Jak wyeliminować nieświeży oddech szybko i trwale?

Zawartość:

świeży oddech ułatwia zrozumienie – jeden raz w tym komercyjnych miał bardzo dużą popularnością. I ta prawda odnosi się do dnia dzisiejszego – ktoś taki jak źródła, który śmierdzi z ust? Dlatego problem ten powinien rozpocząć się natychmiast do walki, gdy tylko się pojawił.

load...

Usunięcie zapachu z ust – złożony proces i zawiera szereg ważnych kroków. Zdać co najmniej jeden z nich – jest mało prawdopodobne, że masz coś się stało. I pamiętaj – proces ten będzie trwać przez pewien czas, więc musisz być cierpliwy. Ale pomówmy o wszystko w porządku.

Higiena jamy ustnej

Najczęstszą przyczyną, która prowadzi do rozwoju nieprzyjemnych zapachów – jest oczywiście niewystarczająca higiena jamy ustnej. To wymaga co najmniej dwa razy dziennie myć zęby i nie może mówić. Ale samo to często nie wystarcza. Tak więc, do pielęgnacji jamy ustnej powinny być realizowane w następujący sposób:

 • Szczotkowanie zębów

Szczotkowanie zębów powinno być dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Rano mycie zębów usuwa płytkę nazębną zgromadzoną na noc. Nawiasem mówiąc, w tym raid piorun wyhodować bakterie, które prowadzą do powstania nieprzyjemnego zapachu. A wieczorem dokonał oczyszczenia z resztek jedzenia tkwi w zęby i przestrzenie międzyzębowe w ciągu dnia.

load...

Szczotkowanie zębów jest również konieczne, aby poprawić – kilka uderzeń szczoteczki do zębów jest mało czyszczenia. Czyste każdy ząb musi być bardzo dokładnie ze wszystkich stron. Ponadto, zarówno przednie i tylne zęby. Średni czas mycia zębów – co najmniej pięć minut. I to jest bardzo ważne, aby wybrać odpowiednią szczoteczkę – stos powinna być umiarkowana twardość oraz z zaokrąglonymi końcówkami. Aha, i nie zapomnij, aby regularnie zmieniać szczoteczkę do zębów – co najmniej raz na trzy miesiące.

 • Nić dentystyczna

Nić dentystyczna jakoś uważane za nadmiar luksusu. Ale w rzeczywistości, pomaga dokładnie oczyścić przestrzenie międzyzębowe – w tych miejscach, że szczoteczka nie może przeniknąć. Resztki żywności gromadzą się tam, zaczynają gnić. W rezultacie – istnieje bardzo nieprzyjemny zapach. Tak przynajmniej w godzinach wieczornych, używać nici dentystycznej.

 • Język oczyszczający

Nie zapominaj też, że tablica nie gromadzi się tylko na zęby, ale także w języku, w bardzo znacznej ilości. Zadbaj więc, kiedy tylko myć dokładnie oczyścić język. Obecnie prawie wszystkie szczoteczki do tyłu głowicy ma szczególną powierzchnię do czyszczenia języka. W skrajnym przypadku może być czyszczone i zjeżył. Ale w tym przypadku trzeba będzie szczotka z miękkim włosiem, które nie uszkodzić język.

 • Płukania jamy ustnej

Nie byłoby zbędne i eliksir do płukania jamy ustnej – to zabije bakterie ocalałych po czyszczeniu i dać świeży oddech.

Wyłączając różnych chorób

W większości przypadków odpowiednia higiena wystarczy, aby rozwiązać problem nieświeżego oddechu. Ale, niestety, nie zawsze. Jeśli zapach ustępuje, należy udać się do lekarza. Lub nawet do kilku specjalistów:

 • Stomatolog

Zepsutych zębów, zapalenie dziąseł, a nawet najczęściej zaniku – wszystko to nieuchronnie prowadzi do pojawienia się nieprzyjemnego zapachu. Więc zacząć leczyć wszystkie choroby jamy ustnej – najprawdopodobniej cuchnący zapach zniknie bez śladu. W przyszłości, sprawiają, że regułę do dentysty co sześć miesięcy – więc nie przegap rozpoczynające próchnicy. Im szybciej rozpoczęciem leczenia, tym mniej bolesne będzie. I tańsze, pamiętajcie, co jest również bardzo ważne.

 • Gastroenterologa

Różne choroby przewodu pokarmowego, a prędzej czy później doprowadzić do uporczywego cuchnący oddech. Co więcej, w większości takich przypadków nieprzyjemny zapach jest najbardziej intensywny rano, na pusty żołądek.

 • Endokrynolog

Znacznie mniej, ale nadal zdarza się, że nieświeży oddech staje się konsekwencją zaburzeń układu hormonalnego. W tym przypadku, bez pomocy lekarza-endokrynologa zrezygnować nieprawdopodobne – wszystkie swoje wysiłki, aby pozbyć się problemów nie uda.

 • Laryngolog

Bardzo nieświeży oddech przeprowadzić w obecności chorób, takich jak zapalenie zatok, zapalenie migdałków, zapalenie błony śluzowej nosa, zapalenie ucha środkowego. I nie zapominaj, że w niektórych przypadkach może wystąpić zupełnie bezobjawowo dane i można je wykryć tylko lekarz.

 • Dietetyka

Możesz być zaskoczony, ale często płeć piękna własnymi rękami tworzyć ogromną liczbę problemów, w tym nieświeży oddech. Czy wiesz, w jaki sposób? Ze względu na jego odwiecznej walce z nadwagą. Jeśli kobieta siedzi na ścisłej diecie, tłuszcz zaczyna się palić, nie jest całkiem w porządku, organizm wytwarza ketony – i gotowe, usta znów lepiej nie otwierać.

