Jak wyświetlić błędy zostały rozliczone w domu?

Co dziwne, ale pytanie, w jaki sposób dostać się pluskwy, pozostaje istotne nawet w naszym cywilizowanym wieku. Nie tylko, że jest to istotne, czasami pojawia się pytanie przewagę, pozostawiając nam wielkiego wyboru: albo mamy ich, albo oni nas.

load...

Home pluskwy – nie te braci mniejszych, których jesteśmy zadowoleni, aby pozostać w domu. Ale tu pluskwy nie sądzę. Osiedlić ich w naszych domach i żyć w naszych mebli, nie pić naszą krew (dosłownie), a jednocześnie czuje się świetnie. Dla nas, ta okolica jest nie tylko nieprzyjemne, ale także niebezpieczne. Jakie błędy są niebezpieczne, skąd pochodzą i jak się błędy z domu? Spójrzmy prawdzie w oczy.

Kim są błędy, a co to jest niebezpieczne?

Domowe, pościel, meble lub pluskwy – wszystkie nazwy dla tych samych gatunków pasożytniczych owadów, które osiedlają się w ludzkim mieszkania i żywią się jego krew. Są to małe, płaskie, owalne, brązowe owady, które żyją i rozmnażają się w ciepły, trudnodostępnych miejscach, gdzie jest mało światła i świeżego powietrza. Zasadniczo one swoje gniazda w meblach, w pęknięć i szczelin, za cokoły pod tapetą, a nawet w fałdach materacy i mebli tapicerowanych sofy. Żywe robaki średnio dwa lata.

Polować je, zwykle w nocy, ale może zaatakować swoją ofiarę, a także w świetle dnia. Nawiasem mówiąc, pluskwy bite, nie tylko ludzie, ale zwierzaki: psy, koty, a nawet szczury i chomiki. Samo ugryzienie Bug nie jest odczuwalny, ale po pewnym czasie na miejscu pęcherzy kęs i ciężką świąd. Wielu ludzi na ukąszenia pluskiew są uczuleni, ale niektóre klopinyh ukąszenia nie zauważają (lub być może po prostu nie pluskwy gryzie?). Jednak te pasożyty są niebezpieczne.

Błędy mogą zawierać poważne choroby, takie jak gruźlica, wąglik, trąd, ospy zarazy. Jest to jednak tylko dane teoretyczne. Główne niebezpieczeństwo błędów – to swędzące ukąszenia, które pozbawiają nas normalnego snu, drażliwość i powodować alergie. Panika na ukąszenia błędów nie jest konieczne – to nie jest śmiertelne, ale usunięcie pluskiew środków powinny być podjęte natychmiast.

load...

Gdzie są błędy?

Pluskwy nie zaczynają się w domu przez siebie, pochodzą one (własnej mocy, albo przez osobę). Dlatego nie dom jest bezpieczny od wizyty mu tych nieproszonych gości. Mogą one zostać połączone z zakupem mebli (nawet nowość!), odzieży i innych rzeczy z wejściem do domu. Ponadto, robaki mogą dostać się do domu na ubraniu lub w torbie każdej osoby, gdyby wcześniej siedział na zainfekowanym mebli błędów. Niestety, błędy mogą pozostać w domu po remoncie, co masz zrobić magistra z krajów sąsiednich.

Czasami wystarczy tylko rzucić meble opanowany przez pluskwy. Często jednak to nie wystarczy (i jest to szkoda, meble). Dlatego jeszcze do wyświetlania tych pasożytów wszelkimi dostępnymi środkami.

Nie trzeba walczyć pluskwy

Oczywiście, metody takie jak begane mieszkania z szamańskiego tamburyn, spiskowej czytania i mebli smarowanie ogórek nie pomoże. Chociaż istnieją wskazówki, jeśli chodzi o sposób, aby uzyskać błędów z mieszkania. To nie pomoże i zamrażania, jak w przypadku karaluchów – pluskwy nie boją się zimna (choć w upale czują się lepiej i szybciej rosną). Próbując głodować głód błędów, w nadziei, że będą one wychodzić z domu w poszukiwaniu innych jedzenie też nie jest tego warta. Pluskwy mogą łatwo wytrzymać długotrwałego głodu. Ponadto, głodne robaki są niskie podatność na środki ich zwalczania.

Takie produkty higieniczne, takie jak wybielacz lub nadmanganianu potasu również nie pomaga. Pluskwy, oczywiście, wolą niehigienicznych warunkach i nie podoba mi się zapach czystości. Ale nawet pokonywanie niesmak, że nadal żyją w obszarach o niekorzystnych warunkach przez i pić krew swoich ofiar. Sztuczne oświetlenie też nie przyniesie pożądanego rezultatu. Pewnej nocy lub dwa błędy nadal tolerować zawarte w nocnym świetle, ale głód nie jest moja ciotka. Głodne bug przedsięwzięcia na polowanie, w świetle. Wszelkiego rodzaju „dauber” nie jest panaceum. Pluskwy są komary prawda – cokolwiek masz rozmazany, zgryz będzie nadal. Więc jedynym skutecznym sposobem, aby pozbyć się pluskiew – to jest ich zniszczenie.

