Jak wyciąć kurczaka i szybko upiec w piekarniku: szybką metodę

Pamiętajmy, jak uczyliśmy się gotować kurczaka w piekarniku. Skręcamy piekarnik do 180 stopni. Sól, pieprz i kurczaka doprawić przyprawami. Przyprawy wybrać faworytem do naczynia miał nas smaku. Po tym wszystkim taniec z bębnami wysłać kurczaka w piekarniku przez 50 minut.Oglavlenie:

load...

Co otrzymujemy w wyniku? Skóra na brzuszków ptaków, uda i skrzydła są świetne, ale mostek zostanie zabity! Ze względu na tak wysoką temperaturę, że od soków z wszystkiego, co je i tak było sporo.

Pozwól nam zrozumieć, jak to zrobić dobrze. Dziś będziemy przygotowywać pieczonego kurczaka i sos z tego samego kurczaka. Brzmi dziwnie, zgadzam się, ale to jest bardzo smaczne!

Pieczony kurczak z sosem win … Chicken

Składniki: kurczak

 • Tuszy – 1 szt.
 • Wrzenia wody – około 1 litra
 • Przyprawy – ulubiony
 • Cebuli – pół głowy
 • Seler łodygę – 1 łodyga
 • Butter – 30-40 g
 • Czerwone wino – do smaku
 • Bulion

  load...
 • Lub wody – 200 250 ml
 • Sól i pieprz do smaku

Analizujemy ze sobą nieco inny sposób gotowania kurczaka w piekarniku. Mamy do cięcia kurczaka dodatkową kość, że wciąż nikt nie zjada, ale przeszkadzają w możliwości szybkiego przygotowania. Te kości używamy do gotowania sosu. Jeśli masz nożyczki kuchenne – sięgnąć. Są one bardzo przydatne.

Krok po kroku Receptura

Zacznijmy od przygotowania kurczaka. Gotować pełnego czajnika wody. Można z kranu, nie będzie musiał pić do nas. Skumulowany kurczaka na pokładzie cięcia, konieczne jest, aby usunąć jej widłowego kość, to pragnienie-kostnego.

Teraz Umieścić kurczaka na blasze lub w głębokim garnku i parzyć wrzącą wodą, starając się przejść przez skórę. Ptak zostaną zebrane razem i zmienić się na naszych oczach. Tak więc, po pierwsze, jest prezencji drugie, skóra staje się bardziej kruchy.

Teraz wyciąć z kurczaka, z którego będziemy przygotować sos. Musimy zdjąć tylną i część kości stępki. Zrób cięcie wzdłuż hryaschik na piersi, a następnie wziąć nożyczki i wyciąć niego śmiało. Wystarczy wyciąć iz powrotem.

0.

Teraz miłośnicy hryaschik kurczaka przeklinaj mnie za to, co mam zaleca się usunąć najsmaczniejsze 🙂 Bake chrząstki wraz z kurczaka, jeśli chcesz. Jeśli, tak jak ja, nie szczególnie jak chrząstki, a następnie kawałek kilu można wyrzucić i zostawić z tyłu, po prostu usuń ją z wnętrza wszystkich produktów ubocznych, które posiada.

5.

Musisz dostać się tu dwa zgrabne połówki. Metoda ta jest dobrze, że kurczaka wytwarza prawie dwa razy większą niż normalnie. Posypać każdej połowie ulubione przyprawy i rozprowadzić na każde małe kawałki masła. Nie zapomnij dodać sól.

1.

Wyślij kurczaka w piekarniku w temperaturze 160 stopni przez 30-35 minut, aż sos Niech nas.

Na średnim ogniu, stopić masło. Umieść na patelni cebulę, seler i drobno posiekane tył Chicken – smażyć na złoty kolor.

8.

Gdy wszystko dobrze smażyć, wlać czerwone wino i poczekać aż odparuje. Można ostrożnie zapach Para wzrasta z patelni: jeśli nie zapach alkoholu, więc wino wyparuje. Dodaj filiżanki bulionu z kurczaka. Można, oczywiście, dodać wodę, ale kochamy się i nie zapisać się. Zmniejszyć ogień do minimum i pozwolić duszone około 15-20 minut.

6.

Odcedzić wywar przez sito o smaku wina i wlać z powrotem do garnka, a cała reszta może być odrzucone. Teraz trzeba zwrócić uwagę na konsystencję sosu. Jeśli jest to ciecz, czuję, że to jest gotowana. Wystarczy zacisnąć się ciepło do średnich i skręcanie pan, czekaj: kiedy sprowadzała się do około połowy – zmniejsz ogień, dodać hojne pokrętło masła, sól, pieprz. Gotowe. SOLITE bardzo ostrożnie. Skoncentrowany bulion może być dość słone, więc przed dodaniem soli w nim – spróbuj.

5.

Tutaj, w rzeczywistości, to wszystko. Kurczak jest gotowy, sos jest doskonały, pozostaje tylko dekoracji lub jak w moim przypadku, po prostu wlać sos i półtusze rozpocząć trapeznichat. Bon appetit!

Wiaczesław Pogorelyi

load...