Jak wyprostować włosy w domu?

Zawartość:

Prostowania włosów w domu jest możliwe przy użyciu różnych metod, w tym z użyciem suszarki do włosów, szczotki, żelazka, specjalny skład keratyny. Jak można wyprostować włosy, co wymaga w domu? Zbadajmy szczegółowo ten proces.
Powrót do spisu treści

load...

Prostowanie chemiczne i termiczne

Stałe lub chemiczne prostowanie – procedura jest skomplikowana, wymaga pewnych umiejętności. Dlatego, aby przeprowadzić własne nie jest zalecane, to najlepiej, aby odwiedzić ten sklep, aby nie zaszkodzić jeszcze raz swoje warkocze. Wykorzystywane do układania taki wodorotlenek sodu, podtrzymujący i klimatyzację. Mieszaninę nakłada się na nici, przy czym wymagany czas jest utrzymywany, stała konwersji. Takie Stacking może trwać około sześciu do dziewięciu miesięcy.

Sposób termicznej jest prostowanie włosów do prasowania przy użyciu innego materiału płytki. Umożliwia to wyższe temperatury w celu usunięcia nadmiaru wilgoci włosy, nici nadają gładkość i połysk. Ale ta metoda jest szkodliwa dla włosów, jest prawdopodobne, że będą one ponad suszone staną się kruche. Dlatego zaleca się użycie specjalnego sprzętu ochronnego, które są stosowane przed ułożeniem. Nie zaleca się do prasowania często.

Technika keratyny prostowania dom

Prostowanie włosów – to nie tylko chemia i żelazka dzisiaj z profesjonalnych salonów w domu przyszła technologię keratyny prostowania. Aby to zrobić, specjalne preparaty są dostępne, które zapewniają niemal idealne wygładzenie, zamki nawilżające, uszczelniania rozdwajaniu, wzmocnienie kolorów kolorowe nici. Efekt prostowania włosów w domu za pomocą keratyny są przechowywane przez 90 dni.

Przeciwwskazania są prawie nieobecne. Typ włosów, jego stan, długość nie ma żadnego znaczenia. Wśród nielicznych wad jest to konieczne, aby pamiętać tylko wysoki koszt metody, potrzebę opieki specjalistycznych szamponów, odżywek. Jeśli porównać z kosztem salonie prostowania, wówczas cena jednego zestawu będzie więcej pięć razy, ale to będzie trwało przez 5-10 procedur wyrównania Home.

load...

Domy do prostowania musi posiadać:

 • środki do usunięcia;
 • Rozpylającego;
 • Suszarka do włosów;
 • Szczotkowanie;
 • Ceramiczny żelaza włosów.

Technika ta jest bardzo prosta włosów należy przemyć dwa razy za pomocą szamponu z keratyny, a następnie wysuszono dokładnie czesane. W ustalonym w sprayu nawrocie powrotem nici wpisane narzędzie do pracy. Kompozycja powinna być rozpylany oddzielnie na każdym zamku. Jest to warunek wstępny prostowania włosów w domu przy użyciu tej metody.

Przed środkami do suszenia był utrzymywany w ciągu 10-15 minut, włosy suszy się za pomocą pędzla i kołowym suszarki podzielona na cienkie sploty i przetworzone oddzielnie. Kiedy procedura jest stosowana do powierzchni pasma o małej ilości keratyny surowicy.

Prostowanie bez prasowania: Metoda domu

Wbrew powszechnemu przekonaniu, wyprostować włosy bez wizyty w salonie, w bardzo prosty sposób. Dom – miejsce, gdzie jest to możliwe, aby zapewnić doskonałą, atrakcyjną fryzurę. Nie należy stosować agresywnych metod sprostowania, takich jak chemia i silnego efektu termicznego.

Czasami jest szczotka tylko okrągły i zwykłe suszarki do użytku domowego, aby nadać włosom pożądany kształt i wielkość.

Do zamków bezpieczeństwa domu prostowanie jest często zaleca się stosowanie specjalnego pędzla okrągłego o różnych średnicach. Nazywane są szczotkowanie, są wybierane na podstawie długości włosów. Kiedy dużo krócej trzeba wziąć małą szczotkę, długotrwały loki są idealne grzebień o dużej średnicy.

