Jak wyobrazić sobie dziewczynę?

Zawartość:

Narodziny dzieci zawsze były związane z wielką radością. W ogóle, to nie jest tak ważne, kto będzie urodzony w rodzinie: chłopiec czy dziewczynka. Ale czasami chcę zaplanować płeć dziecka, aby wiedzieć na pewno, kto będzie uzupełniała rodziny wkrótce.

load...

Dlatego mamusie i tatusiowie uciekają się do różnych metod planowania dziecka. Tradycyjnie, wszystkie te metody można podzielić na zaledwie dwie grupy: naukowe i nienaukowe.

Warto zastanowić się obie kategorie, tak, że każdy może nauczyć się czegoś użytecznego dla siebie i konieczne. Tak, sprawdź wskazówki – jak począć dziewczynkę.
Powrót do spisu treści

Metody medyczne poczęciu dziewczynę

Nie ma wątpliwości, że ta grupa należy do kategorii naukowej. Najpierw zrozumieć, w jaki sposób wyobrazić sobie metod dziewczyna, które są oparte na podejściu naukowym. Bierze się tu pod uwagę tylko fizjologiczne aspekty tego zagadnienia, jak poczęcia dziecka.

Jest tylko jeden sposób można zidentyfikować dzisiaj, co daje praktycznie sto procent gwarancji, że dziecko będzie płci żeńskiej. To zapłodnienie in vitro.  W tym przypadku, tak zwany pre-implantacja diagnostyka genetyczna. Jest znana płeć podłodze zanim zostanie przeniesione do macicy kobiety.

load...

Zapłodnienie in vitro można przeprowadzić procedurę jak rozdzielenie X i Y chromosomów. Wiadomo, że chromosom X ustala, że ​​płód jest kobietą. Na tej manipulacji trwa nasienia ojca, który jest umieszczony w specjalnej maszynie (wirówki), gdzie znajduje się rozdzielenie chromosomów potrzebne.

Jednakże, taka procedura jest zapłodnienie in vitro odbywa się wyłącznie na świadectwa. Dlatego też, jeśli kobieta jest w stanie wyobrazić sobie dziecko bez tej interwencji, to, niestety, musiał pożegnać się z absolutną gwarancję, że dziecko urodzi się z żądanym seksu.

Nie definiują, ale znać płeć dziecka na bardzo wczesnym etapie, można zastosować procedurę, która jest wywoływana inwazyjna diagnostyka. Dzięki niej, w siódmym tygodniu ciąży, można dowiedzieć się o płci płodu. Odbywa się to za pomocą specjalnej analizy krwi, która przesądziła wolnego DNA płodu. Dokładność tej próbie wynosi w przybliżeniu 98%.

Ale nie martw się, ponieważ istnieją inne opcje sprawdzone wyobrazić sobie dziewczynę. Mimo, że nie zapewniają absolutnej gwarancji, ale lepsze to niż nic. I to nie tylko puste słowa, ponieważ są one oparte na faktach związanych z fizjologii człowieka.


Powrót do spisu treści

Metody oparte na fizjologii człowieka

Do tej grupy można również przypisać do nauki, ponieważ wszystkie z proponowanych metod w nim są oparte na ludzkiej fizjologii.

Tak, trzeba mieć przynajmniej minimalną wiedzę o tym, co nasienia mężczyzny. Jak wspomniano wcześniej, składa się z X i Y chromosomów, gdzie X jest odpowiedzialny za żeńskiej płci dziecka, a Y z kolei daje zarodek należącej do płci męskiej. W tym przypadku, każdy gatunek ma swoje plemniki charakterystyczne cechy.

Na przykład, nasienie z chromosomu Y są płynu i szybki z punktu wnikania do komórki jajowej. Jednakże, okres „życia” dość niska. Plemniki umierają szybko w tej grupie, specjalnie dla nich zgubnych środowisku zasadowym. Ale dla plemników z chromosomem płci żeńskiej jest to, czego potrzebujesz.

Plemniki z chromosomem X mają mniejszą mobilność niż ich odpowiedniki. Mają one jednak jedną zaletę: są one przez dłuższy czas może żyć w organizmie kobiety. To właśnie na te fakty fizjologiczne oparte są dalsze sposoby jak wyobrazić sobie dziewczynę.

Jedną z takich opcji poczęciu dziewczynki jest związany z terminem owulacji, a dokładniej z jego początku. Kilka dni przed przybyciem jajeczkowanie występuje stosunek seksualny. W tym przypadku, sam jajko, bez których w rzeczywistości koncepcja jest niemożliwe, nie jest jeszcze dojrzały. W ten sposób plemniki z męskiego chromosomu tak szybko giną. Tymczasem z egzemplarzach żeńskich chromosomów będzie czekać na dojrzewanie komórki jajowej, a następnie ją zapłodnić.

