Jak wyglądać stylowo: wskazówki stylista w wyborze ubrań i makijażu

Każdy chce być mężczyzną piękne, wyjątkowe, nikomu nie są podobne, unikatowe, jest podziwiana przez innych. Ale nie każdy może się różnić od przyjętych standardów w społeczeństwie, ponieważ nie wiem, jak wyglądają stylowo. Większość ludzi nie może stworzyć niepowtarzalny styl, komfortowe wyrażania samego siebie nie trzeba być piękne z natury, wystarczy znać podstawowe cechy stylu budowania własnego wizerunku.

load...

Zawartość:

Wideo z trendów w modzie na sezon

Odzież dla tych, którzy chcą być stylowe

Jest to najbardziej dostępna wersja ekspresji osobowości. Więc kobieta najłatwiej jest widoczny, ustaw modę, jasny, stylowy i ciągle być sobą. Ale to jest bardzo trudne – aby stać się stylowa kobieta, odzież i inne zachowania, które kształtują ludzie potrzebują wytężoną imitację.

load...

Moda – wyrazem pragnienia bycia sobą. Jednakże koncepcja styl nie jest taki sam, jak w koncepcji sposób. Wiele osób wierzy w to. W związku z tym, począwszy od błędu w tworzeniu własnego wizerunku.

Niektórzy błędnie uważają, że wybór modny strój, będzie stylowy. Ale to nie jest takie proste. Lepiej mieć mniej ubrań, ale dobre. To nie jest nawet w ilości dolarów, a nie zdolność kupić sukienkę od słynnego projektanta mody. Najważniejsze jest, aby znaleźć sposób, aby wyglądać stylowo, być tajemnicza kobieta, piękny, stylowy.

Tworzenie własnego stylu, spróbuj podłączyć nowe i modne elementy z istniejącymi. Możliwość równowagę między ogólnymi trendami mody i wyjątkowej osobowości – to sztuka tworzenia własnego wizerunku, jego niepowtarzalny styl.

  • Lifestyle

Podstawową zasadą w tworzeniu specjalny styl – poczucie proporcji, z uwzględnieniem interesów zawodowych, pozycji społecznej, proporcje rysunku, cechy wyglądu, wieku, stylu zachowania, subkultury i innych czynników.

Często zdarzają się sytuacje, w których wiele rzeczy, ale nie do noszenia. Należy wziąć pod uwagę proste rzeczy. Po tym wszystkim, jeśli kobieta opieki nad dzieckiem, nie działa, główną częścią jej garderoby jest wygodne i dżinsy zamiast garnitury lub romantyczne sukienki. Zawartość szafy powinny pasować do wizerunku i stylu życia.

Style – jedność składników. Styl ubierania – jedność zespołu obiektów. Osobistego stylu – jedność mężczyzny i zespołu.

  • Kolory ubrania, makijaż

Przy wyborze kolorów na pewno trzeba zwrócić uwagę na to, co tsvetotip przeważa. Dobrze dobrane kolory dekoracji naturalnych cech: podkreślenie godności skóry, włosów, oczu.

Bardzo prosty test można zrobić w domu. Jego celem – w celu określenia odpowiednich schematów kolorów. Ktokolwiek to wystarczy, aby dwa kawałki materii: Łosoś i blady róż. Jeśli twarz ozdobiona jest blady róż, to trzeba trzymać się zimnej gamie kolorów, a jeśli odpowiedni łososia, a następnie ciepły.

Przy odtwarzaniu z kolorem trzeba wziąć pod uwagę wiek, rodzaj działalności, ponieważ zawsze istnieją pewne ograniczenia, preferencje. Na przykład, malowane różowe włosy będą interesujące spojrzenie na scenie, ale nie zbliżać się do nauczyciela lub kierownika.

Jako stylowy wygląd z makijażu

Prawo make-up – klucz do stworzenia obrazu sukcesu. Jest wymagane Make-up nadal delikatnie zespół styl, powinny być umieszczone w wybranym stylu modnej (Romantyczny klimat, unisex, wojsko, etc.) Każda kobieta powinna przynajmniej raz odwiedzić wizażystka profesjonalnemu pokazał, jak poprawić niedociągnięcia i podkreślają godność. Ważne jest, aby makijaż był dopasowany do sytuacji. Dzień makijaż wygląda na dobry dzień, bo to jest konieczne, aby korzystać z pełnej, naturalnej gamy kolorów, korekcja właściwy bez tworzenia filmu na twarzy. Wieczór makijaż jest harmonijne w ciemności, będzie odpowiedni dobór bogatej gamie barw dla niego.