Sposoby radzenia sobie z pluskwy

Wraz ze zniszczeniem błędów wykorzystywać różne sposoby: mechaniczny, fizycznych i chemicznych. Sposób mechaniczny – najbardziej niewdzięczny. Zbierać te owady ręcznie lub próżni, zamiatać lub pchania bezużyteczny – nic nie będzie. Rzucać meble – tak, może pomóc, jeśli pluskwy nie udało się przejść do innych miejsc w domu. Nawiasem mówiąc zainfekowany pluskwy elektroniki, najprawdopodobniej, i będzie musiał zrobić. Broszura robaki żyjące w komputerze lub w telewizji, to jest niemożliwe, bez uszczerbku dla sztuki (ale można spróbować).

Metody fizyczne niszczenie robaków były znane od czasów starożytnych. Że były one używane przez naszych przodków w celu usunięcia błędów. Fizycznego zniszczenia pasożytów wykorzystane (nadal) wykorzystywane gorącej pary, gorącej wody i zimne spalanie wszystkich rodzajów cieczy, takich jak nafta, terpentyny i denaturacji. Na przykład, w przedrewolucyjnej Polsce walczyć pluskwy zostały wykonane nawet specjalne urządzenie parowa – takich pojemników z długich dysz, które wytwarzają gorącą parę.

W robaków niszczenie chemiczne stosuje się różne leki toksyczne. Oczywiście, dla skutecznego i bezpiecznego obchodzenia się z chemikaliami swoim domu należy zaprosić specjalistów. Jednakże, jeśli z jakiegokolwiek powodu nie można tego zrobić, to możemy próbować wnieść swoje własne błędy. Aby zniszczyć błędy są wykorzystywane jako specjalnymi preparatami lub środków ludowej.

środki domu pluskwy

Jak wnieść środki pluskwy ludowe lub bez pomocy z opieki lekarskiej? Jest to trudne, ale możliwe. Najbardziej dostępne (i skuteczne) środki do czynienia z pluskwy w domu pozostaje denaturatu. Oni po prostu wylewa gniazdo pluskiew, a potem umiera owady. Po tej procedurze, należy przewietrzyć pomieszczenie, aż do całkowitego zaniku zapachu spirytusu. Nawiasem mówiąc, ślady na meblach, to ciecz nie opuszcza.

Oto kilka popularnych recepty:

  1. Wlać wszystkich siedliskach pluskwy wrzącej wody;
  2. Wszystkie uszczelnienia szczeliny w podłodze i w ścianach i zapewnienia przez 2-3 dni w temperaturze pokojowej spodka z roztworem amoniaku;
  3. Roztwór naftalenu (5 g), benzen (20 g) i spirytusu skażonego (75 g), nie jest również taki sam okres w płytkach zorganizować pomieszczenia;
  4. Miesza się 10 g naftalen 100 g wysuszonych liści lub kwiatów rumianku chryzantemy wyleje gniazda pobliżu błędów;
  5. Szczotka zanurza się w roztworze 100 ml nafty, 5 g naftalenu i 50 ml krezolu smarowania miejsce bugs występowania;
  6. Promazhte kieszenie szczotkowe pluskwy, stosując roztwór kamfory (5 g), terpentyna (100 ml) i etanolu (100 ml) lub 30 g zielonego mydła, 100 ml wody, 15 ml nafty i 10 ml terpentyną.

Obróbka takich kompozycjach jest powtarzane przez kilka dni, aż wszystkie owady.

Jednak środki te nie mogą mieć pożądany efekt. Następnie użyj trucizny (ale należy pamiętać, że są one niebezpieczne dla ciebie!). Malation, trichlorfon, dichlorfosu, lub specjalne spraye i ciekłe można kupić w sklepach sprzętu lub ogród. Nie tylko jest bezpiecznym środkiem pluskwy Killer Pro (Klopoveron) chemii profesjonalnej, ale ze względu na deficyt je zdobyć, jest dość trudne. Podczas korzystania z tych narzędzi, należy zakładać gumowe rękawice i maskę przeciwpyłową! Opuścić pomieszczenie zamknięte na co najmniej jeden dzień, a nie spędzić ten czas gdzie indziej. Po zabiegu było gruntowne czyszczenie i dobrze wietrzyć pomieszczenie i perestirayte wszystkie pościel. Tydzień później ponownie wykonać obróbkę (musi!). I kolejny ważny punkt: potrzeba aby obsłużyć wszystkich pomieszczeń w domu, w tym kuchnia i łazienka z WC.

Mimo to najskuteczniejsza metoda – praca ekspertów. Wiedzą, jak się pluskwy, stosuje się do tego specjalne preparaty i posiadać pewne umiejętności. Po prostu trzeba się przygotować na ich przybycie. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

  • Wydać czyszczenie, zdemontować gruz i zapewniają łatwy dostęp do wszystkich specjalistów trudno dostępnych miejscach;
  • Szczelnie zapakować wszystkie produkty i potrawy;
  • Wyizolować zabawki i ubrania dla dzieci wszystkiego;
  • Upewnij się, że w leczonym obszarze nie były zwierzęta domowe (nawet akwarium ryby).

Które będą musiały być wykonane po specjaliści zwalczania szkodników cię pouczać, że zapraszasz do przetworzenia.

Pluskwy trudno wydedukować. Ale jak wiadomo, nie ma nic niemożliwego w świecie. Więc nie zniechęcaj się i dołoży wszelkich starań, aby pozbyć się tej nieprzyjemnej okolicy. Ale co najważniejsze, do wiedzy o tym, jak z własnych błędów lub zapraszając specjalne robotników, to nie musiałby zastosować w praktyce!

load...