Stosunek płciowy powinien mieć miejsce na trzy dni przed owulacją. Oblicz owulacja nie jest takie trudne. W tym celu dopasowania do pomiaru podstawowej temperatury ciała, specjalny test owulacji, a sposób kalendarza. Oto sposób, w jaki sobie wyobrazić dziewczynę owulacji.


Powrót do spisu treści

Niektóre intymne szczegóły

Istnieje kilka cech w akcie seksualnym, które mogą zwiększyć szanse na uzyskanie ciąży dziewczyna. Uważa się, że orgazm podczas seksu pomaga zapewnić, że płeć dziecka jest najprawdopodobniej mężczyzna. Chodzi o to, że po orgazm kobiety, środa w jej pochwie staje się po prostu to, co jest potrzebne, aby począć chłopca. Ponadto, skurcze mięśni podczas orgazmu mają zdolność do pchania szybszy plemników do macicy, i to właśnie będzie najbardziej „męskie” przedmioty. Jak wspomniano powyżej, poruszają się bardzo szybko prędkość jest znacznie wyższa niż w przypadku kobiet. Więc jeśli chcesz począć dziecko jest porzucić taką przyjemność, orgazm.

Ponadto penetracja penisa mężczyzny podczas stosunku wyobrazić dziewczynę nie powinno być zbyt głębokie, jeśli jest to pożądane. Nadaje seks bez pośpiechu, bez głębokiej penetracji, bo im głębiej będą penisa do pochwy, tym łatwiej chromosom Y, aby osiągnąć swój cel, czyli jajko. A ze względu na swoją korzyść prędkości może nastąpić poczęcie chłopca.

Kolejny szczegół aktu seksualnego: przed poczęciem dziewcząt lepszego czasu, aby powstrzymać się od współżycia seksualnego. Wynika to z faktu, że łączne nasienie znacznie więcej plemników, które zawierają żeńskie chromosomy.


Powrót do spisu treści

Nienaukowe metody w jaki sposób i kiedy należy wyobrazić sobie dziewczynę

Wreszcie nadszedł czas, aby mówić o kilka sposobów non-naukowych. Pierwszy z nich – to chiński stół lub kalendarz. Są umieszczone wskaźniki, takie jak wiek matki i miesiąca poczęcia dziecka. Sprawdziłem dane w kalendarzu z Twojego kobieta może przejąć płeć swojego dziecka. Ważne jest, aby pamiętać o jednej szczegółowo obliczyć wszystko poprawnie i szybko. W Chinach, wiek danej osoby nie jest liczony od momentu, gdy wyszedł z łona (czyli nie na kalendarz cywilnego), a od tamtej pory pojawił się w postaci owoców.

Będą potrzebne w konkretnym przypadku do przenoszenia Dlatego istniejąca wiek powinien być dodawane miesięcy. Pozwoli to uzyskać najbardziej dokładne i prawdziwe wyniki według chińskiego kalendarza poczęcia. Nawiasem mówiąc, taki kalendarz jest bardzo popularny wśród kobiet. W pewnym sensie kalendarz mówi, kiedy do poczęcia.

Następny to bardzo popularna metoda, w jaki sposób wyobrazić sobie dziewczyna – specjalną dietę. Nawiasem mówiąc, będzie musiał spełniać zarówno mężczyzn jak i kobiet. Uważa się, że w celu wyobrazić dziewczynę, trzeba wybrać dietę, która zawiera jak magnez i wapń puszki. Szczególnie wpływa na skład męskiego nasienia. Dieta powinna zawierać następujące elementy: gotowane mięso (chude), krewetki, małże, kalmary i inne owoce morza, jogurt, mleko, Rjażenka, jogurt, jajka, mandarynki, jabłka, gruszki, truskawki, winogrona, pomarańcze, papryka, ogórki, marchew, bakłażan, ser, makaron, ryż, orzeszki ziemne, migdały, rodzynki i. Aktywne karmienie produkty te powinny rozpocząć się nie później niż na jeden miesiąc przed domniemanym poczęcia. Jak już wspomniano, taka moc musi stosować się do obojga rodziców.

Oto podstawowe metody, jak wyobrazić sobie dziewczynę. Są one dość różne. Niektóre z nich bardziej racjonalne i uzasadnione, niektóre mniej.

Na zakończenie trzeba dodać prosty, ale bardzo mądry pomysł. Poczęciu żądaną płeć dziecka powinna rozpocząć się w umysłach rodziców. Oczywiście, dobrze jest wiedzieć, kiedy zajść w ciążę. Ale sami ludzie mają jak obrazowo jak to możliwe, a dokładniej reprezentuje fakt, że w końcu urodził córkę. Nastawienie psychiczne i wiara w swoje siły i zdolności, zaangażowania do realizacji marzeń – ważnych elementów, bez których nie jest prawdopodobne, że coś wyjdzie. Więc trzeba dostroić w pozytywny sposób i dążyć do ich pragnień. A co najważniejsze, należy zrozumieć, że największą radość – gdy dziecko jest zdrowe i szczęśliwe. I wiele z nich jest seks – zadecyduje o losach … lub jego rodziców!

load...