Jak wygrać na loterii? Lub oswojone ptaki Luck

Być może nie ma na świecie człowieka, który nie przyszłoby do głowy, aby wygrać nagrodę. Wszyscy od czasu do czasu, aby przedstawić się szczęśliwymi posiadaczami miliona puli. Jednak nie każdy jest w pośpiechu, aby kupić kupon. Śnić, marzyć, i uspokoił.

load...

Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego mężczyzna, marzy o czymś, nie starają się osiągnąć swoje marzenia? I pytanie, jak wygrać na loterii, i pozostaje bez odpowiedzi?

Wielu po prostu nie wierzę w siebie i wierzą, że ich szanse są minimalne wśród samo, które chcą uczestniczyć w losowaniu. I dlaczego wydawać pieniądze na loterii nie ma sensu. I rzeczywiście, jeśli spojrzeć na statystyki – prawdopodobieństwo wygranej jest bardzo mała. Ale ludzie grają! A co najważniejsze – wygrać!

Nie trzeba długo myśleć – czy to możliwe, aby wygrać na loterii? Lepiej jest spróbować. Start małe – kupić bilet loterii. Automatycznie stajesz się członkiem gry, w której, niestety, jest więcej przegranych niż zwycięzców.

Główną rzeczą, którą musisz mieć fatalistów i wierzą, że tylko jedna pani tylko „szczęście” siłę, aby pomóc Ci wygrać. Po tym wszystkim, los podstępna. Ktoś się uśmiecha, nawet jeśli nie czekać, a ktoś doznaje porażki, będąc w pełni przekonany, w odwrotnym przebiegu wydarzeń. Po prostu trzeba jej pomóc, aby pchnąć jej wygląd w swoim kierunku. A tu kilka wskazówek, które pomogą.

load...

Wierzyć w magię liczb

Koncepcja numerologii jest znany wszystkim. A wszyscy wiemy, że każda osoba ma swoje specjalne numery, które są w stanie przynieść mu szczęście. Tak, w grze magiczne numery naprawdę działa. Trzeba tylko obliczyć swój numer.

Przede wszystkim powodzenia przyciąga liczbę urodzenia. Na przykład, urodziłeś się 20 marca 1982. Oznacza to, że numer 20, 3 (marzec, trzeci miesiąc w roku) i ponownie 20 (1 + 9 + 8 + 2 = 20).

Można korzystać z numerów, które odpowiadają inicjałów imienia i nazwiska. Poniżej można zobaczyć znak z odpowiednich liter i cyfr.

A1 A5 Z9 M13 P17 F21 SH25 YA29
B2 E6 E10 C18 H14 X22 SCH26
B3 O7 O15 K11 T19 TS23 E27
G4 A12 P16 W8 U20 CH24 YU28

Jeśli jesteś zdecydowany, aby wygrać, nie należą do tego procesu lekko. Wszystkie dane, można spotkać w czasie przygotowania, mają wielkie znaczenie. Należy zwrócić uwagę na dzień, w którym można kupić bilet: dzień, miesiąc, rok. Niektórzy doświadczeni ludzie radzą, aby umieścić go na numer, w którym bilet został zakupiony. A jeśli kupił go 1 maja 2017, a następnie swoje numery mogą być również 1, 5 i 5. A jeśli wziąć pod uwagę dzień tygodnia, to najlepiej iść za bilet w poniedziałek lub we wtorek rano. Ale w sobotę i niedzielę wieczorem ponad faworyzować pionów.

Zawsze sklepie numery, dostaje się na drodze. Na przykład, liczba maszyn, ważnych dat, ręce na zegarze. Jeśli zauważysz, że ta sama postać jest powtarzany kilka razy dziennie – to numer!

Jednak przekreślone w loterii „ich” numer – nie relaks. Załóżmy, że w tej chwili wszystkie swoje wewnętrzne „ja” jest ustawiony, aby wygrać, wierzę tylko w powodzenia w grze, a także możliwość wygrania wzrośnie o kilka razy.

Klaus Joel Metoda

Czy to możliwe, aby wygrać na loterii w inny sposób, mniej skomplikowany niż liczenie numerów? Eksperci twierdzą, że można.

Jest to książka J. Klaus. Joel, w której opisuje swoje techniki i możliwości wygranej w loterii na wyścigach konnych i innych wydarzeń sportowych. Metoda ta jest bardzo interesująca i dość prosty. Wystarczy tylko, aby podróż do przyszłości, oczywiście, wizualnie.

Wyjść na cichym pokoju swojego mieszkania, wskazane jest, że nikt nie może ingerować. Zająć wygodną pozycję – relaks w wygodnym fotelu lub położyć się na kanapie, zamknij oczy. Teraz wyobraź sobie, co jesz w pociągu. Każda stacja, aby zdać – to jeden dzień. Załóżmy, że Twoja gra jest planowane w ciągu tygodnia, to trzeba wysiąść na siódmej stacji. Po wyjściu z pociągu, znaleźć najbliższy kiosk i kupić tam magazyn, który powinien opublikować bilet wygraną. Przeczytaj uważnie i spróbuj zapamiętać dane, które wygrał. Zapamiętaj mnie? Potem szybko pociągiem powrotu – i do domu. Liczby pisać w notatniku. Oczywiście, nie wszystkie z nich mogą być korzystne, a następnie skręcić na swojej intuicji przy wyborze, które z nich wolisz.

