Jak wyprostować włosy bez prasowania: wybierz metodę prostowania włosów

Walka z naturą – nie jest łatwe i często niewdzięczna. Och dobrze Pomyślała o wszystkim, i to jest praktycznie niemożliwe, aby przechytrzyć. W tym dniu przekonał dziewczynę z kręcone i falowane włosy, że wszystkie wyobrażalne i niewyobrażalne sposoby starają się wyprostować, a przynajmniej oswoić ich Restive włosy. Większość opowiada się za stosowaniem do prasowania, ale dostrzegając pogorszenie kondycji włosów regularnie „prasowania”, w końcu zaczynają się zastanawiać, jak wyprostować włosy bez prasowania, zachowując ich piękno i zdrowie. Jaki salon i zabiegi domu, aby pomóc wygładzić kędzierzawe i kręcone włosy?

load...

Zawartość:

Prostowania włosów bez prasowania w domu iw salon

Prostowania włosów żelaza jest bez wątpienia najbardziej skutecznym sposobem, aby włosy prosto w domu i po prostu przekształcił się nie do poznania. Gładkie, lśniące włosy mogą drastycznie zmienić swój wizerunek, a nawet stracić kilka lat z rachunkami! Jednak prostowania włosów żelaza ma istotne wady.

 • Po pierwsze (i naczelny), że bezpośredni kontakt jest bardzo podatny powierzchni włosów i wysokiej temperatury gorącej płytki prostujące. Częste używanie prasowania nieuchronnie niszczą włosy tracą połysk i sprężystość życia.
 • W pełni wyprostować wszystkie żelaza włosów, trzeba mieć w rezerwie wystarczającą ilość czasu, ale każdy z nich musi być starannie blokada „wyprasowane”.

Czy jest to możliwe do zrobienia bez prasowania? Czy istnieją sposoby i metody? Takie trochę drogi, ale są tam, i będziemy wprowadzać do nich.

load...

Prostowanie suszarka do włosów

Efekty cieplne tu jednak na gorącej powierzchni elementu grzejnego nie jest w kontakcie z włosami, a efekt osiąga się wyłącznie za pomocą gorącego powietrza. Szybko wyprostować suszarka do włosów, wystarczy tylko pewną wiedzę i dostępność specjalnego grzebienia, szczotki lub grzebienia. Wady tej metody, to bym zareagował kruchość wyniku – trochę więcej wilgoci w powietrzu, i znowu zakudryavitsya fryzurę. Aby wyprostować suszarka do włosów, zwilżyć je sobie z natryskiem, należy podzielić na oddzielne pasma i każdego aspektu szczotką od góry do dołu, od korzeni do końcówek, duży pędzel okrągły z włosia lub grzebienia często podczas dmuchania go w tym samym kierunku co suszarką do włosów. Gładkie włosy to proszę o wiele dłużej, jeśli prostowane włosy posypane lakieru lub żelu, aby traktować je do układania. Nie przeszkadzają, a spray do połysku.

Wygładzanie kosmetyki

Niemal każda szanująca się marka produkuje linię wygładzania włosów: kremy, spraye, balsamy, żele, serum. Robią dobrą robotę z kręcone włosy, ale z ich pomocą wyprostować ciasne loki mało prawdopodobne. Nieźle jak na swoim koncie:

 • Żel do wygładzania kręcone włosy Proste Works, serum wygładzające Super Skinny surowicy i wygładzający balsam Super Skinny Relaksujący balsam dla kręcone włosy Paul Mitchell;
 • Płyn do wygładzania Oleo-Relax Kerastase;
 • Odżywczy krem ​​Hair Mix Supreme Smooth serum do wygładzania włosów suchych kontrolować gładkość włosów Intensive Liss Control + Tecni.Art, wygładzający krem ​​Texture Expert Smooth Ultime do sierści na L’Oreal Professionnel;
 • Mus Extra Strong Hold do prostowania kręcone włosy Control Freak Serum Extra Proste i Control Freak Serum do prostowania niesforne włosy Tigi
 • Chude Luxury olej pielęgnacja włosów Oil Non Oil do prostowania włosów zielonego światła;
 • Wygładzający balsam Bamboo Smooth Frizz korekcji Styling Lotion z wyciągiem z bambusa i mgły aerozolu o działaniu wygładzającym Bamboo Smooth Kendi Dry Oil Mist suchej słodycze oleju i wyciąg z bambusa Alterna.

