Jak wyjść z depresji po rozstaniu i rozpocząć nowe życie

Zawartość:

Praktycznie każdy dorosły przynajmniej raz w życiu miał do siebie, aby poczuć gorycz rozstania z ukochaną osobą; ale wszyscy przeżywają trudny okres takie zupełnie różne an_1. Niektóre dosłownie od pierwszych dni zanurzony w szybkim cyklu życia, a zatem łatwo wypchnięte z ideą nastąpił rozdział. Ale im bardziej wrażliwe z natury ludzie są często bardzo silne i długo martwić o związkach miłosnych Gap, a ostatecznie może nawet zanurzyć się w stanie depresji. Taki smutny wynik doprowadziła wiele kobiet do poszukiwania różnych sposobów, jak wydostać się z depresji po rozstaniu, ale najpierw trzeba zrozumieć przyczyny ich choroby stanie psychicznie.

load...

Dlatego dla wielu rozstania przynosi tak wiele cierpienia, ponieważ pozornie logiczny wniosek przestarzałe stosunki powinny, wręcz przeciwnie, tylko aby pobudzić wzrost i odnowę? Faktem jest, że większość ludzi nie cierpi tak bardzo od swoich uczuć do pewnej osoby, ale od upadku wszystkich nadziei i planów związanych z dalszym rozwojem stosunków. Dla kobiet to dotyczy w znacznie większym stopniu, ponieważ większość z nich, który naprawdę musi przyznać, jak ciągle sobie wyobrazić, w jaki sposób będą one poślubić mężczyznę, którego kochała, będą współpracować w celu podniesienia i kształcić dzieci i jak mówią w bajkach, „die w jednym dzień „. Takie myśli często i spowodować przerwę w stosunkach po wystąpieniu stanu depresyjnego.

Główne objawy depresji

Zanim zajmiemy się pozbycie się depresji, trzeba ustalić, czy masz to, czy stan chorobowy jest normalna ludzka reakcja na stres. Jeżeli Państwa cierpienia, w ogóle, nie kolidują ze sobą żyć i nie mają praktycznie żadnego wpływu na zwykłej codziennej drodze, najprawdopodobniej, nie ma depresję, nie, i po prostu trzeba poczekać, aż opadnie kurz z negatywnymi emocjami zerwania stosunków. Jeśli ciągle czuję się bardzo przygnębiony, nie jest już zainteresowany ulubionym hobby, nie zwracając należytej uwagi na opiekę nad ich wyglądem, ponieważ po prostu nie obchodzi, jak wyglądasz, praktycznie przestał jeść lub przeciwnie, zaczął gorączkowo, by zmieść wszystko, co jest w lodówka, poważnie uwierzyć, że nigdy nie będzie w stanie kochać i być szczęśliwym, i obserwować innych istotnych zmian w ich zachowaniu, a co ważniejsze, w programie Outlook, można twierdzić z pewnością, że Stolk Ulis z takiego nieprzyjemnego zjawiska, jak depresja.

load...

Jednym z najbardziej skutecznych sposobów na pozbycie się różnych problemów psychologicznych jest wizyta wykwalifikowanego psychologa; ale istnieją również metody „Home”, które pomogły setki tysięcy ludzi, by pożegnać się z depresji po zerwaniu z ukochaną osobą.

Drogi wyjścia z depresji

Zobaczmy więc, jak można pomóc sobie sama.

Komunikacja z przyjaciółmi i bliskimi

Pierwszą reakcją wielu ludzi do bolesnego rozstania jest chęć przejścia na emeryturę i zatrzymajcie się w samotności cierpienia. Oczywiście, na początku, niektóre prywatność jest nawet konieczne, ale już po tygodniu lub nawet kilka dni kompletnej izolacji od społeczeństwa zaczyna wywierać presję na osoby, tylko prowokuje pojawienie się negatywnych myśli, choć z reguły nie są świadomi.

Według różnych badań psychologów, po zerwaniu stosunków Miłość w większości przypadków skutecznie radzić sobie z problemem depresji ułatwia komunikację poufnych z bliskich krewnych i przyjaciół, a także ich moralnego i psychologicznego wsparcia, tak aby w żadnym wypadku nie powinny pozbawiać się zwykle spacery z przyjaciółmi lub tradycyjne obiady niedzielne w rodzinie.

Jednak ważne jest również, aby wybrać właściwych ludzi dla ich rehabilitacji, unikając komunikację z tymi, którzy nie mają wstręt do napawać, dokonać żadnych roszczeń lub dowodu negatywnego w jakikolwiek inny sposób. Z reguły takie osoby znajdują się wśród tzw psevdodruzey lub „kiwając” przyjaciół, ale rodzina jest prawie zawsze gotowi do udzielenia wsparcia po zerwaniu romantycznych związkach.

Uporządkowanie ich wygląd

Aby łatwiej poradzić sobie z stresujące wydarzenie, jak separacji, ważne jest, aby przeznaczyć wystarczającą ilość czasu, aby dbać o swój wygląd, a w każdym razie, nie leń się robić to regularnie. Wiele kobiet po złamaniu romans tracić motywację do utrzymania ich kwitnienie wygląd, ale takie lekceważenie dla siebie czasie, aby prowokować jeszcze bardziej zwiększoną depresję, więc trzeba dosłownie zmusić się do zrobienia różnych procedur, aby zawsze wyglądać na wysokości.

