Jak wydać przyjęcie w domu: Porady dotyczące organizowania imprezy tematyczne

Zawartość:

Gdy wyrażenie „an_2 partia” przed okiem umysłu obraz natychmiast pojawia się w stylu amerykańskim: bohater okazji przychodzi w ciemnym pomieszczeniu, w którym nagle miga jasne światło, a krewni i przyjaciele z okrzykami „Niespodzianka!” odbiera kwiaty i gratulacje iść spać. Albo inna opcja: Dziewczyna-przyjaciół w piżamie siedzi na łóżka, popijając martinis, plotek i nabrać.

load...

Oczywiście, można zapamiętać i trzeci, bardzo często fragment amerykańskich filmach, gdzie tipsy młodych ludzi tańczy do muzyki grzmiącym, a następnie szukają wolnych pokoi w celu ochrony prywatności z partnerem lub partnera o wyraźną rozrywki. Jednak opcja ta nie będzie rozpatrywana, ponieważ kwestia, jak zorganizować imprezę w an_2u, chciałbym odpowiedzieć na niezwykłe i całkiem do przyjęcia i zrozumiałych wskazówek, które mają zastosowanie w praktyce nie będzie trudne.

Wesołych świąt niekoniecznie być przeprowadzane tylko w klubie, kawiarni, restauracji lub kraju. Ponieważ nastrój firmy zależy od tego, czy właściciele sami dobrze wiedzą, jak zabawić gości i chęć posiadania gościom wspaniały czas, atrybuty zewnętrzne i lokalizację partii – jest sprawą drugorzędną, choć nie mogą być przywrócone do ich kont. Niezaprzeczalne „plusy” an_2 letniskowy – Jest to okazja:

  • Zorganizować wszystko zgodnie wyłącznie własnych upodobań i preferencji;
  • Zapewnić obecność tylko tych ludzi, którzy Ci są miłe;
  • Wymyślić odpowiednią rozrywkę, kiedy nie będzie znudzony osoby;
  • Nie mają czasu odniesienia i kompletne wakacje, kiedy chce.

Ale ci z was, którzy zastanawia się pytanie, jak wydać przyjęcie w swoim własnym an_2u lub mieszkaniu, bądź przygotowany na nieuniknione i „minus”. Wśród najbardziej nieprzyjemnych momentów festiwalu powinny wskazywać na potrzebę godnego miejsca dla wygody osób zaproszonych, kłopoty przygotowania przekąskę, a potem zatopić góra brudnych naczyń, problemy z sąsiadami, jeśli planujesz schłodzić imprezę z głośnej muzyki, i tak dalej.

Dlatego też, z premedytacją, i czy są gotowe do tych wszystkich niedogodności i czy dobrych umiejętności organizacyjnych, ponieważ an_2ek letniskowy wymaga nieustannej kontroli przez hostessę, w przeciwnym razie po prostu zwrócą się do konkursu, którzy piją więcej. Jeśli kiedykolwiek podejrzewać ukryte talenty animatora, ma się czego obawiać. Ale aby przygotować z wyprzedzeniem wszystkie takie same konieczne. A przede wszystkim dotyczy to wielkości planowanej uroczystości.

load...

Partia w piżamie lub zgromadzeń żeńskich

Zawsze przesiąknięte szczególną atmosferę przytulnych spotkań dziewczęcej gdy niektórzy bliscy przyjaciele zbierają się w an_2u jednego z nich, aby dzielić się wiaan_2ościami i zrelaksowanym rozmowy o sprawach kobiet. Strony te są nazywane „piżamy”. Ich urok spontaniczność i brak szkolenia czasochłonne. Po tym wszystkim, co nas dziewczęta potrzebne dla dobrego nastroju? martini lub nieco orzeźwiające Margarity w letni wieczór, kubek gorącej grzanego wina na zimno, słodycze, owoce i żywności, które można zamówić w restauracji z dostawą do an_2u bez żadnych problemów. To wszystkie podstawowe składniki „piżamy” partii. Tak, nie może obejść się bez dobrej muzyki i całej swojej ulubionej romantycznego filmu – to pomoże stworzyć ciepłą kameralną tła.

Jeśli chcesz w stylu casual, aby zorganizować imprezę tematu, niech to będzie na przykład wieczór wspomnień o pierwszej miłości. Wszelkiego rodzaju serc, balonami, świeże kwiaty w wazonach i schłodzonego szampana – te atrybuty są niewątpliwie będzie ustawić romantyczny nastrój i dają świadectwa poignancy nieodłącznym wyblakły raz pierwszych uczuć. I bez względu na to, co powie znajomym – o miłości dzieci do koleżanki lub poważne hobby bardziej dorosła. Najważniejsze, że ty i goście czuli się komfortowo i chcieli rozmawiać o intymne.