Wyróżnij ktoś lekarstwem jest prawie niemożliwe, dlatego, aby wybrać kosmetyki wygładzające „sam” musiałby prób i błędów. Generalnie, w celu uzyskania optymalnych rezultatów należy skorzystać z wielu narzędzi.

Keratyna prostowania włosów

Wiele salonów oferuje obecnie bardzo ciekawą usługę – Prostowanie keratinosoderzhaschimi środków. Czy chcesz, aby osiągnąć długoterminowy wpływ na procedury rektyfikacji? Następnie decyduje o keratyny lub, jak to nazywa, brazylijski prostowaniai włosy, oprócz tego, co zyska pożądany „harmonii”, będzie zdrowe i lśniące! W domu, te manipulacje zrobić sobie problem, oczywiście, tylko wtedy, gdy – nie kapitan salonie kosmetycznym. We wszystkich innych przypadkach, polecam odwiedzić specjalistę, który równomiernie, dokładnie, a co najważniejsze – z indywidualnymi elementami wystąpi prostowanie Procedura keratyny. Koszt procedury waha się w zależności od długości włosów i „gwiazda” wnętrza, od pięciu do siedemnastu tysięcy. Drogie, to prawda, ale kilka miesięcy nie będzie pamiętał niesforne loki, fajne, prawda?

Prostowania włosów chemikalia

Istnieją specjalne narzędzia, z którymi wyprostować w kabinie, albo w żargonie, będzie wygładzają włosy. W ramach tych środków – wodorotlenek sodu (dla bardzo kręcone nici), tioglikolanu amonu (włosy, które po prostu skręcony). Oddzielna prostowania włosów w procesie chemicznym domu, który jest czasem nazywany Perm, „wręcz przeciwnie”, jest niewykonalne. Zobacz, jak ta procedura odbywa się w kabinie:

 • Mistrz testuje kosmyk jej zdolności poddać ataku chemicznego;
 • Zastosowane do głowy specjalnym kremem ochronnym;
 • Powodując chemicznych na włosy;
 • Praniach ciepłej wody;
 • Oferty

 • Na włosy środka neutralizującego;
 • Obsługuje specjalną odżywkę do włosów.

Czas trwania całej procedury przez około pięć godzin. Wybór środków chemicznych do prostowania włosów, a optymalny czas ekspozycji dla uzyskania maksymalnej wydajności, zależy od konstrukcji i stanu włosów. Należy wziąć pod uwagę wszystkie niuanse, minimalizując negatywny wpływ chemikaliów może jedynie kwalifikacje do dokonania tej czynności tej procedury, jak widać, jest to możliwe tylko w kabinie, gdzie znajdują się profesjonaliści i wszystkie niezbędne urządzenia. Koszt chemicznego dostosowania do włosów – od tysiąca do kilkudziesięciu tysięcy rubli, i to jest zrozumiałe (!) – Czas trwania postępowania, złożoność jego realizacji, indywidualne skład chemikaliów sprawiają, że bardzo drogie.

Zaletą tej metody prostowania włosów jest to, że struktura włosów zmienia się na zawsze, choć wielu nie nazywają to zaletą, ponieważ samice natura jest zmienna, a chcesz wyglądać za każdym razem nową drogę. Tak więc – ja, w każdym czasie, być inna, jeśli twój ukochany będzie mógł rozmawiać z tobą częściej, „I tak piękne, że nigdy nie widziałem!”

Do treści

Filmy z najprostszy sposób, aby wyprostować

load...