Proces rektyfikacji jest następujący: włosy czesane do przodu, ustaloną kraba wokół czoła. Następnie, z tyłu głowy są rozdzielone włókna, które rozciągają się od korzenia do czubka, suszy suszarką do włosów. Wielkość pasma nie powinna być na tyle duża, około 5 cm i szerokości dwóch grubości. Od pierwszej chwili może wydawać się trudne, ale jest to całkiem proste. Kilka z tych zabiegów domowych i prostowanie nie będzie dostarczanie żadnych trudności.

Pierwsza część rozciągacza suszy, pasma na szczycie głowy, na czole. Każda nić po wyschnięciu jest konieczne, aby naprawić światło farby w sprayu, można wykorzystać fundusze więcej połysku.

Częstym sposobem prostowania suszarka do włosów

Prostowanie suszarka do włosów odnosi się do metod termicznych, ale to nie boli tak bardzo, włosy żelazka do włosów, a także jest bardzo łatwe do wykonania w domu.

Procedura prostowania włosów w suszarni domowej przeprowadza się poprzez dostarczanie gorącego lub zimnego powietrza. Postępuje się w sposób następujący: oddzielenie drobnych pasm, ich czesania z korzeni, suszarkę wdmuchiwanie tego samego kierunku do końców włosów. Ale najpierw trzeba dokładnie umyć włosy, stosując szampon odżywczy, a następnie zastosować specjalny nawilżający balsam, dając loki wystarczającą miękkość. Przed układaniem stosuje się płyn ochronny ciepła natryskowego.

Ale są też wady tej metody: włosy nie może zapewnić długie prostowania. Dlatego konieczne jest stosowanie dodatkowych kosmetyków. Zaleca się stosowanie pianki, żelu, wosku, lakieru do włosów. Konieczne jest, aby zwrócić uwagę, czy twoje włosy są w kolorze, jak niektóre fundusze mogą wchodzić w niepożądane reakcje z farbami.

Tradycyjne metody długotrwałego efektu konserwatorskich można zauważyć wykorzystanie wody cukru, który jest po prostu zwilżonym przed ułożeniem pasm. Ale jest to niezbędne do prawidłowego obserwować proporcje, aby nie wyglądać zaniedbany włosy i klejone.


Powrót do spisu treści

Pomocnych wskazówek

Jeśli zdecydujesz się wyprostować włosy w domu przy użyciu własnego sprzętu wideo, nie należy zapominać, że ta procedura włosy nie przechodzi bez śladu, będzie wymagać ograniczenia stosowania masek. Jest to główny warunek! Oto przykład kilku przydatnych wskazówek, które pomogą Ci utrzymać zdrowy stan włosów przy użyciu metody termicznej:

 • Jeśli włosy po różnych zavivok chemicznego, wówczas nie może być wyprostowane. To nie pasuje nie tylko żelazka, ale również metod chemicznych;
 • Przy ciągłym procesie spłaszczania cieplnej wymagane jest stosowanie specjalnych kosmetyków termoukladok do pielęgnacji włosów i przywracania stanu;
 • Po głowicy prostowania chemicznego Mosley pralki powinien być suchy w sposób naturalny, bez korzystania z suszarki do włosów;
 • Do zamków nie przegrzewać i nie zelektryfikowanych, konieczne jest przed użyciem prasowanie stosowane do nich sprzęt ochronny w postaci galaretki, sprayu, i innych rzeczy;
 • Przy stałym chemicznego prostowania lub metody termicznej nie jest zalecany do malowania włosów;
 • Nie można używać prostownika na mokre włosy. Wyjątkiem jest dozwolony tylko dla lokówki, który jest przeznaczony do jednoczesnego suszenia i prostowania;
 • Nie zaleca się żelazo ogrzewa się ponad 120 °, utrzymanie go w jednym miejscu długich pasm.

Termiczne metody rektyfikacji nie powinien być zbyt częste stosowanie, to najlepiej, aby być ograniczone do jednego lub dwóch zabiegów tygodniowo, gdyż w przeciwnym razie włosy stają się suche, bardzo kruche, końcówki będą się suszy. Jeżeli nie jesteś pewien, że będzie w stanie dokonać prostowania domu, to najlepiej zwrócić się do pana, który będzie wybrać najbardziej odpowiedni dla konkretnej metody typu włosów, zalecenia dotyczące korzystania z żelazka, powiedzieć dokładnie, jak przeprowadzić procedury naprawczej.

load...