  • Modne fryzury, fryzura

Fryzura – główną ozdobą kobiety, główną postacią ogólnego stylu. Dzięki nowej fryzurze można uczynić zdecydowany nacisk na jego nastrój, aby zakończyć skomplikowany obraz lub zrobić zdjęcie układanki lub niekompletne. Kolor włosów, ich długość, spiętrzanie powinno być w zgodzie z ogólnym stylu obrazu. Bezpośredni luźny, nieformalny zwinięty w koński ogon, krótkie loki, wojsko fryzury – fryzury może całkowicie zmienić styl.

  • Sylwetka: proporcje sylwetki i stylu ubioru

Ważne jest, aby określić rodzaj kształtu, proporcji, figury, właściwie wybrać styl odzieży. Wyściełane ramiona i wąskie raczej krótka spódnica strój dla kobiet z figurą, jak klepsydry, ale nie dał określić wysokość odwróconego trójkąta. Uważa się, że czarny kolor ubrania ratuje od dużych ilości nadwyżek ukrywa wszystkie dodaje uroku seksualności. Wszystko to prawda, ale w przypadku prawidłowego stosowania. Nie wolno nam zapominać, że czarny kolor podkreśla bladość skóry i cienie pod oczami, skupia się na objętości ciała.

Ważne jest, aby wybrać odpowiedni styl ubrania (ciekawe, kiedy dwa style), aby dowiedzieć się, jak połączyć jego elementy. Są style odpowiednie do pewnego wieku. Na przykład, dwadzieścia do trzydziestu lat, można wyglądać świetnie w sportowym stylu, wszystkie elementy w wyglądzie organicznej, a po trzydziestu styl ten można łączyć z klasycznymi elementami, masz klasycznym sportu. Te oryginalne style obejmują safari, morze, miasto Chanel.

Jeśli w ciągu dwudziestu lat stylu romantycznym stosowne, po trzydzieści dolarów dziecko otrzymuje klasyczno-romantycznej, zawsze zwracając uwagę na klasyczną elegancję.

  • Łączenie akcesoria

Szczegóły dekoracji, kolorystyki, faktury tkaniny, krój ubrania, meble – wszystko, co wyznacza kierunek rozwoju określonego stylu. Akcesoria można włączyć brzydkie w wyjątkowy sposób. Na przykład, małe lub masywne bransoletki, pasek na biodrach, wysokie obcasy buty z podeszwami stałych lub przekształcenia się nie do poznania. Miękkiej skóry lub zamszu uszkodzone, pompy czy mieszkania balet haftowane rag, mała elegancka torba sprzęgło lub duża pojemna torba ze skóry, oryginalne klamry lub barwione zamki błyskawiczne, guziki czy duża broszka – gama akcesoriów być przemyślany.

Szczegóły są bardzo ważne, aby stworzyć stylowy obraz. Przede wszystkim, oczywiście, ważne jest z akceptacją siebie, poczuciem edukacji stylu, który byłby wyjątkowy, niepowtarzalny, podkreślając atrakcyjność, osobowość. Ale na drugim miejscu należy wymienić akcesoria. Te małe rzeczy nie można po prostu skończyć i podkreślają godność rysunku, ale także całkowicie stworzyć stylowy obraz.

Porady stylisty

W szafie każdej kobiety musi być klasyczna czarna. Ten wszechstronny sukienka może za każdym razem do dekoracji nowych akcesoriów, zmiana wizerunku. W pracy z dyskretnymi perłowymi koralikami i lekkiego makijażu, zastąpi ona garnitur na specjalne okazje i może być ozdobione jasnym biżuterię i strój na wysokich obcasach. Wskazane jest, aby zaopatrzyć się w czarnym meloniku, kolorze spodni z płaszczem, podniósł na rysunku, spodnie do rekreacji. Z tego zestawu, każdy fashionistka uczyni ich sposób elegancki.

Jeśli stworzysz indywidualny styl pytań powstaje więcej niż rozsądnych odpowiedzi, należy skonsultować się z profesjonalnym stylistą, który pomoże wybrać odpowiedni styl własny.

Wszelkie trendy mody ustawione przez człowieka, a to oznacza, że ​​każdy może być twórcą, prawodawcą oryginalnej mody.

load...