Dobrym motywacyjny wyzwalania może być wizyta w SPA-salon, gdzie można, oprócz jazdy bezpośrednio z zewnątrz, aby cieszyć się atmosferą spokoju. Należy również wznowić regularne opieki domowej dla siebie i spróbować każdy dzień, aby wybrać stylowy i piękne sukienki, że najlepszym sposobem podkreślają zalety Twojej figury. Wszystko to na poziomie podświadomości dotyka kobiety jako silny lek przeciwdepresyjny. I początkowo może nie zauważyć żadnych zmian w stanie psychicznym; ale tylko kilka tygodni, poczujesz się znacznie lepiej, a to może być i zazwyczaj pozbyć się ciężkich myśli o tym, co się stało przerwę.

Poprawa lub radykalna zmiana stylu życia

Separacja może także siać spustoszenie w życiu codziennym, zakłócając normalnego trybu pracy, snu, odpoczynku, spożycie żywności i aktywności fizycznej. Aby pozbyć się depresji, ważne jest, aby dać życie wróciło do normy, co jest konieczne, aby pamiętać, że masz siłę woli, i zmusić do powrotu wszystko do normy. Jeśli jesteś przyzwyczajony do pewnego rytmu pracy, czasu snu, dieta i ćwiczenia, a następnie ostrym odrzuceniem takiego sposobu życia lub znacząca zmiana może być jeszcze bardziej do kierowania w stanie depresji, a nawet powodować wiele problemów zdrowotnych.

Zmusił się do powrotu starego rytmu życia, konfigurowania ciało, aby uzdrawiać i stopniowo pozbywając się wielu przygnębiających myśli. Jeśli wcześniej sposobem na życie jest słaba, a po zerwaniu jest jednym z najbardziej udanych okresów w celu zacząć jeść więcej poprawnie, aby wprowadzić do codziennej rutyny sportowych oraz wykonywać żadnych innych istotnych zmian. Takie innowacje będzie akceptować swoje ciało jako sygnał dla „reset” wszystkich systemów, w tym neuropsychologiczne warunkiem, że mogą szybko zwalnia cię z depresji.

Skuteczna reszta

Jakość i terminowe reszta jest integralną częścią harmonijnego istnienia każdego człowieka, a w doświadczeniu oddzielenia jej znaczenie wzrasta stukrotnie. Wiele kobiet próbują wypełnić pustkę w moim sercu i myśli od negatywnych myśli z pomocą ciężkiej pracy, ale aby to zrobić w każdym razie nie warto. Zapomnieć o depresji po zerwaniu stosunków miłosnych, to często wystarczy, aby dać sobie kilka tygodni, a nie tylko fizjologiczne, ale także psychologiczne, „wakacje”:

  1. Reszta fizjologiczny

    Aby zapewnić jakość reszta ich ciała może wziąć urlop i pojechać nad morze, w góry lub odwiedzić jakiś kraj, który od dawna interesuje was, ale można po prostu zorganizować regularne wypady na wieś. Jedyną ważną stan spoczynku fizjologicznego, który pozwala pozbyć się depresji, jest stałą aktywność i obowiązkowa obecność sportu, a przynajmniej najbardziej minimalne ćwiczenia. Takie działania pomogą Ci pozbyć się złych myśli, leżąc na plaży prosta, wręcz przeciwnie, jeszcze bardziej prowokuje cierpienia z doświadczenia separacji.

  2. Psychologiczny wakacje

    Oprócz fizjologicznym aspektem jest również bardzo ważny psychologiczny aspekt wypoczynku, który skutecznie może „wyładować” mózg i pozbyć się natrętnych myśli o separacji. Dla celów tego święta należy próbować przez jakiś czas (od kilku tygodni do kilku miesięcy, w zależności od szybkości adaptacji człowieka), aby uniknąć sytuacji stresowych, lub przynajmniej ograniczyć ich liczbę do minimum, nie angażują się w jakichkolwiek konfliktów, nie angażować się w zaciętej spory, podjazdy, w czasach, wszystkie siły, aby nie krytykować nikogo, a możliwe, krytycyzm, aby spróbować po prostu włączyć głuchy.

Jest również bardzo ważne, aby nie podejmować żadnych ważnych decyzji, które mogą znacząco wpłynąć na twoje życie (na przykład zmiana pracy, przeprowadzka do innego miasta, etc.), ponieważ w takim niestabilnym stanem emocjonalnym można hartować, aby co chcesz później bardzo przykro. Każdy dzień jest wart aby w swoim życiu są małe i często zupełnie nielogiczne czy absurdalne radość z dzieciństwa, bo ty tylko pozytywne emocje.

Na przykład, możliwe jest Affliction ogromnych baniek mydlanych, wziąć kawałek kredy i narysować na chodniku lub zrobić cokolwiek innego, który jest skojarzony z dzieciństwa, masz beztroski, zabawy i radości. Można również z powodzeniem podnieść towarzystwie przyjaciół i grać w swoje ulubione gry. Takie pozornie całkowicie bezużyteczne działania pozwalają wielu ludziom szybko i łatwo poradzić sobie z różnymi rodzajami depresji, włączając te, które pojawiają się po zerwaniu z ukochaną osobą.

Jeśli próbowałeś wszystkie metody opisane powyżej, ale nie byli w stanie poradzić sobie z depresją, dobrze jest zasięgnąć porady doświadczonego psychologa, aby pomóc poradzić sobie z negatywnymi emocjami przerastają was i dać życie wraca do normy. Wiele osób odwiedza takiego specjalisty, niestety, jest postrzegane jako coś wstydliwego i całkowicie nie do przyjęcia, ale w rzeczywistości wstyd nie ma nic, bo według statystyk, prawie wszyscy, w czasie, aby szukać pomocy u psychologa, szybko przechodzi ze stanu depresji, a nawet zmiany Twoje myślenie w sposób, który nie byłby w tej sytuacji.

load...