaniny lub nalewki. Tak więc, na przykład, ogórki i koper an_2 może powodować negatywny reakcję targach podłodze nadwrażliwością na jeden z elementów.

Przed zastosowaniem an_2 wybielające muszą brać prysznic wytrzyj tonik do skóry lub płyn do usuwania cząstek pyłu i zanieczyszczeń. Przez trzy dni, można dokonać lekkie złuszczanie przed zabiegiem. Przygotować szorowanie ziaren kawy, winogronowy albo jabłkowy nasion, zmielono w młynku do kawy. Również należy zapoznać się z instrukcją. Jeśli nie wskazano, że maksymalny czas ekspozycji – 20 minut, a następnie nie posiadają maskę wybielający dłużej. Nie rozpylać zbyt dużo, tak aby nie zepsuć skórę.

load...