W związku z tym, ponieważ wiele zdecydowaliśmy się poprawić swoją sylwetkę, odwiedzić dietetyka, który pomoże Ci wybrać najlepszą dietę, która nie szkodzi zdrowiu. Urody, oczywiście, wymaga poświęcenia. Ale poświęcać zdrowia co najmniej głupie.

Środki ludowe zapachu

Tak więc, leczenie choroby podstawowej zaczął, ale to zajmuje trochę czasu. Ale poczekaj, nie chcesz! Więc spójrzmy na kilka sposobów, które wyeliminuje nieprzyjemny zapach jest znacznie szybsze. Wszystkie z tych tradycyjnych leków jest prawie bezpieczne, ale nie zapomnij o ewentualnej reakcji alergicznej na jednego lub drugiego składnika.

 • Woda z cytryną

Najczęstszym woda pomaga uporać się z wielu nieszczęść, w tym nieprzyjemnym zapachu. Pij co najmniej pięciu do sześciu szklanek czystej wody dziennie. Idealnie byłoby miło, aby dodać plasterek cytryny w szklance. Oczywiście, jeśli nie jesteś uczulony na owoce cytrusowe. Nieświeży oddech zaczyna więdnąć zaledwie dwa lub trzy dni.

 • Gryka

Innym skutecznym sposobem wyeliminowania nieświeży oddech – gryki. Umieścić na 20 minut w gorącym piekarniku do 200 stopni filiżanki kaszy gryczanej. Następnie schłodzić i za pomocą mielenia młynek do kawy na drobny proszek. Codziennie rano na czczo, wziąć pół łyżeczki mąki gryczanej. Leczony w podobny sposób 10 dni, a potem zrobić sobie przerwę trzydniowy. Powtarzaj, aż do momentu cuchnący zniknął całkowicie.

 • Węgla chłonne

Jeśli poeksperymentować z różnych receptur nie masz czasu, go-ka ty … do apteki na węglu aktywnym. Wieczorem, przed snem, przyjmować 4 tabletki rano, na czczo – nawet 5. Zabieg ten może być dłużej niż jeden tydzień kontynuowane. Jednak z reguły nieświeży oddech znika na trzeci dzień.

 • Świeży koperek

Jeśli konieczne jest dodatkowe narzędzie, aby wyeliminować nieświeży oddech, przyjść z pomocą świeżego koperku. Tylko powoli, przez dwie lub trzy minuty, żuć gałązkę koperku. Około drugiej niepożądany zapach z ust, nie będą odczuwalne.

 • Napar z szarej olchy

Wielu ludzi docenić wlew olsza szara. Samu olcha można kupić w każdej aptece. Umieścić w termosie pięć łyżek olchy, wlać dwie filiżanki wrzącej wody, przykryć i pozostawić do zaparzenia na jeden dzień. Po tym, należy przecedzić napar, więc nie wybrać się kawałki przestrzeni międzyzębowych.

Pierwsze dwa dni infuzji olchowego należy przepłukać usta co dwie godziny. Następnie zwiększyć odstęp czasowy na godzinę każdego dnia. Gdy dojdziesz do dwóch razy dziennie, leczenie można przerwać. W wielu przypadkach leczenie to usuwa nieprzyjemny zapach około dwa do trzech miesięcy.

 • Napar z piołunu

Smak naparu z piołunu, oczywiście, nie jest to najbardziej przyjemny. Ale on ma problemy z nieprzyjemnym zapachem na „hurra”. Jedynym ograniczeniem – to ludzkie ciśnienie krwi. Jeżeli ma ona tendencję do wysokiego ciśnienia krwi, zwłaszcza z takiego sposobu leczenia odrzucenia. I kobiet w ciąży lepiej nie eksperymentować – zbyt charakterystyczny smak uzyskuje się z wlewu.

Sam jest przygotowanie naparu jest bardzo prosta. W małym rondlu szkliwa, umieść jedną łyżkę szałwii, wlać ciepłą (!) – Ale nie gorąca – wody, przykryć pokrywką. Pamiętaj, aby zawinąć patelnię z grubym ręcznikiem i pozostawić go przez trzy godziny. Następnie za pomocą sitko lub gazę herbaty, przecedzić napar. Wypłukać usta dostanie ekstrakt z piołunu trzy razy dziennie – rano, po południu i wieczorem. Aby wyeliminować nieprzyjemny zapach potrzeba około jednego tygodnia.

 • Ziołowy

Zakup na pokrzywy pokrzywy apteki, liści brzozy, rumianku, kory dębu i St. Dziurawca brzeczki. Umieścić w puli jednej łyżeczki każdego z wyżej wymienionych ziół, wlać dwie filiżanki wrzącej wody i pozostawić na dwie godziny. Następnie przecedzić rosół, zalać w szklanym pojemniku, w którym jest i musi być przechowywana. Wypłukać usta co najmniej pięć razy dziennie, przez okres co najmniej jednego tygodnia.

Pomimo faktu, że wszystkie te sposoby są skuteczne, ale tylko nadzieję, nie jest konieczne. Jeśli nie wyeliminowanie choroby podstawowej, powodując nieprzyjemny zapach i wszystkie inne środki, strony aby poradzić sobie z tym problemem, w bardzo krótkim okresie czasu. I wtedy wszystko będzie bezużyteczne.

load...