Jak wyprostować żelaza włosów: wszystkie sekrety na wideo

Nie jest tajemnicą, że kobiety są bardzo niestabilne i stale dążyć do „przekształcenia” ich wygląd. Jeden z moich przyjaciół powiedział kiedyś: „Dlaczego masz cały czas coś nie odpowiadał proste włosy, które chcesz zwijają, kręcone – wyprostować … dlaczego takie zamiłowanie do zmiany?” Och, ty, tym silniejsza płeć! Ale to jesteś stale inspiruje nas do eksperymentowania z fryzury, makijażu, ubrania, wszystko dla ciebie, więc nie nudzić i zawsze niezwykłe i ciekawe! Więc dzisiaj pokażemy, jak się trochę zmienić swój wygląd dziewczyny z kręconymi włosami i kędzierzawe, a mianowicie: jak żelazo prostować włosy. Uważne przeczytanie poniższych wskazówek, będziesz miał kolejną okazję aby nie wyglądać jak zwykle!

load...

Zawartość:

Jak wybrać żelaza włosów

Wiele z „Happy” właściciela faliste i kręcone włosy prawdopodobnie już próbował prostować włosy, a ci, którzy nigdy tego nie zrobił, po prostu marzą o idealnym gładkie płynących loki. Przemienienie, nawet na zewnątrz, wystarczy zmienić nasze życie.

Jak poprawnie, a co najważniejsze – bez szkody dla włosów – wyprostuj włosy w takim urządzeniu jak żelazo włosów? A fakt, że szkoda z takiego postępowania może być jeszcze chyba oczywiste dla każdego, ponieważ działanie opiera się na zasadzie tłoczenia na ciepło, a włosy regularnych ciepła nigdy nie zysku.

load...

Na początek – wybieramy „prawo” żelazka do włosów. Opcje mają kilka, ale nie możemy zmieścić wszystko:

Żelazka z metalowymi płytkami

W sklepach sprzętu gospodarstwa domowego, produkty te – najtańsze, ale nie dlatego, że są poszukiwane i szybko wyprzedane, wręcz przeciwnie. Sprzedawcy są szczęśliwi, aby pozbyć się niesprzedanych egzemplarzy, i bardzo przekonująco, że nic złego nie spowodować prostownica do włosów, ponieważ czas kontaktu z włosami i metalowej płyty jest znikoma! Ale nie wierzę, takich zapewnień. Jeśli natkniesz się Frank „pchanie” towarów złej jakości, po prostu pokazać, że jesteś świadomy wszystkich sztuczek i twierdzą, że wykazały bardziej bezpieczną wersję produktu do prostowania włosów. Cena takiego żelazka od trzystu do tysięcy rubli.

Żelazka z płyt ceramicznych

Kolejny przykład wykonania – przy płycie do prasowania, wykonane z materiału ceramicznego. Pojawi się na rynku konsumenckim, produkty te kosztują w jednym – trzech tysięcy, a teraz ceny są nieco niższe. Ale wybór jest bardzo duży – znane marki Rowenta, Panasonic, Philips czy Bosch, dobrze udokumentowane, a jednocześnie rozszerza linię modelową, z należytym prawidłowości zachwycając nas nowymi bardziej zaawansowanych modeli. Żelazka z różnymi załącznikami – i falowane „Ripple”, z połączeniem ceramiki i marmuru dla bardziej równomiernego nagrzewania od temperatury powierzchni i łagodnym zderzenia z powierzchnią jonizator – który po prostu nie wynaleźć producentów dla naszej urody z wami! Nawiasem mówiąc, wspomnieliśmy wariant z jonizator ma unikalną cechę: część swoich płyt zostały naładowane cząstki, które mają pozytywny wpływ na włosy, przywracać je i zachować je błyszczące.

Żelazka z turmalinu pokryta

I wreszcie, top „utyuzhkovoy” Evolution – model powlekane płytki ceramiczne specjalnego żwirku wykonany z cennego turmalinu, który jest znany z tego, że jego kryształy według ogrzewania są pobierane na jednym końcu jest dodatni, a drugi – ujemny, potrącenie możliwy negatywny wpływ wysokiej temperatury na włosy.

Dalej – Wybrany model powinien mieć regulator temperatury, aby wybrać optymalne warunki termiczne i zminimalizować-ciepło na włosach. Empirycznie dokładnie określić szybkość ogrzewania, w którym twoje włosy będą wyjaśnione i nie są uszkodzone. Nasz pilna rada – nie skąpić na piękno i natychmiast zakupić coś naprawdę wysokiej jakości, które będą służyć Ci długo i nie spowoduje uszkodzenia włosów.

Wideo z wyraźnym przewodnikiem wyprostować

Wszystkie subtelności procedury rektyfikacji

  • Pamiętaj, że możesz tylko wyprostować utjuzhkom czyste włosy, więc przed ułożeniem głowę umyć i umieścić na jeszcze wilgotne włosy specjalny środek o właściwościach ochronnych termicznych – można go kupić w sklepie, a to jest dokładnie to miejsce w przypadku, gdy jest to lepiej skonsultować się ze sprzedającym. Doskonała udowodnione: silne mocowanie sprayu Wella Flat Iron Spray z filtrami UV prowitamina B5 i wygładzając ochrony termicznej Żelazny Płynny Matrix termostayling UV Filtry Lanza Thermal Defense Styler ciepła, chronić balsam do włosów od ciepła i tarcia Lisse włosów Wygładzanie Balm Revlon profesjonalna ochrona cieplna Syrovátka Osis Flatliner Spłaszczenie Żelazo w surowicy Schwarzkopf Professional.
  • Wyprostuj tylko włosy są suche, mokre lub wilgotne włosy mogą się zdarzyć bardzo nieprzyjemny incydent – oprócz tego, że są one groźne syk, a tym samym, świecące, mokre włosy mogą poważnie poparzyć skórę głowy, więc należy być ostrożnym. Więc można zrobić, aby pozostać bez włosów!
  • Gdzie zacząć prostowanie? Podkoly włosy z powrotem w górę, a oddzielające małe grudki, należy wykonać prostowanie włosów, zaczynając od podstawy szyi, a następnie przesunąć w górę. Próby w celu oddzielenia nici całkowitej masy włosów małe niż jest cieńsza, tym lepsza jest proste.
  • Z jednego miejsca do utrzymania żelaza jest większa niż dwie sekundy nie warto ruchy prostujące powinno być gładkie i idealnie nici rektyfikowany rektyfikacji jeden „pass” prasowanie.
  • Po prostowaniu ustalić wynik lakierem lub modelowania wosku.
  • Prostowanie włosów na całej głowie znacznie zmniejsza całkowitą ilość włosów, dlatego jeśli nie chcemy „kłaczków” włosy powinny być wyprostowane. Ale jeśli chcesz zachować objętość włosów, można wyrównać tylko swoje blokady tych, którzy są na górze.
  • Jeśli to możliwe, należy utjuzhkom raz na trzy lub cztery dni, zasada ta jest szczególnie prawdziwe właściciele żelazka z płytek ceramicznych.
  • Regularnie dokładnie sprawdzić stan swoich włosów (najlepszy wskaźnik – Końcówki). Jeśli zauważysz rozdwajaniu lub wyblakłe, konieczne jest, aby odwiedzić fryzjera i spowodować włosy w porządku.

load...