Ta metoda jest dla ludzi, którzy mają dobrą wyobraźnię. Nie jest konieczne, aby traktować go ze sceptycyzmem, ponieważ nasza podświadomość czasami rzuca rzeczy, w które są dość trudne do uwierzenia. Dlatego zaufajcie w nim, a wyniki nie są długo czekać.

Odzież i żywność są ważne, zbyt,

Jak wygrać na loterii, polegając tylko na siebie, bez użycia wyobraźni i magicznych liczb? Tutaj również ma swoje własne techniki i wskazówki.

Idąc za bilet loterii, należy zwrócić uwagę na to, jak są ubrani. W twoich rzeczy nie muszą uczestniczyć w czerwone i żółte odcienie. Nadaje się do wszystkich być czarny lub ciemny kolor. Nawet bielizna spróbuj wybrać ciemniejsze. Klatka, kropki i pasek samo jest wykluczone. Te kolory są zahamowane jedynie szczęścia. Ponadto, nie ubierać się w nowe ubrania i buty – nowe ubrania zostawić na weekend. I minimum biżuterii. Co można sobie pozwolić – to łańcuch srebrny. Najważniejsze to nie złoto.

Dzień przez trzy lub cztery przed loterii wykluczyć ze swojej diety produkty mleczne, buraki, czosnek i inne przyprawy. W tym okresie są lepsze jedzenie mięsa, a także jaja i owoce.

Astrologowie polecam …

Czy to możliwe, aby wygrać na loterii, na podstawie przepowiedni astrologów? I dlaczego nie spróbować! Jednakże fakt, że astrologowie wierzą – szczęście nie wszystkie uśmiechy. Ulubieniec fortune osoby sprawia, że ​​jego horoskop. I to ma być wyjątkowy. Mianowicie, osoba musi być oznaczony przez dwóch planet – Urana i Jowisza. Ale to nie wszystko. Planety powinno sprzyjać mu w tym dniu, że jest to dobry stosunek mieć „pieniądze do domu.”

Nic dziwnego, że nawet w czasach starożytnych była uważana za dobroczynny Jowisz planeta. To właśnie on w horoskopie wskazuje na stabilność finansową oraz metody jego otrzymania. Ale Uran – planeta niespodzianek. Potem zapewnia osoba taka nieoczekiwany sposób na zarabianie pieniędzy jako nagrody w loterii.

Dzięki tej metodzie, trudniejszym niż poprzednie. Po tym wszystkim, aby dowiedzieć się, w jaki sposób planeta znajduje się w pożądanym okresie czasu, trzeba odwołać się do profesjonalnego astrologa. I tylko oni mogą dać szczegółową odpowiedź na jak wygrać na loterii, będąc pod wpływem korzystnych planet.

Materiał zysk – jest także loteria

Metoda ta nie oznacza, nagrody pieniężne. Ale nie chodzi tylko o pieniądze, można znaleźć szczęście! Na przykład, marzą o nowym samochodzie. A teraz wszystko trzeba potrzeba – w celu znalezienia odpowiedniego loterii. Samochody uchuvstvuyut w rysuje się dość często, więc ten problem powinien powstać.

Tak, jest to możliwe, aby wygrać samochód na loterii? I to wszystko zależy od ciebie. Znajdź w konkursie i wziąć w nim udział. Pamiętać o podstawowej zasadzie – co myślisz to co masz! Wypowiedziane głośno nazwa maszyny, jej kolor, materiał tapicerki. W ogóle, wszystko z nim związane.

Sen trochę o tym nowy samochód już jest twoja, to jeść na mieście, zazdrość wszystkich znajomych. Pomaga również z postaciami samochodowych lub wypowiedzi, które już otrzymały prestiżową nagrodę, kręcących się po domu.

Najważniejsze, aby uwierzyć w siebie i co koniecznie wszystko wyjdzie!

Nie dać się ponieść

Jeśli zdecydujesz się spróbować jednego z tych metod jest ważne, aby pamiętać, pod żadnym pozorem, nie dają za bilet loterii ostatnie pieniądze. I nie trzeba się zastanawiać – czy to możliwe, aby zdobyć pieniądze na loterii po operacji? Twoje życie lub życie innej osoby w żadnym wypadku nie powinno zależeć od tego, czy można stracić lub wygrać.

Jeśli los odwrócił się do ciebie, a ty zdobyły pewną sumę pieniędzy – stop. Po Luck dziewczyna kapryśna i nie lubi tych, którzy wykorzystują dla własnych korzyści finansowych. Można łatwo obrażać …

Wszystkie Twoje działania powinny być łatwe i zrelaksowany. Niech to będzie jak nałóg – raz w miesiącu, kupić bilet na loterię. I w końcu, los będzie po twojej stronie!

load...