Jak wyjść z diety? utraty wagi wskazówki

Wkrótce lato – czas, gdy gruby sweter zostaną usunięte do najdalszych półki i lekkie topy i koszulki zajmie swoje miejsce w szafie. Wielu zdecyduje się przejść na dietę, aby pozbyć się nagromadzonych podczas zimy Zhirkov. Ale każdy wie, jak wyjść z diety, waga nie jest zwracana? Według statystyk, około 90% ludzi siedzi na dietę i schudnąć skutecznie, po 1-2 miesiącach zyskuje go z powrotem. Spróbuj dowiedzieć się, jak korzystać z prostych wskazówek, aby zachować wynik przez długi czas.

load...

Dlaczego z powrotem na wadze?

To pytanie męki i większość dietetyków schudła. Fakt, że ciało podczas prac diety w trybie ekonomicznym, czyli zmniejsza maksymalne zużycie energii i obniża poziom podstawowej przemiany materii. Widać to z pogorszenia, osłabienie i zmęczenie, które często jest lojalny towarzysz dieta.

Gdy dieta kończy, organizm przez pewien czas nadal oszczędzać. I wszystkich „ekstra”, które jesz, wydaje się obficie. Inteligentny organizm zaczyna obsady na „czarnym dniem” i kładzie cały nadmiar w tłuszcz. Okazuje się, że często powtarzane bardziej dieta i im dłużej to trwa, tym bardziej trwałe organizm zapasów. Powstaje pytanie, jak przejść od rygorystycznych diet staje się coraz bardziej pilna.

Pierwsza zasada: nie relaks!

Ostatni dzień diety i ulubione dżinsy łatwo przymocowana. Radość … Chcę latać i tam. Jest coś, co zostało zakazane przez cały czas wyszczuplającym. I myślisz, że to otmuchalis dziś i jutro nalopayus do pełna! Zatrzymaj się i odrzucić te myśli z jego słodkim głowy. Fakt, że dieta jest ponad, nie oznacza, że ​​można jeść wszystko, co jest w lodówce. Zaledwie kilka dni trzeba będzie ograniczyć się, o ile oczywiście masz zamiar zapisać wynik.

load...

Druga zasada: pozostawić dieta powinna być stopniowo

Jeśli dieta dobiegła końca, następne kilka dni powinny być stopniowo i płynnie zwiększać kaloryczności i ilości pokarmu. To nie znaczy, że jest konieczne, aby zwiększyć kaloryczność powodu czekolady i innych zakazanych pokarmów! Ważne jest, aby wiedzieć, które z diety diety prawidłowo.

Jest to najlepiej zostawić znajome pokarmy, które spożywane podczas diety, zwiększając ich liczbę. Jakbyś siedział na mono-diecie i już nie widać żadnych produktów, które zastępują je inne, podobne właściwości i składu. Ale nie wszystkie naraz, ale stopniowo. Wprowadzenie nowych rodzajów produktów rekomendowanych przez 1-2 dziennie, ale nie więcej.

Należy zacząć od żywności, które są bogate w witaminy i pierwiastki śladowe. Wynika to głównie z zieleni, wiele owoców i warzyw, chude mięso, produkty mleczne o małej procentowej zawartości tłuszczu. Ale różne makarony, mąka, wędzone i słodkie najlepiej pozostawić na później. Czas wyjścia z diety może wynosić od 2 do 10 dni. To zależy od tego, jak ciężko było dieta.

Trzecia zasada: optymistyczne!

Masz ciężko pracował i osiągnął wynik. Wiesz, że można iść tą ścieżką i wykonać zadanie. Więc warto zacząć wątpić w swoje umiejętności pod koniec diety? Zdecydowanie – nie! będzie sukces, a chude ciało pozostanie z wami przez długi czas. Najważniejsze, aby pamiętać, że jest to konieczne, aby utrzymać wynik z pomocą ćwiczeń i właściwej diety.

Czwarta zasada liquid

Koledzy na wyjściu z diety będzie naturalne soki, napoje owocowe, napoje owocowe i inne płyny. Po pierwsze, jest to skarbnica witamin i minerałów. Po drugie, soki wypełnić żołądek, tworząc szybki efekt nasycenia. Jak to jest w przypadku zwykłej wody, które również muszą przetwarzać wyjście z diety. Również prawdziwi przyjaciele powinni być niskotłuszczowe zupy i wszelkiego rodzaju zup.

Piąta zasada: nie przejadać

Słuchaj swojego ciała. Oczywiście, chcę jeść więcej, bo masz tyle czasu ograniczają się. Należy jednak pamiętać, że podczas diety żołądek spadła i nie jest już w stanie pomieścić do poprzednich tomach żywności. Przejadanie się, rozciągnąć go ponownie, co prowadzi do częstego głodu, a tym samym do zwiększenia masy ciała. Aby słuchać sygnałów ciała, siedzieć przy stole bez książki, gazety, bez interesujący na transmisji telewizyjnej. Nie jeść przy komputerze. Wszystko to odrywa cię od sposobu jedzenia i można przegapić ważny sygnał o nasyceniu.

Oto pięć prostych zasad. A teraz wiesz jak wyjść z diety. Zgodzić się na ich wdrożenie nie jest trudne, a warto. Po przejechaniu hard way dietę i osiągnąć doskonałe wyniki, więc dlaczego nie spędzić tydzień na to, aby zapisać wynik na całe życie? Powodzenia w smukłym ciele!

load...