To słodkie święto imponuje brak pretensjonalnych toalety, ponieważ znacznie bardziej wygodnie usiąść na łóżku w miłym przytulne piżamy lub efektowne szlafrok, zwisające bosymi stopami i ocierając łzy śmiechu bez obawy o nieistniejącej rozmazywanie tuszu do rzęs. Jako rozrywki zapewniamy małą sesję zdjęciową do an_2u, zrobić sobie zabawną fryzurę, zorganizować pokaz mody i tak dalej. Dobrzy przyjaciele zawsze znajdą coś do powiedzenia, coś smucić i śmiać się.

Jeśli nigdy kiedykolwiek posiadania takich spotkań lub wziąć w nich udział, zapoczątkowało tej tradycji wśród swoich koleżanek. Będzie to na pewno chcesz ich smaku. I wszystkie dziewczęcy figle dostarczane „piżamy” partia, należy usunąć plik do później śmiać razem nad wyglądem siebie. Jest prawdopodobne, że udane spotkania wkrótce zostać powtórzone w niektóre z jej przyjaciół.

Hałaśliwe i zatłoczone strona

Zupełnie inna sprawa, jeśli an_2 będzie musiał zorganizować wakacje dla dużej firmy i raznosherstoy młodzieży. Tutaj, gospodyni będzie wymagać cały arsenał kreatywności, gościnności i fantazji. Nie spiesz się, by pomachać rękami, wyobrażając sobie potrzebę pokroić w misce Olivier. Na szczęście, amerykańska tradycja przyjmowania gości dobrze dostosowane do formatu hałaśliwym imprezie w an_2u. Dlatego zamiast sporządzenie wątkach menu z przekąski, gorące i deser, zapytać, gdzie można uzyskać bardzo smaczną pizzę lub świeże sushi, wprowadziliśmy wiele różnych kanapki i ozdobić piękny serów i dbać o dostępności świeżych owoców. Wszystko to przepych – to świetna okazja, aby ustawić stół i lunch w formie bufetu.

I nawet jeśli jesteś zadowolony gotować skomplikowanych potraw i uwielbiają zaskakiwać gości, nie bój się zmienić zwykłą rolę dla siebie i spróbować podejść do problemu z podaniem tabelę łatwiejsze. Góra brudnych naczyń – niekoniecznie jest koszt, jeśli wybierzesz piękne jednorazowe talerze i serwetki jasne, ponieważ mogą one być po prostu wyrzucane po świętach. Oczywiście, tani biały plastik nie jest miejsce do zabawy, ale alternatywa przyjazna dla środowiska kartonu ciekawy design może być smak gości.

Nawiasem mówiąc, zafascynowany uproszczenia Uwaga: naczynia do napojów nie powinno się niczego innego zastąpić, bo lodowaty szampana dużo ładniejszy pić ze szkła mgłą szkła i degustacji koniaku z tekturowego kubka nie jest akceptowana w dobrym towarzystwie. To samo odnosi się do sztućce, takie jak noże i widelce. „Polowanie” na szynki w swoim własnym talerzu z tworzywa sztucznego „bronią” w rękach – nie jest przyjemny widok. I dziękuję za to żaden z gości nie pokaże.

Ważnym elementem każdej wakacje, pasuje w an_2u, – prawo oświetlenie. Więc jeśli przygotowuje się do przyjęcia firmę, która kocha grać w pokera lub preferencje, a następnie na żarówki nie oszczędzają. Ale chłodny wieczór taneczny sposób wyobrazić sobie bez klubowej atmosferze. W tym przypadku ograniczyć biustonosz, jasne klosze świetlnych można wyłączyć an_2owy klosz. A najlepsze jest to zapytać starszych członków rodziny, nie odchodzą gdzieś na strychu raz popularnego urządzenia z obrotowym kolorowe wkładki – po włączeniu będzie rzucać piękne odbicia na ścianie, symulując światło disco.

Rozrywka na imprezie zabawy

Oprócz tańca, goście z pewnością oczekują od Ciebie i innych rozrywek. Po tym wszystkim, nuda – to jest główny wróg, który będzie miał do pokonania do sukcesu an_2u partii. Najprostszym sposobem, aby rozwiązać ten problem, jeśli zdziwiony zachowanie nie tylko spotkań towarzyskich z bankietem i zorganizować fajne strony tematu. W tym przypadku, rozrywka przychodzą na myśl szybko, ponieważ istnieje wyraźna „snap”. Pole, aby wybrać leitmotivy wakacyjnych jest ogromny: maska, halloween, przygoda, koktajl na plaży i tak dalej.

Bardzo ciekawe, można pokonać imprezę w stylu retro. Zapoznaj się z podstawą kultury lat sześćdziesiątych, osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych poglądach. To było wtedy modne w ubraniu? Jakie są fryzury noszone? Jaką muzykę grał w dyskotekach? I co było główną „atrakcją” tabeli? Oświadczam, że goście niezbędny ubiór są popularne raz szmaragd i karmazynowy rajstopy dla kobiet i jeansy Varenkov (lub czegokolwiek innego, zgodnie z określonym czasie).

