Jak wyglądać jak milion, wydając 3700 rubli miesięcznie

Schick musi być naturalne, inaczej nie jest elegancki, a próby.

Evelina Khromchenko

  

Zawartość:

Wyglądać młodo, zadbane i skutecznie dążyć do kobiet w każdym wieku. Jak zachować elegancki wygląd, stosując do dbać o siebie minimum wysiłku? Moda ekspert w świecie Evelina Khromchenko w wywiadach radzi postawić na naturalne. Zdecydowaliśmy się obliczyć, ile to będzie kosztować przeciętnego varshavichke tworząc naturalny obraz.
Powrót do spisu treści

load...

Fryzura

Spróbuj brondirovanie lub Ombre. Techniki te są obecnie popularne wśród gwiazd Hollywood – takie wybarwienie wizualnie daje objętość nawet rzadkie włosy. Efekt słonecznych wybielający zamków regenerować korzeni – od zabarwienia w dziedzinie. Z tego powodu, można udać się do fryzjera raz na 2-3 miesiące. Ceny usług – od 2000 rubli.

Powrót do spisu treści

Makijaż

Naturalny makijaż na twarz wszystkich iw każdym wieku. Pozwala dziewcząt podkreślają świeżość i młodzież, starsze kobiety – w celu wykazania delikatny smak. Przy wyborze makijażu, dać pierwszeństwo narkotyków na 1-2 odcienie ciemniejszą skórę, brwi, usta. Koszt konsultacji wizażystka, która opanuje stosowania make-up naturalnych techniki – od 1000 rubli. Spróbuj tego!

load...

Powrót do spisu treści

Manicure

Aby przywrócić płytkę paznokcia po wybudowaniu lub po prostu wzmocnić swoje paznokcie, spróbuj japoński manicure. Ten nowy system gwoździa pielęgnacja przy użyciu wyłącznie naturalnych produktów. Po tej procedurze, płytkę paznokcia są wyrównane, stają się mocniejsze i zdobyć naturalny połysk – nie mogą pokrywać lakierem o jeden miesiąc. W ciągu zaledwie kilku sesjach, można nawet odzyskać większość słabych i zniszczonych paznokci. Koszt manicure japoński – od 700 rubli.

Powrót do spisu treści

Odkrycia

Tak, aby wyglądać naturalnie i dobrze utrzymane, z prawidłowym doborze artystów ze sfery piękna może uciec z wysokości 3700 rubli.

Ceny za usługi są pobierane z serwisu, aby szukać artystów Beauty

Beegoodi . ru – to:

  • 3000 specjalistów;
  • 13.500 pomysły na nowy wizerunek;
  • Fotografie dzieł mistrzów;
  • Prosty kreator wyszukiwania na liście usług;
  • Możliwość wyboru artystów pracy w pobliżu domu lub biurze, lub zaprosić go do domu;
  • Opinii klientów.

Wygląda pięknie i kosztowne – tak! Znajdź swoich mistrzów online!

load...