Nie zapomnij o bouffant włosów i pierścienie z tworzywa sztucznego w uszach. Załóżmy, że mamy gości progowe zanurzyć się w prawym atmosferze pod wpływem rozpoznawalnych melodii. Jako rozrywki mogą być oferowane do gry „monopol”, zapalającą taniec Lambada, zrobić konkurs żart, zapamiętać i śpiewać retro hitów i tak dalej.

Świetnym rozwiązaniem – impreza w stylu japońskim. Dress code – kimono i odpowiednie fryzury. Nie zapominaj, że istnieją goście powinni przy niższych stołach, jako przekąski – niezmienionej sushi i rolkach, ryż wódki W razie potrzeby należy wymienić na coś bardziej znajome, ale wino śliwkowe dla kobiet jest to konieczne. Zabawiać goście mogą korzystać z konkurencji tanecznej być najlepszy konkurs gejsza „którego rolka ładniejsza?”, Konkursów na tworzenie origami i tak dalej. Niech twoi goście starają się w komponowaniu poezji japońskiej, spróbuj odebrać wstępnie przygotowany zagranicznych ludowe przysłowia mądrością narodowego folkloru, zagra w doborze Polsko-Japońskiej par słów (wojownik – samuraj bukiet – Ikebana, chrzanu – wasabi i tak dalej).

Jeżeli jesteś pewien, że twoi przyjaciele zaakceptują ten pomysł z entuzjazmem, starają się mieć partię z tematem konkursu piękności, gdzie uczestnicy będą kobiety i mężczyźni – sędziowie. Staraj się trzymać do zwykłego programu, nie przegap wybiegu w ekskluzywnych toalet, stopień wyjściowy w strojach kąpielowych i trudnych pytań. Ale także dywersyfikacji improwizowany pokaz numery śmieszne. Po tym wszystkim, goście powinni być zabawne i ekscytujące, a wakacje będą w stanie w stu procentach, a pamięć o nim będzie inspiracją dla innych, którzy chcą zorganizować podobną imprezę tematu.

Ważne wskazówki dotyczące odbioru an_2u

Oczywiście, lepiej jest dla partii do usunięcia prywatny an_2 w malowniczym miejscu, ponieważ nie można zrobić prawdziwe święto z grillem i grillem. I głośna muzyka nie boli dość zdalnego sąsiedztwo. Nie mniej wygranej i będzie wynajęcia przestronny penthouse, który pomieścić wszystkie licznych przyjaciół. Ale nie martw się, jeśli z jakiegoś powodu nie można sobie pozwolić na taki luksus. Jak wspomniano powyżej, otoczenie jest drugorzędna, ale gościnność – to jest bardzo ważne.

Dlatego też, jeśli podchodzimy do kwestii organizacji wypoczynku w an_2u z myślą, zwykle „kawałek kopiejki” jest w pełni zdolny do pewnej nocy, aby stać się doskonałym miejscem do komunii pełne zabawy przyjaciół, dedykowany do każdego wakacje. Studio apartament – to nie jest najlepsze miejsce dla dużej liczby gości, ponieważ szczelność stole – to nic w porównaniu do tego, jak ludzie będą czuć się później. Dlatego Aby porównać wymiary pomieszczenia i liczby gości.

Pamiętaj, aby zwolnić miejsce na niepotrzebne rzeczy. Jeśli na półce w korytarzu w cieplejszych miesiącach ułożone zima, wiosna i jesień na zużycie, a następnie usunąć go w szafie, ponieważ goście muszą gdzieś powiesić płaszcze, kurtki i wiatrówki. W łazience powinno być oparte na nowej kostki mydła lub butelki stoją z ciekłym nośniku i powiesić kilka czyste ręczniki i umieścić na balkonie kilka popielniczek. Nie przegap z wyróżnionym i dodatkową rolkę papieru toaletowego. Pytanie z kapciami rozwiązać trudne, bo jeśli wielu gości, nie są one wystarczające dla każdego. W lecie można usunąć istniejące dywan i pozwalają gościom pobyt w butach ulicznych pierwsze przetarcie go na mokrą ścierką, ale zimą będzie musiał chodzić boso.

Ponieważ strony muszą nic nikomu i przelał rozważyć dostępność ręczników papierowych lub mokrymi gąbkami. Jeśli jeden z gości opuścił cię do snu, lepiej jest określić dla niego do łóżka i przygotować komplet pościeli. Dom posiada zwierzęta? Są lepiej raz do wyizolowania, aby mieć kotów lub psów nie miał niestrawność od hojności gości oraz nadmierną czułością i niekontrolowany chęć przytulić „Fluffy” nie jest spowodowane w ostatniej stresu.

Pomimo ostrzeżeń powyżej i przydatnych wskazówek dostarczyć wszystko zawiedzie. Więc być przygotowany na ewentualne „straty” w postaci połamanych rzeźb, połamane krzesła lub płynącej spłuczki. Być może jednym z zaproszonych przecenił swoje siły i nieświaan_2ie być wśród swoich gości aż do rana, a sąsiedzi będą walić na akumulatorze z powodu zbyt głośnej muzyki. Ale cokolwiek to było, spróbuj cieszyć się z wakacji i jasne garnitury „iskrę”.

load...